Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Promovat
De inchiriat Garsoniera cu centrala proprie Nerva Traian
10

De inchiriat Garsoniera cu centrala proprie Nerva Traian

Particular ofer spre Inchiriere Sudio - Nerva Traian (dormitor separat +living open space) cu Centrala proprie 43 mp, la etaj 3 din 8 mobilata si utilata complet. Dotari: Centrala proprie în condensare Saunier Douval, frigider, masina de spalat, aragaz, aer conditionat, 2 TV Smart ( în living și ...

43 m2

Nerva+Traian, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Dristor, Mihai Bravu, Kaufland, Metrou
2
2

Dristor, Mihai Bravu, Kaufland, Metrou

Zona linistita, cu multe facilitati, bloc solid, reabilitat termic, scara civilizata, reabilitat termic, etajul 5 din 10, este spatios, luminos, balcon inchis in termopan, spatii de depozitare, liber, acte la zi.

2143 EUR/m2 | 70 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Inchiriere garsoniera Mihai Bravu
3
68

Inchiriere garsoniera Mihai Bravu

Garsoniera stradala, langa Kaufland Racari - sos. Mihai Bravu, situata la etajul 2, in bloc reabilitat, cu intrare si vedere stradala, mobilata si utilata. Suprafata: 35mp Vecinatati: Kaufland, KFC, McDonald's, mall Vitan. Metrou la 5-7 min. de mers pe jos.

35 m2

Mihai%2bBravu, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare in zona Vitan
9
14

Apartament 3 camere de vanzare in zona Vitan

Apartament 3 camere de vânzare Vitan | 89 mp | 95.000 Oportunitate excelentă! Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, situat în zona Vitan, una dintre cele mai căutate zone din București, cu acces rapid către toate punctele de interes. Suprafață generoasă de 89 mp Compartimentare practică ...

1067 EUR/m2 | 89 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita
12

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -91.800 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.000 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1500 EUR/m2 | 61 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Zona Linistita Direct Dezvoltator
5

3 Camere Zona Linistita Direct Dezvoltator

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 140.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -145.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract - 155.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare ...

1848 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita-Credit Ipotecar 15%
14

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.000 Euro+TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...

1569 EUR/m2 | 61 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Bloc Intim
1

3 Camere Ideal Familie -Bloc Intim

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 117.724 Euro + TVA pentru un avans de 80 % la antecontract - 121.365 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Descoperă noile apartamente situate într-un ansamblu ...

1579 EUR/m2 | 75 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Gradina -5 min STB
13

2 Camere cu Gradina -5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.000 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -91.500 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

2088 EUR/m2 | 42 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

 Garsonieră modernă cu Parcare, ideală pentru locuit sau investiție
11

Garsonieră modernă, situată la etajul 2 din 4, într-un imobil recent finalizat, perfectă pentru cei care își doresc confort, lumină naturală și libertatea de a-și amenaja locuința după propriul stil. ✨ Caracteristici principale: Compartimentare eficientă, spațiu bine optimizat Luminoasă, cu atmosferă ...

2289 EUR/m2 | 33 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera cu Gradina 500 mt STB/Zona Linistita
13

Garsoniera cu Gradina 500 mt STB/Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.700 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...

2437 EUR/m2 | 36 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Direct Dezvoltator -500 mt STB
13

Garsoniera Direct Dezvoltator -500 mt STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -70.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...

1860 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie
6

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere Tip imobil - P+3 etaje Total unitati ansamblu - 57 unitati Suprafata utila - 75.45 mp utili +48.3 mp balcon, total ...

2037 EUR/m2 | 75 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu
3

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -65.130 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -69.472 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1706 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Bloc Intim CU Gradina
6
1

3 Camere Bloc Intim CU Gradina

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 122.800 Euro + TVA pentru un avans de 45% la antecontract - 138.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1856 EUR/m2 | 66 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu/Parcare Inclusa
4

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -110.857 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere semidecomandat Tip ...

2073 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Direct Dezvoltator 5 min STB
7

2 camere Direct Dezvoltator 5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -78.581 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -81.388 Euro +TVA pentru un avans de 50% la antecontract -84.195 Euro +TVA pentru un avans de 15 % ...

1400 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Credit Ipotecar 15%
6
1

3 Camere Ideal Familie Credit Ipotecar 15%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -125.444 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - P+3 etaje Total ...

1500 EUR/m2 | 84 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament de 2 camere Corneliu Coposu, prima inchiriere
17

Apartament de 2 camere Corneliu Coposu, prima inchiriere

Va oferim spre inchiriere un apartament de 2 camere aflat la prima inchiriere, in zona Piata Unirii-Sfanta Vineri, stradal, la etajul 2/8 decomandat, mobilat si utilat LUX in 2025. Apartamentul este dotat cu masina spalat vase si masina spalat rufe, 3 aparate aer conditionat etc. Totul este nou, si la ...

65 m2

unirii, Sector 3, Bucuresti

Muncii | Decebal | 45 mp | Decomandat
10
115

Muncii | Decebal | 45 mp | Decomandat

Apartament cu 1 camera 45 mp decomandat 5 min METROU Muncii, etaj 6 din 10, bloc mixt Decebal - Calea Calarasi, zona cu multiple facilitati Vecinatati: Victor Babes, Dristor, Iancului, Parc IOR Titan, Calea Calarasilor, Decebal, Basarabia, Chisinau, Vatra Luminoasa, Maior Coravu, Arena NATIONALA, Baba ...

45 m2

Piata Muncii, Sector 3, Bucuresti

Inchiriez locatie petreceri - centru vechi
2
7

Inchiriez locatie petreceri - centru vechi

FII ALTFEL! Alege sa iti petreci majoratul, ziua de nastere, onomastica, sau orice alt eveniment important al vietii tale intr-un loc diferit : Club situat in CENTRU ISTORIC pe strada Franceza. nr.14, EXCLUSIV pentru tine si invitatii tai !! VINO CU PRIETENII TAI PENTRU DISTRACTIE MAXIMA! AI APROAPE ...

110 m2

Sector 3, Bucuresti

PENTHOUSE LUX ETAJ 10+11, 5 Camere,  HERCESA VIVENDA
6

PENTHOUSE LUX ETAJ 10+11, 5 Camere, HERCESA VIVENDA

Oportunitate rara de achizitie a unui penthouse spectaculos, dispus pe doua niveluri, cu terasa generoasa si compartimentare excelenta, situat in complexul Hercesa Vivenda, pe Soseaua Morarilor, intr-un imobil nou, dat in folosinta in 2025. Cu o suprafata totala de 228,29 mp, aceasta proprietate ofera ...