Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Promovat
garsoniera in zona Unirii aproape de metrou
4
28

garsoniera in zona Unirii aproape de metrou

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Unirii aproape de metrou. Garsoniera dispune de o suprafata de 35mp,etaj 2, la 5 minute de mers pe jos de metrou, in zona se regasesc spatii comerciale si acces la transport in comun. Pentru mai multe detalii sau vizionari sunati la numarul de telefon . Rog seriozitate, ...

35 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat zona Vitan
3
78

Garsoniera de inchiriat zona Vitan

Va propunem spre inchiriere o garsoniera in zona Vitan,in apropiere de metrou. Garsoniera este situata la etajul 5,avand o suprafata utila de 36m2. Este complet mobilata si utilata.

36 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Vitan
4
62

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Vitan

Apartament 2 camere de închiriat în Vitan, aproape de Mall Vitan și metrou Dristor. Suprafață de 52 mp, etaj 4 din 10, decomandat. Bucătărie echipată, living generos, dormitor mobilat, baie modernă. Dotat cu aer condiționat, centrală termică și balcon cu vedere deschisă.

52 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera zona  Mihai Bravu
3

Garsoniera zona Mihai Bravu

De inchiriat garsoniera 35mp, utilata si mobilata, disponibila imediat. Garsoniera este amplasata la intersectia soseaua M.Bravu cu sos Dudesti vis a vis de statia Rompetrol ,este in apropiera statiei de metrou Dristor 1 si 2

35 m2

Mihai Bravu, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament nou | 2 și 3 camere | Salajan | Direct Dezvoltator | Fără Comision
8

BigHome Malva este un bloc de locuințe noi situat pe Strada Mărului, Sector 3, într-o zonă rezidențială liniștită între Salajan și Nicolae Grigorescu. Proiectul oferă apartamente spațioase cu finisaje de calitate superioară, gândite pentru familii care vor confort, liniște și acces rapid la oraș. Tipologii ...

2833 EUR/m2 | 90 m2

Salajan, Sector 3, Bucuresti

Inchiriez garsoniera
6

Inchiriez garsoniera

Închiriez garsonieră Sector 3, zona Piața Miniș Se oferă spre închiriere garsonieră situată pe Strada Soldat Stelian Mihale nr. 5, Sector 3, în apropiere de zona Piața Miniș. Etaj 5 din imobil cu lift Bloc curat și bine întreținut Garsoniera este ideală pentru o persoană sau un cuplu Zona ...

28 m2

Titan - Balta Albă, Sector 3, Bucuresti

1600 mp teren de vânzare în comuna Jilava, în interiorul liniei de centură a capitalei
2
6

Teren de vânzare în suprafață de 1600 mp, în comuna Jilava, în interiorul liniei de centură a capitalei, în spatele Depozitului Petrom, în zonă fiind amenajat drum asfaltat de primărie, cu acces rapid din DNCB și către București. Negociabil

1,600 m2

Sector 3, Bucuresti

Vând garsonieră zona metrou Dristor
10
1

Vând garsonieră zona metrou Dristor

Vând garsonieră, confort 1, decomandată la 2 minute de metroul Dristor. Blocul este într-o zonă liniștită, aproape atât de mall București, și de mall Park Lake (15 minute pe jos). Blocul este construit în 1974 și reabilitat în 2016 (au fost schimbate inclusiv conductele de apă și gaze) Suprafața ...

2419 EUR/m2 | 31 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera de inchiriat titan termen lung
4
5

Garsoniera de inchiriat titan termen lung

Proprietar ! Garsonieră de inchiriat 20 mp, Parter, Bloc 10 etaje Se oferă spre închiriere o garsonieră recent renovată, complet utilată și mobilată, situată pe Str. 1 Decembrie 1918. Spațiul este prevăzut cu mașină de spălat, bucătărie mobilată, aragaz, frigider și toate cele necesare pentru locuit. Locuința ...

20 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Senzational! locatie petreceri burlaci/burlacite - centru vechi
4
19

IA-TI GASCA SI VINO IN PROPRIUL CLUB IN CENTRU VECHI, pentru ULTIMA PETRECERE ca BURLAC/BURLACITA !!! VEI FI DOAR TU SI PRIETENII TAI! CLUB privat #INQUIRY de 110 mp desfasurat pe doua nivele (parter - 70 mp , etaj 40 mp), cu accesoriile necesare PETRECERII LA MAXIM a ULTIMEI INTALNIRI cu prietenii ...

110 m2

Calea Victoriei, Sector 3, Bucuresti

Închiriez 400mp , zona Republica ,metrou

Închiriez 400mp , zona Republica ,metrou

IDEAL DEPOZITARE COMERȚ PRODUCTIE SERVICE AUTO ETC 380V . APA CANALIZARE, BIROURI TOATE FACILITATILE, 5-7 MINUTE MERS PE JOS METROU REPUBLICA SAU PANTELIMON

400 m2

Republica, Sector 3, Bucuresti

Vând spațiu comercial 400mp 4

Vând spațiu comercial 400mp

Vând spațiu comercial 409mp acces din 3 străzi Acces TIR Toate utilitățile Strada Nicolae Roșu

1950 EUR/m2 | 400 m2

Sector 3, Bucuresti

Pallady - Gura Putnei 3 camere 2 bai 2 balcoane
10
2

Pallady - Gura Putnei 3 camere 2 bai 2 balcoane

Inchiriez apartament cu 3 camere compus din: 1 living spatios open space cu bucatarie 2 dormitoare 2 bai Terasa generoasa deschisa cu acces atat din living, cat si dintr-un dormitor. Balcon inchis cu termopan cu acces din al doilea dormitor. Confortul este asigurat de sistemul de incalzire prin ...

75 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 Camere Mihai Bravu
20

Apartament 2 Camere Mihai Bravu

P106499 Adresa : Soseaua Mihai bravu 176 Dispune de centrala termica proprie. Apartamentul are o suprafata de 75 mp si se afla la PARTER intr-un bloc cu regim de inaltime P + 8. Este 2 camere facut din 3. Bucataria este mobilata si utilata complet, este separata. Agent: Oprea Sorin

79 m2

Mihai Bravu, Sector 3, Bucuresti

Titan Pallady garsoniera Palladyum Residence
8

Titan Pallady garsoniera Palladyum Residence

Va oferim spre achizitie o garsoniera in ansamblul Palladyum Residence construita in 2019, acesta aflandu-se la 6 minute de metrou N.Teclu si Complexul Comercial Pallady unde regasim marile magazine Ikea,Decathlon,Metro,Auchan,Lidl,Kaufland. Ansamblu are magazin in incita,spatii de joaca,locuri de parcare. ...

2519 EUR/m2 | 26 m2

ozana, Sector 3, Bucuresti

2 Cam- Finalizat- Pallady- metrou Teclu- parcul Teilor- 57mp- Centrala
19

Pallady- metrou Teclu- parcul Teilor Bloc finalizat - 2025 2 Camere - Mutare rapida! Pallady - parcul Teilor - metrou Teclu - vanzare apartament 2 camere, decomandat, suprafata 58 mp, predare la cheie, finisaje moderne, incalzire pardoseala, centrala termica, posibilitate parcare subterana. Apartamentul ...

2052 EUR/m2 | 57 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

închiriez Garsonieră cf 2 Titan 8 10 20mp
5

închiriez Garsonieră cf 2 Titan 8 10 20mp

Închiriez Garsonieră Titan cf 2 8 10 20mp Amenajat Toate condițiile

20 m2

Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -5 min STB
6

3 Camere Direct Dezvoltator -5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -117.081 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -121.263 Euro +TVA pentru un avans de 50% la antecontract -125.444 Euro +TVA pentru un avans de 15% ...

1400 EUR/m2 | 84 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Bloc intim
6

2 Camere Ideal Investitie -Bloc intim

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -89.809 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -93.017 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.224 Euro +TVA pentru un avans de 15% ...

1400 EUR/m2 | 64 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala/Credit Ipotecar 20%
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -86.128 Euro+ TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - ...

1400 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Investitie cu Parcare Inclusa-Acces Rapid STB/Credit Ipotecar
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -136.010 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - ...

1085 EUR/m2 | 125 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Finalizat -Disponibilitate Imediata
6

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 82.500 ...

1603 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Casă tip duplex de vânzare – Lunca Priporului, Sector 3
5

Casă tip duplex de vânzare – Lunca Priporului, Sector 3

Casă tip duplex modernă, situată pe Lunca Priporului, într-o zonă rezidențială liniștită din Sector 3, aflată în plină dezvoltare. Proprietatea este ideală pentru o familie care își dorește confort, compartimentare eficientă și acces rapid către oraș. Regim de înălțime: Parter + 2 Etaje Suprafață ...

2586 EUR/m2 | 116 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Gradina Direct Dezoltator
13

2 Camere cu Gradina Direct Dezoltator

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -106.480 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -110.715 Euro TVA inclus pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare ...

2526 EUR/m2 | 42 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-3