Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Promovat
Inchiriere apartament cu 2 camere in zona Titan
4
44

Inchiriere apartament cu 2 camere in zona Titan

Ofer spre inchiriere apartament cu 2 cam. in Titan, la 7 minute de mers pe jos pana la metrou si statii de autobuz,cu o suprafata totala utila de 45 mp. balcon,centrala proprie si internet. Situata la etajul 6. Se accepta si animale de companie.

45 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera in zona Dristor
3
5

Garsoniera in zona Dristor

Va propunem spre inchiriere o garsoniera in zona Dristor, aflata in apropiere de metrou Dristor si Kaufland. Garsoniera are o suprafata utila de 30 mp si se afla la etajul 4 din 8. Pentru informatii suplimentare, va stam la dispozitie telefonic!

30 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Metrou Dristor 2 Camere Mobilat si Utilat
7

Metrou Dristor 2 Camere Mobilat si Utilat

Descoperă confortul unui apartament primitor cu 2 camere, situat la etajul 5/10, având o suprafață totală de 51 mp, inteligent compartimentată pentru a oferi spațiu și lumină naturală din plin. Poziționarea excelentă îți asigură acces rapid către puncte de interes importante: la doar 5 minute de Parcul ...

1878 EUR/m2 | 51 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 4 camere | 128 mp total | Unirii-Alba Iulia
20

Apartament 4 camere | 128 mp total | Unirii-Alba Iulia

Există locuințe care oferă doar spațiu și există locuințe care creează o stare. Acest apartament de 4 camere, situat pe Strada Turturelelor nr. 11B, confera confort, eficienta și acel sentiment de „acasă” pe care îl simți de cum pasesti in el. Cu o suprafață utilă de 118 mp și o terasă de 10 mp, apartamentul ...

2924 EUR/m2 | 118 m2

unirii, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 Camere Gradina Incalzire Pardoseala -Zona Linistita/Parcare Inclusa
9

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: 96.000 euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere semidecomandate Tip imobil - D+P+3 Etaje Total unitati ansamblu - 108 unitati Suprafata ...

2176 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu terasă și grădină -Mutare Rapida
10

Apartament 2 camere cu terasă și grădină -Mutare Rapida

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere situat într-un imobil nou, cu regim de înălțime P+3, construit cu materiale de calitate superioară și atenție deosebită la detalii. Locuința este spațioasă, luminoasă și bine compartimentată, ideală atât pentru o familie tânără, cât și ca investiție ...

2235 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -86.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -89.950 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -92.990 Euro + TVA pentru ...

1583 EUR/m2 | 55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Unde confortul întâlnește liniștea
9

2 Camere Unde confortul întâlnește liniștea

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1357 EUR/m2 | 67 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Inchiriere apartament 2 camere, bloc nou I Nicolae Teclu
9

Inchiriere apartament 2 camere, bloc nou I Nicolae Teclu

Apartament 2 camere de inchiriat, situat in zona Nicolae Teclu, la 15-16 minute de mers pe jos pana la metrou Nicolae Teclu La mica distanta fata de locurile de interes : Auchan Titan, Ikea, Lidl, Jumbo, Auchan, Decahlon, Jysk, Metro, Kika, Dedeman, iesirea spre Autostrada Soarelui. Acesta este situat ...

60 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Parcare Inclusa Direct Dezvoltator 5 min STB
6

2 camere Parcare Inclusa Direct Dezvoltator 5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.581 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere semidecomandate Tip imobil - P+3 etaje Total unitati ansamblu - 28 unitati Termen ...

1578 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Incalzire Pardoseala -Zona Linistita
11

2 Camere Gradina Incalzire Pardoseala -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.000 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract -92.500 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

2040 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere pentru un Stil de Viață Modern | Finisaje Premium |Th Pallady
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -87.885 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -90.594 Euro TVA inclus pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% ...

2235 EUR/m2 | 39 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB
1

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1598 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera dubla - Theodor Pallady, premium, piscina, sala fitness
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -79.000 Euro+TVA Descoperă o oportunitate unică de investiție sau locuire într-un ansamblu rezidențial premium, aflat în plină construcție, în una dintre cele mai dinamice ...

1951 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu
3

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -78.408 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract -83.635 Euro TVA inclus pentru un avans de 50% la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

2054 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala
8

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -79.976 Euro + TVA pentru un avans de 45 % la antecontract -86.128 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1300 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Parcare Subterana Disponibil Imediat
12

2 Camere Parcare Subterana Disponibil Imediat

Apartament 2 camere de inchiriat, bloc nou, cu disponibilitate imediata. Dispune de parcare subterana. Acesta este situat la etajul 2 al unui bloc cu regim de inaltime P+4 etaje, construit in anul 2024, blocul dispune si de lift, vedere neobturata. Dispune de 2 balcoane, unul dintre ele fiind inchis. Froo, ...

56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsonieră decomandată – PRIMA ÎNCHIRIERE – Titan
8
1

Garsonieră decomandată – PRIMA ÎNCHIRIERE – Titan

Garsonieră decomandată, aflată la prima închiriere, ideală pentru cei care își doresc un spațiu modern, curat și eficient compartimentat. Imobilul este situat la etajul 3 din 11, într-un bloc curat, bine întreținut și liniștit. Locuința beneficiază de lumină naturală din plin și de un balcon generos, ...

37 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Parcare Subterana | Nemobilat
7
2

2 Camere Parcare Subterana | Nemobilat

Va prezentam un apartament de 2 camere care este situat la un parter inalt. Parcare subterana inclusa in pret Bloc nou, prima inchiriere, incalzire in pardoseala, centrala proprie. Apartamentul se inchiriaza nemobilat In apropiere regasim Parcul Teilor si STB 253 si 330 la 5 minute de mers pe jos. Pret ...

54 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Incalzire in Pardoseala 3 min STB
2

2 Camere Incalzire in Pardoseala 3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -97.360 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata utila ...

2253 EUR/m2 | 43 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Direct Dezvoltator- Incalzire Pardoseala/3 min STB
2

2 camere Direct Dezvoltator- Incalzire Pardoseala/3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -86.500 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1802 EUR/m2 | 48 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 camere decomandate - Incalzire in Pardoseala/3 min STB
2
2

3 camere decomandate - Incalzire in Pardoseala/3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -120.522 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 ...

1446 EUR/m2 | 83 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Inchiriere apartament 2 camere, bloc nou I Nicolae Teclu
9

Inchiriere apartament 2 camere, bloc nou I Nicolae Teclu

60 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie 3 min STB
2

2 Camere Ideal Investitie 3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -107.260 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1828 EUR/m2 | 59 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-3
Salvează căutarea