Inchiriem garsoniera Timpuri Noi
Inchiriez apartament cu 1 camera situat lângă metrou Timpuri Noi, etaj 8 12, cu o suprafata de 40 mp. Se accepta animale de companie
40 m2
Sector 3, Bucuresti
ieri 10:33
Anunțuri promovate – Vezi toate
40 m2
Sector 3, Bucuresti
ieri 10:33
Apartament cu 3 camere, decomandat, bine compartimentat, luminos, vedere mixta, bloc anvelopat, curat, decent, bucatarie spatioasa, balcon inchis, zona cu facilitati, spatii comerciale, scoli, gradinite, piata, transport in comun, metroul la 12 min. COD P2035
1742 EUR/m2 | 66 m2
Titan, Sector 3, Bucuresti
ieri 10:14
Va oferim spre inchiriere un apartament de 2 camere aflat la prima inchiriere, in zona Piata Unirii-Sfanta Vineri, stradal, la etajul 2/8 decomandat, mobilat si utilat LUX in 2025, totul nou. Apartamentul este dotat cu masina spalat vase si masina spalat rufe, 3 aparate aer conditionat etc. Totul este ...
65 m2
unirii, Sector 3, Bucuresti
13 mai
Garsonieră de închiriat în Titan, lângă metrou Nicolae Grigorescu. Suprafață de 40 mp, etaj 5 din 10, decomandată. Bucătărie utilată, cameră aerisită, baie modernă. Dotată cu electrocasnice noi, aer condiționat și balcon.
40 m2
Titan, Sector 3, Bucuresti
ieri 12:20
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.000 Euro+TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...
1569 EUR/m2 | 61 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
5 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 117.724 Euro + TVA pentru un avans de 80 % la antecontract - 121.365 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Descoperă noile apartamente situate într-un ansamblu ...
1579 EUR/m2 | 75 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
5 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.000 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -91.500 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...
2088 EUR/m2 | 42 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
5 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.700 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...
2437 EUR/m2 | 36 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
5 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -70.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...
1860 EUR/m2 | 38 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
5 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere Tip imobil - P+3 etaje Total unitati ansamblu - 57 unitati Suprafata utila - 75.45 mp utili +48.3 mp balcon, total ...
2037 EUR/m2 | 75 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
5 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -65.130 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -69.472 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...
1706 EUR/m2 | 38 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
5 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 122.800 Euro + TVA pentru un avans de 45% la antecontract - 138.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...
1856 EUR/m2 | 66 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
5 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -110.857 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere semidecomandat Tip ...
2073 EUR/m2 | 53 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
5 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -78.581 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -81.388 Euro +TVA pentru un avans de 50% la antecontract -84.195 Euro +TVA pentru un avans de 15 % ...
1400 EUR/m2 | 56 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
5 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -125.444 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - P+3 etaje Total ...
1500 EUR/m2 | 84 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
5 mai
Apartament cu 1 camera 45 mp decomandat 5 min METROU Muncii, etaj 6 din 10, bloc mixt Decebal - Calea Calarasi, zona cu multiple facilitati Vecinatati: Victor Babes, Dristor, Iancului, Parc IOR Titan, Calea Calarasilor, Decebal, Basarabia, Chisinau, Vatra Luminoasa, Maior Coravu, Arena NATIONALA, Baba ...
45 m2
Piata Muncii, Sector 3, Bucuresti
5 mai
FII ALTFEL! Alege sa iti petreci majoratul, ziua de nastere, onomastica, sau orice alt eveniment important al vietii tale intr-un loc diferit : Club situat in CENTRU ISTORIC pe strada Franceza. nr.14, EXCLUSIV pentru tine si invitatii tai !! VINO CU PRIETENII TAI PENTRU DISTRACTIE MAXIMA! AI APROAPE ...
110 m2
Sector 3, Bucuresti
5 mai
Oportunitate rara de achizitie a unui penthouse spectaculos, dispus pe doua niveluri, cu terasa generoasa si compartimentare excelenta, situat in complexul Hercesa Vivenda, pe Soseaua Morarilor, intr-un imobil nou, dat in folosinta in 2025. Cu o suprafata totala de 228,29 mp, aceasta proprietate ofera ...
1579 EUR/m2 | 228 m2
titan, Sector 3, Bucuresti
5 mai
Vă oferim spre vânzare o garsonieră modernă, complet mobilată și utilată, ideală pentru locuit sau investiție. Detalii principale: Suprafață utilă: 37 mp Compartimentare: decomandată Etaj: 10 Orientare: est (lumină naturală dimineața) Stare: ultrafinisată, renovată complet Interior: Spațiu de dormit ...
2230 EUR/m2 | 37 m2
dristor, Sector 3, Bucuresti
5 mai
inchiriez 2 camere Titan bucatarie inchisa balcon inchis ac complet mobilat & utilat