Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere tip Studio, Theodor Pallady  Nicolae Teclu
6
3

Apartament 2 camere tip Studio, Theodor Pallady Nicolae Teclu

Apartament 2 camere tip studio, amplasat in zona statiei de metrou Nicolae Teclu pe strada Gura Calitei nr. 95 sectorul 3, cu o suprafata totala utila de 54,10mp, etaj 4,lift, finisat complet premium , bai echipate complet, centrala proprie , incalzire in pardoseala, contorizare individuala (apa, energie ...

1426 EUR/m2 | 54 m2

Theodor+Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
garsoniera HILS PALLADY-centrala proprie-metrou 2 minute-modern
8
1

apartament tip studio, semidecomandat, situat la parter in complexul Hils Pallady. Apartamentul are o suprafata utila de 34 mp, este mobilat si utilat: centrala termica, masina de spalat, uscator, TV, frigider, cuptor cu microunde, aer conditionat etc. Stația de metrou Anghel Saligny se afla la 2 minute ...

34 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament 4 camere Piata Unirii fantani, metrou
6

Vanzare apartament 4 camere Piata Unirii fantani, metrou

Va oferim spre vanzare un apartament de 4 camere la Piata Unirii stradal, la etajul 1/8, decomandat, renovat, cu 2 grupuri sanitare, si 2 balcoane, cu o bucatarie mare de 11mp. Pentru detalii suplimentare si vizionari va rog sa contactati agentul Dona Camelia 0733.683.461

3571 EUR/m2 | 105 m2

unirii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Vanzare garsoniera Titan
6
53

Vanzare garsoniera Titan

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Titan vis a vis de Piata Salajan.Garsoniera dispune de o suprafata utila de 26mp etaj 4 an constructie 1978.

1731 EUR/m2 | 26 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita-Credit Ipotecar 15%
14

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.000 Euro+TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...

1569 EUR/m2 | 61 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Bloc Intim
1

3 Camere Ideal Familie -Bloc Intim

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 117.724 Euro + TVA pentru un avans de 80 % la antecontract - 121.365 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Descoperă noile apartamente situate într-un ansamblu ...

1579 EUR/m2 | 75 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Gradina -5 min STB
13

2 Camere cu Gradina -5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.000 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -91.500 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

2088 EUR/m2 | 42 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera cu Gradina 500 mt STB/Zona Linistita
13

Garsoniera cu Gradina 500 mt STB/Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.700 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...

2437 EUR/m2 | 36 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Direct Dezvoltator -500 mt STB
13

Garsoniera Direct Dezvoltator -500 mt STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -70.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...

1860 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie
6

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere Tip imobil - P+3 etaje Total unitati ansamblu - 57 unitati Suprafata utila - 75.45 mp utili +48.3 mp balcon, total ...

2037 EUR/m2 | 75 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu
3

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -65.130 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -69.472 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1706 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Bloc Intim CU Gradina
6
1

3 Camere Bloc Intim CU Gradina

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 122.800 Euro + TVA pentru un avans de 45% la antecontract - 138.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1856 EUR/m2 | 66 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu/Parcare Inclusa
4

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -110.857 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere semidecomandat Tip ...

2073 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Direct Dezvoltator 5 min STB
7

2 camere Direct Dezvoltator 5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -78.581 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -81.388 Euro +TVA pentru un avans de 50% la antecontract -84.195 Euro +TVA pentru un avans de 15 % ...

1400 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Credit Ipotecar 15%
6
1

3 Camere Ideal Familie Credit Ipotecar 15%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -125.444 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - P+3 etaje Total ...

1500 EUR/m2 | 84 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Muncii | Decebal | 45 mp | Decomandat
10
115

Muncii | Decebal | 45 mp | Decomandat

Apartament cu 1 camera 45 mp decomandat 5 min METROU Muncii, etaj 6 din 10, bloc mixt Decebal - Calea Calarasi, zona cu multiple facilitati Vecinatati: Victor Babes, Dristor, Iancului, Parc IOR Titan, Calea Calarasilor, Decebal, Basarabia, Chisinau, Vatra Luminoasa, Maior Coravu, Arena NATIONALA, Baba ...

45 m2

Piata Muncii, Sector 3, Bucuresti

Inchiriez locatie petreceri - centru vechi
2
7

Inchiriez locatie petreceri - centru vechi

FII ALTFEL! Alege sa iti petreci majoratul, ziua de nastere, onomastica, sau orice alt eveniment important al vietii tale intr-un loc diferit : Club situat in CENTRU ISTORIC pe strada Franceza. nr.14, EXCLUSIV pentru tine si invitatii tai !! VINO CU PRIETENII TAI PENTRU DISTRACTIE MAXIMA! AI APROAPE ...

110 m2

Sector 3, Bucuresti

PENTHOUSE LUX ETAJ 10+11, 5 Camere,  HERCESA VIVENDA
6

PENTHOUSE LUX ETAJ 10+11, 5 Camere, HERCESA VIVENDA

Oportunitate rara de achizitie a unui penthouse spectaculos, dispus pe doua niveluri, cu terasa generoasa si compartimentare excelenta, situat in complexul Hercesa Vivenda, pe Soseaua Morarilor, intr-un imobil nou, dat in folosinta in 2025. Cu o suprafata totala de 228,29 mp, aceasta proprietate ofera ...

1579 EUR/m2 | 228 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera mobilată si utilată cu buncăr antiatomic Dristor  Rm Sărat
8
1

Garsoniera mobilată si utilată cu buncăr antiatomic Dristor Rm Sărat