Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Promovat
Apartament cu 3 camere langa metrou Nicolae Grigorescu
5
2

Apartament cu 3 camere langa metrou Nicolae Grigorescu

Inchiriez apartament cu 3 camere langa metrou Nicolae Grigorescu, blocul cu fostul non stop, 3 min de gura de metrou, suprafata utila 60 mp, aflandu-se la etajul 3.

60 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Complex privat de case individuale PREMIUM 2026, TITAN-2 PARCARI
20
1

Va oferim spre vanzare case individuale cuprinse intr-un compex de 6 case in zona 1 Decembrie 1918-Titan, P+1, in suprafata de 195mp, Casele sunt prevazute cu doua sisteme de incalzire: Centrala Proprie Termica pe gaze cu incalzire in pardoseala si cu panouri solare 5kw si pompa de caldura astfel incat ...

1853 EUR/m2 | 197 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartamente 2 camere zona Vitan
4
1

Apartamente 2 camere zona Vitan

Oferim spre inchiriere un apartament complet utilat si mobilat complet, cu o suprafata de 50 mp, situat la parterul unui imobil cu 10 etaje. Acest apartament este situat in zona Vitan, o zona usor accesibila mijloacelor de transport in comun, magazine si alte facilitati. Se accepta animale de companie ...

50 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
depozit sau ferma 950.000 euro neg,Suprafața 2,5 ha intravilan  Post trafo 150 kW putere  Capac
6

depozit sau ferma 950.000 euro neg,Suprafața 2,5 ha intravilan Post trafo 150 kW putere Capac

ferma sau depozit pret 950.000 euro usor negociabil Suprafața 2,5 ha intravilan Post trafo 150 kW ,trifazic 380 ,putere Capacitate capete porci -2000 Silozuri - două de 1200 tone fiecare,imprejmuit,hala 2000 metri birouri 200,Silozuri 200 containere 100 ,platforma betonata 4000 mp ,parcări 30 buc,chiar ...

238 EUR/m2 | 4,000 m2

Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera
3
5

Garsoniera

Garsoniera Splaiul Unirii, cf. 1 semidec., etaj 3 11, suprafata totala 41.42 mp, an constructie 2009, apometre, instalatii sanitare noi, centrala termica, repartitoare caldura, gresie, faianta, usa metalica, termopan, Exclus intermediari.

1810 EUR/m2 | 42 m2

Splaiul Unirii, Sector 3, Bucuresti

Theodor Pallady /Ikea 200-450 mp spatiu depozitare-productie si birouri
14

Va oferim spre inchiriere un spatiu de depozitare/productie situat in zona Pallady/Ikea ,cu suprafata totala utila de 450 mp din care spatiu birouri, cu suprafata de 100 mp si hala cu suprafata de 350 mp ,intreaga suprafata aflandu-se la parter,birourile fiind situate la etajul 1 .Spatiul va fi disponibil ...

500 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Zona Theodor Pallady sp 156 mp închiriat
8

Zona Theodor Pallady sp 156 mp închiriat

Imobiliar Expert Grup va propune spre inchiriere spatiu comercial in suprafata de 156 mp situat in zona Brățării- Theodor Pallady. Spatiul dispune de toate utilitatile, se afla intr-o zona rezidentiala. Închiriat cu 2.000 euro/luna.

2244 EUR/m2 | 156 m2

Sector 3, Bucuresti

Vilă premium încălzire pardoseală |2 locuri parcare | oferta de Paste -265.000 €
7

Descoperă confortul unei locuințe moderne, situată într-o zonă în continuă dezvoltare, cu acces rapid la Autostrada Soarelui (A2), la mijloace de transport STB și aproape de numeroase facilități comerciale din zona Theodor Pallady. CARACTERISTICI GENERALE Regim de înălțime: Parter + Etaj 1 + Mansardă Finalizare: ...

1946 EUR/m2 | 136 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Comision 0%
5

3 Camere Ideal Familie Comision 0%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -115.702 Euro TVA 21% inclus Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 3 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

1757 EUR/m2 | 66 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala
9

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -126.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1343 EUR/m2 | 89 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou
5

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.909 Euro +TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

2212 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -76.033 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1900 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Spațiu parter, deosebit, în clădire de birouri
5

Spațiu parter, deosebit, în clădire de birouri

Spatiu parter, stradal, vedere frumoasa, libera, adaptabil ca show-room, cafeterie, activitati de comert, banca, receptie, etc, cu multiple zone de acces. Pe langa avantajele tehnice constructive, avantajul imobilului este amplasarea intr-o zona ultracentrala in apropierea celui mai important nod al ...

85 m2

Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa
5

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -103.305 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1956 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu
5

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -93.388 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1768 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Duplex de vânzare -4 camere, 184 mp utili, curte proprie, 2 Parcari
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1909 EUR/m2 | 141 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

5 Camere Ideal Familie 5 min N.Teclu | Parcare Inclusa
11
1

5 Camere Ideal Familie 5 min N.Teclu | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: parcare inclusa 220.000 .Euro ...

1160 EUR/m2 | 190 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Terasa Generoasa- Finisaje Premium -600 m STB
4

3 Camere Terasa Generoasa- Finisaje Premium -600 m STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 ...

2696 EUR/m2 | 85 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala
5

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -140.850 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -144.865 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -128.480 Euro + TVA ...

2071 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala
5

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -136.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -141.900 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -146.900 Euro + TVA ...

2013 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Direct Dezvoltator – Apartament 3 Camere | Finisaje Premium
5

Direct Dezvoltator – Apartament 3 Camere | Finisaje Premium

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -143.693 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -148.606 Euro TVA inclus pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% ...

2018 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Finisaje Premium
5

3 Camere Direct Dezvoltator -Finisaje Premium

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -141.449 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract -147.499 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -153.549 Euro ...

2080 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min
5

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min

2488 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
4

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

2322 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-3
Salvează căutarea