Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Promovat
Duplex 4 Camere  | Unirii - Ultracentral | AC | Terasa | Metrou
10

Duplex 4 Camere | Unirii - Ultracentral | AC | Terasa | Metrou

GOLDEN GATE REAL ESTATE are placerea de a va propune spre inchiriere un apartament de 4 camere, decomandat, in zona Unirii, la 10 minute de statia de metrou Unirii. Imobilul este situat la etajul 8/9 intr-un bloc cu regim de inaltime P + 9, finalizat in anul 1990, avand o suprafata utila de 130 mp. Apartamentul ...

120 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
PROMO- Parcare inclusa-2Cam- 52mp- Pallady- parcul Teilor- 3 min STB
7

OFERTE PROMOTIONALA! PARCARE INCLUSA DIRECT DEZVOLTATOR - COMISION 0% Titan- Pallady- parcul Teilor - statie STB la 3-4 minute de mers, vanzare apartament 2 camere, spatios, 52 mp, etaj intermediar, predare la cheie finisaje moderne, incalzire pardoseala, centrala termica, parcare inclusa. Bloc nou ...

1413 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartamente 2 camere zona Theodor Pallady
6
2

Apartamente 2 camere zona Theodor Pallady

Va propunem spre inchiriere un apartament 2 camere de 60m2 ,etajul 5 7 in zona Theodor Pallady. Dispune de balcon. Fiecare scara este prevazuta cu 2 lifturi Este la prima inchiriere utilat si mobilat complet. Nu se accepta animale de companie si fumatul in apartament! Este la 15 min de metrou Nicole ...

60 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Dristor - 1 minut pana la metrou - comision 0
20
1

Dristor - 1 minut pana la metrou - comision 0

Dristor – 1 minut de metrou | Bd. Camil Ressu nr. 13 | Etaj 5/10 | Vedere vest - Comision 0 pentru cumpărător Propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere situat la doar 1 minut de stația de metrou Dristor, un important nod de interconectare al rețelei de metrou. În imediata apropiere se află două ...

2116 EUR/m2 | 66 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ag BRASADAS vinde ApartHotel cu 20 apartamente Doamna Ghica.
8
1

Agenția BRASADAS vinde imobil tip P+2+M, tip Boutique, construit in anul 2023, cu 20 dw apartamente, cate 8 apartamente pe etajele 1 si 2, iar la mansarda 4 apartamente. Parterul este destinat unui spatiu comercial, cu o suprafata de 520 mp si 3 intrari separate fata de intrarea rezidentilor, care poate ...

1332 EUR/m2 | 1,877 m2

Sector 3, Bucuresti

BRASADAS Inchirieriaza DUPLEX 5 camere BD. UNIRII
8

BRASADAS Inchirieriaza DUPLEX 5 camere BD. UNIRII

Brasadas închiriază DUPLEX de LUX – 5 camere, 4 terase – Bdul. Unirii Descoperă un duplex exclusivist, proaspăt renovat, cu 5 camere decomandate, finisaje premium și un standard occidental rar întâlnit. Spațiu ideal pentru firmă, birouri, locuință premium. ✔ 4 terase panoramice ✔ 2 băi + bucătărie ...

140 m2

decebal, Sector 3, Bucuresti

BRASADAS vinde ap 3 cam etaj 1/3 in zona Unirii.
8
3

BRASADAS vinde ap 3 cam etaj 1/3 in zona Unirii.

Agentia Imobiliara BRASADAS vinde apartament cu 3 camere, cu compartimentare CIRCULARA, situat la etajul 1/3 in zona Unirii.

1712 EUR/m2 | 83 m2

Sector 3, Bucuresti

Proprietar închiriez garsoniera Universitate, 5 minute metrou,AC,ideală student.
6

Proprietar închiriez garsoniera în zona Universitate, la doar 5 minute de mers pe jos de metrou,într-o zonă centrala excelentă. Garsoniera este mobilată și utilata,fiind compusă din: O cameră spațioasă :Hol :Bae proprie : Dulap mare pentru haine : Birou pentru studiu sau lucru de acasă: Canapea :Pat ...

25 m2

Sector 3, Bucuresti

Splaiul Unirii – stradal, 3 camere decomandat, 80 mp - Langa Camera de Comert
13

Apartament de 79 mp, decomandat, pe Splaiul Unirii, la parter dintr-un bloc cu 7 etaje construit în 1990. Potrivit pentru cine caută o locație centrală reală și vrea să amenajeze de la zero, după propriile nevoi. Cele 3 camere sunt decomandate, cu compartimentări generoase, specifice construcțiilor ...

79 m2

Splaiul Unirii, Sector 3, Bucuresti

Vila Mihai Bravu cazare muncitori
9
1

Vila Mihai Bravu cazare muncitori

Proprietate premium pentru cazare muncitori Mihai Bravu | Str. Văilor 16A Oferim spre închiriere vilă spațioasă și eficient compartimentată, ideală pentru cazare echipe muncitori sau firme, cu facilități adaptate nevoilor logistice moderne. Adresă: Str. Văilor nr. 16A zona Mihai Bravu ...

250 m2

Mihai Bravu, Sector 3, Bucuresti

Apartament nou | 2 și 3 camere | Salajan | Direct Dezvoltator | Fără Comision
8

BigHome Malva este un bloc de locuințe noi situat pe Strada Mărului, Sector 3, într-o zonă rezidențială liniștită între Salajan și Nicolae Grigorescu. Proiectul oferă apartamente spațioase cu finisaje de calitate superioară, gândite pentru familii care vor confort, liniște și acces rapid la oraș. Tipologii ...

2833 EUR/m2 | 90 m2

Salajan, Sector 3, Bucuresti

Inchiriez garsoniera
6

Inchiriez garsoniera

Închiriez garsonieră Sector 3, zona Piața Miniș Se oferă spre închiriere garsonieră situată pe Strada Soldat Stelian Mihale nr. 5, Sector 3, în apropiere de zona Piața Miniș. Etaj 5 din imobil cu lift Bloc curat și bine întreținut Garsoniera este ideală pentru o persoană sau un cuplu Zona ...

28 m2

Titan - Balta Albă, Sector 3, Bucuresti

Vând garsonieră zona metrou Dristor
10
1

Vând garsonieră zona metrou Dristor

Vând garsonieră, confort 1, decomandată la 2 minute de metroul Dristor. Blocul este într-o zonă liniștită, aproape atât de mall București, și de mall Park Lake (15 minute pe jos). Blocul este construit în 1974 și reabilitat în 2016 (au fost schimbate inclusiv conductele de apă și gaze) Suprafața ...

2419 EUR/m2 | 31 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera de inchiriat titan termen lung
4
5

Garsoniera de inchiriat titan termen lung

Proprietar ! Garsonieră de inchiriat 20 mp, Parter, Bloc 10 etaje Se oferă spre închiriere o garsonieră recent renovată, complet utilată și mobilată, situată pe Str. 1 Decembrie 1918. Spațiul este prevăzut cu mașină de spălat, bucătărie mobilată, aragaz, frigider și toate cele necesare pentru locuit. Locuința ...

20 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Senzational! locatie petreceri burlaci/burlacite - centru vechi
4
19

IA-TI GASCA SI VINO IN PROPRIUL CLUB IN CENTRU VECHI, pentru ULTIMA PETRECERE ca BURLAC/BURLACITA !!! VEI FI DOAR TU SI PRIETENII TAI! CLUB privat #INQUIRY de 110 mp desfasurat pe doua nivele (parter - 70 mp , etaj 40 mp), cu accesoriile necesare PETRECERII LA MAXIM a ULTIMEI INTALNIRI cu prietenii ...

110 m2

Calea Victoriei, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 Camere Mihai Bravu
20

Apartament 2 Camere Mihai Bravu

P106499 Adresa : Soseaua Mihai bravu 176 Dispune de centrala termica proprie. Apartamentul are o suprafata de 75 mp si se afla la PARTER intr-un bloc cu regim de inaltime P + 8. Este 2 camere facut din 3. Bucataria este mobilata si utilata complet, este separata. Agent: Oprea Sorin

79 m2

Mihai Bravu, Sector 3, Bucuresti

Titan Pallady garsoniera Palladyum Residence
8

Titan Pallady garsoniera Palladyum Residence

Va oferim spre achizitie o garsoniera in ansamblul Palladyum Residence construita in 2019, acesta aflandu-se la 6 minute de metrou N.Teclu si Complexul Comercial Pallady unde regasim marile magazine Ikea,Decathlon,Metro,Auchan,Lidl,Kaufland. Ansamblu are magazin in incita,spatii de joaca,locuri de parcare. ...

2519 EUR/m2 | 26 m2

ozana, Sector 3, Bucuresti

2 Cam- Finalizat- Pallady- metrou Teclu- parcul Teilor- 57mp- Centrala
19

Pallady- metrou Teclu- parcul Teilor Bloc finalizat - 2025 2 Camere - Mutare rapida! Pallady - parcul Teilor - metrou Teclu - vanzare apartament 2 camere, decomandat, suprafata 58 mp, predare la cheie, finisaje moderne, incalzire pardoseala, centrala termica, posibilitate parcare subterana. Apartamentul ...

2052 EUR/m2 | 57 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

închiriez Garsonieră cf 2 Titan 8 10 20mp
5

închiriez Garsonieră cf 2 Titan 8 10 20mp

Închiriez Garsonieră Titan cf 2 8 10 20mp Amenajat Toate condițiile

20 m2

Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -5 min STB
6

3 Camere Direct Dezvoltator -5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -117.081 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -121.263 Euro +TVA pentru un avans de 50% la antecontract -125.444 Euro +TVA pentru un avans de 15% ...

1400 EUR/m2 | 84 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Bloc intim
6

2 Camere Ideal Investitie -Bloc intim

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -89.809 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -93.017 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.224 Euro +TVA pentru un avans de 15% ...

1400 EUR/m2 | 64 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala/Credit Ipotecar 20%
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -86.128 Euro+ TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - ...

1400 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Investitie cu Parcare Inclusa-Acces Rapid STB/Credit Ipotecar
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -136.010 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - ...

1085 EUR/m2 | 125 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Finalizat -Disponibilitate Imediata
6

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 82.500 ...

1603 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-3
Salvează căutarea