Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Inchiriere spatiu comercial bd Decebal
15

Inchiriere spatiu comercial bd Decebal

Va oferim spre inchiriere un spatiu comercial in zona Decebal, stradal, in suprafata de 95mp, parter+supanta, cu vitrina de 6ml la parter si 6ml la etaj, cu utilitati. Pozitionarea stradala permite orice fel de activitate comerciala si/sau birouri. Metroul se afla la 5min de mers pe jos, iar in apropiere ...

95 m2

decebal, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Spatiu comercial/Spatiu birouri*Ion Mortun*Vitan
20
1

Spatiu comercial/Spatiu birouri*Ion Mortun*Vitan

Vă propunem spre închiriere un spațiu versatil, potrivit atât pentru birouri, cât și pentru activități comerciale, situat la etajul 1 al unui imobil solid construit în 1994, pe strada Ion Morțun nr. 5, în apropiere de Kaufland Vitan și Mall Vitan. Spațiul are o suprafață utilă de aproximativ 90 mp, cu ...

80 m2

Mihai Bravu, Sector 3, Bucuresti

Promovat
7 Minute Metrou Dristor | Apartament 3 camere decomandat
11
4

7 Minute Metrou Dristor | Apartament 3 camere decomandat

Apartament luminos și bine compartimentat, situat la etajul 1 din 4, într-un bloc construit în 1970 și anvelopat de primărie. Suprafață utilă: 64 mp Localizare excelentă: 7 minute până la stația de metrou Dristor 1 4 minute de Parcul IOR (Alexandru Ioan Cuza) 2 minute până la creșă, grădiniță și ...

2266 EUR/m2 | 64 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat Dristor
4
44

Garsoniera de inchiriat Dristor

Garsonieră de închiriat în Dristor, într-o zonă excelentă, la 5 minute de metrou. Suprafață de 32 mp, etaj 5 din 9. Mobilată complet, bucătărie open-space, baie cu cabină de duș. Dotată cu aer condiționat și balcon cu vedere panoramică.

32 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Theodor Pallady /Ikea 200 mp spatiu depozitare-productie
8

Theodor Pallady /Ikea 200 mp spatiu depozitare-productie

Va oferim spre inchiriere un spatiu de depozitare/productie situat in zona Pallady/Ikea ,cu suprafata utila de 200 mp .Spatiul face parte dintr-o suprafata mai mare de 450 mp,astfel ca exista posibilitatea de a inchiria si un spatiu mai mare daca se doreste.Spatiul va fi disponibil incepand cu 15 Mai ...

500 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera
3
5

Garsoniera

Garsoniera Splaiul Unirii, cf. 1 semidec., etaj 3 11, suprafata totala 41.42 mp, an constructie 2009, apometre, instalatii sanitare noi, centrala termica, repartitoare caldura, gresie, faianta, usa metalica, termopan, Exclus intermediari.

1810 EUR/m2 | 42 m2

Splaiul Unirii, Sector 3, Bucuresti

Theodor Pallady /Ikea 200-450 mp spatiu depozitare-productie si birouri
14

Va oferim spre inchiriere un spatiu de depozitare/productie situat in zona Pallady/Ikea ,cu suprafata totala utila de 450 mp din care spatiu birouri, cu suprafata de 100 mp si hala cu suprafata de 350 mp ,intreaga suprafata aflandu-se la parter,birourile fiind situate la etajul 1 .Spatiul va fi disponibil ...

500 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Zona Theodor Pallady sp 156 mp închiriat
8

Zona Theodor Pallady sp 156 mp închiriat

Imobiliar Expert Grup va propune spre inchiriere spatiu comercial in suprafata de 156 mp situat in zona Brățării- Theodor Pallady. Spatiul dispune de toate utilitatile, se afla intr-o zona rezidentiala. Închiriat cu 2.000 euro/luna.

2244 EUR/m2 | 156 m2

Sector 3, Bucuresti

Vilă premium încălzire pardoseală |2 locuri parcare | oferta de Paste -265.000 €
7

Descoperă confortul unei locuințe moderne, situată într-o zonă în continuă dezvoltare, cu acces rapid la Autostrada Soarelui (A2), la mijloace de transport STB și aproape de numeroase facilități comerciale din zona Theodor Pallady. CARACTERISTICI GENERALE Regim de înălțime: Parter + Etaj 1 + Mansardă Finalizare: ...

1946 EUR/m2 | 136 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Comision 0%
5

3 Camere Ideal Familie Comision 0%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -115.702 Euro TVA 21% inclus Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 3 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

1757 EUR/m2 | 66 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala
9

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -126.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1343 EUR/m2 | 89 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou
5

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.909 Euro +TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

2212 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -76.033 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1900 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Spațiu parter, deosebit, în clădire de birouri
5

Spațiu parter, deosebit, în clădire de birouri

Spatiu parter, stradal, vedere frumoasa, libera, adaptabil ca show-room, cafeterie, activitati de comert, banca, receptie, etc, cu multiple zone de acces. Pe langa avantajele tehnice constructive, avantajul imobilului este amplasarea intr-o zona ultracentrala in apropierea celui mai important nod al ...

85 m2

Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa
5

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -103.305 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1956 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu
5

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -93.388 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1768 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Duplex de vânzare -4 camere, 184 mp utili, curte proprie, 2 Parcari
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1909 EUR/m2 | 141 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

5 Camere Ideal Familie 5 min N.Teclu | Parcare Inclusa
11
1

5 Camere Ideal Familie 5 min N.Teclu | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: parcare inclusa 220.000 .Euro ...

1160 EUR/m2 | 190 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Terasa Generoasa- Finisaje Premium -600 m STB
4

3 Camere Terasa Generoasa- Finisaje Premium -600 m STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 ...

2696 EUR/m2 | 85 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala
5

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -140.850 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -144.865 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -128.480 Euro + TVA ...

2071 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala
5

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -136.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -141.900 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -146.900 Euro + TVA ...

2013 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Direct Dezvoltator – Apartament 3 Camere | Finisaje Premium
5

Direct Dezvoltator – Apartament 3 Camere | Finisaje Premium

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -143.693 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -148.606 Euro TVA inclus pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% ...

2018 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Finisaje Premium
5

3 Camere Direct Dezvoltator -Finisaje Premium

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -141.449 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract -147.499 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -153.549 Euro ...

2080 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min
5

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min

2488 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-3
Salvează căutarea