Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Promovat
2 Cam / 51mp / Ozana-Parc Teilor / 2 Locuri Parcare / Bloc 2021
7

Toate ofertele si ansamblurile din zona Theodor Pallady le gasiti pe site-ul www. prestige-rezidential .ro Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandat Tip imobil - P+4 etaje Suprafata - 51mp An constructie: 2021 Pozitionare: zona Ozana - Parc Teilor Multiple facilitati in apropriere: supermarketuri ...

2324 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Nicolae Grigorescu Metrou,
8

Nicolae Grigorescu Metrou,

ap. 2 camere decomandat, balcon, situat la 5 min. de metrou si mijloacele de transport in comun, in curs de reabilitare, etaj 4 din 8, sup. utila 52 mp si logie 4 mp, bloc 1985, se vinde mobilat si utliat asa cum este prezentat, liber, se accepta credit,

2308 EUR/m2 | 52 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere zona Camil Ressu - metrou Nicoale Grigorescu
16

Se vinde apartament 3 camere zona Camil Ressu - Metrou Nicoale Grigorescu, parter din 4, conf 1, bloc tip H, semidec., supraf. 60 mp. an constructie 1967, bloc anvelopat, apartamentul este renovat cu instalatii sanitare schimbate, centrala termica, contorizare separata gaz,circuite , alimentare apa ...

2417 EUR/m2 | 60 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 Camere | Bulevardul Unirii | 68 MP
13

Apartament 2 Camere | Bulevardul Unirii | 68 MP

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, complet renovat, situat pe Bulevardul Unirii, într-una dintre cele mai centrale și bine cotate zone ale Capitalei. Apartamentul beneficiază de o renovare integrală, finisaje moderne și materiale de calitate, oferind un spațiu elegant și funcțional. ...

3456 EUR/m2 | 68 m2

unirii, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

TITAN- Piata  Minis
9

TITAN- Piata Minis

Oferim spre vanzare un apartament semidecomandat cu 3 camere, renovat,situat la etajul 3 al unui bloc cu 10 etaje, in sectorul 3, TITAN-PIATA MINIS. Pozitionarea este excelenta, avand statia STB la doar 2 minute distanta, metrou la 5 minute Costin Georgian si aproate de 7-8 minte metrou TITAN este ...

1857 EUR/m2 | 70 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Vand Apartament 2 camere, 5 minute de metru Dristor, 10 10 fara risc seismic, renovat complet
5

Proprietar vând apartament 2 camere, 51 mp utili, poziționat excelent la 3 minute pe ios de Parcul IOR, 3 minute pe jos de ParkLake și 5 minute pe jos de metrou Dristor. Etaj 10 10, bloc construit în 1966, bloc mixt, confort 1, semidecomandat, fără risc seismic. Acoperișul și terasa au fost refăcute ...

2588 EUR/m2 | 51 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere| Dristor| Metrou 5’ | Mobilat
10

Apartament 2 camere| Dristor| Metrou 5’ | Mobilat

Proprietate P265421 COMISION 0 Zoca Real Estate vă prezintă un apartament într-una dintre cele mai căutate zone din București, acesta este momentul. Situat la doar câteva minute de metrou Dristor, acest apartament de 2 camere îți oferă acces rapid către orice punct al orașului, fiind ideal atât pentru ...

2938 EUR/m2 | 50 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere de inchiriat zona Decebal, piata Alba Iulia, Muncii
10
1

Inchiriez apartament modern 2 camere semidecomandat, recent renovat, complet mobilat si utilat, la etajul 3 din 4. Apartamentul este situat la intersectia Bd. Decebal cu Str. Dristorului, sector 3. Inchirierea se face cu contract inregistrat, pe o perioada minima de 1 an. Apartamentul dispune de ...

60 m2

Decebal, Sector 3, Bucuresti

Zona Pallady - hale noi cu amplasament strategic
10
1

Zona Pallady - hale noi cu amplasament strategic

Imobiliar Expert Grup va prezinta spre vanzare o hala moderna de 574mp, cu birouri incluse de aprox 80 mp, amprenta la sol 545mp, spatiu depozitare 494. Inaltimea utila a halei este h=6m iar usile de acces sunt de 4mx4m (include si usa pentru personal). Se pun la dispozitie si locuri de parcare in zona ...

1376 EUR/m2 | 574 m2

Sector 3, Bucuresti

Direct Proprietar Apartament 3 camere Nicolae Grigorescu
10
2

Direct Proprietar Apartament 3 camere Nicolae Grigorescu

Direct Proprietar!!! Buna ziua! Se ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere in zona Nicolae Grigorescu,situat pe strada Patulului numarul 8 ,bloc 4 ,scara 1,etaj 5.Apartamentul are acces rapid catre Metrou,STB,Gradinita si Scoala in fata blocului,piata Salajan la 1 minut de mers pe jos.Blocul este ...

2157 EUR/m2 | 51 m2

Sector 3, Bucuresti

Schimb Garsoniera Confort 3 Titan-Vis-a vis Auchan cu apartament 2 camere+diferenta
4
9

Vand garsoniera confort 3 situata in zona Titan-vis-a -vis Auchan . Este situata la etajul 4 5, intr-un bloc REABILITAT. Garsoniera este DECOMANDATA, AMENAJATA, gresie, faianta, parchet, termopan, AC, TV, usa metal, MOBILATA SI UTILATA COMPLET, pat matrimonial, scara curata, pozitie excelenta. Merita ...

1200 EUR/m2 | 25 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera et 3, 10min Piata Muncii
1
9

Garsoniera et 3, 10min Piata Muncii

Garsoniera, et 3, fara lift , libera dupa PASTE.Fara straini, adeverinta servici.

18 m2

Sector 3, Bucuresti

Garsoniera
3
5

Garsoniera

Garsoniera Splaiul Unirii, cf. 1 semidec., etaj 3 11, suprafata totala 41.42 mp, an constructie 2009, apometre, instalatii sanitare noi, centrala termica, repartitoare caldura, gresie, faianta, usa metalica, termopan, Exclus intermediari.

1810 EUR/m2 | 42 m2

Splaiul Unirii, Sector 3, Bucuresti

Zona Theodor Pallady sp 156 mp închiriat
8

Zona Theodor Pallady sp 156 mp închiriat

Imobiliar Expert Grup va propune spre inchiriere spatiu comercial in suprafata de 156 mp situat in zona Brățării- Theodor Pallady. Spatiul dispune de toate utilitatile, se afla intr-o zona rezidentiala. Închiriat cu 2.000 euro/luna.

2244 EUR/m2 | 156 m2

Sector 3, Bucuresti

Vilă premium încălzire pardoseală |2 locuri parcare | oferta de Paste -265.000 €
7

Descoperă confortul unei locuințe moderne, situată într-o zonă în continuă dezvoltare, cu acces rapid la Autostrada Soarelui (A2), la mijloace de transport STB și aproape de numeroase facilități comerciale din zona Theodor Pallady. CARACTERISTICI GENERALE Regim de înălțime: Parter + Etaj 1 + Mansardă Finalizare: ...

1946 EUR/m2 | 136 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Comision 0%
5

3 Camere Ideal Familie Comision 0%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -115.702 Euro TVA 21% inclus Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 3 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

1757 EUR/m2 | 66 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala
9

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -126.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1343 EUR/m2 | 89 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou
5

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.909 Euro +TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

2212 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -76.033 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1900 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa
5

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -103.305 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1956 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu
5

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -93.388 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1768 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Duplex de vânzare -4 camere, 184 mp utili, curte proprie, 2 Parcari
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1909 EUR/m2 | 141 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

5 Camere Ideal Familie 5 min N.Teclu | Parcare Inclusa
11
1

5 Camere Ideal Familie 5 min N.Teclu | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: parcare inclusa 220.000 .Euro ...

1160 EUR/m2 | 190 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Terasa Generoasa- Finisaje Premium -600 m STB
4

3 Camere Terasa Generoasa- Finisaje Premium -600 m STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 ...

2696 EUR/m2 | 85 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Categorii