Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Garsoniera de inchiriat zona Vitan Mall
3
5

Garsoniera de inchiriat zona Vitan Mall

Inchiriere garsoniera 40mp, zona Vitan Mall, decomandata (1 camera, baie, hol, bucatarie) cu centrala termica individuala, masina de spalat rufe, frigider, televizor, orientare sud-nord, cu loc de parcare in curte interioara inchisa cu poarta automata si acces pietonal pe baza de cartela si camera de ...

40 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
apartament cu 2 camere Titan
4
49

apartament cu 2 camere Titan

Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere foarte bine amenajat, 50mp, inchirierea se face pe minim 1 an. Loc de parcare propriu. Bloc amvelopat. Zona linistita, 5 minute de parcul Titan.

50 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Inchiriere garsoniera cu centrala proprie in zona Dristor
6
85

Inchiriere garsoniera cu centrala proprie in zona Dristor

Oferim spre inchiriere garsoniera de 36 mp2 spatioasa bine luminata, situat la etajul 3 cu 2 lifturi la 4 minute de metrou. La maximum 5 minute aveti magazine precum mega, lidl, auchan, kaufland, dar si farmacii si restaurante Imobil - Bloc renovat si izolat termic cu spatii verzi ingrijite Compartimentare ...

36 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Titan Metrou Bld 1 Decembrie 1918 Bld Th. Pallady
10
1

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, 61mp la etajul 6 intr-un bloc construit in 2008. Se afla in apropriere de metrou 1 Decembrie, la 3 minute fata de statia de metrou. Blocul detine propria centrala termica ceea ce reprezinta un mare avantaj. Baia este complet mobilată și utilată, ...

2017 EUR/m2 | 54 m2

ozana, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 Camere Bloc Intim Incalzire Pardoseala/Credit Ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -122.815 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 3 camere decomandate Tip imobil - D+P+3 ...

1725 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera 500 mt STB/Incalzire Pardoseala
13

Garsoniera 500 mt STB/Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -77.000 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...

2048 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Ideal Investitie -Incalzire Pardoseala
3

Garsoniera Ideal Investitie -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -89.243 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract -95.193 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

2195 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator 6 min STB Parcare Inlcusa
7

2 Camere Direct Dezvoltator 6 min STB Parcare Inlcusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 104.600 Euro + TVA PROMO:la avans 50% = 50% discount parcare SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un ...

1690 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita Parcare Inclusa
7

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 140.300 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai cat ...

1652 EUR/m2 | 85 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere  Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala/ 600 m STB
10

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala/ 600 m STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 88.400 Euro + TVA pentru un avans de 15% Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita -10.000 Euro +TVA PROMO:la avans 50% = 50% discount parcare SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul ...

1576 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere de Inchiriat cu Parcare subterana/ Disponibilitate Imediata
19

Apartament 4 camere de inchiriat, complet mobilat si utilat, cu disponibilitate imediata. Dispune si de loc de parcare subteran. Acesta este situat la etajul 3 al unui bloc cu regim de inaltime P+4 etaje. Localizare excelentă – la doar 10 minute de mers pe jos până la stația de metrou 1 Decembrie ...

88 m2

1 Decembrie, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere de închiriat – zonă liniștită, parcare, Acces privat
18

Apartament spațios de 3 camere, situat la etajul 2 din 4 al unui bloc nou (2016), într-o zonă liniștită și sigură, ideal pentru familie sau cuplu. Suprafața utilă este de 72 mp + 4,8 mp balcon, decomandat, cu centrală proprie și aer condiționat, gata pentru mutare imediată. ✨ Compartimentare practică: Living ...

72 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere de inchiriat Bloc Nou /Disponibilitate imediata
15

3 Camere de inchiriat Bloc Nou /Disponibilitate imediata

Apartament 3 camere de inchiriat, complet mobilat si utilat, cu disponibilitate imediata. Acesta este situat la etajul 1 al unui bloc cu regim de inaltime P+3 etaje. Localizare excelentă – la doar 12 -14 minute de mers pe jos până la stația de metrou Nicolae Teclu, cu acces facil către centrul orașului. ...

75 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti