Apartament 2 camere zona Baba Novac
Apartament 2 camere , 50mp, zona Baba Novac - Park Lake , confort 1, ... zona verde , linistita avand in vecinatate piata , scoala , gradinita .
50 m2
Baba Novac, Sector 3, Bucuresti
ieri 15:00
Anunțuri promovate – Vezi toate
50 m2
Baba Novac, Sector 3, Bucuresti
ieri 15:00
Pallady- metrou Teclu- parcul Teilor Bloc finalizat - 2025 2 Camere - Mutare rapida! Pallady - parcul Teilor - metrou Teclu - vanzare apartament 2 camere, decomandat, suprafata 58 mp, predare la cheie, finisaje moderne, incalzire pardoseala, centrala termica, posibilitate parcare subterana. Apartamentul ...
2009 EUR/m2 | 58 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
13 mai
garsoniera 60.40 mpc Pallady Titan direct dezvoltator - moderna, super spațiosa, situat pe Gura Caliței 195, sector 3, Bucuresti Bloc nou, finisaje premium, compartimentare excelentă. Clădire finalizată lift incalzire in pardoseala tavan membrana Zonă în plină dezvoltare Titan Pallady Acces ...
1524 EUR/m2 | 51 m2
Titan, Sector 3, Bucuresti
15 mai
Oferim spre inchiriere garsoniera de 50mp, mobilata si utilata complet cu finisaje de calitate, Dispune de centrala proprie, pat matrimonial, living open space, baie spatioasa cu cada. Se inchiriaza unor persoane serioase si responsabile.
50 m2
Titan, Sector 3, Bucuresti
azi 12:01
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Inchiriere spatii producție și depozitare (trifazic, apa, canalizare, gaze) inclusiv curte Preț 3.5 /mp
500 m2
Sector 3, Bucuresti
6 mai
Apartament 3 camere 1 decembrie 1918, sector 3,semidecomandat, Et.1 4, mobilat, utilat, sub 1 minut metrou, ratb, parcuri, supermarket
70 m2
1+Decembrie, Sector 3, Bucuresti
6 mai
Garsonieră spațioasă, proaspăt renovată - tip studio. Absolut totul nou: Aer condiționat, cuptor electric, combină frigorifică, plită gaz, hotă - toae NOI marca Beko, baterii, cabină de dus moderne, pardoseală nouă modernă, zugrăvit proaspăt. Studioul are încălzire în pardoseală, centrală termică. Suprafața ...
50 m2
23 August, Sector 3, Bucuresti
6 mai
situată în sectorul 3, Răsărit de soare, foarte aproape de intrare iesire
Sector 3, Bucuresti
6 mai
DESCRIERE Vand apartament la curte cu 2 camere la unirii calea calarasilor in cartierul evreiesc Ap se vinde mobilat complect este renovat total sau inlocuit usi noi centrala nouo ,baie si faianta nouo totul nou mobila nouo,electrocasnice noi ap.are si pivnita si camera de depozitare in pod are ...
3966 EUR/m2 | 58 m2
Sector 3, Bucuresti
5 mai
apartament 2 camere + balcon decomandat adresă: bulevardul alexandru obregia nr. 40 sector 4, bucuresti etaj 3 suprafata 50.99 mp regim înălțime: parter + 10 etaje structură: pereți structurali din beton armat an constructie 1970 risc seismic: clasa rs2 ( nu se poate achizitiona pe credit ) preferabil ...
1412 EUR/m2 | 51 m2
Berceni, Sector 3, Bucuresti
5 mai
Firma de Arhitectura cu sediul in Bucuresti sectorul 3 cu experinata in proeictare locuinte colective si individule si aplicand un modern design vrem sa dam o noua forma si culoare cladirilor nostre noi moderne si sa le aducem in buna intelegere cu cele existende prezentam planse ...
778 EUR/m2 | 90 m2
Sector 3, Bucuresti
5 mai
Apartamentul are configuratia cea din poza , este situat la etajul 4 4 cu blocul reabilitat (inclusiv scara curata si renovata). Zona este foarte verde, situata intre parcul Titan (300m) si Stadionul National (150m). Semidecomandat, are racordaj separat la gaz, finisaje vechi (necesita renovare). NU ...
1438 EUR/m2 | 64 m2
Sector 3, Bucuresti
5 mai
De vanzare, Garsoniera la Dristor, este situata la gura de metrou Dristor 2, etaj 6 din 9, blocul este cu 2 lifturi pe scara, vedere pe spate linistita fara zgomot, termopane, necesita renovare. Fara exclusivitate agentii Multumesc
2333 EUR/m2 | 30 m2
Sector 3, Bucuresti
5 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO :parcare inclusa 115.000 Euro ...
940 EUR/m2 | 122 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
5 mai
Apartament cu 2 camere decomandat, cu orientare sud, ceea ce îi conferă lumină naturală pe tot parcursul zilei. Locuința este finalizată, cu mutare rapidă, fiind luminoasă și bine compartimentată. Dotări și avantaje: Încălzire în pardoseală Baie cu WC încastrat Terasă spațioasă Loc de parcare inclus Finisaje ...
2275 EUR/m2 | 51 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
5 mai
Vând restaurant la cheie în Centru Vechi București . Locație este în funcțiune
110 m2
Sector 3, Bucuresti
5 mai
Apartament de 2 camere decomandat, situat într-un bloc nou, în zona extrem de căutată Theodor Pallady, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Localizare excelentă, cu acces rapid către zona comercială Theodor Pallady și mijloace de transport. Detalii apartament: Compartimentare: decomandat Etaj: ...
2580 EUR/m2 | 50 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
5 mai
Apartament 4 camere bine compartimentat. Bloc construit in anul 1980 situat pe Soseaua Mihai Bravu nr.12. Etaj 4 din 10. Apartament in plin proces de renovare totala. Luminos, bine compartimentat, etaj intermediar. Renovare totala care include absolut tot ce este necesar pentru un apartament modern. ...
2987 EUR/m2 | 82 m2
Mihai Bravu, Sector 3, Bucuresti
5 mai
Apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 2 al unui bloc nou, cu regim de înălțime redus, amplasat într-o zonă liniștită din Theodor Pallady, cu acces rapid către puncte de interes urban. Se poate achizitiona si parcare separat. Locuința este luminoasă, bine compartimentată și oferă un nivel ...
2417 EUR/m2 | 49 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
5 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -114.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...
1501 EUR/m2 | 76 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
5 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...
1570 EUR/m2 | 76 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
5 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -91.800 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.000 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...
1500 EUR/m2 | 61 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
5 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 140.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -145.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract - 155.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare ...
1848 EUR/m2 | 76 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
5 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.000 Euro+TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...
1569 EUR/m2 | 61 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
5 mai