Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 3 Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsoniera situata in zona Unirii
4
1

Garsoniera situata in zona Unirii

Ofer spre inchiriere o garsoniera spatioasa si luminoasa, situata in zona Unirii, este decomandata, amplasata la etajul 4 10 si are o suprafata construita de 28 mp. Garsoniera se inchiriaza mobilata si utilata complet.

28 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartamente 2 camere Vitan
9
1

Apartamente 2 camere Vitan

Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere, in zona Vitan, Bucuresti, Sector 3, decomandat format din living si dormitor situat la etajul 1. Mobila si electrocasnicele sunt complet noi, nefolosite si selec.Finisajele superioare includ : gresie, faianta, lavabil, tamplarie exterioara PVC cu geamuri ...

48 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere de inchiriat in zona Titan cu centrala proprie
4
3

Apartament de 2 camere situat in Titan , la numai 10 minute de metrou, parc IOR si mall Park Lake. Apartamentul la etajul 2 4, Suprafata utila de 52mp.Are centrala termica proprie si AC.Va asteptam la vizionari!

52 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Spatiu comercial Piata Muncii-Registrul Comertului- Fostul OTP Bank
7

Va oferim spre inchiriere un spatiu comercial situat in Zona Piata Muncii - Basarabia cu acces imediat catre Soseaua Miohai Bravu, Basarabia, Decebal, Calea Calarasilor Spatiul este situat la parter, are 2 cai de acces, vitrina de 12 ml si o structura flaxibila; In acest moment exista o camera de aproximativ ...

208 m2

Piata Muncii, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

ap la curte cu 2 camere unirii cartierul evreiesc
10

ap la curte cu 2 camere unirii cartierul evreiesc

DESCRIERE Vand apartament la curte cu 2 camere la unirii calea calarasilor in cartierul evreiesc Ap se vinde mobilat complect este renovat total sau inlocuit usi noi centrala nouo ,baie si faianta nouo totul nou mobila nouo,electrocasnice noi ap.are si pivnita si camera de depozitare in pod are ...

3966 EUR/m2 | 58 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere Bulevardul Alexandru Obregia nr. 40 Berceni
8
4

apartament 2 camere + balcon decomandat adresă: bulevardul alexandru obregia nr. 40 sector 4, bucuresti etaj 3 suprafata 50.99 mp regim înălțime: parter + 10 etaje structură: pereți structurali din beton armat an constructie 1970 risc seismic: clasa rs2 ( nu se poate achizitiona pe credit ) preferabil ...

1412 EUR/m2 | 51 m2

Berceni, Sector 3, Bucuresti

VI Studio srl  OFERIM Proiecte  Autorizatii  de Constructii
10

VI Studio srl OFERIM Proiecte Autorizatii de Constructii

Firma de Arhitectura cu sediul in Bucuresti sectorul 3 cu experinata in proeictare locuinte colective si individule si aplicand un modern design vrem sa dam o noua forma si culoare cladirilor nostre noi moderne si sa le aducem in buna intelegere cu cele existende prezentam planse ...

778 EUR/m2 | 90 m2

Sector 3, Bucuresti

Vand apartament 3 camere strada Bucovina, zona Stadionul National
10
1

Apartamentul are configuratia cea din poza , este situat la etajul 4 4 cu blocul reabilitat (inclusiv scara curata si renovata). Zona este foarte verde, situata intre parcul Titan (300m) si Stadionul National (150m). Semidecomandat, are racordaj separat la gaz, finisaje vechi (necesita renovare). NU ...

1438 EUR/m2 | 64 m2

Sector 3, Bucuresti

Vand Garsoniera Dristor 2
5
8

Vand Garsoniera Dristor 2

De vanzare, Garsoniera la Dristor, este situata la gura de metrou Dristor 2, etaj 6 din 9, blocul este cu 2 lifturi pe scara, vedere pe spate linistita fara zgomot, termopane, necesita renovare. Fara exclusivitate agentii Multumesc

2333 EUR/m2 | 30 m2

Sector 3, Bucuresti

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa
8

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO :parcare inclusa 115.000 Euro ...

940 EUR/m2 | 122 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida
10
1

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida

Apartament cu 2 camere decomandat, cu orientare sud, ceea ce îi conferă lumină naturală pe tot parcursul zilei. Locuința este finalizată, cu mutare rapidă, fiind luminoasă și bine compartimentată. Dotări și avantaje: Încălzire în pardoseală Baie cu WC încastrat Terasă spațioasă Loc de parcare inclus Finisaje ...

2275 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Restaurant Centru Istoric Bucuresti

Restaurant Centru Istoric Bucuresti

Vând restaurant la cheie în Centru Vechi București . Locație este în funcțiune

110 m2

Sector 3, Bucuresti

2 camere decomandat | Bloc nou | Pallady –Mobilat | Gata de mutat
11

Apartament de 2 camere decomandat, situat într-un bloc nou, în zona extrem de căutată Theodor Pallady, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Localizare excelentă, cu acces rapid către zona comercială Theodor Pallady și mijloace de transport. Detalii apartament: Compartimentare: decomandat Etaj: ...

2580 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartamente 4 Camere renovat total Mihai Bravu nr 12
10

Apartamente 4 Camere renovat total Mihai Bravu nr 12

Apartament 4 camere bine compartimentat. Bloc construit in anul 1980 situat pe Soseaua Mihai Bravu nr.12. Etaj 4 din 10. Apartament in plin proces de renovare totala. Luminos, bine compartimentat, etaj intermediar. Renovare totala care include absolut tot ce este necesar pentru un apartament modern. ...

2987 EUR/m2 | 82 m2

Mihai Bravu, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata
13

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata

Apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 2 al unui bloc nou, cu regim de înălțime redus, amplasat într-o zonă liniștită din Theodor Pallady, cu acces rapid către puncte de interes urban. Se poate achizitiona si parcare separat. Locuința este luminoasă, bine compartimentată și oferă un nivel ...

2417 EUR/m2 | 49 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire Pardoseala/500 mt STB
13

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -114.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1501 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala/Credit Ipotecar 15%
9

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...

1570 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita
12

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -91.800 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.000 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1500 EUR/m2 | 61 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Zona Linistita Direct Dezvoltator
5

3 Camere Zona Linistita Direct Dezvoltator

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 140.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -145.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract - 155.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare ...

1848 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita-Credit Ipotecar 15%
14

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.000 Euro+TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...

1569 EUR/m2 | 61 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Bloc Intim
1

3 Camere Ideal Familie -Bloc Intim

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 117.724 Euro + TVA pentru un avans de 80 % la antecontract - 121.365 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Descoperă noile apartamente situate într-un ansamblu ...

1579 EUR/m2 | 75 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Gradina -5 min STB
13

2 Camere cu Gradina -5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.000 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -91.500 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

2088 EUR/m2 | 42 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera cu Gradina 500 mt STB/Zona Linistita
13

Garsoniera cu Gradina 500 mt STB/Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.700 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...

2437 EUR/m2 | 36 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Direct Dezvoltator -500 mt STB
13

Garsoniera Direct Dezvoltator -500 mt STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -70.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...

1860 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-3
Salvează căutarea