Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere in zona Titan
6
195

Apartament cu 2 camere in zona Titan

Inchiriere Apartament cu 2 camere in zona Titan in apropierea parcului IOR. Suprafata : 50mp Etaj: 4 8 Puncte de reper : Auchan Titan,Parc Ior

50 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
inchiriere garsoniera Baba Novac
4
38

inchiriere garsoniera Baba Novac

Va propunem spre inchiriere garsoniera in zona Baba Novac ,in apropierea mijloacelor de transport in comun si a magazinelor alimnetare . Garsoniera dispune de o suprafata de 34 mp2, etajul 4 . Este mobilata si utilata , friider , aragaz , masina de spalat . Mai multe detalii detalii telefonic !

34 m2

Baba+Novac, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere 1 Decembrie 1918
8

Apartament 2 camere 1 Decembrie 1918

Filado Imobiliare va prezinta spre vanzare un apartament elegant cu 2 camere situat in zona Titan, 1 Decembrie 1918, in apropiere de Auchan Titan, intr-un imobil finalizat in 1972, bloc reabilitat termic. Apartamentul este situat la etajul 8 din 10, este semidecomandat, are o suprafata totala de 52 mp, ...

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Alba Iulia, 3 camere, stradal
10

Alba Iulia, 3 camere, stradal

Va oferim spre vanzare un apartaemnt de 3 camere in rondul Alba Iulia, etajul 4/10, decomandat, renovat, mobilat si utilat complet, si cu vederea si pe fata si pe spate. Dispune de 2 grupuri sanitare si doua balcoane. Pentru detalii si vizionari contactati agentul Dona Camelia 0733683461.

3175 EUR/m2 | 80 m2

Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 Camere Unde confortul întâlnește liniștea/Credit Ipotecar 15%
10
1

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - D+P+3 ...

1440 EUR/m2 | 67 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Incalzire Pardoseala -Zona Linistita/Parcare Inclusa
9

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: 96.000 euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere semidecomandate Tip imobil - D+P+3 Etaje Total unitati ansamblu - 108 unitati Suprafata ...

2176 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu terasă și grădină -Mutare Rapida
10

Apartament 2 camere cu terasă și grădină -Mutare Rapida

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere situat într-un imobil nou, cu regim de înălțime P+3, construit cu materiale de calitate superioară și atenție deosebită la detalii. Locuința este spațioasă, luminoasă și bine compartimentată, ideală atât pentru o familie tânără, cât și ca investiție ...

2235 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -86.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -89.950 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -92.990 Euro + TVA pentru ...

1583 EUR/m2 | 55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Unde confortul întâlnește liniștea
9
1

2 Camere Unde confortul întâlnește liniștea

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1357 EUR/m2 | 67 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Parcare Inclusa Direct Dezvoltator 5 min STB
6
1

2 camere Parcare Inclusa Direct Dezvoltator 5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.581 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere semidecomandate Tip imobil - P+3 etaje Total unitati ansamblu - 28 unitati Termen ...

1578 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Inchiriere apartament 2 camere, bloc nou I Nicolae Teclu
9

Inchiriere apartament 2 camere, bloc nou I Nicolae Teclu

Apartament 2 camere de inchiriat, situat in zona Nicolae Teclu, la 15-16 minute de mers pe jos pana la metrou Nicolae Teclu La mica distanta fata de locurile de interes : Auchan Titan, Ikea, Lidl, Jumbo, Auchan, Decahlon, Jysk, Metro, Kika, Dedeman, iesirea spre Autostrada Soarelui. Acesta este situat ...

60 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Incalzire Pardoseala -Zona Linistita
11

2 Camere Gradina Incalzire Pardoseala -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.000 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract -92.500 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

2040 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere pentru un Stil de Viață Modern | Finisaje Premium |Th Pallady
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -87.885 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -90.594 Euro TVA inclus pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% ...

2235 EUR/m2 | 39 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB
1

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1598 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera dubla - Theodor Pallady, premium, piscina, sala fitness
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -79.000 Euro+TVA Descoperă o oportunitate unică de investiție sau locuire într-un ansamblu rezidențial premium, aflat în plină construcție, în una dintre cele mai dinamice ...

1951 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu
3

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -78.408 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract -83.635 Euro TVA inclus pentru un avans de 50% la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

2054 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala
8
1

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -79.976 Euro + TVA pentru un avans de 45 % la antecontract -86.128 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1300 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Parcare Subterana Disponibil Imediat
12

2 Camere Parcare Subterana Disponibil Imediat

Apartament 2 camere de inchiriat, bloc nou, cu disponibilitate imediata. Dispune de parcare subterana. Acesta este situat la etajul 2 al unui bloc cu regim de inaltime P+4 etaje, construit in anul 2024, blocul dispune si de lift, vedere neobturata. Dispune de 2 balcoane, unul dintre ele fiind inchis. Froo, ...

56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsonieră decomandată – PRIMA ÎNCHIRIERE – Titan
8
1

Garsonieră decomandată – PRIMA ÎNCHIRIERE – Titan

Garsonieră decomandată, aflată la prima închiriere, ideală pentru cei care își doresc un spațiu modern, curat și eficient compartimentat. Imobilul este situat la etajul 3 din 11, într-un bloc curat, bine întreținut și liniștit. Locuința beneficiază de lumină naturală din plin și de un balcon generos, ...

37 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Parcare Subterana | Nemobilat
7
2

2 Camere Parcare Subterana | Nemobilat

Va prezentam un apartament de 2 camere care este situat la un parter inalt. Parcare subterana inclusa in pret Bloc nou, prima inchiriere, incalzire in pardoseala, centrala proprie. Apartamentul se inchiriaza nemobilat In apropiere regasim Parcul Teilor si STB 253 si 330 la 5 minute de mers pe jos. Pret ...

54 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Incalzire in Pardoseala 3 min STB
2

2 Camere Incalzire in Pardoseala 3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -97.360 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata utila ...

2253 EUR/m2 | 43 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Direct Dezvoltator- Incalzire Pardoseala/3 min STB
2

2 camere Direct Dezvoltator- Incalzire Pardoseala/3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -86.500 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1802 EUR/m2 | 48 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 camere decomandate - Incalzire in Pardoseala/3 min STB
2
2

3 camere decomandate - Incalzire in Pardoseala/3 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -120.522 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 ...

1446 EUR/m2 | 83 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Inchiriere apartament 2 camere, bloc nou I Nicolae Teclu
9

Inchiriere apartament 2 camere, bloc nou I Nicolae Teclu

60 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-3
Salvează căutarea