Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 3 Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Inchiriere garsoniera Piata Alba Iulia
4
31

Inchiriere garsoniera Piata Alba Iulia

Inchiriem garsoniera in zona P-ta Alba Iulia - stradal pe Burebista, situata intr-un bloc de 8 etaje, construit in anul 1990. Garsoniera este situata la etajul 2 si se intinde pe o suprafata utila de 38 mp.

38 m2

Decebal, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apart 3 camere 85 mp Titan Grigorescu vizavi noul Lidl Bloc  2023
20

Apart 3 camere 85 mp Titan Grigorescu vizavi noul Lidl Bloc 2023

COMISION 0% CUMPARATOR !!! Apartament 3 camere in BLOC NOU, situat in Titan, VIS-A-VIS DE NOUL COMPLEX LIDL GRIGORESCU, cu acces direct din Bulevardul Nicolae Grigorescu si strada Drumul Lunca Merilor, la 200 metri de statia STB si la 900 m de Metrou Grigorescu si scoala 92, aproape de podul nou peste ...

2035 EUR/m2 | 85 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Nicolae Grigorescu
3
6

Garsoniera de inchiriat in zona Nicolae Grigorescu

De inchiriat garsoniera in zona Titan-Nicolae Grigorescu ,in apropierea mijloacelor de transport in comun si a magazinelor . Apartamentul este situata la etajul 3 din 10 si are o suprafata de 38 mp . Este complet mobilat si utilat, se accepta animale de companie de talie mica!

38 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Vânzare Apartament
11

Vânzare Apartament

La ultimul etaj, acolo unde orașul începe să tacă și lumina se așază altfel, există un loc care nu seamănă cu celelalte. Dimineața începe cu liniște și o priveliște largă peste Piața Unirii și Cheiul Dâmboviței. Orașul se mișcă jos, dar aici sus ai senzația că îl privești dintr-o lojă privată. Seara, ...

3231 EUR/m2 | 65 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

BRASADAS Inchirieriaza DUPLEX 5 camere BD. UNIRII
8

BRASADAS Inchirieriaza DUPLEX 5 camere BD. UNIRII

Brasadas închiriază DUPLEX de LUX – 5 camere, 4 terase – Bdul. Unirii Descoperă un duplex exclusivist, proaspăt renovat, cu 5 camere decomandate, finisaje premium și un standard occidental rar întâlnit. Spațiu ideal pentru firmă, birouri, locuință premium. ✔ 4 terase panoramice ✔ 2 băi + bucătărie ...

140 m2

decebal, Sector 3, Bucuresti

BRASADAS vinde ap 3 cam etaj 1/3 in zona Unirii.
8
3

BRASADAS vinde ap 3 cam etaj 1/3 in zona Unirii.

Agentia Imobiliara BRASADAS vinde apartament cu 3 camere, cu compartimentare CIRCULARA, situat la etajul 1/3 in zona Unirii.

1712 EUR/m2 | 83 m2

Sector 3, Bucuresti

Proprietar închiriez garsoniera Universitate, 5 minute metrou,AC,ideală student.
6

Proprietar închiriez garsoniera în zona Universitate, la doar 5 minute de mers pe jos de metrou,într-o zonă centrala excelentă. Garsoniera este mobilată și utilata,fiind compusă din: O cameră spațioasă :Hol :Bae proprie : Dulap mare pentru haine : Birou pentru studiu sau lucru de acasă: Canapea :Pat ...

25 m2

Sector 3, Bucuresti

Splaiul Unirii – stradal, 3 camere decomandat, 80 mp - Langa Camera de Comert
13

Apartament de 79 mp, decomandat, pe Splaiul Unirii, la parter dintr-un bloc cu 7 etaje construit în 1990. Potrivit pentru cine caută o locație centrală reală și vrea să amenajeze de la zero, după propriile nevoi. Cele 3 camere sunt decomandate, cu compartimentări generoase, specifice construcțiilor ...

79 m2

Splaiul Unirii, Sector 3, Bucuresti

Vila Mihai Bravu cazare muncitori
9
1

Vila Mihai Bravu cazare muncitori

Proprietate premium pentru cazare muncitori Mihai Bravu | Str. Văilor 16A Oferim spre închiriere vilă spațioasă și eficient compartimentată, ideală pentru cazare echipe muncitori sau firme, cu facilități adaptate nevoilor logistice moderne. Adresă: Str. Văilor nr. 16A zona Mihai Bravu ...

250 m2

Mihai Bravu, Sector 3, Bucuresti

Apartament nou | 2 și 3 camere | Salajan | Direct Dezvoltator | Fără Comision
8

BigHome Malva este un bloc de locuințe noi situat pe Strada Mărului, Sector 3, într-o zonă rezidențială liniștită între Salajan și Nicolae Grigorescu. Proiectul oferă apartamente spațioase cu finisaje de calitate superioară, gândite pentru familii care vor confort, liniște și acces rapid la oraș. Tipologii ...

2833 EUR/m2 | 90 m2

Salajan, Sector 3, Bucuresti

Inchiriez garsoniera
6

Inchiriez garsoniera

Închiriez garsonieră Sector 3, zona Piața Miniș Se oferă spre închiriere garsonieră situată pe Strada Soldat Stelian Mihale nr. 5, Sector 3, în apropiere de zona Piața Miniș. Etaj 5 din imobil cu lift Bloc curat și bine întreținut Garsoniera este ideală pentru o persoană sau un cuplu Zona ...

28 m2

Titan - Balta Albă, Sector 3, Bucuresti

Vând garsonieră zona metrou Dristor
10
2

Vând garsonieră zona metrou Dristor

Vând garsonieră, confort 1, decomandată la 2 minute de metroul Dristor. Blocul este într-o zonă liniștită, aproape atât de mall București, și de mall Park Lake (15 minute pe jos). Blocul este construit în 1974 și reabilitat în 2016 (au fost schimbate inclusiv conductele de apă și gaze) Suprafața ...

2419 EUR/m2 | 31 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera de inchiriat titan termen lung
4
5

Garsoniera de inchiriat titan termen lung

Proprietar ! Garsonieră de inchiriat 20 mp, Parter, Bloc 10 etaje Se oferă spre închiriere o garsonieră recent renovată, complet utilată și mobilată, situată pe Str. 1 Decembrie 1918. Spațiul este prevăzut cu mașină de spălat, bucătărie mobilată, aragaz, frigider și toate cele necesare pentru locuit. Locuința ...

20 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Senzational! locatie petreceri burlaci/burlacite - centru vechi
4
19

IA-TI GASCA SI VINO IN PROPRIUL CLUB IN CENTRU VECHI, pentru ULTIMA PETRECERE ca BURLAC/BURLACITA !!! VEI FI DOAR TU SI PRIETENII TAI! CLUB privat #INQUIRY de 110 mp desfasurat pe doua nivele (parter - 70 mp , etaj 40 mp), cu accesoriile necesare PETRECERII LA MAXIM a ULTIMEI INTALNIRI cu prietenii ...

110 m2

Calea Victoriei, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 Camere Mihai Bravu
20

Apartament 2 Camere Mihai Bravu

P106499 Adresa : Soseaua Mihai bravu 176 Dispune de centrala termica proprie. Apartamentul are o suprafata de 75 mp si se afla la PARTER intr-un bloc cu regim de inaltime P + 8. Este 2 camere facut din 3. Bucataria este mobilata si utilata complet, este separata. Agent: Oprea Sorin

79 m2

Mihai Bravu, Sector 3, Bucuresti

2 Cam- Finalizat- Pallady- metrou Teclu- parcul Teilor- 57mp- Centrala
19

Pallady- metrou Teclu- parcul Teilor Bloc finalizat - 2025 2 Camere - Mutare rapida! Pallady - parcul Teilor - metrou Teclu - vanzare apartament 2 camere, decomandat, suprafata 58 mp, predare la cheie, finisaje moderne, incalzire pardoseala, centrala termica, posibilitate parcare subterana. Apartamentul ...

2052 EUR/m2 | 57 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

închiriez Garsonieră cf 2 Titan 8 10 20mp
5

închiriez Garsonieră cf 2 Titan 8 10 20mp

Închiriez Garsonieră Titan cf 2 8 10 20mp Amenajat Toate condițiile

20 m2

Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -5 min STB
6

3 Camere Direct Dezvoltator -5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -117.081 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -121.263 Euro +TVA pentru un avans de 50% la antecontract -125.444 Euro +TVA pentru un avans de 15% ...

1400 EUR/m2 | 84 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Bloc intim
6
1

2 Camere Ideal Investitie -Bloc intim

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -89.809 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -93.017 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.224 Euro +TVA pentru un avans de 15% ...

1400 EUR/m2 | 64 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala/Credit Ipotecar 20%
7
1

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -86.128 Euro+ TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - ...

1400 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Investitie cu Parcare Inclusa-Acces Rapid STB/Credit Ipotecar
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -136.010 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - ...

1085 EUR/m2 | 125 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Finalizat -Disponibilitate Imediata
6

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 82.500 ...

1603 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Casă tip duplex de vânzare – Lunca Priporului, Sector 3
5

Casă tip duplex de vânzare – Lunca Priporului, Sector 3

Casă tip duplex modernă, situată pe Lunca Priporului, într-o zonă rezidențială liniștită din Sector 3, aflată în plină dezvoltare. Proprietatea este ideală pentru o familie care își dorește confort, compartimentare eficientă și acces rapid către oraș. Regim de înălțime: Parter + 2 Etaje Suprafață ...

2586 EUR/m2 | 116 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Gradina Direct Dezoltator
13

2 Camere cu Gradina Direct Dezoltator

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -106.480 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -110.715 Euro TVA inclus pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare ...

2526 EUR/m2 | 42 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-3