Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Promovat
apartament decomandat format din 2 camere zona Vitan
5
30

apartament decomandat format din 2 camere zona Vitan

Ofer spre inchiriere apartament decomandat format din 2 camere ( living + dormitor) bucatarie, baie. Apartamentul are o suprafata de aproximativ 50mp, este renovat cu finisaje de calitate si este dotat cu electrocasnice foarte functionabile. Imobilul este amplasat la etajul 2 iar blocul a fost construit ...

50 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Inchiriere garsoniera zona Baba Novac
4
1

Inchiriere garsoniera zona Baba Novac

Inchiriem garsoniera strada Fildesului , utilata si mobilata cu o suprafata de 32 mp . Garsoniera este situata la etajul 3 , in imediata apropiere se regasesc mijloace de transport in comun. Pentru mai multe detalii , sunati la nr afisat!

32 m2

Baba Novac, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Vitan
3
2

Garsoniera de inchiriat in zona Vitan

Inchiriez garsoniera 30 mp, la etajul 1 , mobilat si utilat. Accesul catre Centru este foarte rapid, la fel si catre alte puncte majore de interes ale orasului. In imediata proximitate regasim mijloace de transport in comun, magazine, farmacii, banci , precum si alte facilitati.

33 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat zona Vitan Mall
3
5

Garsoniera de inchiriat zona Vitan Mall

Inchiriere garsoniera 40mp, zona Vitan Mall, decomandata (1 camera, baie, hol, bucatarie) cu centrala termica individuala, masina de spalat rufe, frigider, televizor, orientare sud-nord, cu loc de parcare in curte interioara inchisa cu poarta automata si acces pietonal pe baza de cartela si camera de ...

40 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera cu Gradina 500 mt STB/Zona Linistita
13

Garsoniera cu Gradina 500 mt STB/Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -107.327 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate ...

2949 EUR/m2 | 36 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Decomandat Ideal Familie -Zona Linistita
4

3 Camere Decomandat Ideal Familie -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -123.622 Euro TVA inclus pentru un avans de 45 % la antecontract -133.131 Euro TVA inclus pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona ...

1573 EUR/m2 | 79 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala
8
1

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -77.313 Euro TVA inclus pentru un avans de 45% la antecontract -83.260 Euro TVA inclus pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona ...

1871 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala
8

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.770 Euro TVA inclus pentru un avans de 45 % la antecontract -104.214 Euro TVA inclus pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1573 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Terasa -Finisaje Premium-Credit Ipotecar 20% cu Parcare inclusa
6

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -108.172 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil ...

1180 EUR/m2 | 92 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita /Credit Ipotecar 20%
4

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita /Credit Ipotecar 20%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -110.026 Euro +TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - ...

1400 EUR/m2 | 79 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Terasa -Finisaje Premium cu Parcare Inclusa
7

2 Camere cu Terasa -Finisaje Premium cu Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -102.740 + TVA pentru un avans de 45 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - P+10 ...

1121 EUR/m2 | 92 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Terasa -Finisaje Premium
7
1

2 Camere cu Terasa -Finisaje Premium

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.740 Euro +TVA pentru un avans de 45% la antecontract -102.172 Euro +TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1056 EUR/m2 | 92 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Terasa -Finisaje Premium/Credit Ipotecar 20%
6

2 Camere cu Terasa -Finisaje Premium/Credit Ipotecar 20%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -102.172 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil ...

1115 EUR/m2 | 92 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Investitie -Acces Rapid STB
5

3 Camere Ideal Investitie -Acces Rapid STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -129.118 Euro +TVA pentru un avans de 45 % la antecontract -136.010 Euro +TVA pentru un avans de 20% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1030 EUR/m2 | 125 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator-Incalzire in pardoseala/Credit Ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -78.616 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere semidecomandate Tip imobil - ...

1942 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere pentru un Stil de Viață Modern |Finisaje Premium| Încălzire Pardoseala
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -76.264 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -78.616 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% la parcare ...

1884 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Bloc Intim Incalzire Pardoseala/Credit Ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -122.815 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 3 camere decomandate Tip imobil - D+P+3 ...

1725 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera 500 mt STB/Incalzire Pardoseala
13

Garsoniera 500 mt STB/Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -77.000 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...

2048 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Ideal Investitie -Incalzire Pardoseala
3

Garsoniera Ideal Investitie -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -89.243 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract -95.193 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

2195 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator 6 min STB Parcare Inlcusa
7

2 Camere Direct Dezvoltator 6 min STB Parcare Inlcusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 104.600 Euro + TVA PROMO:la avans 50% = 50% discount parcare SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un ...

1690 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita Parcare Inclusa
7

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 140.300 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai cat ...

1652 EUR/m2 | 85 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere  Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala/ 600 m STB
10

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala/ 600 m STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 88.400 Euro + TVA pentru un avans de 15% Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita -10.000 Euro +TVA PROMO:la avans 50% = 50% discount parcare SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul ...

1576 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere de Inchiriat cu Parcare subterana/ Disponibilitate Imediata
19

Apartament 4 camere de inchiriat, complet mobilat si utilat, cu disponibilitate imediata. Dispune si de loc de parcare subteran. Acesta este situat la etajul 3 al unui bloc cu regim de inaltime P+4 etaje. Localizare excelentă – la doar 10 minute de mers pe jos până la stația de metrou 1 Decembrie ...

88 m2

1 Decembrie, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere de închiriat – zonă liniștită, parcare, Acces privat
18

Apartament spațios de 3 camere, situat la etajul 2 din 4 al unui bloc nou (2016), într-o zonă liniștită și sigură, ideal pentru familie sau cuplu. Suprafața utilă este de 72 mp + 4,8 mp balcon, decomandat, cu centrală proprie și aer condiționat, gata pentru mutare imediată. ✨ Compartimentare practică: Living ...

72 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-3
Salvează căutarea