Garsoniera zona Vitan
Garsoniera de inchiriat in Bucuresti, cu o suprafata de 25 mp, aflandu-se la etajul 3 este situat pe strada Aghata Barsescu, zona Mall Vitan
25 m2
Vitan, Sector 3, Bucuresti
ieri 14:49
Anunțuri promovate – Vezi toate
25 m2
Vitan, Sector 3, Bucuresti
ieri 14:49
Va propunem spre inchiriere o garsoniera in zona Vitan,in apropiere de metrou. Garsoniera este situata la etajul 5,avand o suprafata utila de 36m2. Este complet mobilata si utilata.
36 m2
Vitan, Sector 3, Bucuresti
ieri 10:12
garsoniera in zona Iancului-Obor,mai exact in spatele liceului Iulia Hasdeu,locuinta este renovata si utilata,distanta pana la metrou este de 3 minute mers pe jos
33 m2
Iancului, Sector 3, Bucuresti
ieri 23:14
Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona 1 Decembrie construit in anul 2014. Apartamentul se vinde mobilat si utilat. Apartamentul se afla la doar 10 minute de statia de metrou 1 Decembrie. Pretul este negociabil. Se acceptă achiziția prin credit. Oferim asistență completă pentru obținerea ...
1569 EUR/m2 | 35 m2
ozana, Sector 3, Bucuresti
12 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Pallady- metrou Teclu- parcul Teilor Bloc finalizat - 2025 2 Camere - Mutare rapida! Pallady - parcul Teilor - metrou Teclu - vanzare apartament 2 camere, decomandat, suprafata 58 mp, predare la cheie, finisaje moderne, incalzire pardoseala, centrala termica, posibilitate parcare subterana. Apartamentul ...
2052 EUR/m2 | 57 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Închiriez Garsonieră Titan cf 2 8 10 20mp Amenajat Toate condițiile
20 m2
Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -117.081 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -121.263 Euro +TVA pentru un avans de 50% la antecontract -125.444 Euro +TVA pentru un avans de 15% ...
1400 EUR/m2 | 84 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -89.809 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -93.017 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.224 Euro +TVA pentru un avans de 15% ...
1400 EUR/m2 | 64 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -86.128 Euro+ TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - ...
1400 EUR/m2 | 62 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -136.010 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - ...
1085 EUR/m2 | 125 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 82.500 ...
1603 EUR/m2 | 51 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Casă tip duplex modernă, situată pe Lunca Priporului, într-o zonă rezidențială liniștită din Sector 3, aflată în plină dezvoltare. Proprietatea este ideală pentru o familie care își dorește confort, compartimentare eficientă și acces rapid către oraș. Regim de înălțime: Parter + 2 Etaje Suprafață ...
2586 EUR/m2 | 116 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -106.480 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -110.715 Euro TVA inclus pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare ...
2526 EUR/m2 | 42 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 124.000 ...
1265 EUR/m2 | 98 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 61.400 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai ...
1637 EUR/m2 | 38 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 68.100 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai cat ...
1633 EUR/m2 | 42 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 94.600 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita -10.000 Euro +TVA PROMO:la avans 50% = 50% discount parcare SYA Towers – Unde calitatea ...
1528 EUR/m2 | 62 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 130.300 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita -10.000 Euro +TVA PROMO:la avans 50% = 50% discount parcare SYA Towers – Unde calitatea ...
1534 EUR/m2 | 85 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.305 Euro TVA Inclus pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...
2251 EUR/m2 | 38 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -107.327 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate ...
2949 EUR/m2 | 36 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -123.622 Euro TVA inclus pentru un avans de 45 % la antecontract -133.131 Euro TVA inclus pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona ...
1573 EUR/m2 | 79 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -77.313 Euro TVA inclus pentru un avans de 45% la antecontract -83.260 Euro TVA inclus pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona ...
1871 EUR/m2 | 41 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.770 Euro TVA inclus pentru un avans de 45 % la antecontract -104.214 Euro TVA inclus pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...
1573 EUR/m2 | 62 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai
Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -108.172 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil ...
1180 EUR/m2 | 92 m2
Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti
4 mai