Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Garsoniera zona Titan
3

Garsoniera zona Titan

Oferim spre inchiriere o garsoniera complet utilata si mobilata, situata in zona Titan, aceasta dispune de o suprafata de 32 mp si este situata la etaju 5. Aceasta este situata intr-o zona usor accesibila mijloacelor de transport in comun si a magazinelor. Pentru mai multe detalii ne puteti contacta ...

32 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Inchiriez garsoniera zona Grigorescu
4
1

Inchiriez garsoniera zona Grigorescu

Inchiriez garsoniera 30 mp, Grigorescu zona linistita etaj 2, aproape de centrele comerciale si mijloacele de transport in comun, aproximativ 5 minute de mers pe jos. Garsoniera este complet mobilata si utilata.

30 m2

1 Decembrie, Sector 3, Bucuresti

Promovat
apartament 2 camere studio finalizat langa metrou si parc titan
20
7

Apartament 2 camere 62.15 mpc Pallady Titan FINALIZAT! Apartament modern,spațios , situat pe Gura Caliței 195, sector 3, Bucuresti Bloc nou, finisaje premium, compartimentare excelentă. Clădire finalizată Zonă în plină dezvoltare Titan Pallady Acces rapid la metrou, parc, magazine ...

1400 EUR/m2 | 55 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Dristor
4
13

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Dristor

Se ofera spre inchiriere apartament de 2 camere in Dristor.Are o suprafata de 48mp. Are balcon inchis in centrala termica proprie.Este situata la etajul 2.Kaufland Vitan in vecinatate cat si mijloace de transport in comun.Va asteptam la vizionare!

48 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere Vitan Confort Park | centrala gaz | 71mp
9

Inchiriere apartament spatios de 2 camere 71mp( suprafata de 3 camere), compus din 2 dormitoare hol generos transformat in zona de zi, bucatarie, baie, balcon( inchis acum 2 ani cu termopan). Situat in ansamblul rezidential Confort Park ( cel din spatele fostului Rin Grand Hotel), construit in 2007, ...

71 m2

vitan, Sector 3, Bucuresti

3 camere decomandat | Titanul nou | Metrou Teclu 12 minute
7

3 camere decomandat | Titanul nou | Metrou Teclu 12 minute

Locuinta face parte dintr-un imobil nou construit in zona Titan-Pallady, aproape de statia de metrou Nicolae Teclu si centrul comercial din care fac parte magazine precum: IKEA, Auchan, Kaufland, Lidl, Leroy Merlin, Jumbo, Dedeman, Jysk, KFC, McDonalds etc. Avans 50% - 116.715 euro + TVA avans 15% - ...

1495 EUR/m2 | 76 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

2 camere zona Pallady | Incalzire in pardoseala | Metrou Teclu 10 min
4

Ansamblu rezidential modern cu regim mic de inaltime, caracterizat printr-un grad ridicat de intimitate, apartamente spatioase gandite pentru eleganta si confort la mica distanta de tot ce ai nevoie dar totusi departe de forfota orasului, acces facil la natura si la numeroase puncte de interes ale zonei. Pentru ...

1690 EUR/m2 | 42 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Titan Pallady, Ap 2 cam Decomandat, Incalzire in pardoseala
6
1

Titan Pallady, Ap 2 cam Decomandat, Incalzire in pardoseala

Locuinta face parte dintr-un imobil nou edificat in zona de dezvoltare Titan-Pallady, la aproximativ 2 minute de mers pe jos fata de statia STB si Parcul Teilor. Variante de plata: • Avans 15% - 85.124 € + tva 21% (discount parcare suprateran 50%) • Avans 50%- 85.124 € + tva 21%(parcare suprateran gratuit) In ...

1351 EUR/m2 | 63 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Titan Pallady, Ap 2 cam Decomandat, Incalzire in pardoseala
6

Titan Pallady, Ap 2 cam Decomandat, Incalzire in pardoseala

Locuinta face parte dintr-un imobil nou edificat in zona de dezvoltare Titan-Pallady, la aproximativ 2 minute de mers pe jos fata de statia STB si Parcul Teilor. Variante de plata: • Avans 15% - 89.256 € + tva 21% (discount parcare suprateran 50%) • Avans 50%- 89.256 € + tva 21%(parcare suprateran gratuit) In ...

1332 EUR/m2 | 67 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Titan Pallady, Ap 2 cam Studio, Incalzire in pardoseala
6
1

Titan Pallady, Ap 2 cam Studio, Incalzire in pardoseala

Locuinta face parte dintr-un imobil nou edificat in zona de dezvoltare Titan-Pallady, la aproximativ 2 minute de mers pe jos fata de statia STB si Parcul Teilor. Variante de plata: • Avans 15% - 73.554 € + tva 21% (discount parcare suprateran 50%) • Avans 50% - 73.554 € + tva 21% (parcare suprateran ...

1424 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

vanzare apartament 2 camere

vanzare apartament 2 camere

Proprietar, vand apartament 2 camere de 48mp, situat in sectorul 4, Bd. Dimitrie Cantemir nr.18, 5 7, la 7minute de metrou Unirii si 7minute metrou Tineretului, bloc din anul 1964, reabilitat termic.

1771 EUR/m2 | 48 m2

Sector 3, Bucuresti

Titan Pallady, Ap 3 cam Decomandat, Incalzire in pardoseala
8

Titan Pallady, Ap 3 cam Decomandat, Incalzire in pardoseala

Locuinta face parte dintr-un imobil nou edificat in zona de dezvoltare Titan-Pallady, la aproximativ 2 minute de mers pe jos fata de statia STB si Parcul Teilor. Variante de plata: • Avans 15% - 119.835 € + tva(discount 50% parcare suprateran) • Avans 50% - 119.835 + tva(parcare suprateran gratuit) In ...

1317 EUR/m2 | 91 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Titan Pallady, Ap 3 cam Decomandat, Incalzire in pardoseala
8

Titan Pallady, Ap 3 cam Decomandat, Incalzire in pardoseala

1317 EUR/m2 | 91 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Titan Pallady, Ap 2 cam Studio, Incalzire in pardoseala
6
1

Titan Pallady, Ap 2 cam Studio, Incalzire in pardoseala

1424 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Titan Pallady, Ap 2 cam Decomandat, Incalzire in pardoseala
6
1

Titan Pallady, Ap 2 cam Decomandat, Incalzire in pardoseala

1332 EUR/m2 | 67 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Inchirere apartament 2 camere GREEN POINT Basarabia BLOC NOU PARCARE
20

LOC DE PARCARE SUPRATERAN, in fata scarii! CENTRALA PROPRIE! INCALZIRE IN PARDOSEALA! Va oferim spre inchiriere un superb apartament cu doua camere, situat in complexul rezidential Green Point, la etajul 2 6, cu o suprafata utila de 52 mp. Apartamentul este mobilat si utilat complet, masina de spalat ...

52 m2

basarabia, Sector 3, Bucuresti

Casa de vanzare aproape Auchan vitan
10
8

Casa de vanzare aproape Auchan vitan

Ofer spre vânzare Casa La curte Cu întrării separate Etaj trei dormitoare baie Hol Parter Living Dormitor baie Bucătărie 75mp Curte Mica Necesita Renovare Strada soldat marin marin nr 23

1200 EUR/m2 | 75 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

1 dec-metrou
8
232

1 dec-metrou

inchiriez garsoniera, mobilata,utilata complet,mobilier nou ,cu toate imb.,renovata recent, bloc izolat-termic,costuri mici,zona linistita,libera

25 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament nou 2 camere - lux | Bld Unirii - Central
10

Apartament nou 2 camere - lux | Bld Unirii - Central

Vă prezentăm spre închiriere un apartament premium de 2 camere, lux, modern și confortabil, situat într-un bloc nou pe Aleea Cauzasi 49-51, la doar 50 m de Bulevardul Unirii, în imediata apropiere a Bibliotecii Naționale și Tribunalului București. Zona oferă cafenele, restaurante, bănci și acces rapid ...

58 m2

unirii, Sector 3, Bucuresti