Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 3 Terasă Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartamente 2 camere zona Timpuri Noi
4
1

Apartamente 2 camere zona Timpuri Noi

Oferim spre inchiriere un apartament utilat si mobilat complet in zona Timpuri noi, cu acces facil la mijloacele de transport in comun, magazine, farmacii si scoli. Apartamentul dispune de o suprafata de 66 mp, fiind situat la parterul unui imobil cu 6 etaje. Se accepta animale de companie! Pentru mai ...

66 m2

Timpuri Noi, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Ozana - 1 Decembrie 1918 - vila superba finalizata in 2025 / 4 camere si 4 bai
18

Vila Duplex P+2 - Finalizata 2025 - 4 camere / 4 bai - Pallady / Ozana / 1 Decembrie 1918 - Drumul Gura Fagetului nr. 18. Proprietar persoana fizica ofera spre vanzare un duplex modern, finalizat in 2025, situat intr-un complex privat din zona Pallady – Titan, securizat cu poarta de acces. Locuinta ...

2951 EUR/m2 | 144 m2

1 Decembrie, Sector 3, Bucuresti

Promovat
garsoniera de inchiriat cu centrala proprie in zona titan
3
39

garsoniera de inchiriat cu centrala proprie in zona titan

Ofer spre inchiriere garsoniera cu centrala proprie in zona titan. Este situata la 5 minute de metrou titan, are o suprafata de 38mp, etaj 2,dispune de centrala proprie. In zona se regasesc spatii comerciale si transport in comun. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon .

38 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Metrou Nicolae Grigorescu 2 Camere
11
2

Metrou Nicolae Grigorescu 2 Camere

Vă prezentăm spre vânzare un apartament de 2 camere decomandat intr-un bloc reabilitat termic. Statia de metrou Nicolae Grigorescu se afla la doar 5 minute de imobil. Are o suprafață de 54 mp, dispune de logie și o boxă spațioasă de aproximativ 10 mp. Pretul este negociabil. Se acceptă achiziția prin ...

1994 EUR/m2 | 54 m2

salajan, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera, 35mp, centrala proprie, metrou, AC,Hils Republica
6

DEB REAL ESTATE va propune spre inchiriere o garsoniera aflata la prima inchiriere, cu o suprafata de 35 mp, semidecomandata, situata la etajul 10 din 11, intr-un bloc nou finalizat in anul 2025. TV urmeaza sa fie instalat, dar exista deja in garsoniera! Locuinta este complet noua, cu finisaje moderne, ...

35 m2

Basarabia, Sector 3, Bucuresti

3 camere | Palladium Residence | Centrala | 8min. metrou | Comision 0%
20

Apartament 3 camere de vanzare - Palladium Residence - OFERTA EXCLUSIVA - Comision 0% Avem tur video disponibil si il putem transmite pe Whatsapp la cerere. Va oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere situat in Palladium Residence, intr-un imobil construit in anul 2017, amplasat la etajul 8 din ...

2162 EUR/m2 | 74 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

1 Decembrie 1918 | 2 camere | Semidecomandat | 2min. metrou
12

1 Decembrie 1918 | 2 camere | Semidecomandat | 2min. metrou

Pentru alte apartamente de 2 camere va rugam sa ne contactati. Suntem actualizati permanent in ceea ce priveste segmentul apartamentelor cu 2 camere din Bucuresti si va putem oferi rapid variante potrivite cerintelor dumneavoastra. OFERTA EXCLUSIVA Avem cheile proprietatii si vizionarile se pot programa ...

50 m2

Sector 3, Bucuresti

costin georgian 1 minut metrou moderna libera
8
16

costin georgian 1 minut metrou moderna libera

garsoniera confort 1 la gura de metrou costin georgian mobilata modern utilata cu toate electrocasnicele zona linistita apropiere parcuri piete hypermarketuri

35 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

complex rezidential rasarit de soare inclazire centralizata  zona Titan
8
36

complex rezidential rasarit de soare inclazire centralizata zona Titan

garsoniera confort 1 complex rezidential rasarit de soare incalzire centralizata mobilata modern utilata cu toate electrocasnicele

38 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

dristor 6-7 minute   metrou
10
23

dristor 6-7 minute metrou

garsoniera conf 1 apropiere metrou metrou dristor zona linistita mobilata modern utilata cu toate electrocasnicele langa lidl de pe str rmn valcea

32 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

diham national arena
7
46

diham national arena

garsoniera confort 1 in zona diham national arena mobilata complet utilata cu toate electrocasnicele libera

35 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

costun georgian 3-4 minute metrou
7
29

costun georgian 3-4 minute metrou

garsoniera confort 1 la 3-4 minute metrou costin georgian apropoiere si piata minisio sau parc ior mibilata modernm utilata cu toate electrocasnicele etaj 8 bloc de 10nivele

35 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere tip studio - Hills Pallady- EXCLUSIVITATE
13

Apartament 2 camere tip studio de vanzare ndash; Hills Pallady Va prezentam in exclusivitate un apartament tip studio cu 2 camere, situat in complexul Hills Pallady, o alegere excelenta atat pentru locuinta proprie, cat si pentru investitie. Locuinta are o suprafata de 53 mp si este situata la etajul ...

2406 EUR/m2 | 53 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera metrou Dristor 2
7
2

Garsoniera metrou Dristor 2

Garsoniera 34 mp, complet mobilata, metrou in fata blocului, parter, libera (mutare imediata). Masina de spalat, aragaz, frigider, pat cu saltea (nu canapea extensibila), masa și scaune, mobila cu dulap de haine, spatiu generos pentru depozitare. Exclus agentie.

35 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere Vitan Confort Park | centrala gaz | 71mp
9

Inchiriere apartament spatios de 2 camere 71mp( suprafata de 3 camere), compus din 2 dormitoare hol generos transformat in zona de zi, bucatarie, baie, balcon( inchis acum 2 ani cu termopan). Situat in ansamblul rezidential Confort Park ( cel din spatele fostului Rin Grand Hotel), construit in 2007, ...

71 m2

vitan, Sector 3, Bucuresti

3 camere decomandat | Titanul nou | Metrou Teclu 12 minute
7

3 camere decomandat | Titanul nou | Metrou Teclu 12 minute

Locuinta face parte dintr-un imobil nou construit in zona Titan-Pallady, aproape de statia de metrou Nicolae Teclu si centrul comercial din care fac parte magazine precum: IKEA, Auchan, Kaufland, Lidl, Leroy Merlin, Jumbo, Dedeman, Jysk, KFC, McDonalds etc. Avans 50% - 116.715 euro + TVA avans 15% - ...

1495 EUR/m2 | 76 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

2 camere zona Pallady | Incalzire in pardoseala | Metrou Teclu 10 min
4

Ansamblu rezidential modern cu regim mic de inaltime, caracterizat printr-un grad ridicat de intimitate, apartamente spatioase gandite pentru eleganta si confort la mica distanta de tot ce ai nevoie dar totusi departe de forfota orasului, acces facil la natura si la numeroase puncte de interes ale zonei. Pentru ...

1690 EUR/m2 | 42 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Titan Pallady, Ap 2 cam Decomandat, Incalzire in pardoseala
6
1

Titan Pallady, Ap 2 cam Decomandat, Incalzire in pardoseala

Locuinta face parte dintr-un imobil nou edificat in zona de dezvoltare Titan-Pallady, la aproximativ 2 minute de mers pe jos fata de statia STB si Parcul Teilor. Variante de plata: • Avans 15% - 85.124 € + tva 21% (discount parcare suprateran 50%) • Avans 50%- 85.124 € + tva 21%(parcare suprateran gratuit) In ...

1351 EUR/m2 | 63 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Titan Pallady, Ap 2 cam Decomandat, Incalzire in pardoseala
6

Titan Pallady, Ap 2 cam Decomandat, Incalzire in pardoseala

Locuinta face parte dintr-un imobil nou edificat in zona de dezvoltare Titan-Pallady, la aproximativ 2 minute de mers pe jos fata de statia STB si Parcul Teilor. Variante de plata: • Avans 15% - 89.256 € + tva 21% (discount parcare suprateran 50%) • Avans 50%- 89.256 € + tva 21%(parcare suprateran gratuit) In ...

1332 EUR/m2 | 67 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Titan Pallady, Ap 2 cam Studio, Incalzire in pardoseala
6
1

Titan Pallady, Ap 2 cam Studio, Incalzire in pardoseala

Locuinta face parte dintr-un imobil nou edificat in zona de dezvoltare Titan-Pallady, la aproximativ 2 minute de mers pe jos fata de statia STB si Parcul Teilor. Variante de plata: • Avans 15% - 73.554 € + tva 21% (discount parcare suprateran 50%) • Avans 50% - 73.554 € + tva 21% (parcare suprateran ...

1424 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

vanzare apartament 2 camere

vanzare apartament 2 camere

Proprietar, vand apartament 2 camere de 48mp, situat in sectorul 4, Bd. Dimitrie Cantemir nr.18, 5 7, la 7minute de metrou Unirii si 7minute metrou Tineretului, bloc din anul 1964, reabilitat termic.

1771 EUR/m2 | 48 m2

Sector 3, Bucuresti

Titan Pallady, Ap 3 cam Decomandat, Incalzire in pardoseala
8

Titan Pallady, Ap 3 cam Decomandat, Incalzire in pardoseala

Locuinta face parte dintr-un imobil nou edificat in zona de dezvoltare Titan-Pallady, la aproximativ 2 minute de mers pe jos fata de statia STB si Parcul Teilor. Variante de plata: • Avans 15% - 119.835 € + tva(discount 50% parcare suprateran) • Avans 50% - 119.835 + tva(parcare suprateran gratuit) In ...

1317 EUR/m2 | 91 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Titan Pallady, Ap 3 cam Decomandat, Incalzire in pardoseala
8

Titan Pallady, Ap 3 cam Decomandat, Incalzire in pardoseala

1317 EUR/m2 | 91 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Titan Pallady, Ap 2 cam Studio, Incalzire in pardoseala
6
1

Titan Pallady, Ap 2 cam Studio, Incalzire in pardoseala

1424 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-3
Salvează căutarea