Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 3 Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsonieră de închiriat în zona Vitan cu centrala proprie
3
5

Garsonieră de închiriat în zona Vitan cu centrala proprie

Garsonieră de închiriat în zona Vitan, 40mp,etaj 2într-o zonă accesibilă și bine conectată. Este mobilată și utilată cu centrala proprie ideală pentru un trai confortabil. Aproape de București Mall Vitan, Mihai Bravu și numeroase mijloace de transport.

40 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
apartament cu 2 camere Costin Georgian
4
86

apartament cu 2 camere Costin Georgian

Oferim spre inchriere apartament cu 2 camere, 48mp, living open space cu bucataria, modern mobilat, acces facil mijloace de transport in comun. Apartamentul este situat in zona Costin Georgian si se afla la etajul 1.

48 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Titan
3
3

Garsoniera de inchiriat in zona Titan

Oferim spre inchiriere garsoniera cu o suprafata de 42 mp situata la etajul 3 in zona Titan la 5 minute de Parcul Alexandru Ioan Cuza . Garsoniera dispune de loc de parcare , disponibila cu mutare imediata .

42 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere in zona Baba Novac
4
7

Apartament 2 camere in zona Baba Novac

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere complet mobilat și utilat, în zona Baba Novac, cu o suprafață utilă de 60 mp, situat la etajul 3, dintr-un imobil construit în anul 1986.Cu acces rapid către metrou Dristor și Parcul IOR.

60 m2

Baba Novac, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

complex rezidential rasarit de soare inclazire centralizata  zona Titan
8
36

complex rezidential rasarit de soare inclazire centralizata zona Titan

garsoniera confort 1 complex rezidential rasarit de soare incalzire centralizata mobilata modern utilata cu toate electrocasnicele

38 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

dristor 6-7 minute   metrou
10
23

dristor 6-7 minute metrou

garsoniera conf 1 apropiere metrou metrou dristor zona linistita mobilata modern utilata cu toate electrocasnicele langa lidl de pe str rmn valcea

32 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

diham national arena
7
46

diham national arena

garsoniera confort 1 in zona diham national arena mobilata complet utilata cu toate electrocasnicele libera

35 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

costun georgian 3-4 minute metrou
7
30

costun georgian 3-4 minute metrou

garsoniera confort 1 la 3-4 minute metrou costin georgian apropoiere si piata minisio sau parc ior mibilata modernm utilata cu toate electrocasnicele etaj 8 bloc de 10nivele

35 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere tip studio - Hills Pallady- EXCLUSIVITATE
13

Apartament 2 camere tip studio de vanzare ndash; Hills Pallady Va prezentam in exclusivitate un apartament tip studio cu 2 camere, situat in complexul Hills Pallady, o alegere excelenta atat pentru locuinta proprie, cat si pentru investitie. Locuinta are o suprafata de 53 mp si este situata la etajul ...

2406 EUR/m2 | 53 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera metrou Dristor 2
7
3

Garsoniera metrou Dristor 2

Garsoniera 34 mp, complet mobilata, metrou in fata blocului, parter, libera (mutare imediata). Masina de spalat, aragaz, frigider, pat cu saltea (nu canapea extensibila), masa și scaune, mobila cu dulap de haine, spatiu generos pentru depozitare. Exclus agentie.

35 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere Vitan Confort Park | centrala gaz | 71mp
9

Inchiriere apartament spatios de 2 camere 71mp( suprafata de 3 camere), compus din 2 dormitoare hol generos transformat in zona de zi, bucatarie, baie, balcon( inchis acum 2 ani cu termopan). Situat in ansamblul rezidential Confort Park ( cel din spatele fostului Rin Grand Hotel), construit in 2007, ...

71 m2

vitan, Sector 3, Bucuresti

3 camere decomandat | Titanul nou | Metrou Teclu 12 minute
7

3 camere decomandat | Titanul nou | Metrou Teclu 12 minute

Locuinta face parte dintr-un imobil nou construit in zona Titan-Pallady, aproape de statia de metrou Nicolae Teclu si centrul comercial din care fac parte magazine precum: IKEA, Auchan, Kaufland, Lidl, Leroy Merlin, Jumbo, Dedeman, Jysk, KFC, McDonalds etc. Avans 50% - 116.715 euro + TVA avans 15% - ...

1495 EUR/m2 | 76 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

2 camere zona Pallady | Incalzire in pardoseala | Metrou Teclu 10 min
4

Ansamblu rezidential modern cu regim mic de inaltime, caracterizat printr-un grad ridicat de intimitate, apartamente spatioase gandite pentru eleganta si confort la mica distanta de tot ce ai nevoie dar totusi departe de forfota orasului, acces facil la natura si la numeroase puncte de interes ale zonei. Pentru ...

1690 EUR/m2 | 42 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Titan Pallady, Ap 2 cam Decomandat, Incalzire in pardoseala
6
1

Titan Pallady, Ap 2 cam Decomandat, Incalzire in pardoseala

Locuinta face parte dintr-un imobil nou edificat in zona de dezvoltare Titan-Pallady, la aproximativ 2 minute de mers pe jos fata de statia STB si Parcul Teilor. Variante de plata: • Avans 15% - 85.124 € + tva 21% (discount parcare suprateran 50%) • Avans 50%- 85.124 € + tva 21%(parcare suprateran gratuit) In ...

1351 EUR/m2 | 63 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Titan Pallady, Ap 2 cam Decomandat, Incalzire in pardoseala
6

Titan Pallady, Ap 2 cam Decomandat, Incalzire in pardoseala

Locuinta face parte dintr-un imobil nou edificat in zona de dezvoltare Titan-Pallady, la aproximativ 2 minute de mers pe jos fata de statia STB si Parcul Teilor. Variante de plata: • Avans 15% - 89.256 € + tva 21% (discount parcare suprateran 50%) • Avans 50%- 89.256 € + tva 21%(parcare suprateran gratuit) In ...

1332 EUR/m2 | 67 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Titan Pallady, Ap 2 cam Studio, Incalzire in pardoseala
6
1

Titan Pallady, Ap 2 cam Studio, Incalzire in pardoseala

Locuinta face parte dintr-un imobil nou edificat in zona de dezvoltare Titan-Pallady, la aproximativ 2 minute de mers pe jos fata de statia STB si Parcul Teilor. Variante de plata: • Avans 15% - 73.554 € + tva 21% (discount parcare suprateran 50%) • Avans 50% - 73.554 € + tva 21% (parcare suprateran ...

1424 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

vanzare apartament 2 camere

vanzare apartament 2 camere

Proprietar, vand apartament 2 camere de 48mp, situat in sectorul 4, Bd. Dimitrie Cantemir nr.18, 5 7, la 7minute de metrou Unirii si 7minute metrou Tineretului, bloc din anul 1964, reabilitat termic.

1771 EUR/m2 | 48 m2

Sector 3, Bucuresti

Titan Pallady, Ap 3 cam Decomandat, Incalzire in pardoseala
8

Titan Pallady, Ap 3 cam Decomandat, Incalzire in pardoseala

Locuinta face parte dintr-un imobil nou edificat in zona de dezvoltare Titan-Pallady, la aproximativ 2 minute de mers pe jos fata de statia STB si Parcul Teilor. Variante de plata: • Avans 15% - 119.835 € + tva(discount 50% parcare suprateran) • Avans 50% - 119.835 + tva(parcare suprateran gratuit) In ...

1317 EUR/m2 | 91 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Titan Pallady, Ap 3 cam Decomandat, Incalzire in pardoseala
8
1

Titan Pallady, Ap 3 cam Decomandat, Incalzire in pardoseala

1317 EUR/m2 | 91 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Titan Pallady, Ap 2 cam Studio, Incalzire in pardoseala
6
1

Titan Pallady, Ap 2 cam Studio, Incalzire in pardoseala

1424 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Titan Pallady, Ap 2 cam Decomandat, Incalzire in pardoseala
6
1

Titan Pallady, Ap 2 cam Decomandat, Incalzire in pardoseala

1332 EUR/m2 | 67 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Inchirere apartament 2 camere GREEN POINT Basarabia BLOC NOU PARCARE
20

LOC DE PARCARE SUPRATERAN, in fata scarii! CENTRALA PROPRIE! INCALZIRE IN PARDOSEALA! Va oferim spre inchiriere un superb apartament cu doua camere, situat in complexul rezidential Green Point, la etajul 2 6, cu o suprafata utila de 52 mp. Apartamentul este mobilat si utilat complet, masina de spalat ...

52 m2

basarabia, Sector 3, Bucuresti

Casa de vanzare aproape Auchan vitan
10
9

Casa de vanzare aproape Auchan vitan

Ofer spre vânzare Casa La curte Cu întrării separate Etaj trei dormitoare baie Hol Parter Living Dormitor baie Bucătărie 75mp Curte Mica Necesita Renovare Strada soldat marin marin nr 23

1200 EUR/m2 | 75 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

1 dec-metrou
8
232

1 dec-metrou

inchiriez garsoniera, mobilata,utilata complet,mobilier nou ,cu toate imb.,renovata recent, bloc izolat-termic,costuri mici,zona linistita,libera

25 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-3
Salvează căutarea