Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Promovat
garsoniera titan-parc brancusi-metrou 5 minute
11

garsoniera titan-parc brancusi-metrou 5 minute

garsoniera in Bdul Constantin Brancusi cu pozitie excelenta la 5 min de Metrou Titan sau 5min de Costin Georgian si alte multiple mijl de transp in comun, linga Parcul IOR, Mall Park Lake Pta Minis si Supermarketuri. Blocul din 1980 ,reabilitat, curat si linistit, are 2 lifturi ,supraveghere video-intrare, ...

32 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Pallady
3
3

Garsoniera de inchiriat in zona Pallady

Oferim spre închiriere o garsonieră modernă, complet mobilată și utilată, situată în zona Pallady, o zonă în plină dezvoltare, apreciată pentru accesul facil și numeroasele spații comerciale din apropiere. Locuința beneficiază de proximitatea centrelor comerciale, supermarketurilor și magazinelor, oferind ...

43 m2

Theodor+Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
 Apartamente 2 camere zona Unirii
5
2

Apartamente 2 camere zona Unirii

Oferim 2 camere spatioase zona Unirii langa metrou 55 mp, mobilat, utilat, inchirtez apart. 2 camere, etaj 2 6, renovat recent si utilat, zona Unirii la intrarea in Centrul Vechi, la 50 m de Statia de Metrou Unirii.

55 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Titan, Nicolae Grigorescu, 3 camere, 8 min metrou, etaj 1 din 4
11

Va ofer spre inchiriere un apartament cu 3 camere, situat in zona Titan, pe strada Postavarului, la 7-8 minute de mers pe jos pana la statia de metrou. Apartamentul se afla la etajul 1 intr-un imobil cu 4 etaje reabilitat termic, este renovat, mobilat si utilat complet cu frigider, aragaz, masina de ...

68 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Dristor Metrou
5
1

Dristor Metrou

Garsoniera de inchiriat in zona Dristor Metrou - Eufrosina Popescu, etaj 3, bloc nou, centrala proprie, decomandata, TV, aer condiționat , mobilata si utilata complet. Liber 1+1. Vecinatati: Alba Iulia, Vitan Mall, Piata Muncii, Parc I.O.R.

55 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

complex rezidential rasarit de soare inclazire centralizata  zona Titan
8
36

complex rezidential rasarit de soare inclazire centralizata zona Titan

garsoniera confort 1 complex rezidential rasarit de soare incalzire centralizata mobilata modern utilata cu toate electrocasnicele

38 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

diham national arena
7
46

diham national arena

garsoniera confort 1 in zona diham national arena mobilata complet utilata cu toate electrocasnicele libera

35 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

costun georgian 3-4 minute metrou
7
30

costun georgian 3-4 minute metrou

garsoniera confort 1 la 3-4 minute metrou costin georgian apropoiere si piata minisio sau parc ior mibilata modernm utilata cu toate electrocasnicele etaj 8 bloc de 10nivele

35 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere tip studio - Hills Pallady- EXCLUSIVITATE
13

Apartament 2 camere tip studio de vanzare ndash; Hills Pallady Va prezentam in exclusivitate un apartament tip studio cu 2 camere, situat in complexul Hills Pallady, o alegere excelenta atat pentru locuinta proprie, cat si pentru investitie. Locuinta are o suprafata de 53 mp si este situata la etajul ...

2406 EUR/m2 | 53 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera metrou Dristor 2
7
3

Garsoniera metrou Dristor 2

Garsoniera 34 mp, complet mobilata, metrou in fata blocului, parter, libera (mutare imediata). Masina de spalat, aragaz, frigider, pat cu saltea (nu canapea extensibila), masa și scaune, mobila cu dulap de haine, spatiu generos pentru depozitare. Exclus agentie.

35 m2

Sector 3, Bucuresti

3 camere decomandat | Titanul nou | Metrou Teclu 12 minute
7

3 camere decomandat | Titanul nou | Metrou Teclu 12 minute

Locuinta face parte dintr-un imobil nou construit in zona Titan-Pallady, aproape de statia de metrou Nicolae Teclu si centrul comercial din care fac parte magazine precum: IKEA, Auchan, Kaufland, Lidl, Leroy Merlin, Jumbo, Dedeman, Jysk, KFC, McDonalds etc. Avans 50% - 116.715 euro + TVA avans 15% - ...

1495 EUR/m2 | 76 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

2 camere zona Pallady | Incalzire in pardoseala | Metrou Teclu 10 min
4

Ansamblu rezidential modern cu regim mic de inaltime, caracterizat printr-un grad ridicat de intimitate, apartamente spatioase gandite pentru eleganta si confort la mica distanta de tot ce ai nevoie dar totusi departe de forfota orasului, acces facil la natura si la numeroase puncte de interes ale zonei. Pentru ...

1690 EUR/m2 | 42 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Titan Pallady, Ap 2 cam Decomandat, Incalzire in pardoseala
6
2

Titan Pallady, Ap 2 cam Decomandat, Incalzire in pardoseala

Locuinta face parte dintr-un imobil nou edificat in zona de dezvoltare Titan-Pallady, la aproximativ 2 minute de mers pe jos fata de statia STB si Parcul Teilor. Variante de plata: • Avans 15% - 85.124 € + tva 21% (discount parcare suprateran 50%) • Avans 50%- 85.124 € + tva 21%(parcare suprateran gratuit) In ...

1351 EUR/m2 | 63 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Titan Pallady, Ap 2 cam Decomandat, Incalzire in pardoseala
6
1

Titan Pallady, Ap 2 cam Decomandat, Incalzire in pardoseala

Locuinta face parte dintr-un imobil nou edificat in zona de dezvoltare Titan-Pallady, la aproximativ 2 minute de mers pe jos fata de statia STB si Parcul Teilor. Variante de plata: • Avans 15% - 89.256 € + tva 21% (discount parcare suprateran 50%) • Avans 50%- 89.256 € + tva 21%(parcare suprateran gratuit) In ...

1332 EUR/m2 | 67 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Titan Pallady, Ap 2 cam Studio, Incalzire in pardoseala
6
1

Titan Pallady, Ap 2 cam Studio, Incalzire in pardoseala

Locuinta face parte dintr-un imobil nou edificat in zona de dezvoltare Titan-Pallady, la aproximativ 2 minute de mers pe jos fata de statia STB si Parcul Teilor. Variante de plata: • Avans 15% - 73.554 € + tva 21% (discount parcare suprateran 50%) • Avans 50% - 73.554 € + tva 21% (parcare suprateran ...

1424 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

vanzare apartament 2 camere

vanzare apartament 2 camere

Proprietar, vand apartament 2 camere de 48mp, situat in sectorul 4, Bd. Dimitrie Cantemir nr.18, 5 7, la 7minute de metrou Unirii si 7minute metrou Tineretului, bloc din anul 1964, reabilitat termic.

1771 EUR/m2 | 48 m2

Sector 3, Bucuresti

Titan Pallady, Ap 3 cam Decomandat, Incalzire in pardoseala
8

Titan Pallady, Ap 3 cam Decomandat, Incalzire in pardoseala

Locuinta face parte dintr-un imobil nou edificat in zona de dezvoltare Titan-Pallady, la aproximativ 2 minute de mers pe jos fata de statia STB si Parcul Teilor. Variante de plata: • Avans 15% - 119.835 € + tva(discount 50% parcare suprateran) • Avans 50% - 119.835 + tva(parcare suprateran gratuit) In ...

1317 EUR/m2 | 91 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Titan Pallady, Ap 3 cam Decomandat, Incalzire in pardoseala
8
1

Titan Pallady, Ap 3 cam Decomandat, Incalzire in pardoseala

1317 EUR/m2 | 91 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Titan Pallady, Ap 2 cam Studio, Incalzire in pardoseala
6
1

Titan Pallady, Ap 2 cam Studio, Incalzire in pardoseala

1424 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Titan Pallady, Ap 2 cam Decomandat, Incalzire in pardoseala
6
1

Titan Pallady, Ap 2 cam Decomandat, Incalzire in pardoseala

1332 EUR/m2 | 67 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Inchirere apartament 2 camere GREEN POINT Basarabia BLOC NOU PARCARE
20

PRETUL NU ESTE NEGOCIABIL! LOC DE PARCARE SUPRATERAN, in fata scarii! CENTRALA PROPRIE! INCALZIRE IN PARDOSEALA! Va oferim spre inchiriere un superb apartament cu doua camere, situat in complexul rezidential Green Point, la etajul 2 6, cu o suprafata utila de 52 mp. Apartamentul este mobilat si utilat ...

52 m2

basarabia, Sector 3, Bucuresti

Casa de vanzare aproape Auchan vitan
10
11

Casa de vanzare aproape Auchan vitan

Ofer spre vânzare Casa La curte Cu întrării separate Etaj trei dormitoare baie Hol Parter Living Dormitor baie Bucătărie 75mp Curte Mica Necesita Renovare Strada soldat marin marin nr 23

1200 EUR/m2 | 75 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

1 Decenbrie Mobilat
4
2

1 Decenbrie Mobilat

Vă prezentăm spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, cu o suprafață utilă de 65,2 mp, situat la etajul 4 al unui imobil construit în anul 1972, reabilitat termic. Locuința a fost complet renovată în anul 2022 și oferă un nivel ridicat de confort, fiind dotată cu sistem de încălzire centralizată ...

1669 EUR/m2 | 62 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Decomandat Palatul Parlamentului Unirii Ultracentral
20

Apartament 2 camere Unirii Palatul Parlamentului Libertatii Regina Maria , Decomandat, cu Centrala proprie Recent zugravit Imobil: 1991 Suprafata: 64 mp Compartimentare: Decomandat Etaj: 8 8 - Centrala individuala de apartament cu termostat ambiental - 2 Televizoare - 2 Balcoane - 2 Debarale (camere ...