Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Promovat
Cladire de birouri de vanzare - Metrou Republica
11

Cladire de birouri de vanzare - Metrou Republica

Spatiu de birouri - vanzare - in cladire de birouri, clasa Superioara, in zona 23 August, Republica, sector 3, Bucuresti, cu urmatoarele dotari si finisaje: structura metal, beton, perete lavabil, inaltime spatiu 2.7 m, plansee tavan casetat, beton armat, podea flotanta, mocheta. Dotari tehnice: generator ...

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera zona Titan
5
5

Garsoniera zona Titan

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Titan cu o suprafata de 35mp situat la etajul 2, Puncte de reper: Parc,restaurante,banci.

35 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona titan aproape de metrou
3
11

Garsoniera de inchiriat in zona titan aproape de metrou

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona titan aproape de metrou. Garsoniera dispunde de o suprafata de 35mp,etaj4,in zona se regasesc spatii comerciale si acces la transport in comun. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon.

35 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera in zona Ozana
3
39

Garsoniera in zona Ozana

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Ozana, avand o suprafata de 30 mp, situata la etajul 2

30 m2

Ozana, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Inchiriez garsoniera in zona 1 Decembrie
3
9

Inchiriez garsoniera in zona 1 Decembrie

Inchiriez garsoniera in zona 1 Decembrie, cu suprafata de 32 mp, situata la etajul 1 din 7, . Garsoniera este complet mobilata si utilata, curata si eficient compartimentata. Se afla aproape de metrou la 4-5 minute distant, mijloace de transport, magazine si hypermarket-uri. Pentru detalii va rog sa ...

28 m2

1%2bDecembrie, Sector 3, Bucuresti

Inchiriez garsoniera in zona Mihai Bravu
4
2

Inchiriez garsoniera in zona Mihai Bravu

În imediata apropiere a stației de metrou Mihai Bravu (linia M1), la doar 5 8 minute de mers pe jos, plus acces bun la multiple linii de tramvai autobuz Garsoniera este open space, dispune de boiler si este amplasata la etajul 3.

32 m2

Mihai+Bravu, Sector 3, Bucuresti

2 camere Direct Dezvoltator 5 min STB
7

2 camere Direct Dezvoltator 5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -78.581 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -81.388 Euro +TVA pentru un avans de 50% la antecontract -84.195 Euro +TVA pentru un avans de 15 % ...

1400 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Credit Ipotecar 15%
6
1

3 Camere Ideal Familie Credit Ipotecar 15%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -125.444 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - P+3 etaje Total ...

1500 EUR/m2 | 84 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Casa complet mobilata si utilata Ideal Familie
20

Casa complet mobilata si utilata Ideal Familie

Casă modernă, foarte bine întreținută, situată pe Drumul Gura Putnei, într-o zonă liniștită și accesibilă, ideală pentru o familie. Locuința este dispusă pe parter + etaj + mansardă și este compartimentată eficient: Parter: Bucătărie complet echipată, dotată cu electrocasnice moderne (plită, cuptor, ...

2923 EUR/m2 | 122 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -5 min STB
6

3 Camere Direct Dezvoltator -5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -117.081 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -121.263 Euro +TVA pentru un avans de 50% la antecontract -125.444 Euro +TVA pentru un avans de 15% ...

1400 EUR/m2 | 84 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Bloc intim
6
1

2 Camere Ideal Investitie -Bloc intim

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -89.809 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -93.017 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.224 Euro +TVA pentru un avans de 15% ...

1400 EUR/m2 | 64 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala/Credit Ipotecar 20%
7
1

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -86.128 Euro+ TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - ...

1400 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament de 2 camere in zona Alba Iulia
5

Apartament de 2 camere in zona Alba Iulia

Apartament de 2 camere disponibil pentru inchiriere in zona Alba Iulia etaj 3 6 47mp,pozitionat intr-o locatie centrala cu acces rapid la metrou si bulevardele principale,spatiu bine compartimentat,luminos si confortabil,ideal pentru rezidenta pe termen lung,bloc ingrijit si zona sigura,aproape de magazine,restaurante ...

47 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Investitie cu Parcare Inclusa-Acces Rapid STB/Credit Ipotecar
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -136.010 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - ...

1085 EUR/m2 | 125 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera in zona Ozana
3

Garsoniera in zona Ozana

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona Ozana metrou 1 Decembrie 1918 , in apropiere de statia de metrou 1 Decembrie (piata Trapezului), langa Lidl 33mp , bloc cu 2 lifturi Dotari,centrala proprie, aer conditionat, frigider.E situata la etajul 7 9.

33 m2

Ozana, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera  zona 1 Decembrie
3

Garsoniera zona 1 Decembrie

Oferim spre inchiriere garsoniera complet mobilata si utilata situata in sectorul 3 zona 1 Decembrie in apropiere de Costin D.Nenitescu Technical High School. Garsoniera are o suprafata de 33mp situata la etajul 4 .

33 m2

1 Decembrie, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Finalizat -Disponibilitate Imediata
6

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 82.500 ...

1603 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Casă tip duplex de vânzare – Lunca Priporului, Sector 3
5

Casă tip duplex de vânzare – Lunca Priporului, Sector 3

Casă tip duplex modernă, situată pe Lunca Priporului, într-o zonă rezidențială liniștită din Sector 3, aflată în plină dezvoltare. Proprietatea este ideală pentru o familie care își dorește confort, compartimentare eficientă și acces rapid către oraș. Regim de înălțime: Parter + 2 Etaje Suprafață ...

2241 EUR/m2 | 116 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Gradina Direct Dezoltator
13

2 Camere cu Gradina Direct Dezoltator

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -106.480 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -110.715 Euro TVA inclus pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare ...

2526 EUR/m2 | 42 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 camere decomandate 5 min N.Teclu
7

3 camere decomandate 5 min N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 124.000 ...

1265 EUR/m2 | 98 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Direct Dezvoltator -Ideal Investitie
7

Garsoniera Direct Dezvoltator -Ideal Investitie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 61.400 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai ...

1637 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Dristor apartament 2 camere mobiliat si utilat
17

Dristor apartament 2 camere mobiliat si utilat

K Imobiliare propune pe str. Adrian Carstea apartament 2 camere, etaj 2, bloc reabilitat, mobilat si utilat

52 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera ideal investitie -600 m STB
7

Garsoniera ideal investitie -600 m STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 70.200 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai cat ...

1683 EUR/m2 | 42 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -6 min STB
7

2 Camere Ideal Investitie -6 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 109.626 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -Discount 50% Parcare - 112.046 Euro TVA inclus pentru un avans de 30% la antecontract - 114.466 Euro TVA inclus pentru un avans de 15 % la antecontract Pret ...

1771 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-3
Salvează căutarea