Imobiliare Sector 3 Bucuresti

Apartament de doua camere in zona Titan
12
1

Apartament de doua camere in zona Titan

Oferim spre inchiriere un apartament de doua camere in zona Titan la 5 minute de Piata Salajan.Apartamentul este mobilat si utilat ,dispune de o suprafat de 50mp etaj 4.

50 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Dristor
3
8

Garsoniera de inchiriat in zona Dristor

Garsoniera de inchiriat in zona Dristor,situata la etajul 4,cu suprafata de 42 mp,locuinta luminoasa si bine compartimentata.Ai metrou Dristor la 3-4 minute,ParkLake si Parcul IOR aproape,plus multe magazine si restaurante. Sunati pentru detalii.

42 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament doua camere in zona 1 Decembrie
6
6

Apartament doua camere in zona 1 Decembrie

Se ofera spre vanzare, un apartament cu 2 camere, semidecomandat, cu o suprafata de 51 mp, foarte frumos amenajat. Apartamentul este situat, la etajul 8, intr-un bloc cu 10 niveluri, construit in anul 1971, pe Bd. 1 Decembrie 1918, Nr. 35, la doar 10 minute de mers pe jos, pana la statia de metrou 1 ...

1627 EUR/m2 | 51 m2

1 Decembrie, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Penthouse | 274 mp | Stefan cel Mare | Viitorului 134
20

Penthouse | 274 mp | Stefan cel Mare | Viitorului 134

Va invitam sa experimentati luxul in singurul penthouse disponibil din proiectul boutique Viitorului 134, premiat international pentru design si sustenabilitate. Definit prin exclusivitate, acest spatiu, in suprafata totala de 274 mp, impresioneaza printr-o terasa spectaculoasa de 143.6 mp, oferind ...

5065 EUR/m2 | 107 m2

Stefan cel Mare, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
 Apartamente 2 camere zona Univesitate
5
2

Apartamente 2 camere zona Univesitate

Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camera in zona Universitate , sitiat la etajul 4 , cu o suprafata de 50 mp , in apropiere de metrou , 15 minute de mers pe jos . Pentru mai multe detalii sunati la numarul afisat.

50 m2

Piata Universitatii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere de inchiriat in zona Dristor
4
5

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Dristor

Vă propunem spre închiriere un apartament cu 2 camere în zona Dristor, aproape de metrou, magazine și restaurante. Suprafața utilă este de 53 mp, situat la etajul 1. Apartamentul este pet friendly și beneficiază de loc de parcare. Pentru mai multe detalii, vă rugăm să ne contactați la numărul afișat ...

53 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Apartament de 2 camere in zona Baba Novac
5
2

Apartament de 2 camere in zona Baba Novac

Apartament de 2 camere de inchiriat in zona Baba Novac - Parcul IOR. Apartamentul este situat intr0o zona verde si linistita , perfecta pentru un cuplu sau o familie . Suprafata de 46 mp , etajul 4 . Pentru mai multe detalii , va rugam sa ne contactati telefonic

46 m2

Baba Novac, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera in zona 1 Decembrie
3

Garsoniera in zona 1 Decembrie

Se inchiriaza garsoniera mobilata si utilata complet in zona 1 Decembrie cu o suprafata totala de 33mp situata la etajul 2 , la 5 minute de metrou.

33 m2

1 Decembrie, Sector 3, Bucuresti

Promovat
 Apartamente 3 camere zona Dristor
4
6

Apartamente 3 camere zona Dristor

Oferim spre inchiriere un apartament cu 3 camere, utilat si mobilat complet, situat in zona Dristor, o zona usor accesibila mijloacelor de trnsport in comun, magazine, farmacii si scoli. Apartamentl dispune de o suprafata de 86 mp, si este situat la etajul 5 al unui imobil reabilitat rcent. Se accepta ...

86 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere zona Nerva Traian
12

Apartament 2 camere zona Nerva Traian

Apartament 2 camere zona Nerva Traian. Apartamentul dispune de 50mp2. Etajul intermediar. Este de asemenea pet friendly. Complet mobilat si utilat. Pentru o vizionare ma puteti contacta telefonic.

50 m2

Nerva Traian, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera in zona Titan
3
1

Garsoniera in zona Titan

Ofer spre închiriere garsoniera in zona titan aproape de metrou. Garsoniera ce dispune de o suprafață de 33 mp et3. La 5 minute de metrou, in zona regăsim mai multe spații comerciale. Pentru detalii sau vizionari sunați la numărul de telefon.

33 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere zona Universtiate
7
1

Apartament 2 camere zona Universtiate

Ofer spre inchiriere un apartament 2 camere, linistit in centrul Bucurestiului, la 5 minute de mers pana la metrou Universitate Apartamentul este la prima inchiriere, proaspat renovat, complet utilat si mobilat. Apartamentul este situat la etajul 8 9 cu o priveliste deosebita.

50 m2

Piata+Universitatii, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Theodor Pallady
5
7

Garsoniera Theodor Pallady

Oportunitate excelenta! Vand garsoniera situata in zona Theodor Pallady, la etajul 2 al unui bloc curat si ingrijit. Cu o suprafata de 28 mp, aceasta locuinta este ideala atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Detalii: Etaj 2, bloc linistit Suprafata 28 mp, compartimentare functionala Bucatarie ...

1893 EUR/m2 | 28 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat | Parcare inclusa | Zona Theodor Pallady
15

Apartament modern cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 3 al unui imobil finalizat, cu acte pregătite pentru vânzare imediată. Locuința se vinde conform fotografiilor și oferă posibilitatea de amenajare și mobilare după propriul gust, fiind ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Apartamentul ...

2403 EUR/m2 | 54 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament Finalizat| Gata de mutat| Comision 0%
16

Apartament Finalizat| Gata de mutat| Comision 0%

Descoperă un apartament modern cu 3 camere, situat într-un bloc liniștit, cu regim redus de înălțime D+4 etaje, ideal pentru cei care își doresc confort, intimitate și acces rapid către principalele puncte de interes ale orașului. Locuința este bine compartimentată și se predă conform pozelor, fiind ...

2135 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Ansamblu Nou de Vile Duplex | Complex Privat Premium | Finisaje Premium
10

Ansamblu rezidențial nou format din 30 de vile tip duplex, situat într-un complex privat și securizat, cu acces prin poartă automată și telecomandă. Vilele au o suprafață utilă de 132,55 mp, iar curțile sunt individuale și diferă ca dimensiune. Fiecare locuință dispune de 2 locuri de parcare proprii ...

1728 EUR/m2 | 133 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Vilă premium încălzire pardoseală |2 locuri parcare | Finalizata -acte gata
7

Descoperă confortul unei locuințe moderne, situată într-o zonă în continuă dezvoltare, cu acces rapid la Autostrada Soarelui (A2), la mijloace de transport STB și aproape de numeroase facilități comerciale din zona Theodor Pallady. CARACTERISTICI GENERALE Regim de înălțime: Parter + Etaj 1 + Mansardă Finalizare: ...

1909 EUR/m2 | 136 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Comision 0%
5

3 Camere Ideal Familie Comision 0%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -115.702 Euro TVA 21% inclus Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 3 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

1757 EUR/m2 | 66 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala
9

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -126.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1343 EUR/m2 | 89 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou
5

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.909 Euro +TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

2212 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -76.033 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1900 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa
5

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -103.305 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1956 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu
5

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -93.388 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1768 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Duplex de vânzare -4 camere, 184 mp utili, curte proprie, 2 Parcari
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1909 EUR/m2 | 141 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-3
Salvează căutarea