Imobiliare Sector 4 Berceni Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 4 Berceni Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Berceni
5
21

Garsoniera de vanzare in zona Berceni

Se oferă spre vânzare garsonieră de 32 mp, situată în cartierul Berceni, la etajul 4 10 al unui imobil construit în anul 1985. Proprietatea se află în proximitatea stației de metrou Piața Sudului și a centrului comercial Sun Plaza, la doar câteva minute de mers pe jos. Zona este bine dezvoltată, cu acces ...

1719 EUR/m2 | 32 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Berceni
6
42

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Berceni

Ofer spre inchiriere apartament de doua camere in zona berceni la 5 minute de metrou. Este situat intr-o zona linistita, etaj 2 , 48 mp, in zona se regasesc spatii comerciale si transport in comun. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon.

48 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
apartament 2 camere zona Berceni
6
82

apartament 2 camere zona Berceni

Oferim apartament 2 camere zona Berceni, sector 4, etaj 2 suprafata de 50mp2. Apartamentul dispune de un dormitor, bucatarie, sufragerie si baie. Bloc de 4 etaje, acesta a fost reconditionat termic in anul 2013, camere video pe scara si este situat intr-o zona linistita.

50 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Proprietar ,persoana fizica Vind apartament cu toate actele finalizate Luica nr 13 58000 E
10
77

Vind apartament 2 camere semidecomandat cf 2 st 40mp cu tot cu balcon ,Luica Et 5 10 Bloc reabilitat termic Vedere inspre parculet Imbunatatiri ,gresie,faianta,usi noi,termopane,balcon inchis ,bloc curat ,vecini deosebiti

1425 EUR/m2 | 40 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere
9
3

Apartament 2 camere

Apartament 2 camere Imobilul este construit inainte de anul 1969, iar apartamentul are o suprafata de 38 mp, fiind eficient compartimentat si potrivit atat pentru locuire, cat si pentru investitie. Locuinta se vinde asa cum este prezentata, cu exceptia frigiderului, masinii de spalat si televizoarelor. Pozitionarea ...

1500 EUR/m2 | 38 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere
13

Apartament 2 camere

Apartament cu 2 camere de inchiriat, situat la etajul 1 din 4, intr-un imobil bine intretinut. Locuinta este amplasata intr-o zona accesibila, aproape de statie de autobuz, supermarket si benzinarie, oferind confort si usurinta in deplasare. Apartamentul este mobilat si utilat complet, fiind pregatit ...

57 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Nou Drumul Binelui 3 camere
9

Nou Drumul Binelui 3 camere

Apartament 3 camere – 76 mp utili Situat pe Drumul Binelui, la 12-14 minute de mers pe jos de Metrou Aparatorii Patriei. In apropiere: Bulevardul Metalurgiei, statie STB, Grand Arena Mall, Parcul Tudor Arghezi, Lidl, Kaufland si alte facilitati. Dotari: incalzire in pardoseala, centrala termica proprie, ...

1605 EUR/m2 | 76 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

2 camere Sector 4 | Ideal investitie |57.000  €
9
1

2 camere Sector 4 | Ideal investitie |57.000 €

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, confort 2, situat in sector 4 pe Strada Argeselu, intr-un imobil construit in anul 1969 , disponibil la etajul 1 din 4, cu o suprafata utila de 38 mp.pret 57.000.Telefon :(0754) 993 019

1500 EUR/m2 | 38 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

De vanzare in exclusivitate apartament 2 camere – Str Argeselu
10
1

De vanzare in exclusivitate apartament 2 camere ndash; Str Argeselu 5-7 Etaj 1 din 4 Suprafata 38 mp Bloc construit in 1969 Se vinde mobilat si utilat, fara frigider, masina de spalat si TV Fara loc de parcare Pret 60.000 euro Pentru detalii si vizionari: 0787571547 Disponibil si pe WhatsApp

1579 EUR/m2 | 38 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

De vanzare apartament 2 camere – Sky Oltenitei | 59 mp | mobilat si utilat complet
7

Va prezentam un apartament modern de 2 camere, situat in complexul Sky Oltenitei, ideal pentru locuit sau investitie. Detalii proprietate: Suprafata: 59 mp Etaj 2 10 Se vinde complet mobilat si utilat Compartimentare eficienta Bloc cu lift Pret apartament: 126.000 Euro Loc parcare: ...

2136 EUR/m2 | 59 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Berceni-Vila 7 Camere-Gata de Mutare
20

Berceni-Vila 7 Camere-Gata de Mutare

Berceni Metrou Aparatorii Patriei-Vila Individuala - 7 Camere - Piscina De vanzare casa individuala, situata in sectorul 4 al capitalei la aproximativ 8-10 minute de Aparatorii Patriei . Aceasta dispune de o suprafata utila de 350mp si este compartimentata astfel : - Parter : Living, birou, bucatarie, ...

1243 EUR/m2 | 350 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere decomandat || renovat || Aparatorii Patriei
13
1

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, complet decomandat, situat intr-un bloc reabilitat termic, amplasat intr-una dintre cele mai cautate zone din sudul Capitalei ndash; Aparatorii Patriei. Locuinta beneficiaza de acces rapid catre statia de metrou Aparatorii Patriei si multiple mijloace ...

1959 EUR/m2 | 74 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Grand Arena Mall  Apartament cu 3 Cam Decomandat OFERTA
11

Grand Arena Mall Apartament cu 3 Cam Decomandat OFERTA

De vanzare apartament cu 3 camere decomandat, bucatarie inchisa, cu o suprafata totala de 70.4 mp, aflat intr un bloc finalizat, sector 4, Bucuresti, in apropiere de Grand Arena Mall. Statie autobuz in apropiere cu linie directa catre metrou Aparatorii Patriei. Imobilul dispune de centrala proprie, ...

1737 EUR/m2 | 70 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere Aparatorii Patriei Gata de mutare
12

Apartament 3 camere Aparatorii Patriei Gata de mutare

3 camere decomandat bull; 73 mp bull; Renovat complet bull; 4 min de metrou Aparatorii Patriei Va ofer spre vanzare un apartament de 3 camere decomandat, 73 mp, situat pe Soseaua Berceni, la doar 4 minute de metrou Aparatorii Patriei. Apartamentul se afla la etajul 2 10, intr-un bloc din 1985, cu lift ...

1986 EUR/m2 | 73 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

[SECTOR 4] Apartament cu 2 camere | Semidecomandat
8
2

[SECTOR 4] Apartament cu 2 camere | Semidecomandat

Vand apartament cu doua camere, semidecomandat in sector 4, strada Argeselu . Se afla la etajul 1 din 4, intr-un imobil construit in anul 1969 . Suprafata utila totala : 38 mp . Pret : 57.000 euro . Pentru mai multe detalii si vizionari ma puteti contacta la 0729.233.993 Alexandru Radu

1500 EUR/m2 | 38 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Drumul Binelui | Aparatorii Patriei - 3 cam. - 76MP -
10
1

Drumul Binelui | Aparatorii Patriei - 3 cam. - 76MP -

Apartament 3 camere ndash; 76 mp utili Situat pe Drumul Binelui, la doar 12-14 minute de mers pe jos pana la Metrou Aparatorii Patriei, acest apartament ofera confort, accesibilitate si un raport excelent calitate-pret. Localizare avantajoasa, aproape de: bull; Bulevardul Metalurgiei bull; Statie STB bull; ...

1605 EUR/m2 | 76 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat Prima Inchiriere
13
1

Apartament 2 camere decomandat Prima Inchiriere

Apartament 2 camere de inchiriat, ideal pentru rezidenta pe termen lung Prima inchiriere intr-un imobil finalizat in 2025 Suprafata de 50 mp, compartimentare eficienta si spatii luminoase Locuinta moderna, potrivita pentru cuplu sau persoana activa Situat la aproximativ 15 minute de statia de metrou ...

50 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Drumul Binelui | Aparatorii Patriei - 2 cam. 65mp
10
1

Drumul Binelui | Aparatorii Patriei - 2 cam. 65mp

Apartament 2 camere decomandat ndash; 65 mp utili ndash; etaj intermediar Situat pe Drumul Binelui, la doar 12-14 minute de mers pe jos pana la Metrou Aparatorii Patriei, acest apartament ofera confort, accesibilitate si un raport excelent calitate-pret. Localizare avantajoasa, aproape de: bull; Bulevardul ...

1631 EUR/m2 | 65 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Berceni-Apartament 3 Camere-Gata de Mutare
20

Berceni-Apartament 3 Camere-Gata de Mutare

Berceni - Apartament 3 Camere - Mobilat - Gata de Mutare De vanzare apartament cu 3 camere situat in sectorul 4 al capitalei pe strada Stupilor. Apartamentul dispune de o suprafata utila totala de 69 mp. Se afla la etajul 4 4, fara lift. Bloc construit in anul 1967. Dispune de 2 locuri de parcare ...

1594 EUR/m2 | 69 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Grand Arena Ap 3 camere et 2 4 mobilat utilat cu parcare inclus #259;
14

Apartament 3 camere de vanzare ndash; 72 mp ndash; Strada Postalionului ndash; zona Grand Arena ndash; 125.000 euro Va propunem spre vanzare un apartament modern de 3 camere, situat pe Strada Postalionului, in zona Grand Arena, aproape de Grand Arena Mall. Detalii proprietate: Suprafata: ...

1778 EUR/m2 | 72 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera mobilata cu loc de parcare Popesti Leordeni
14
2

Garsoniera mobilata cu loc de parcare Popesti Leordeni

Vanzare in bloc nou garsoniera decomandata, mobilata si utilata, cu loc de parcare la pretul de 46900 euro tva inclus in bloc nou cu centrala proprie, in bloc nou cu parculet in fata blocului, in Popesti Leordeni, La cate minute este statie stb care duce la metrou Berceni si Piata Sudului.

1500 EUR/m2 | 30 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat de vanzare – Berceni, zona Postalionului
1

Apartament 2 camere decomandat Zona: Berceni ndash; Strada Postalionului Suprafata utila: 49.10 mp Compartimentare eficienta, camere separate Ansamblu rezidential nou Disponibile apartamente si la etaje intermediare Ideal pentru locuinta proprie sau investitie Avantaje ...

1403 EUR/m2 | 49 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Ap.2 camere ,zona Brancoveanu,3-4 minute pana la STB.Mobilat utilat.
6
3

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Berceni ndash; Sector 4, pe strada Argeselu, intr-un imobil cu regim redus de inaltime (P+4), ideal pentru locuit ,investitie,inchriat . STV la 3-4 minute de mers,se ajunge usor si rapid la metrou. Apartamentul este amplasat la etajul ...

1499 EUR/m2 | 38 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Decomandat - Bloc nou -  2 camere Berceni
14

Decomandat - Bloc nou - 2 camere Berceni

Bloc nou - apartament 2 camere decomandat - Sector 4 - Berceni De vanzare apartament GATA DE MUTARE Suprafata totala 54 Etaj 1 din 6 cu lift An constructie 2022 Loc de parcare inclus in pret Boxa de depozitare inclusa in pret Se vinde mobilat si utilat Pret 120 000 euro - se accepta credit 0739922890 ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-4
Salvează căutarea