Imobiliare Sector 4 Berceni Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 4 Berceni Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Berceni in apropiere de metrou
3
92

Garsoniera de vanzare in zona Berceni. Garsoniera este in proximitatea metroului. Se afla la o distanta foarte mica de metrou la doar 5 minute. Etajul 5. Dispune de loc de parcare. 35mp2. Pentru o vizionare ma puteti contacta telefonic.

1286 EUR/m2 | 35 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
3 camere Berceni- Aleea Ciceu
14

3 camere Berceni- Aleea Ciceu

Compani a imobiliara Apulum94 va propune un apartament de 3 camere.confort 1 , decomandat,etaj 1/10, situat in Berceni-Aleea Ciceu.Apartamentul are suprafata utila de 65 mp,suprafata totala de 72 mp si se vinde utilat si mobilat cum este prezentat in pozele din anunt.Blocul este anvelopat, scara este ...

1691 EUR/m2 | 65 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Teren 5000mp, Metro Berceni - Parcul Tudor Arghezi
1

Teren 5000mp, Metro Berceni - Parcul Tudor Arghezi

Vă propunem spre vanzare un teren cu o surafata de 5000mp si o deschidere de aproximativ 35mp situat in zona Metro Berceni. Teren drept, fără denivelări, ideal pentru construcție. Are deschidere la 2 strazi si utilitățile disponibile în imediata vecinatate apă, electricitate și canalizare (la poarta). ...

5,000 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere Semidecomandat Berceni-Aliorului
10

Apartament 3 camere Semidecomandat Berceni-Aliorului

Apartament 3 camere Berceni-Aliorului, semidecomandat, etaj 1 din 4, suprafata 68 mp, an constructie 1970. Are ferestre cu geam termopan, parchet, gresie, faianta, usa metalica, AC, Geam la baie, 2 balcoane. Mobilat si utilat complet. Detine loc de parcare platit si boxa la subsol. Se accepta orice ...

1897 EUR/m2 | 68 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare in exclusivitate apartament 2 camere – Str Argeselu
10
1

De vanzare in exclusivitate apartament 2 camere ndash; Str Argeselu 5-7 Etaj 1 din 4 Suprafata 38 mp Bloc construit in 1969 Se vinde mobilat si utilat, fara frigider, masina de spalat si TV Fara loc de parcare Pret 60.000 euro Pentru detalii si vizionari: 0787571547 Disponibil si pe WhatsApp

1579 EUR/m2 | 38 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

De vanzare apartament 2 camere – Sky Oltenitei | 59 mp | mobilat si utilat complet
7

Va prezentam un apartament modern de 2 camere, situat in complexul Sky Oltenitei, ideal pentru locuit sau investitie. Detalii proprietate: Suprafata: 59 mp Etaj 2 10 Se vinde complet mobilat si utilat Compartimentare eficienta Bloc cu lift Pret apartament: 126.000 Euro Loc parcare: ...

2136 EUR/m2 | 59 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Berceni-Vila 7 Camere-Gata de Mutare
20

Berceni-Vila 7 Camere-Gata de Mutare

Berceni Metrou Aparatorii Patriei-Vila Individuala - 7 Camere - Piscina De vanzare casa individuala, situata in sectorul 4 al capitalei la aproximativ 8-10 minute de Aparatorii Patriei . Aceasta dispune de o suprafata utila de 350mp si este compartimentata astfel : - Parter : Living, birou, bucatarie, ...

1243 EUR/m2 | 350 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere decomandat || renovat || Aparatorii Patriei
13
1

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, complet decomandat, situat intr-un bloc reabilitat termic, amplasat intr-una dintre cele mai cautate zone din sudul Capitalei ndash; Aparatorii Patriei. Locuinta beneficiaza de acces rapid catre statia de metrou Aparatorii Patriei si multiple mijloace ...

1959 EUR/m2 | 74 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Grand Arena Mall  Apartament cu 3 Cam Decomandat OFERTA
11

Grand Arena Mall Apartament cu 3 Cam Decomandat OFERTA

De vanzare apartament cu 3 camere decomandat, bucatarie inchisa, cu o suprafata totala de 70.4 mp, aflat intr un bloc finalizat, sector 4, Bucuresti, in apropiere de Grand Arena Mall. Statie autobuz in apropiere cu linie directa catre metrou Aparatorii Patriei. Imobilul dispune de centrala proprie, ...

1737 EUR/m2 | 70 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere Aparatorii Patriei Gata de mutare
12

Apartament 3 camere Aparatorii Patriei Gata de mutare

3 camere decomandat bull; 73 mp bull; Renovat complet bull; 4 min de metrou Aparatorii Patriei Va ofer spre vanzare un apartament de 3 camere decomandat, 73 mp, situat pe Soseaua Berceni, la doar 4 minute de metrou Aparatorii Patriei. Apartamentul se afla la etajul 2 10, intr-un bloc din 1985, cu lift ...

1986 EUR/m2 | 73 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Drumul Binelui | Aparatorii Patriei - 3 cam. - 76MP -
10
1

Drumul Binelui | Aparatorii Patriei - 3 cam. - 76MP -

Apartament 3 camere ndash; 76 mp utili Situat pe Drumul Binelui, la doar 12-14 minute de mers pe jos pana la Metrou Aparatorii Patriei, acest apartament ofera confort, accesibilitate si un raport excelent calitate-pret. Localizare avantajoasa, aproape de: bull; Bulevardul Metalurgiei bull; Statie STB bull; ...

1605 EUR/m2 | 76 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

[SECTOR 4] Apartament cu 2 camere | Semidecomandat
8
2

[SECTOR 4] Apartament cu 2 camere | Semidecomandat

Vand apartament cu doua camere, semidecomandat in sector 4, strada Argeselu . Se afla la etajul 1 din 4, intr-un imobil construit in anul 1969 . Suprafata utila totala : 38 mp . Pret : 57.000 euro . Pentru mai multe detalii si vizionari ma puteti contacta la 0729.233.993 Alexandru Radu

1500 EUR/m2 | 38 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat Prima Inchiriere
13
1

Apartament 2 camere decomandat Prima Inchiriere

Apartament 2 camere de inchiriat, ideal pentru rezidenta pe termen lung Prima inchiriere intr-un imobil finalizat in 2025 Suprafata de 50 mp, compartimentare eficienta si spatii luminoase Locuinta moderna, potrivita pentru cuplu sau persoana activa Situat la aproximativ 15 minute de statia de metrou ...

50 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Drumul Binelui | Aparatorii Patriei - 2 cam. 65mp
10
1

Drumul Binelui | Aparatorii Patriei - 2 cam. 65mp

Apartament 2 camere decomandat ndash; 65 mp utili ndash; etaj intermediar Situat pe Drumul Binelui, la doar 12-14 minute de mers pe jos pana la Metrou Aparatorii Patriei, acest apartament ofera confort, accesibilitate si un raport excelent calitate-pret. Localizare avantajoasa, aproape de: bull; Bulevardul ...

1631 EUR/m2 | 65 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Berceni-Apartament 3 Camere-Gata de Mutare
20

Berceni-Apartament 3 Camere-Gata de Mutare

Berceni - Apartament 3 Camere - Mobilat - Gata de Mutare De vanzare apartament cu 3 camere situat in sectorul 4 al capitalei pe strada Stupilor. Apartamentul dispune de o suprafata utila totala de 69 mp. Se afla la etajul 4 4, fara lift. Bloc construit in anul 1967. Dispune de 2 locuri de parcare ...

1594 EUR/m2 | 69 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Grand Arena Ap 3 camere et 2 4 mobilat utilat cu parcare inclus #259;
14

Apartament 3 camere de vanzare ndash; 72 mp ndash; Strada Postalionului ndash; zona Grand Arena ndash; 125.000 euro Va propunem spre vanzare un apartament modern de 3 camere, situat pe Strada Postalionului, in zona Grand Arena, aproape de Grand Arena Mall. Detalii proprietate: Suprafata: ...

1778 EUR/m2 | 72 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera mobilata cu loc de parcare Popesti Leordeni
14
2

Garsoniera mobilata cu loc de parcare Popesti Leordeni

Vanzare in bloc nou garsoniera decomandata, mobilata si utilata, cu loc de parcare la pretul de 46900 euro tva inclus in bloc nou cu centrala proprie, in bloc nou cu parculet in fata blocului, in Popesti Leordeni, La cate minute este statie stb care duce la metrou Berceni si Piata Sudului.

1500 EUR/m2 | 30 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat de vanzare – Berceni, zona Postalionului
1

Apartament 2 camere decomandat Zona: Berceni ndash; Strada Postalionului Suprafata utila: 49.10 mp Compartimentare eficienta, camere separate Ansamblu rezidential nou Disponibile apartamente si la etaje intermediare Ideal pentru locuinta proprie sau investitie Avantaje ...

1403 EUR/m2 | 49 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Ap.2 camere ,zona Brancoveanu,3-4 minute pana la STB.Mobilat utilat.
6
4

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Berceni ndash; Sector 4, pe strada Argeselu, intr-un imobil cu regim redus de inaltime (P+4), ideal pentru locuit ,investitie,inchriat . STV la 3-4 minute de mers,se ajunge usor si rapid la metrou. Apartamentul este amplasat la etajul ...

1499 EUR/m2 | 38 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Decomandat - Bloc nou -  2 camere Berceni
14

Decomandat - Bloc nou - 2 camere Berceni

Bloc nou - apartament 2 camere decomandat - Sector 4 - Berceni De vanzare apartament GATA DE MUTARE Suprafata totala 54 Etaj 1 din 6 cu lift An constructie 2022 Loc de parcare inclus in pret Boxa de depozitare inclusa in pret Se vinde mobilat si utilat Pret 120 000 euro - se accepta credit 0739922890 ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera Anghel Moldoveanu MOBILATA etajul 1
10
6

Garsoniera Anghel Moldoveanu MOBILATA etajul 1

Se vinde garsoniera situata pe Strada Anghel Moldoveanu, cu suprafata de 27 mp, amplasata la etajul 1 din 4, intr-un imobil construit in anul 1993. Garsoniera se vinde mobilata si utilata si beneficiaza de loc de parcare in spatele blocului. Zona este linistita, potrivita atat pentru locuit, cat si ...

1852 EUR/m2 | 27 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

INVESTITIE   LOCUINTA - Garsoniera spatioasa{36mp} ~ Aparatorii Patriei ~ Drumul Binelui
5
1

INVESTITIE LOCUINTA - Garsoniera spatioasa{36mp} ~ Aparatorii Patriei ~ Drumul Binelui

Investeste inteligent ! Ofer spre vanzare garsoniera situata in sectorul 4, pe Drumul Binelui, la doar 15 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Aparatorii Patriei. Suprafata : 36 mp Termen finalizare : iulie 2026 Etaj : Parter inalt *Incalzire in pardoseala Pret : 68.500 euro ***POZE DE ...

1903 EUR/m2 | 36 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

STUDIO || Strada Solstitiului | 45mp || Mobilat Utilat
8

STUDIO || Strada Solstitiului | 45mp || Mobilat Utilat

MUTARE IMEDIATA Studio 45mp, mobilat utilat, totul nou 15-18 minute pana la statia metroului Berceni Oferte in toata zona Mai multe detalii si sau poze la telefon!

1822 EUR/m2 | 45 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera mobilata cu loc de parcare Popesti Leordeni
14
2

Garsoniera mobilata cu loc de parcare Popesti Leordeni

Vanzare in bloc nou garsoniera decomandata, mobilata si utilata, cu loc de parcare in conta indiviza la pretul de 46900 euro, in bloc nou cu centrala proprie, in bloc nou cu parculet in fata, in Popesti Leordeni, La cate minute este statie stb care duce la metrou Berceni si Piata Sudului.

1500 EUR/m2 | 30 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-4
Salvează căutarea