Imobiliare Sector 4 Berceni Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 4 Berceni Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Inchiriere apartament 2 camere zona Berceni
4
5

Inchiriere apartament 2 camere zona Berceni

Propunem spre inchiriere un apartament de 2 camere, situat in zona statiei de metrou Berceni. Aparatamentul este la prima inchiriere, complet mobilat si utilat. Suprafata: 48mp Etaj: 2

48 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere in zona Berceni
6
3

Apartament cu 2 camere in zona Berceni

Apartament cu 2 camere in zona Berceni aproape de metrou la 6-7 min distanta,are suprafata de 52mp si este situata la etajul 5 8,mobilata si utilata complet,dispune centre comerciale in jur,mutare imediata,sunati pentru detalii

52 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Berceni
3
80

Garsoniera de inchiriat in zona Berceni

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona Berceni, aceasta este utilata si mobilata complet. Dispune de o suprafata de 32 mp, fiind situata la etajul 1. Garsoniera se afla in apropierea mijloacelor de transport in comun si magazine. Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la numarul de telefon a ...

32 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Ofer spre inchiriere apartament 2 camere , Berceni, Sos. Oltenitei Sector 4
10
1

Ofer spre inchiriere apartament 2 camere Sos. Oltenitei 254 , Sector 4 Dotări incluse: - Electrocasnice: Frigider, mașină de spălat, aragaz, masina de spalat vase, aer condiționat-wifi, TV-disponibil la cerere. -Plusuri: Purificator de apă instalat Facilități și locație: -Parcare disponibila ...

54 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Obregia Sector 4 Apartament 3 Camere Mobilat Utilat
8

Obregia Sector 4 Apartament 3 Camere Mobilat Utilat

Apartament 3 camere | Piata Sudului | 69,3 mp total | Complet renovat si mobilat Va prezentam un apartament modern de 3 camere, situat intr-o zona apreciata din apropierea Piata Sudului, ideal atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Apartamentul are o suprafata totala de 69,3 mp (64,7 mp utili ...

2172 EUR/m2 | 69 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere nou 2026 || centrala || parcare || Grand Arena ||
9
1

Locuinta ideala pentru cei care cauta confort urban sau o investitie sigura. Apartamentul este situat in apropierea Grand Arena, Lidl, Kaufland si a altor centre comerciale, oferind acces rapid la toate punctele esentiale ale vietii de zi cu zi. Imobilul face parte dintr-un bloc modern cu 6 etaje si ...

1422 EUR/m2 | 58 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere Sector 4
6

Apartament 3 camere Sector 4

De vanzare apartament 3 camere ndash; Sector 4, zona Metalurgiei Grand Arena Ofer spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat in Sectorul 4, in apropiere de zona Metalurgiei ndash; Grand Arena. Locuinta se preda complet finisata si este dotata cu centrala termica proprie, oferind confort ...

1436 EUR/m2 | 70 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Sector 4 Vila tip Duplex P+1+M gata de mutare
14
1

Sector 4 Vila tip Duplex P+1+M gata de mutare

Vand vila tip Duplex cu regim de inaltime P+1+M cu o suprafata utila totala de 133 mp si teren 180.5 mp. Casele dispun pe parter de living openspace, si grup sanitar plus terasa, la etaj 2 dormitoare de aproximativ 15 mp si baie de 5.80 mp, iar la mansarda avem un openspace de 28.55 mp si baie de 6 mp. ...

1917 EUR/m2 | 133 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere | Sector 4 – Drumul Binelui
17

Apartament 2 camere | Sector 4 – Drumul Binelui

De vanzare ndash; Apartament 2 camere | Sector 4 ndash; Drumul Binelui Cauti un apartament gata de mutare? Icirc;l ai aici! Locatie: Sector 4, Drumul Binelui Suprafata: 54 mp Etaj: 1 din 7 (bloc cu lift) Complet mobilat si utilat ndash; te muti fara batai de cap Loc de parcare inclus Boxa pentru ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament cu 3 camere | decomandat - SECTOR 4 -
6
1

Apartament cu 3 camere | decomandat - SECTOR 4 -

Vand apartament cu 3 camere, decomandat, in sectorul 4 al capitalei, zona Metalurgiei Grand Arena . Apartamentul se vinde complet finisat, cu centrala proprie . Imobilul dispune de 6 etaje si va fi dotat cu 2 lift.uri . Se pot achizitiona si locuri de parcare separat la pretul de 8000 euro + TVA, ...

1436 EUR/m2 | 70 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera mobilata si utilata, parter inalt – Sos. Berceni nr. 5
18

Garsoniera de vanzare ndash; Sos. Berceni nr. 5 | 89.900 euro; Va propunem spre vanzare o garsoniera situata pe Soseaua Berceni nr. 5, la parter inalt, ideala atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Detalii proprietate: Suprafata utila: 31 mp Etaj: parter inalt Se vinde complet ...

2900 EUR/m2 | 31 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2camere Grand Arena gata de mutare
9
1

Apartament 2camere Grand Arena gata de mutare

Apartament 2 camere | Berceni ndash; Str. Postalionului | Etaj 2 | 59 mp Se vinde apartament cu 2 camere, situat in zona Berceni, Str. Postalionului, ideal atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Suprafata totala: 59 mp Etaj: 2 Compartimentare practica Balcon spatios Centrala termica proprie Statie ...

1610 EUR/m2 | 59 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat – 5min Metrou Berceni – Mobilat si utilat
8

Apartament 2 camere decomandat ndash; Biruintei | Parcare inclusa Se vinde in exclusivitate apartament cu 2 camere decomandate, situat pe strada Biruintei, la etajul 4 din 6, intr-un bloc construit in 2021, prevazut cu 2 lifturi. Apartamentul are o suprafata de 65 mp si se vinde complet mobilat si ...

2131 EUR/m2 | 65 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera moderna || lift || aproape metrou || parcare ||
13

Garsoniera moderna || lift || aproape metrou || parcare ||

Ofer spre vanzare o garsoniera situata in orasul Popesti Leordeni, in apropiere de statia de metrou Dimitrie Leonida si de statia de autobuz 125, la aproximativ 8 minute de mers pe jos. La doar 6 minute se afla o alta statie de autobuz deservita de liniile 125, 232, 438 si 475. Garsoniera are o suprafata ...

1968 EUR/m2 | 31 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Ap 3 cam Metalurgiei parc tudor Arghezi
20

Ap 3 cam Metalurgiei parc tudor Arghezi

Anunt vanzare ndash; Apartament 3 camere, total decomandat ndash; Brown Residence, B-dul Metalurgiei Va propunem spre vanzare un apartament spatios cu 3 camere, total decomandat, situat in complexul Brown Residence, pe B-dul Metalurgiei ndash; o zona in plina dezvoltare, ideala pentru locuit sau investitie. ...

2062 EUR/m2 | 81 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

3 camere Cheile Turzii
15
1

3 camere Cheile Turzii

Daca vrei spatiu, pozitie excelenta si un pret greu de gasit in zona, acesta este apartamentul pe care il cauti! Situat pe Cheile Turzii la demisol inalt (luminos si bine pozitionat), acest apartament de 3 camere este ideal atat pentru locuit, cat si pentru investitie sigura. ? Zona foarte cautata ? ...

1408 EUR/m2 | 71 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere
9
3

Apartament 2 camere

Apartament 2 camere Imobilul este construit inainte de anul 1969, iar apartamentul are o suprafata de 38 mp, fiind eficient compartimentat si potrivit atat pentru locuire, cat si pentru investitie. Locuinta se vinde asa cum este prezentata, cu exceptia frigiderului, masinii de spalat si televizoarelor. Pozitionarea ...

1500 EUR/m2 | 38 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere
13

Apartament 2 camere

Apartament cu 2 camere de inchiriat, situat la etajul 1 din 4, intr-un imobil bine intretinut. Locuinta este amplasata intr-o zona accesibila, aproape de statie de autobuz, supermarket si benzinarie, oferind confort si usurinta in deplasare. Apartamentul este mobilat si utilat complet, fiind pregatit ...

57 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Nou Drumul Binelui 3 camere
9

Nou Drumul Binelui 3 camere

Apartament 3 camere – 76 mp utili Situat pe Drumul Binelui, la 12-14 minute de mers pe jos de Metrou Aparatorii Patriei. In apropiere: Bulevardul Metalurgiei, statie STB, Grand Arena Mall, Parcul Tudor Arghezi, Lidl, Kaufland si alte facilitati. Dotari: incalzire in pardoseala, centrala termica proprie, ...

1605 EUR/m2 | 76 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

2 camere Sector 4 | Ideal investitie |57.000  €
9
1

2 camere Sector 4 | Ideal investitie |57.000 €

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, confort 2, situat in sector 4 pe Strada Argeselu, intr-un imobil construit in anul 1969 , disponibil la etajul 1 din 4, cu o suprafata utila de 38 mp.pret 57.000.Telefon :(0754) 993 019

1500 EUR/m2 | 38 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

De vanzare in exclusivitate apartament 2 camere – Str Argeselu
10
1

De vanzare in exclusivitate apartament 2 camere ndash; Str Argeselu 5-7 Etaj 1 din 4 Suprafata 38 mp Bloc construit in 1969 Se vinde mobilat si utilat, fara frigider, masina de spalat si TV Fara loc de parcare Pret 60.000 euro Pentru detalii si vizionari: 0787571547 Disponibil si pe WhatsApp

1579 EUR/m2 | 38 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

De vanzare apartament 2 camere – Sky Oltenitei | 59 mp | mobilat si utilat complet
7

Va prezentam un apartament modern de 2 camere, situat in complexul Sky Oltenitei, ideal pentru locuit sau investitie. Detalii proprietate: Suprafata: 59 mp Etaj 2 10 Se vinde complet mobilat si utilat Compartimentare eficienta Bloc cu lift Pret apartament: 126.000 Euro Loc parcare: ...

2136 EUR/m2 | 59 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Berceni-Vila 7 Camere-Gata de Mutare
20

Berceni-Vila 7 Camere-Gata de Mutare

Berceni Metrou Aparatorii Patriei-Vila Individuala - 7 Camere - Piscina De vanzare casa individuala, situata in sectorul 4 al capitalei la aproximativ 8-10 minute de Aparatorii Patriei . Aceasta dispune de o suprafata utila de 350mp si este compartimentata astfel : - Parter : Living, birou, bucatarie, ...

1243 EUR/m2 | 350 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere decomandat || renovat || Aparatorii Patriei
13
1

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, complet decomandat, situat intr-un bloc reabilitat termic, amplasat intr-una dintre cele mai cautate zone din sudul Capitalei ndash; Aparatorii Patriei. Locuinta beneficiaza de acces rapid catre statia de metrou Aparatorii Patriei si multiple mijloace ...

1959 EUR/m2 | 74 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-4
Salvează căutarea