Imobiliare Sector 4 Eroii-revolutiei Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 4 Eroii-revolutiei Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsonieră în zona Eroii Revoluției
4

Garsonieră în zona Eroii Revoluției

Garsonieră în zona Eroii Revoluției Etaj: 2 6 Puncte de reper: La 5 minute de mers pe jos de Monumentul Eroilor și la 10 minute de Parcul Tineretului. Puncte comerciale: Aproape de Carrefour și mai multe cafenele și restaurante. Transport în comun: Stația de metrou Eroii Revoluției la 7 minute și stațiile ...

28 m2

Eroii Revolutiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsonieră în zona Eroii Revoluției
4
1

Garsonieră în zona Eroii Revoluției

Garsonieră în zona Eroii Revoluției Suprafață: 40 mp Etaj: 2 8 Puncte de reper: La 3 minute de mers pe jos de stația de metrou Eroii Revoluției și la 5 minute de Parcul Carol. Puncte comerciale: Aproape de Piața Progresul și diverse magazine alimentare. Transport în comun: Metroul Eroii Revoluției la ...

40 m2

Eroii Revolutiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartamente 2 camere zona Eroii Revolutiei
6
1

Apartamente 2 camere zona Eroii Revolutiei

Se ofera spre inchiriere ,un apartament cu doua camere decomandate complet mobilat si utilat recent renovat, disponibil imediat.Apartamentul se afla la o distanta de 50 m de metroul Eroii Revolutiei.

50 m2

Eroii Revolutiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Eroii Revolutiei
6
30

Garsoniera de inchiriat in zona Eroii Revolutiei

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona Eroii Revolutiei vis a vis de Mega Image .Garsoniera dispune 30mp etaj 3 complet mobilata si utilata .

30 m2

Eroii Revolutiei, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

5 Minute Metrou Eroii Revolutiei - 2 Camere - 118.000eur - Gata de mutat
17

Apartament 2 camere semidecomandat ndash; Eroii Revolutiei Apartament cu 2 camere semidecomandat, situat in zona Eroii Revolutiei, pe strada Sura Mare, la aproximativ 5 minute de mers pana la statia de metrou Eroii Revolutiei. An constructie: 1961 Suprafata: 47 mp Etaj: 4 din 7, bloc cu lift Icirc;ncalzire: ...

2511 EUR/m2 | 47 m2

eroii revolutiei, Sector 4, Bucuresti

Eroii Revolutiei Garsoniera Renovata-Mobilata
13
1

Eroii Revolutiei Garsoniera Renovata-Mobilata

De vanzare o garsoniera renovata, la 15 minute de statia de Metrou Eroii Revolutiei. Locatie : Strada Magurei, sector 5. Suprafata utila : 30 mp, An constructie : 1965 Etaj : 8 din 9 ( dispune de 2 lifturi ) Partial mobilata ( ramane doar mobila de bucatarie si mobilierul de la baie ) Pret : 59900 euro Pentru ...

1997 EUR/m2 | 30 m2

eroii revolutiei, Sector 4, Bucuresti

5 Minute Metrou Eroii Revolutiei Apartament 2 camere complet renovat
16

Ofer spre vanzare apartament cochet cu 2 camere semidecomandat, ideal pentru locuinta personala sau investitie imobiliara Amplasat la doar 5 minute de mers pe jos de statia de metrou Eroii Revolutiei, cu acces facil la mijloace de transport Bloc reabilitat termic, cu lift functional si loc de parcare ...

2511 EUR/m2 | 47 m2

eroii revolutiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere Eroii Revolutiei Oraselul Copiilor
16

Apartament 2 camere Eroii Revolutiei Oraselul Copiilor

Apartament 2 camere semidecomandat ndash; renovat complet ndash; mobilat amp; utilat ndash; 5 min de metrou Eroii Revolutiei ndash; parcare inclusa Va ofer spre vanzare un apartament cochet cu 2 camere semidecomandat, situat la doar 5 minute de mers pe jos de statia de metrou Eroii Revolutiei. Locuinta ...

2511 EUR/m2 | 47 m2

eroii revolutiei, Sector 4, Bucuresti

5 min. metrou Eroii Revolutiei   Ap. 2 camere   Mobilat - utilat
18

5 min. metrou Eroii Revolutiei Ap. 2 camere Mobilat - utilat

APARTAMENT 2 CAMERE - 5 MIN METROU EROII REVOLU#538;IEI Va prezentam un apartament cu 2 camere - semidecomandat, situat la doar 5 minute de mers pe jos fata de statia de metrou Eroii Revolutiei, strada Sura Mare ndash; ideal pentru cei care isi doresc acces rapid catre centrul orasului si o zona bine ...

2511 EUR/m2 | 47 m2

eroii revolutiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere de v #226;nzare - 5 min metrou Eroii Revolutiei | Str. Sura Mare
18

Apartament 2 camere de vanzare ndash; 5 min metrou Eroii Revolutiei | Str. #536;ura Mare Pret: 118000 euro; Va prezentam spre vanzare un apartament de 2 camere, semidecomandat, situat intr-o zona excelent conectata, la doar 5 minute de mers pe jos de statia de metrou Eroii Revolutiei, pe Strada #536;ura ...

2511 EUR/m2 | 47 m2

eroii revolutiei, Sector 4, Bucuresti

Metrou Eroii Revolutiei-Apartament 2 camere--Mobilat
18

Metrou Eroii Revolutiei-Apartament 2 camere--Mobilat

Metrou Eroii Revolutiei-Apartament 2 camere de vanzare De vanzare apartament cu 2 camere situat la doar 5 minute de metrou Eroii Revolutiei, pe strada Sura Mare-Sector 4. Detalii: Suprafata: 47 mp Etaj: 4 din 7 Lift: da An constructie: 1961 Icirc;ncalzire: termoficare Bloc reabilitat termic Apartament ...

2511 EUR/m2 | 47 m2

eroii revolutiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere de închiriat Eroii Revoluției
8

Apartament 2 camere de închiriat Eroii Revoluției

Cristal Imobiliare vă propune spre închiriere un apartament decomandat, situat la etajul 2 din 7, în zona Eroii Revoluției – o locație excelentă, cu acces rapid către centrul orașului. Suprafață utilă: 47 mp, compartimentare eficientă Etaj 2/7, echilibru ideal între accesibilitate și confort Living ...

47 m2

Eroii Revolutiei, Sector 4, Bucuresti

Garsonieră de Închiriat Eroii Revoluției
5

Garsonieră de Închiriat Eroii Revoluției

Cristal Imobiliare vă oferă spre închiriere o garsonieră decomandată, situată într-o vilă modernă, construită în anul 2016, perfectă pentru cei care își doresc confort, intimitate și acces rapid către mijloacele de transport. Proprietatea are o suprafață de 32 mp și este amplasată la etajul 2 din 2, ...

Eroii Revolutiei, Sector 4, Bucuresti

Garsonieră de Închiriat Eroii Revoluției
6
1

Garsonieră de Închiriat Eroii Revoluției

Cristal Imobiliare vă propune spre închiriere o garsonieră primitoare, situată într-o vilă modernă construită în 2016, ideală pentru o persoană sau un cuplu care își dorește liniște și acces rapid către oraș. Locuința are o suprafață de 32 mp și este amplasată la etajul 2 din 2, într-un imobil tip ...

32 m2

Eroii Revolutiei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera de inchiriat in zona Eroii Revolutiei 5 minute de metrou
3