Apartament 2 camere cu centrala proprie in zona Metalurgiei
Oferim spre inchiriere apartament situat vis-a-vis de Metrou Metalurgiei, utilat si mobilat complet, decomandat, 48mp, situat la etajul 2.
48 m2
Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti
ieri 15:14
Anunțuri promovate – Vezi toate
48 m2
Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti
ieri 15:14
Apartament 3 camere Cartier Solar, semidecomandat, etaj 1 din 5, suprafata 89 mp, an constructie 2018. Are ferestre cu geam termopan, parchet, gresie, faianta, usa metalica, 2 bai. Se accepta orice modalitate de plata. Detine 2 locuri de parcare, parcarile sunt la suprafata si se pot vedea din apartament. ...
1966 EUR/m2 | 89 m2
metalurgiei, Sector 4, Bucuresti
11 mai
Se inchiriaza apartament cu doua camere in zona Metalurgiei, cu o suprafata de 60 mp si este situat la etajul 1. In proximitatea imobilului se afla statiile de autobuz.
60 m2
Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti
ieri 16:02
Se oferă spre vânzare apartament de 3 camere situat în Berceni MALL GRAND ARENA la etajul 2 din 8, într-un bloc cu lift ✨ Complet mobilat modern – exact ca în poze! Avantaje: ✔ Centrală proprie – costuri mici și confort maxim ✔ Mobilier modern, recent achiziționat ✔ Finisaje premium ✔ Uși interioare ...
1884 EUR/m2 | 69 m2
metalurgiei, Sector 4, Bucuresti
ieri 14:08
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
garsoniera Sector 4 10 minute de metrou 300m Kaufland,Lidl,Carrefour,Metro... 10 minute parcul Tudor Arghezi Aer Condiționat Utilata,mobilata Garsoniera situata in Aparatorii Patriei(drumul binelui nr 10b) Loc de parcare inclus Încălzire în pardoseala An construcție 2023
38 m2
Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti
azi 07:16
Disponibilitate începând cu 1 iunie Localizare: Drumul Binelui 10B 13 minute de mers pe jos până la metrou Apărătorii Patriei 5 minute de mers pe jos până la STB 125, 141, 312, 313, 220 Suprafață totală (include balcon): 40 mp Etaj: 5 din 6 An finalizare bloc: 2023 Lift Dotări: - Centrală proprie - ...
33 m2
Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti
azi 07:16
Studio conf.1,et.5 6,mobilat,utilat,aer cond.,centrala,contract ANAF,balcon,an 2020,fara animale,41 mp, pret 350 euro,garantie 1 luna
41 m2
Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti
azi 07:16
Teren 506 mp, oportunitate pentru investitie! Regim Inaltime: P+4 POT: 60% CUT: 2,5 mp BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: - Transport public: Statii de autobuz troleibuz accesibile pe jos, linii: 241 (5 min), 73, 125, 141, 220, 312 (5 min) asigurand conexiuni ...
506 m2
metalurgiei, Sector 4, Bucuresti
azi 05:23
Apartament 2 camere, 53 mp, etaj 1 din 6, bloc nou 2022 Situat in Sector 4, pe strada Drumul Binelui, in apropiere de Bulevardul Metalurgiei. Se vinde mobilat si utilat, conform prezentarii. Dispune de boxa la subsol si loc de parcare. Pret: 120.000 euro Zona ofera acces rapid catre Parcul Tudor Arghezi ...
2264 EUR/m2 | 53 m2
metalurgiei, Sector 4, Bucuresti
azi 05:14
Va propun spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in Sectorul 4, langa Parcul Tudor Arghezi, intr-o zona linistita si foarte bine conectata la punctele de interes. Suprafata utila totala: 53 mp Terasa spatioasa: 26 mp Suprafata totala: 78,5 mp Etaj: 1 din 9, bloc cu lift An constructie: ...
2358 EUR/m2 | 53 m2
metalurgiei, Sector 4, Bucuresti
azi 05:13
Va propun spre vanzare un apartament spatios de 2 camere, situat pe Drumul Binelui 220, intr-un bloc modern finalizat in urma cu aproximativ 3 ani., Locuinta are o suprafata totala de 68 mp si este compartimentata decomandat, oferind un spatiu confortabil si bine organizat. Apartamentul dispune de ...
1449 EUR/m2 | 68 m2
metalurgiei, Sector 4, Bucuresti
azi 05:13
Apartament 2 camere - TMC BINELUI PARK Detalii proprietate : * suprafata utila : 47.7 mp totala: 53.6 mp * an constructie bloc : 2022 * etaj : 1 7 Complet mobilat - utilat ( cu exceptia uscatorului de rufe ) Parcare cadastrata inclusa in pret . Boxa in proprietate inclusa in pret . Pret ...
2500 EUR/m2 | 48 m2
metalurgiei, Sector 4, Bucuresti
azi 05:13
De vanzare ndash; Casa tip Duplex, Sector 4 ndash; Grand Arena Locatie excelenta, zona linistita si aproape de toate facilitatile. Detalii principale: Regim: P+1+M (parter + etaj + mansarda) Suprafata utila: 132 mp Teren: 180,5 mp Compartimentare: 4 camere, 3 bai Casa gata ...
1894 EUR/m2 | 132 m2
metalurgiei, Sector 4, Bucuresti
azi 05:13
Apartament 2 camere de vanzare | Etaj 1 Pret: 120.000euro; negociabil Localizare: Drumul Binelui, sector 4 TMC PARK Etaj 1 6 Compartimentare practica si confortabila: 2 camere luminoase Bucatarie complet utilata Baie moderna Incalzire in pardoseala Boxa in proprietate inclusa Loc de parcare ...
2222 EUR/m2 | 54 m2
metalurgiei, Sector 4, Bucuresti
azi 05:13
Iti prezentam un apartament cu 3 camere, ideal pentru familie, situat intr-o zona bine conectata din Bucuresti. Locuinta are o suprafata totala de 68 mp si este amplasata la etajul 4 din 4 al unui bloc construit in 1967, cu terasa reabilitata recent, fara probleme de infiltratii. Proprietatea a fost ...
1618 EUR/m2 | 68 m2
metalurgiei, Sector 4, Bucuresti
azi 05:13
Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere, situat pe strada Aurel Persu, intr-un imobil construit in 2011, ideal pentru locuinta sau investitie. Apartamentul este amplasat la parter si beneficiaza de o suprafata totala de 94.7 mp, oferind spatii generoase si bine compartimentate. Detalii proprietate: ...
1777 EUR/m2 | 94 m2
metalurgiei, Sector 4, Bucuresti
azi 05:13
Apartament 3 camere spatios ndash; 95 mp ndash; Sector 4, zona Aurel Persu Situat la parter inalt, intr-un bloc din 2011, apartamentul are 94,7 mp utili si se vinde complet mobilat si utilat. Pozitionat excelent, la 2 minute de statia STB, aproape de Parcul Tudor Arghezi, Lidl, Kaufland, Grand Arena ...
1758 EUR/m2 | 95 m2
metalurgiei, Sector 4, Bucuresti
azi 05:13
PROMOTIA LUNII IANUARIE Garsoniera decomandata ndash; Sector 4 - Suprafata: 46.20 mp - Etaj intermediar - Bloc cu lift - Centrala termica proprie - Calorifere - Finisaje de inalta calitate ndash; la alegere - Acte pregatite pentru vanzare - Mutare: mai 2026 Preturi: 69.000 euro + TVA ndash; ...
1500 EUR/m2 | 46 m2
metalurgiei, Sector 4, Bucuresti
azi 05:13
Apartament cu 2 camere de vanzare in Bucuresti, Sector 4 Apartamentul este situat la etajul 1 al unui imobil cu 7 etaje, finalizat in anul 2022, si beneficiaza de o compartimentare moderna si eficienta. Suprafata utila totala este de 53,6 mp, oferind un spatiu confortabil si bine organizat. Se vinde ...
2222 EUR/m2 | 54 m2
metalurgiei, Sector 4, Bucuresti
azi 05:13
Apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1, situat pe Bld. Metalurgiei, sect. 4, Bucuresti, in apropiere de parcul Tudor Arghrzi, intr-un imobil construit in anul 2025 Disponibil la etajul 1 din 9, cu o suprafata utila de 53 mp plus o terasa spatioasa de 25.8 mp. Acte pregatitet pentru vanzare, ...
2358 EUR/m2 | 53 m2
metalurgiei, Sector 4, Bucuresti
azi 05:13
Apartament spatios cu 2 camere de vanzare ndash; Ansamblu rezidential de calitate Apartament spatios cu 2 camere de vanzare ndash; Ansamblu rezidential de calitate Suprafata generoasa de 67 mp, cu compartimentare eficienta, ideala pentru locuire confortabila. Luminos si aerisit, ...
1791 EUR/m2 | 67 m2
metalurgiei, Sector 4, Bucuresti
azi 05:13
Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la etajul 1 intr-un imobil bine intretinut. Proprietatea se vinde complet mobilata si utilata, fiind ideala pentru locuit sau investitie. Caracteristici principale: Apartament 2 camere Etaj 1 Compartimentare eficienta Living spatios si ...
2222 EUR/m2 | 54 m2
metalurgiei, Sector 4, Bucuresti
azi 05:13
2 Camere - Parcare - boxa - Inclus in pret Mobilat Utilat, gata de mutat Etaj 1 din 6 cu lift Centrala + incalzire in pardoseala Pret 120.000eur 0729 - 233 - 211 disponiil si pe whatsapp