Apartament 2 camere cu centrala proprie in zona Metalurgiei
Oferim spre inchiriere apartament situat vis-a-vis de Metrou Metalurgiei, utilat si mobilat complet, decomandat, 48mp, situat la etajul 2.
48 m2
Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti
ieri 15:11
Anunțuri promovate – Vezi toate
48 m2
Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti
ieri 15:11
Vă propunem spre vânzare o garsonieră decomandată situată în complexul rezidențial Viva Residence, finalizat în anul 2023, cu o suprafață utilă de 37 mp. Proprietatea se remarcă prin compartimentarea eficientă, finisajele moderne și mobilierul nou, fiind ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Locuința ...
2324 EUR/m2 | 37 m2
metalurgiei, Sector 4, Bucuresti
19 mai
Se oferă spre vânzare apartament de 3 camere situat în Berceni MALL GRAND ARENA la etajul 2 din 8, într-un bloc cu lift ✨ Complet mobilat modern – exact ca în poze! Avantaje: ✔ Centrală proprie – costuri mici și confort maxim ✔ Mobilier modern, recent achiziționat ✔ Finisaje premium ✔ Uși interioare ...
1884 EUR/m2 | 69 m2
metalurgiei, Sector 4, Bucuresti
ieri 14:08
Oferim spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, decomandat, etaj 4, disponibil intr-un ansamblu rezidential de calitate premium, in Sectorul 4, Bucuresti, in apropiere de Bulevardul Metalurgiei si la doar cateva minute de statia de metrou Aparatorii Patriei. Cu o suprafata totala generoasa de ...
1190 EUR/m2 | 63 m2
Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti
ieri 10:29
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Teren 506 mp, oportunitate pentru investitie! Regim Inaltime: P+4 POT: 60% CUT: 2,5 mp BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: - Transport public: Statii de autobuz troleibuz accesibile pe jos, linii: 241 (5 min), 73, 125, 141, 220, 312 (5 min) asigurand conexiuni ...
506 m2
metalurgiei, Sector 4, Bucuresti
azi 05:23
PROMOTIA LUNII Garsoniera decomandata ndash; Sector 4 - Suprafata: 46.20 mp - Etaj intermediar - Bloc cu lift - Centrala termica proprie - Calorifere - Finisaje de inalta calitate ndash; la alegere - Acte pregatite pentru vanzare - Mutare: mai 2026 Pret: 69.000 euro + TVA ndash; avans minim 15% ...
1500 EUR/m2 | 46 m2
metalurgiei, Sector 4, Bucuresti
azi 05:17
Acasa incepe aici ndash; apartament modern cu 3 camere, gata sa devina povestea ta Descopera un apartament primitor si luminos, situat pe strada Postalionului, intr-o zona linistita, dar excelent conectata la oras, chiar langa statia STB. Este locul ideal unde confortul intalneste functionalitatea, ...
1667 EUR/m2 | 72 m2
metalurgiei, Sector 4, Bucuresti
azi 05:17
Va prezentam un apartament modern cu 3 camere, situat pe strada Postalionului, intr-o zona in plina dezvoltare, cu acces rapid catre mijloace de transport si puncte de interes. Locuinta are o suprafata totala de 72 mp si este pozitionata la etajul 2 din 4 al unui imobil construit in anul 2020, prevazut ...
1667 EUR/m2 | 72 m2
metalurgiei, Sector 4, Bucuresti
azi 05:17
Apartament 2 camere, 53 mp, etaj 1 din 6, bloc nou 2022 Situat in Sector 4, pe strada Drumul Binelui, in apropiere de Bulevardul Metalurgiei. Se vinde mobilat si utilat, conform prezentarii. Dispune de boxa la subsol Pret: 113.000 euro Zona ofera acces rapid catre Parcul Tudor Arghezi si centre comerciale ...
2132 EUR/m2 | 53 m2
metalurgiei, Sector 4, Bucuresti
azi 05:17
Apartament 2 camere - TMC BINELUI PARK Detalii proprietate : * suprafata utila : 47.7 mp totala: 53.6 mp * an constructie bloc : 2022 * etaj : 1 7 Complet mobilat - utilat ( cu exceptia uscatorului de rufe ) Pret : * 113.000 euro Detalii suplimentare si vizionari la : 0729.233.500 Alexandra ...
2354 EUR/m2 | 48 m2
metalurgiei, Sector 4, Bucuresti
azi 05:17
Apartament 2 camere de vanzare | Etaj 1 Pret: 120.000euro; negociabil Localizare: Drumul Binelui, sector 4 TMC PARK Etaj 1 6 Compartimentare practica si confortabila: 2 camere luminoase Bucatarie complet utilata Baie moderna Incalzire in pardoseala Boxa in proprietate inclusa Loc de parcare ...
2222 EUR/m2 | 54 m2
metalurgiei, Sector 4, Bucuresti
azi 05:17
Iti prezentam un apartament cu 3 camere, ideal pentru familie, situat intr-o zona bine conectata din Bucuresti. Locuinta are o suprafata totala de 68 mp si este amplasata la etajul 4 din 4 al unui bloc construit in 1967, cu terasa reabilitata recent, fara probleme de infiltratii. Proprietatea a fost ...
1618 EUR/m2 | 68 m2
metalurgiei, Sector 4, Bucuresti
azi 05:17
Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere, situat pe strada Aurel Persu, intr-un imobil construit in 2011, ideal pentru locuinta sau investitie. Apartamentul este amplasat la parter si beneficiaza de o suprafata totala de 94.7 mp, oferind spatii generoase si bine compartimentate. Detalii proprietate: ...
1777 EUR/m2 | 94 m2
metalurgiei, Sector 4, Bucuresti
azi 05:17
Apartament 3 camere spatios ndash; 95 mp ndash; Sector 4, zona Aurel Persu Situat la parter inalt, intr-un bloc din 2011, apartamentul are 94,7 mp utili si se vinde complet mobilat si utilat. Pozitionat excelent, la 2 minute de statia STB, aproape de Parcul Tudor Arghezi, Lidl, Kaufland, Grand Arena ...
1716 EUR/m2 | 95 m2
metalurgiei, Sector 4, Bucuresti
azi 05:17
Apartament cu 2 camere de vanzare in Bucuresti, Sector 4 Apartamentul este situat la etajul 1 al unui imobil cu 7 etaje, finalizat in anul 2022, si beneficiaza de o compartimentare moderna si eficienta. Suprafata utila totala este de 53,6 mp, oferind un spatiu confortabil si bine organizat. Se vinde ...
2093 EUR/m2 | 54 m2
metalurgiei, Sector 4, Bucuresti
azi 05:17
Apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1, situat pe Bld. Metalurgiei, sect. 4, Bucuresti, in apropiere de parcul Tudor Arghrzi, intr-un imobil construit in anul 2025 Disponibil la etajul 1 din 9, cu o suprafata utila de 53 mp plus o terasa spatioasa de 25.8 mp. Acte pregatitet pentru vanzare, ...
2358 EUR/m2 | 53 m2
metalurgiei, Sector 4, Bucuresti
azi 05:17
Apartament spatios cu 2 camere de vanzare ndash; Ansamblu rezidential de calitate Apartament spatios cu 2 camere de vanzare ndash; Ansamblu rezidential de calitate Suprafata generoasa de 67 mp, cu compartimentare eficienta, ideala pentru locuire confortabila. Luminos si aerisit, ...
1791 EUR/m2 | 67 m2
metalurgiei, Sector 4, Bucuresti
azi 05:17
Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la etajul 1 intr-un imobil bine intretinut. Proprietatea se vinde complet mobilata si utilata, fiind ideala pentru locuit sau investitie. Caracteristici principale: Apartament 2 camere Etaj 1 Compartimentare eficienta Living spatios si ...
2222 EUR/m2 | 54 m2
metalurgiei, Sector 4, Bucuresti
azi 05:17
Apartament 2 camere decomandat bull; Terasa 26 mp bull; Zona Metalurgiei Caracteristici principale: Suprafata utila: 53 mp Terasa spatioasa: 26 mp Suprafata totala: 78,5 mp 2 camere decomandate Etaj 1 9 ndash; acces rapid si comod Centrala proprie Incalzire in pardoseala Acte pregatite pentru ...
1603 EUR/m2 | 78 m2
metalurgiei, Sector 4, Bucuresti
azi 05:17
2 Camere - Parcare - boxa - Inclus in pret Mobilat Utilat, gata de mutat Etaj 1 din 6 cu lift Centrala + incalzire in pardoseala Pret 120.000eur 0729 - 233 - 211 disponiil si pe whatsapp
2222 EUR/m2 | 54 m2
metalurgiei, Sector 4, Bucuresti
azi 05:16
Oferim spre vanzare un apartament de 3 camere , 2 bai , situat in zona Metalurgiei . Locatie : Bulevardul Metalurgiei Facilitati in zona : * Lidl, Kaufland, Parcul Tudor Arghezi, Mall Grand Arena Suprafata utila : 81 mp An constructie : 2018 Etaj : 5 5 ( cu lift si pod ) Compartimentare : *living ...
2048 EUR/m2 | 81 m2
metalurgiei, Sector 4, Bucuresti
azi 05:16
Apartament 2 camere de vanzare, total decomandat, la aproximativ 20 minute de metrou Aparatorii Patriei Finalizat, gata de mutare Incalzire in pardoseala Finisaje premium Etaj 1 9 cu lift Suprafata 53 mp Terasa 26 mp Loc de parcare contra cost Pret 125.000 euro tva inclus, comision 0
1582 EUR/m2 | 79 m2
metalurgiei, Sector 4, Bucuresti
azi 05:16
Apartament 2 camere decomandat ndash; Sector 4, la 15 minute de Metrou Aparatorii Patriei Va propun spre vanzare un apartament modern, decomandat, situat in Sector 4, la aproximativ 15 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Aparatorii Patriei ndash; acces rapid catre orice zona a orasului. ...
1631 EUR/m2 | 65 m2
metalurgiei, Sector 4, Bucuresti
azi 05:16
Apartament 3 camere de vanzare Se ofera spre vanzare apartament cu 3 camere,Imobilul este amplasat la etajul 5 din 5, cu placa si pod. Suprafata si compartimentarea apartamentului sunt potrivite pentru confortul unei familii, oferind spatii luminoase si bine organizate. Proprietatea se vinde exact ...
2153 EUR/m2 | 72 m2
metalurgiei, Sector 4, Bucuresti
azi 05:16