Imobiliare Sector 4 Metalurgiei Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 4 Metalurgiei Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
 Garsoniera zona Metalurgiei
3
5

Garsoniera zona Metalurgiei

Oferim garsoniera de inchiriat in zona Metalurgiei situata la etajul 4,la 5-6 minute de mers de metrou Aparatorii Patriei. Garsoniera are suprafata de 27mp fiind potrivita pentru rezidenta moderna intr-o zona aflata in dezvoltare,cu acces rapid la centre comerciale,magazine si mijloace de transport. ...

27 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
2 camere Metalurgiei Cartier Solar, liber
15
5

2 camere Metalurgiei Cartier Solar, liber

Vă propun spre vânzare un apartament modern, cu 2 camere complet decomandat, situat pe Bulevardul Metalurgiei, într-un bloc nou, cu lift, la etajul 5 din 7. Suprafață utilă: 57 mp Centrală termică proprie + calorifere Finisaje moderne Compartimentare eficientă și luminoasă În apropiere: Metro, Jumbo, ...

1789 EUR/m2 | 57 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsoniera zona Metalurgiei
4
1

Garsoniera zona Metalurgiei

Va propunem spre inchirire o garsoniera in zona Metalurgiei cu o suprafata de 38 mp si este situata la etajul 4 se afla in Municipiul Bucuresti, Sector 4, zona Metalurgiei, zona in plina dezvoltare, cu acces rapid catre centrul orasului, cu parcare subterana si zona pietonala.

38 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere decomandat zona Metalurgiei
20

Apartament 3 camere decomandat zona Metalurgiei

Ramiro Imob va propune spre vanzare un apartament de 3 camere, decomandat,cu o suprafata totala de aproximativ 80 mp. Caracteristici: -decomandat -balcon spatios -bucatarie spatioasa -aerisire naturala la baie -apartamernt luminos si spatios,cu spatii de depozitare -pod izolat termic Pentru detalii ...

1375 EUR/m2 | 80 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

metalurgiei drumul binelui studio plus
6

metalurgiei drumul binelui studio plus

garsoniera in Bucuresti, Sector 4, Str Dr.Binelui 10B, Studio Plus Residence. Masina de spalat, plita, cuptor, frigider, hota, TV, Aer conditionat. Gresie, Faianta, Parchet, Geam Termopan. Cablu TV si Internet disponibile. 12 min de mers pe jos pina la metrou Aparatorii Patriei. 5 min pina la statie ...

40 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

aparatorii patriei metalurgiei drumul binelui
8

aparatorii patriei metalurgiei drumul binelui

Disponibilitate începând cu 1 iunie Localizare: Drumul Binelui 10B 13 minute de mers pe jos până la metrou Apărătorii Patriei 5 minute de mers pe jos până la STB 125, 141, 312, 313, 220 Suprafață totală (include balcon): 40 mp Etaj: 5 din 6 An finalizare bloc: 2023 Lift Dotări: - Centrală proprie - ...

33 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

metalurgiei viva residence parter
8

metalurgiei viva residence parter

garsoniera in Metalurgiei Park Reskdence - Viva Residence. Bloc nou construit in 2018. Utitati: Cablu tv, internet, frigider, Airfryer, cuptor cu microunde, aragaz, masina de spalat, centrala termica. Facilitati zona: Lidl, Kaufland, Auchan, Garland Arena (Carrefour), parcul Turor Arghezi. Acces facil ...

33 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

metalurgiei drumul binelui viva studio
10

metalurgiei drumul binelui viva studio

Studio conf.1,et.5 6,mobilat,utilat,aer cond.,centrala,contract ANAF,balcon,an 2020,fara animale,41 mp, pret 350 euro,garantie 1 luna

41 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

metalurgiei cu parcare parter
5

metalurgiei cu parcare parter

garsoniera 28 mp bloc nou situat pe BLD.Metalurgiei 130D Sector 4 , are loc de parcare propriu Detalii: - suprafață: 28m - parter - aer condiționat nou - mobilată recent - frigider - aragaz - mașină de spălat - bloc liniștit, vecini civilizați - stație de autobuz în fața blocului - Auchan, Metro și Lidl ...

28 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

metalurgiei drumul bnelui etaj 6
8
1

metalurgiei drumul bnelui etaj 6

Garsoniera de inchiriat in Berceni str Drumul Binelui , Bloc 2024, (chiar in statia de masina 241 10 min metrou) 41 mp et 6 , mobilata utilata AC, centrala proprie, incalzire in pardoseala, internet de mare viteza cablu TV digi, baie cu dus,TV, frigider cuptor, plita , hota, masina de spalat; parcare ...

41 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

berceni metalurgiei viva residence
5
3

berceni metalurgiei viva residence

SPECIFICATII: - suprafata totala: 34,50 mp - decomandat cu bucatarie inchisa - logie 3mp - baie cu masina de spalat si cabina de dus DOTARI: - complet mobilat si utilata (frigider, aragaz, masina de spalat, aer conditionat, cuptor cu microunde, televizor, centrala termica, internet si cablu TV) - tamplarie ...

34 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

metalurgiei drumul dealul cucului berceni
7

metalurgiei drumul dealul cucului berceni

spre PRIMĂ închiriere garsonieră decomandată situată la etajul 1 8, bloc finalizat în 2025 aflat pe strada Drumul Dealul Cucului, într-o zonă liniștită. Garsoniera are o suprafață de 33mp, fiind complet mobilată și utilată, TOTUL NOU, dotată cu CT, balcon deschis. Loc de parcare se poate închiria de ...

33 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

metalurgiei drumul binelui etaj 7
10

metalurgiei drumul binelui etaj 7

garsonieră premium,complet mobilată și utilată ,totul făcut pe comandă ,dispune de încălzire în pardoseală!Garsoniera este situată în Drumul Binelui ,nr 71,bloc nou ,decembrie 2025,decomandată ,40mp!In apropiere se află Kaufland,Lidl,Metro,Jumbo și multe alte spații comerciale !Parcul Tudor Arghezi ...

40 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

metalurgiei drumul binelui etaj 3
12

metalurgiei drumul binelui etaj 3

Garsoniera 37 m2 ,etaj 3 din 4 , lift,in bloc din 2012, mobilata, utilata, G+F+centrala proprie

37 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

berceni metalurgiei postalionului etaj 1
9

berceni metalurgiei postalionului etaj 1

Disponibil imediat! Se inchiriaza apartament cu 1 camera ( 38 mp suprafata utila) pe Drumul Postalionului, mobilat si utilat( masina de spalat, frigider, plita, cuptor, hota, filtru apa,centrala termica, aer conditionat). Blocul este construit in anul 2016 intr-un bloc de p+4, bine izolat, construit ...

40 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

berceni etaj 3 grand arena cu parcare
8
1

berceni etaj 3 grand arena cu parcare

Garsonieră de 35 mp la etajul 3 din 3 cu parcare proprie, la 2 minute față de stația stb, la 5 minute de grand arena mall . Cu aer condiționat ,centrală proprie , balcon , renovată recent

35 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Teren intravilan, Postalionului, 506 mp
2

Teren intravilan, Postalionului, 506 mp

Teren 506 mp, oportunitate pentru investitie! Regim Inaltime: P+4 POT: 60% CUT: 2,5 mp BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: - Transport public: Statii de autobuz troleibuz accesibile pe jos, linii: 241 (5 min), 73, 125, 141, 220, 312 (5 min) asigurand conexiuni ...

506 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera decomandata - 46mp - Sector 4 - OFERTA LIMITATA
6

Garsoniera decomandata - 46mp - Sector 4 - OFERTA LIMITATA

PROMOTIA LUNII Garsoniera decomandata ndash; Sector 4 - Suprafata: 46.20 mp - Etaj intermediar - Bloc cu lift - Centrala termica proprie - Calorifere - Finisaje de inalta calitate ndash; la alegere - Acte pregatite pentru vanzare - Mutare: mai 2026 Pret: 69.000 euro + TVA ndash; avans minim 15% ...

1500 EUR/m2 | 46 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Sector 4 Postalionuui Apartament 3 Camere
15

Sector 4 Postalionuui Apartament 3 Camere

Acasa incepe aici ndash; apartament modern cu 3 camere, gata sa devina povestea ta Descopera un apartament primitor si luminos, situat pe strada Postalionului, intr-o zona linistita, dar excelent conectata la oras, chiar langa statia STB. Este locul ideal unde confortul intalneste functionalitatea, ...

1667 EUR/m2 | 72 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere || 72 mp || cu loc de parcare inclus || STB ||
13

Va prezentam un apartament modern cu 3 camere, situat pe strada Postalionului, intr-o zona in plina dezvoltare, cu acces rapid catre mijloace de transport si puncte de interes. Locuinta are o suprafata totala de 72 mp si este pozitionata la etajul 2 din 4 al unui imobil construit in anul 2020, prevazut ...

1667 EUR/m2 | 72 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Sector 4 Apartament 2 camere Drumul Binelui + Parare + Boxa
20

Sector 4 Apartament 2 camere Drumul Binelui + Parare + Boxa

Apartament 2 camere, 53 mp, etaj 1 din 6, bloc nou 2022 Situat in Sector 4, pe strada Drumul Binelui, in apropiere de Bulevardul Metalurgiei. Se vinde mobilat si utilat, conform prezentarii. Dispune de boxa la subsol Pret: 113.000 euro Zona ofera acces rapid catre Parcul Tudor Arghezi si centre comerciale ...

2132 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere - TMC Park
14

Apartament 2 camere - TMC Park

Apartament 2 camere - TMC BINELUI PARK Detalii proprietate : * suprafata utila : 47.7 mp totala: 53.6 mp * an constructie bloc : 2022 * etaj : 1 7 Complet mobilat - utilat ( cu exceptia uscatorului de rufe ) Pret : * 113.000 euro Detalii suplimentare si vizionari la : 0729.233.500 Alexandra ...

2354 EUR/m2 | 48 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Zona Metalurgiei - TMC Park | Apartament 2 camere
14

Zona Metalurgiei - TMC Park | Apartament 2 camere

Apartament 2 camere de vanzare | Etaj 1 Pret: 120.000euro; negociabil Localizare: Drumul Binelui, sector 4 TMC PARK Etaj 1 6 Compartimentare practica si confortabila: 2 camere luminoase Bucatarie complet utilata Baie moderna Incalzire in pardoseala Boxa in proprietate inclusa Loc de parcare ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 cam.  || renovat  || aproape Sudului || parcare || mobilat
13

Apartament 3 cam. || renovat || aproape Sudului || parcare || mobilat

Iti prezentam un apartament cu 3 camere, ideal pentru familie, situat intr-o zona bine conectata din Bucuresti. Locuinta are o suprafata totala de 68 mp si este amplasata la etajul 4 din 4 al unui bloc construit in 1967, cu terasa reabilitata recent, fara probleme de infiltratii. Proprietatea a fost ...

1618 EUR/m2 | 68 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-4
Salvează căutarea