Imobiliare Sector 4 Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 4 Persoane Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere 108 mp Grand Kristal Metalurgiei
10
3

Apartament 3 camere 108 mp Grand Kristal Metalurgiei

Apartament 3 camere Grand Kristal Metalurgiei (str Dumitru Brumarescu Drumul Dealu Bradului) - proprietar - construcție 2 mp - 2 balcoane mari - 2 băi spațioase - apartamentul a fost mobilat si utilat cu sprijinul unui designer de interior - loc de parcare inclus - stație RATB la complex - acces ...

398 EUR/m2 | 108 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Închiriez apartament cu două camere
7
2

Închiriez apartament cu două camere

Închiriez apartament cu două camere la etajul unu cu lift aer condiționat balcon. Apartamentul se află pe strada Postalionului 101. apartamentul este nemobilat. În acest preț este inclus și o parcare subterană pentru mașina dumneavoastră.

54 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Afacere profitabilă de producție covorașe EVA auto și e-commerce la cheie de vânzare   București
1

Afacere profitabilă de producție covorașe EVA auto și e-commerce la cheie de vânzare București

Afacere profitabilă de producție covorașe EVA auto și e-commerce la cheie de vânzare București - 110 000 EURO Se vinde o unitate de producție complet funcțională în București, specializată în fabricarea covorașelor auto EVA la comandă. Afacerea funcționează de peste 2 ani, are producție proprie, import ...

Sector 4, Bucuresti

Promovat
OCAZIE ! 2 camere , 2 parcari , 2 AC , mobilat - utilat ,Berceni , decomandat, sector 4
10
6

APARTAMENT 2 CAMERE , total decomandat , bloc nou 2023 , mobilat si utilat modern . Parter inalt din 8 , sector 4 , Berceni , 2 PARCARI - 32 + 33 [ se vad in poza ] ,Cavar Residence , mall GRAND ARENA, pe Drumul Dealul Babii . Blocul are curte proprie cu acces cu bariere si gazon in curtea interioara. ...

2051 EUR/m2 | 55 m2

Progresul, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând apartament cu 3 camere
5
1

Vând apartament cu 3 camere

Se vinde apartament cu 3 camere confort 1situat în București, Sector 4, pe Bulevardul Constantin Brâncoveanu, într-o zonă foarte bună, aproape de transport public, magazine, școli și parcuri langa spitalul Marie Curie Reper: apartamentul se află în blocul unde la parter este Banca Transilvania, reper ...

2417 EUR/m2 | 60 m2

Sector 4, Bucuresti

Închiriez spațiu comercial
5
8

Închiriez spațiu comercial

Spațiul are gaze, centrală , curent , apă, două wc urî. Dar totul trebuie renovat. Nu mai funcționează mai nimic pt că stă de 8 ani. Două camere mari, terasa mică, două grupuri sanitare, o încăpere mică , două cămări măricele. Aproximativ 45 mp clădirea și 15 mp terasa Menționez că necesită ...

60 m2

Sector 4, Bucuresti

2 Camere Berceni - Sun Plaza
10
8

2 Camere Berceni - Sun Plaza

Str. Secuilor-2 min. metrou Sun Plaza, langa scoala 190, 2 cam. cf.1 , etajul 4 8, mobilat si utilat, recent renovat, 2 balcoane inchise,AC, Tv, toate utilitatile, 2 intrari la bloc, bloc supraveghere video, liber.

56 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Vanzare 3 camere Brancoveanu
8
6

Vanzare 3 camere Brancoveanu

Cricovul Dulce (apropiere metrou) - 3 camere confort 1 , decomandat , parter 4 , cu balcon , vedere mixta , boxa subsol , mobilat nemobilat , toate actele , liber , AC , camara , debara , apropiere Marie Curie , Mega Image , transport . Pret discutabil.