Imobiliare Sector 4 Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 4 Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Închiriez apartament cu două camere
7
2

Închiriez apartament cu două camere

Închiriez apartament cu două camere la etajul unu cu lift aer condiționat balcon. Apartamentul se află pe strada Postalionului 101. apartamentul este nemobilat. În acest preț este inclus și o parcare subterană pentru mașina dumneavoastră.

54 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Proprietar inchiriez ap 2
5

Proprietar inchiriez ap 2

Proprietar inchiriez ap 2 10 utilat mobilat zona luica nr 39

55 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Ofer spre inchiriere apartament 2 camere , Berceni, Sos. Oltenitei Sector 4
10
1

Ofer spre inchiriere apartament 2 camere Sos. Oltenitei 254 , Sector 4 Dotări incluse: - Electrocasnice: Frigider, mașină de spălat, aragaz, masina de spalat vase, aer condiționat-wifi, TV-disponibil la cerere. -Plusuri: Purificator de apă instalat Facilități și locație: -Parcare disponibila ...

54 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsoniera Sos. Giurgiului
10
5

Garsoniera Sos. Giurgiului

Direct proprietar, ofer spre inchiriere garsoniera cf I, decomandat, situata la parter 7, uscatorie pe palier, mobilata si utilata, nelocuita dupa aplicarea lavabilei si curatenia generala. La capatul blocului este Scoala Gimnaziala nr 103, in imediata apropiere este Liceul Energetic, la 2 min distanta ...

32 m2

Giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsonieră de vânzare

Garsonieră de vânzare

Vând garsonieră în complexul Berceni 5residence aflat la trei minute de stația de metrou Dimitrie Leonida. Bloc construit în 2018, et.1 7, mobilată, utilată, centrală termică de apartament. Fără loc de parcare. Proprietar. Preț 99950 euro negociabil. Ptr detalii

3332 EUR/m2 | 30 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere, zona Sun Plaza  Big Berceni
10
3

Apartament 2 camere, zona Sun Plaza Big Berceni

Apartament cu 2 camere semidecomandat locație excelentă, Piața Sudului, Sector 4 Vă propun spre vânzare un apartament cu 2 camere semidecomandat, situat într-una dintre cele mai căutate zone din Sector 4 Piața Sudului, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Apartamentul are o suprafață ...

1519 EUR/m2 | 54 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

 Opel Antara 2.2 ECOTEC AWD Cosmo Aut. ITP 2027.11
10
7

Opel Antara 2.2 ECOTEC AWD Cosmo Aut. ITP 2027.11

OPEL ANTARA COSMO 4x4 PIELE NAVI XENON AUTOMATA ITP 2027.11 Prima inmatriculare 11 2015, ITP valabil pana in Noiembrie 2027 Motor 2.2 CDTI 185 CP Euro 5 Rulaj - 203.517 km certificati si garantati Cutie AUTOMATA 6 Trepte 4x4 permanent Interior din piele Clima Faruri ...

Sector 4, Bucuresti

inchiriez o camera
5

inchiriez o camera

Închiriez o camera într un apartament de 3camere de69mp decomandat și compartimentat astfel:3camere,2balcoane,hol spațios și baie. Apartamentul este situat la etajul 5din10 aflat pe Soseaua Giurgiului127 stradal.In proximitatea blocului exista stație de transport în comun și numeroase magazine și farmacii. ...

69 m2

Sector 4, Bucuresti

vanzare loc de veci 4

vanzare loc de veci

Vand loc de veci la cimitirul berceni 2 sector 4, cu bordura si cruce din beton, liber. Pret 10000 ron. discutabil.

Sector 4, Bucuresti

Loc de veci București-Cimitirul Evanghelic Lutheran
1

Loc de veci București-Cimitirul Evanghelic Lutheran

Vânzare loc de veci București-Cimitirul Evanghelic Lutheran, Soseaua Giurgiului nr 4, poziție bună, posibilitate lucrare 2-3 cripte,negociabil. 2900 euro.

Sector 4, Bucuresti

Pentru investitie, apartament inchiriat, cu dotari de lux, curte proprie imensa, zona OMV Giurgiului
10
18

PRET EVALUARE APARTAMENT 115.000 EURO OFERTA SPECIALA: REDUCERE LA PLATA INTEGRALA 10.000 EURO. PRET FINAL 105.000 EURO APARTAMENTUL ESTE INCHIRIAT PE TERMEN LUNG. SE VINDE CU PASTRAREA CHIRIASILOR, DACA SE DORESTE. Proprietar, ofer spre vânzare un apartament de lux de 2 camere decomandate in bloc ...

1250 EUR/m2 | 84 m2

Giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Unirea, spatiu ultracentral, vanzare sau inchiriere, reducere sau rate
10
7

Atentie! Reducere suplimentara de 20.000 euro pentru antecontract sau contract semnat numai pana in 01.12.2024 - pret final 770.000 euro Pret evaluare imobil - 850.000 euro Se poate vinde si in rate cu 50% avans si diferenta in 48 rate lunare. Oferta speciala - Reducere pentru plata integrala 60.000 ...

3348 EUR/m2 | 230 m2

Unirii, Sector 4, Bucuresti

PROPRIETAR vand apartament 3 decomandat

PROPRIETAR vand apartament 3 decomandat

Proprietar vand apartament 3 camere decomandat,parter din 4 etaje complet mobilat,boxa mare la subsol,loc de parcare platit in sectorul 4 sau schimb cu apartament cu 2 camere tot la parter sau etajul 1

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere   Drumul Binelui (Parcare inclusă)
9

Apartament 2 camere Drumul Binelui (Parcare inclusă)

Se oferă spre închiriere un apartament de 2 camere, modern și spațios, având o suprafață de 57 mp. Locuința este situată la etajul 3 al unui imobil cu 4 niveluri, finalizat în anul 2017, pe strada Drumul Binelui nr. 35. Dotări și facilități: * Complet mobilat și utilat: Gata pentru mutare imediată. * ...

57 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere, 55 mp, la 4 minute de Metrou Tineretului   direct proprietar
10
1

Apartament 2 camere, 55 mp, la 4 minute de Metrou Tineretului direct proprietar

Direct proprietar, vînd apartament cu 2 camere pe Strada Cuza Vodă nr. 130, la 4 minute de mers pe jos de stația de Metrou Tineretului și de Parcul Tineretului. Apartamentul este decomandat, are o suprafață utilă de 55 mp (din care balcon de 3,15 mp) și se află la etajul 5 dintr-un imobil cu 8 etaje, ...

2964 EUR/m2 | 55 m2

Tineretului, Sector 4, Bucuresti

Schimb apartament 3 camere cu garsoniera+  diferența -Big Berceni.
10
13

Schimb apartament 3 camere cu garsoniera+ diferența -Big Berceni.

Schimb apartament 3 camere confort 1 decomandat situat la etajul 4 4 bloc reabilitat termic, construit in anul 1979 situat i zona Piata Big Berceni foarte aproape de metrou.Accept schimb cu o garsoniera confort 1 in zona Drumul taberei, plus diferența de preț.

2500 EUR/m2 | 60 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere prima inchiriere
7

Apartament 2 camere prima inchiriere

Acest apartament are 43 mp, se află la etajul 5 este decomandat și se află la prima închiriere. A fost renovată de curand totul fiind înlocuit.finisajel. Balconul oferă spațiu pentru relaxare Apartamentul se află într-o zonă accesibilă și aproape de multiple puncte de interes. La 7 minute de Mall Sun ...

50 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere
9
1

Apartament 3 camere

Propriertar vand apartament 3cam , bulevardul Alexandru Obregia vis a vis de piata Straduintei 169999 Eur nemobilat , sau 179000 EUR mobilat si utilat , Loc de parcare primărie .Merita vazut!Anul constructiei 1978

2179 EUR/m2 | 78 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Garsonieră de inchiriat
4

Garsonieră de inchiriat

Gars cf 3 sect 4 la 5 min metrou Aparatorii Patriei, Centrala proprie, Aer condiționat.Canapea extensibila. Se achita 1+1.Contract ANAF minim 1 an.Detalii tel.

16 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere Sun Plaza-Metrou
5

Apartament 2 camere Sun Plaza-Metrou

Apartament 2 camere de închiriat Berceni Sun Plaza | Complet utilat | Prima închiriere Oferim spre închiriere un apartament de 2 camere, cu o suprafață utilă de 57 mp, situat într-o zonă excelentă, foarte bine conectată la toate punctele de interes. Locuința este complet utilată și pregătită pentru ...

57 m2

Sector 4, Bucuresti

Loc de veci Bellu
3

Loc de veci Bellu

Se donează dreptul de concesiune pentru 2 locuri de veci în cimitirul Bellu ,Figura 20BM Loc 15.Locurile au câte 3 cripte fiecare , planșeu,capac,cruce din granit masiv +candelă și ghiveci la fiecare loc.Constructie nouă,la 3m de aleea principală de acces auto.Alei betonate la picioare și la cruce..Acces ...

Sector 4, Bucuresti

Garsoniera de inchiriat
7

Garsoniera de inchiriat

Garsoniera de inchiriat cf 3 sect 4 la 5 min metrou Aparatorii Patriei, Centrala proprie, Aer condiționat.Canapea extensibila. Se achita 1+1.Contract ANAF minim 1 an.Detalii tel.

16 m2

Sector 4, Bucuresti

 Inchiriez apartament 2 camere piata  sudului sun plaza str Secuilor, et 1  din 4
5
2

Inchiriez apartament 2 camere piata sudului sun plaza str Secuilor, et 1 din 4

Descriere Va propun spre inchiriere apartament 2 camere situat la doar 5 minute de metrou Piata Sudului si de Mall Sun Plaza, str Secuilor, et 1, Locuinta este curata, bine intretinuta si disponibila imediat, fiind potrivita pentru cei care isi doresc confort, acces facil si un spatiu gata de mutare. ...