Imobiliare Sector 4 Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 4 Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Închiriez apartament cu două camere
7
2

Închiriez apartament cu două camere

Închiriez apartament cu două camere la etajul unu cu lift aer condiționat balcon. Apartamentul se află pe strada Postalionului 101. apartamentul este nemobilat. În acest preț este inclus și o parcare subterană pentru mașina dumneavoastră.

54 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Vand apart 2 camere sect 4 sos Giurgiului
10

Vand apart 2 camere sect 4 sos Giurgiului

DIRECT PROPRIETAT vând apartament în sos Giurgiului sect 4 , et 1 din 4 , frumos întreținut , pentru mai multe detalii sunați-ne , sau whatsapp +14249776263 fără costuri ascunse , fără comisioane, semidecomandat , sufragerie +dormitor+balcon + baie și bucătărie

45 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Afacere profitabilă de producție covorașe EVA auto și e-commerce la cheie de vânzare   București
1

Afacere profitabilă de producție covorașe EVA auto și e-commerce la cheie de vânzare București

Afacere profitabilă de producție covorașe EVA auto și e-commerce la cheie de vânzare București - 110 000 EURO Se vinde o unitate de producție complet funcțională în București, specializată în fabricarea covorașelor auto EVA la comandă. Afacerea funcționează de peste 2 ani, are producție proprie, import ...

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Inchiriez apartament 2 camere in vila
8

Inchiriez apartament 2 camere in vila

Inchiriez apartament cu 2 camere în vila- sector 4, zona Aparatorii Patriei Suprafata 68m2 Mobilat si utilat compus din: living cu bucatarie open space, dormitor, baie, hol, terasa. Centrala termica comuna Intrare separata prin scara exterioara Statie STB la 100m si statia de metrou Aparatorii Patriei ...

68 m2

Aparatorii+Patriei, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

casa de vanzare sector 4
5
6

casa de vanzare sector 4

Casa de vanzare, in sectorul 4, cu 220 m terel 171 meyri payrati constructie,4 camere. 2 bai , bucatarie mare, centrala pe gaze, put in curte si apa de la retea, beci

994 EUR/m2 | 171 m2

Sector 4, Bucuresti

Piata Sudului apartament 2 camere
10
11

Piata Sudului apartament 2 camere

De vanzare un apartament de 2 camere situat in Piata Sudului, la numai 10 minute metrou, pe Secuilor intersectie cu strada Mirea Luiza, la etajul 5 din 8, cu o terasa mare. Apartamentul este decomandat, are gresie, faianta, parchet lemn masiv, termopane, usa metalica, mobilat si utilat complet. Imobilul ...

1606 EUR/m2 | 52 m2

Sector 4, Bucuresti

Vând teren extavilan 9430mp 5

Vând teren extavilan 9430mp

Terenul se află în Branesti

Sector 4, Bucuresti

Casa de vanzare sector 4
2
28

Casa de vanzare sector 4

Proprietar, casă de vânzare, sector 4. Suprafață totală 136 m . Construcție suprafață 80 m . 2 camere + bucătărie din paiantă. Construcție nouă, 2 camere din BCA tencuită + nivel 2 camere și hol din lemn, în curs de finalizare. Casa este situată pe strada Odei, între Strada Tudor Gociu și Strada Roș ...

2321 EUR/m2 | 56 m2

Sector 4, Bucuresti

Cladire de birouri complet închiriată
1
2

Cladire de birouri complet închiriată

Oportunitate de achiziție portofoliu format din două clădiri de birouri, complet închiriate, situate într-o zonă în dezvoltare accelerată. Randament 9.55% Suprafață utilă totală: 11.487 mp Suprafață construită totală: 13.755 mp Teren total: 7.353 mp Grad de ocupare: 100% Chiriaș unic, ...

1567 EUR/m2 | 11,487 m2

Sector 4, Bucuresti

Particular, închiriez apartament cu 2 camere Alexandru Obregia stradal
9
1

Particular, închiriez apartament cu 2 camere situat pe Bulevardul Alexandru Obregia Nr. 7A , etaj 1. La doar 9 minute de mers pe jos până la metrou Piața Sudului și Sun Plaza mall sau o statie cu autobuzul ori troleul. În apartament sa făcut igienizare și bucătărie cu electrocasnice noi. Scara supravegheata ...

57 m2

Sector 4, Bucuresti

Proprietar- închiriere spațiu 34 mp Pța Sudului, Berceni, București
6

Proprietar, închiriez garsonieră 34 mp cu vad foarte bun, potrivită pentru birou activități economice. Parter 10 , bloc mixt de apartamente, costuri minime la întreținere: bloc proaspăt reabilitat termic, civilizat, încălzire de la termoficare, aer condiționat, iluminat economic, e debranșată de la gaz. ...

Piata Sudului, Sector 4, Bucuresti

Casă + curte, pivniță, garaj.
9
19

Casă + curte, pivniță, garaj.

Casă în zona Brâncoveanu - Alunișului, cu 4 camere, 2 băi, bucătărie, pivniță, garaj, 1 loc de parcare stradal, suprafață teren 183 mp, zonă de case. Disponibilitate: imediat. Zonă liniștită, 10 minute metrou Brâncoveanu, 10 minute Piața Progresul. Propietar.

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Apartament 4 camere, etaj 2 10, Șos.Olteniței, langa metrou, bloc reabilitat
9

Vând apartament 4 camere, situat la etajul 2 din 10, pe Șoseaua Olteniței, primul bloc pe dreapta dinspre Metrou Brâncoveanu catre Piața Sudului. An constructie 1982. Suprafață utilă 78,94 mp + balcon 3,29 mp. Vedere pe spate, semidecomandat, 2 băi. Apartamentul este luminos și călduros, cu soare ...

2658 EUR/m2 | 79 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Apartament modern cu 2 camere, zona Bd. Constantin Brancoveanu, Grand Arena
8
45

Apartament 2 camere compartimentare eficienta, balcon generos Vision Residence Brancoveanu 2, Sectorul 4, Bucuresti Va prezentam spre vanzare un apartament excelent cu 2 camere, ideal pentru locuinta proprie sau investitie, situat in cadrul ansamblului Vision Residence Brancoveanu 2, localizat in ...

1454 EUR/m2 | 52 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere, langa Parcul Tudor Arghezi
9
18

Apartament 3 camere, langa Parcul Tudor Arghezi

Te invitam sa descoperi acest apartament cu 3 camere, situat la etajul 2, in blocul C1 al ansamblului Express Residence, parte din dezvoltarea moderna Metalurgiei Park Residence Faza II, Sector 4, Bucuresti. Locuinta este atent gandita pentru a oferi un stil de viata confortabil si spatios, potrivit ...

1415 EUR/m2 | 84 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament tip studio, 77.900 euro, Kristal Residence, Berceni sector 4
9
25

Va prezentam spre vanzare un apartament compartimentat ideal, situat in ansamblul The Grand Kristal, sector 4 in apropierea statie. Imobilul are un regim de inaltime de 11 etaje, ceea ce ofera un grad sporit de intimitate si confort rezidentilor sai. Apartamentul propus la vanzare este situat la etajul ...

1657 EUR/m2 | 47 m2

Sector 4, Bucuresti

Inchiriere spațiu PE ORA ( pret pe ora) , sector 4 1

Inchiriere spațiu PE ORA ( pret pe ora) , sector 4

Se oferă spre închiriere, PE ORĂ SAU PE ZI, un spațiu multifuncțional cu suprafața de 220 metri pătrați, în zona Tineretului-Văc reşti-Splaiul Unirii, la 10 minute de mers pe jos spre Văcărești, de la gura de metrou Mihai Bravu. Spațiul este reamenajat, este înalt, foarte luminos, are o rezonanță foarte ...

220 m2

Sector 4, Bucuresti

inchiriere apt. 2 camere Popesti Leordeni
5
1

inchiriere apt. 2 camere Popesti Leordeni

Apartament 2 camere,bloc 4 etaje,, fara probleme de constructie, bloc construit in 2015, complex Dream Town Residence, Drumul fermei 74. Apartamentul are centrala proprie,interfon scara, aer condiționat, mașina de spălat rufe,plita pe gaz, cuptor electric, cuptor microunde etc. Locația se află la 5-7 ...

57 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 4 camere, 2 bai, etaj 1,Berceni
1
22

Apartament 4 camere, 2 bai, etaj 1,Berceni

Apartamentul este situat in bloc cu regim de inaltime de 4 etaje in zona linistita aproape de scoala si gradinite. In zona se afla cel putin 5 parculete de copii modern amenajate pe o raza de 500 metri, multiple magazine gen PROFI, MEGA IMAGE, magazine de cartier, 2 piețe agroalimentare, banci, farmacii, ...

1857 EUR/m2 | 84 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

vand teren 508 mp 1

vand teren 508 mp

vând teren intravilan comuna Berceni ,strada între vii,508 mp cu dublă deschidere

Apărătorii Patriei, Sector 4, Bucuresti