Imobiliare Sector 4 Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 4 Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
3 CAMERE MODERN – BERCENI | MUTARE IMEDIATĂ | FINISAJE PREMIUM
20

Se oferă spre vânzare apartament de 3 camere situat în Berceni MALL GRAND ARENA la etajul 2 din 8, într-un bloc cu lift ✨ Complet mobilat modern – exact ca în poze! Avantaje: ✔ Centrală proprie – costuri mici și confort maxim ✔ Mobilier modern, recent achiziționat ✔ Finisaje premium ✔ Uși interioare ...

1884 EUR/m2 | 69 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere Berceni
5
239

Apartament cu 2 camere Berceni

Inchiriere apartament cu 2 camere in zona Berceni , cu o suprafata: 50 mp situata la etajul 4 al unui bloc de 4 etaje . Aproape de mijloace de transport si de acces facil la locuri de joaca pt copii.

50 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsoniera zona Brancoveanu
4

Garsoniera zona Brancoveanu

Garsoniera mare decomandata, etaj 2, mobilata si utilata, bloc foarte curat, vecini extrem de pretentiosi, conditii foarte bune. Plata se face in lei la cursul oficial al zilei de plata.

35 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Promovat
inchiriere 2 camere bine intretinut Berceni
6
95

inchiriere 2 camere bine intretinut Berceni

Oferin spre inchiriere 2 camere bine intretinut, Berceni, luminos si curat, termopan, parchet, gresie, faianta. Bucataria complet mobilata si utilata. Mobila pe hol si masina spalat rufe. Et. 2, 48 mp2, apartamentul este luminos, la etajul 2, foarte aproape de mijloacele de transport in comun, piata, ...

48 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

STUDIO || Strada Solstitiului | 45mp || Mobilat Utilat
8

STUDIO || Strada Solstitiului | 45mp || Mobilat Utilat

MUTARE IMEDIATA Studio 45mp, mobilat utilat, totul nou 15-18 minute pana la statia metroului Berceni Oferte in toata zona Mai multe detalii si sau poze la telefon!

1822 EUR/m2 | 45 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Parcul Tudor Arghezi apartament 2 camere cu terasa
17

Parcul Tudor Arghezi apartament 2 camere cu terasa

Se vinde apartament cu 2 camere decomandat, confort 1, situat pe Bulevardul Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti, in apropiere de Parcul Tudor Arghezi, intr-un imobil construit in anul 2025. Locuinta este disponibila la etajul 1 din 9, are suprafata utila de 53 mp si beneficiaza de o terasa spatioasa de ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere etaj 1  Metalurgiei
11

Apartament 2 camere etaj 1 Metalurgiei

Apartament 2 camere de vanzare, total decomandat, la aproximativ 20 minute de metrou Aparatorii Patriei Finalizat, gata de mutare Incalzire in pardoseala Finisaje premium Etaj 1 9 cu lift Suprafata 53 mp Terasa 26 mp Loc de parcare contra cost Pret 125.000 euro tva inclus, comision 0 Pentru ...

1582 EUR/m2 | 79 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Parcul Tudor Arghezi Ap 2 Cam+Terasa
16

Parcul Tudor Arghezi Ap 2 Cam+Terasa

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1, situat pe Bld. Metalurgiei, sect. 4, Bucuresti, in apropiere de parcul Tudor Arghrzi, intr-un imobil construit in anul 2025 Disponibil la etajul 1 din 9, cu o suprafata utila de 53 mp plus o terasa spatioasa de 25.8 mp. Acte pregatitet ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

2 Camere! 15 min Metrou Aparatorii Patriei! Mobilat si Utilat!
10

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1 sporit, situat in cartierul Metalurgiei, intr-un imobil construit in anul 2016 , disponibil la etajul parter din 5, cu o suprafata utila de 51 mp. ID intern: 3642.

1961 EUR/m2 | 51 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere gata de mutare Brancoveanu
14

Apartament 3 camere gata de mutare Brancoveanu

Ofer spre vanzare proprietate rezidentiala cu 3 camere, situata pe o strada linistita, cu acces rapid catre puncte de interes. Compartimentare practica, cu spatii bine organizate si lumina naturala buna. Imobil bine intretinut, cu vecinatati civilizate. Se vinde mobilata si utilata partial, oferind posibilitatea ...

1657 EUR/m2 | 70 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Apt 3 camere 2 bai mobilat utilat Bulevardul Metalurgiei
20

Apt 3 camere 2 bai mobilat utilat Bulevardul Metalurgiei

Ofer spre vanzare Proprietate rezidentiala cu 3 camere, compartimentare total decomandata, ideala pentru familie Localizare excelenta pe Strada B-dul Metalurgiei, zona cu acces rapid catre centre comerciale si mijloace de transport Suprafata generoasa, optim compartimentata pentru confort si functionalitate Imobil ...

2062 EUR/m2 | 81 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere, 2 bai  ~ Grand Arena
12
1

Apartament 3 camere, 2 bai ~ Grand Arena

Exclusivitate !!! Alliance Rezidential va ofera spre vanzare un apartament de 3 camere , 2 bai ,situat in apropiere de Grand Arena . Locatie : Strada Postalionului An constructie : 2020 Etaj : 2 4 ( cu lift ) Suprafata utila totala : 72 mp Se vinde partial mobilat ( ramane doar mobila de bucatarie ...

2065 EUR/m2 | 62 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Sector 4 Aparatorii Patriei 2 Camere
18

Sector 4 Aparatorii Patriei 2 Camere

Apartament 2 camere ndash; confort, potential si oportunitate intr-un singur loc Descopera un apartament cu 2 camere, primitor si bine compartimentat, ideal atat pentru a deveni bdquo;acasa, cat si pentru o investitie sigura si rentabila. Locuinta beneficiaza de o suprafata eficient organizata, care ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere metrou Dimitrie Leeonida piscina
16
3

Apartament 3 camere metrou Dimitrie Leeonida piscina

Apartament 3 camere de vanzare in Cartierul Solar, situat intr-un complex rezidential modern, ideal pentru locuinta proprie sau investitie. Pret 120000 euro nemobilat sau 125000 euro mobilat si utilat complet. Acces rapid la autobuzele 73, 125, 141, 220, 241 cu legatura directa la Metrou Dimitrie Leonida ...

1818 EUR/m2 | 66 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apt 2 camere cu terasa Bulevardul Metalurgiei
12

Apt 2 camere cu terasa Bulevardul Metalurgiei

Ofer spre vanzare Proprietate rezidentiala cu 2 camere, ideala pentru locuire sau investitie Compartimentare moderna, cu spatii bine delimitate si zona exterioara generoasa Terasa spatioasa, potrivita pentru relaxare si activitati in aer liber Dotata cu centrala proprie, oferind control individual ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

De vanzare in exclusivitate – Apartament 3 camere, Str. Izvorul Muresului
18

De vanzare in exclusivitate ndash; Apartament 3 camere, Str. Izvorul Muresului Se ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat pe strada Izvorul Muresului, intr-un imobil construit in anul 1975. Etaj 4 din 4 Complet mobilat si utilat Centrala termica proprie Loc de parcare de la primarie ...

2016 EUR/m2 | 63 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere decomandat mobilat Brancoveanu-Izvorul Muresului
19

Se vinde apartament cu 3 camere situat in Bucuresti, sector 4, pe Strada Izvorul Muresului nr. 11. Apartamentul are o suprafata utila totala de 64.72 mp si este amplasat la etajul 4 din 4, intr-un imobil construit in perioada 1975ndash;1976. Locuinta beneficiaza de instalatii electrice si sanitare schimbate, ...

2077 EUR/m2 | 65 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Berceni Drumul Binelui - 2 camere cu acte gata decomandat
8

Berceni Drumul Binelui - 2 camere cu acte gata decomandat

De vanzare in bloc nou, cu acte gata si mutare imediata un apartament cu 2 camere decomandat, confort 1,Incalzire in pardoseala situat in cartierul Metalurgiei, intr-un imobil construit in anul 2024, disponibil la etajul 1 din 8, cu o suprafata utila de 68 mp,

1463 EUR/m2 | 68 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere Aparatorii Patriei 15 minute
10

Apartament 2 camere Aparatorii Patriei 15 minute

De vanzare apartament 2 camere complet decomandat, intr-un bloc in constructuctie, pe strada Drumul Binelui, sector 4, la 15 minute de Aparatorii Patriei. -An constructie 2026 ( termen de finalizare August 2026) -Suprafata utila totala 65 mp -Etaj 1 -Incalzire in pardoseala -Posibilitate de a va ...

1860 EUR/m2 | 57 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere Sector 4 Mobilat si Utilat
20

Apartament 3 camere Sector 4 Mobilat si Utilat

Apartament 3 camere de vanzare ndash; Sector 4, Bucuresti (Strada Stupilor) Se ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat pe strada Stupilor etaj 4 din 4 (fara lift). Suprafata: 68.61 mp An constructie: 1967 Centrala proprie pe gaz Terasa refacuta Apartamentul se vinde mobilat si utilat (TV-urile ...

1594 EUR/m2 | 69 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera cu parcare inclusa, langa metrou Dimitrie Leonida
8
2

Ofer spre vanzare garsoniera situata in Popesti Leordeni, la aproximativ 8 minute de mers pe jos de metrou Dimitrie Leonida si statia STB 125. La 6 minute se afla o alta statie STB deservita de liniile 125, 232, 438 si 475. Garsoniera are suprafata utila de 30,8 mp si este situata la etajul 3 din 3, ...

1610 EUR/m2 | 41 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

5 Minute Metrou Aparatorii Patriei Apt 2 camere
13
1

5 Minute Metrou Aparatorii Patriei Apt 2 camere

Ofer spre vanzare Proprietate rezidentiala cu 2 camere, potrivita pentru locuire sau investitie Suprafata eficient compartimentata, ideala pentru optimizare si personalizare Imobil solid, construit din structura rezistenta specifica perioadei Se vinde conform prezentarii din imagini, oferind posibilitatea ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Aurel Persu Apartament 3 camere mobilat utilat
14

Aurel Persu Apartament 3 camere mobilat utilat

Mobilat si utilat complet, gata pentru mutare imediata Modern compartimentat, oferind confort si functionalitate Masura generoasa a suprafetei totale de 94.7 mp Materialele folosite sunt de calitate, asigurand durabilitate Beneficiaza de baie amenajata practic si eficient Masina parcata in cota parte, ...

1758 EUR/m2 | 95 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat - Sector 4 - OFERTA LIMITATA
5

Apartament 2 camere decomandat - Sector 4 - OFERTA LIMITATA

PROMOTIA LUNII IANUARIE Apartament 2 camere decomandat ndash; Sector 4 - Suprafata: 67.20 mp - Etaj intermediar - Bloc cu lift - Centrala termica proprie - Calorifere - Finisaje de inalta calitate ndash; la alegere - Acte pregatite pentru vanzare - Mutare: mai 2026 Preturi: 96.500 euro + TVA ...

1440 EUR/m2 | 67 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-4
Salvează căutarea