Imobiliare Sector 4 Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 4 Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Inchiriez garsoniera in zona Eroii Revolutiei
4
21

Inchiriez garsoniera in zona Eroii Revolutiei

Se ofera spre inchriere garsoniera 36mp, situată la doar 750 m ( 10 min de mers) de stația de metrou Eroii Revoluției, în zona Cozieni.

36 m2

Eroii+Revolutiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Berceni
9
2

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Berceni

Apartament de inchiriat in zona Berceni, 2 camere, etaj 5 din 8, bloc construit in 1985, suprafata 48 mp. Apartamentul este semidecomandat,cu living, dormitor, bucatarie separata, baie si balcon, se inchiriaza mobilat si utilat.aproape de metrou, magazine, piata si mijloace de transport in comun. Sunati ...

48 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona aparatorii patriei aproape de metrou
3
4

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona aparatorii patriei aproape de metrou. Garsoniera decenta , aproape de facultatea Spiru Haret, metrou la 5 minute de mers pe jos . Are o suprafata de 30 de mp,etaj 2. In zona se regasesc mai multe spatii comerciale si acces la transport in comun. Pentru mai multe ...

30 m2

Aparatorii+Patriei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsoniera in zona Timpuri Noi
4
3

Garsoniera in zona Timpuri Noi

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona Timpuri Noi,etaj 1, suprafata de 35 mp ,complet utilata si mobilata. Este ideala pentru un cuplu sau o singura persoana, care doresc sa locuiasca intr-o zona linistita. Se accepta si animale de companie. Va asteptam la vizionare!

35 m2

Timpuri Noi, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Decomandat - Bloc nou -  2 camere Berceni
14

Decomandat - Bloc nou - 2 camere Berceni

Bloc nou - apartament 2 camere decomandat - Sector 4 - Berceni De vanzare apartament GATA DE MUTARE Suprafata totala 54 Etaj 1 din 6 cu lift An constructie 2022 Loc de parcare inclus in pret Boxa de depozitare inclusa in pret Se vinde mobilat si utilat Pret 120 000 euro - se accepta credit 0739922890 ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

[Aparatorii Patriei] Apartament 2 camere - Etaj 1
6

[Aparatorii Patriei] Apartament 2 camere - Etaj 1

Vand apartament cu doua camere, semidecomandat in sector 4, Aparatorii Patriei . Se afla la etajul 1 din 10, intr-un imobil construit in anul 1974 . Suprafata utila totala : 36 mp . Pret : 65.000 euro . Pentru mai multe detalii si vizionari ma puteti contacta la 0729.233.993 Alexandru Radu

1806 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Parcul Tudor Arghezi Ap 3 Cam decomandat 81 MP
20

Parcul Tudor Arghezi Ap 3 Cam decomandat 81 MP

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, 2 bai, confort 1, situat in Bld. Metalurgiei, intr-un imobil construit in anul 2018 Disponibil la etajul 5 din 5, pod deasupra izolat, cu o suprafata utila de 70 mp plus 2 balcoane inchise in suprafata de 11 mp. Se vinde mobilat si utilat ...

2048 EUR/m2 | 81 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

3 CAMERE TOTAL DECOMANDAT – B-DUL METALURGIEI – 81 MP – 2 BAI – PARCARE CADASTRATA 
20

3 CAMERE TOTAL DECOMANDAT ndash; B-DUL METALURGIEI ndash; 81 MP ndash; 2 BAI ndash; PARCARE CADASTRATA Oportunitate excelenta intr-un bloc nou (2018), ideal pentru familie sau investitie sigura! B-dul Metalurgiei Etaj 5 5 cu lift + pod Suprafata totala 81 mp 3 camere total decomandate 2 bai 2 ...

2048 EUR/m2 | 81 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera Anghel Moldoveanu MOBILATA etajul 1
10
6

Garsoniera Anghel Moldoveanu MOBILATA etajul 1

Se vinde garsoniera situata pe Strada Anghel Moldoveanu, cu suprafata de 27 mp, amplasata la etajul 1 din 4, intr-un imobil construit in anul 1993. Garsoniera se vinde mobilata si utilata si beneficiaza de loc de parcare in spatele blocului. Zona este linistita, potrivita atat pentru locuit, cat si ...

1852 EUR/m2 | 27 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Aparatorii Patriei Ap 3 Camere Finalizat
19
1

Aparatorii Patriei Ap 3 Camere Finalizat

De vanzare un apartament modern, ideal atat pentru locuit, cat si pentru investitie, situat la 11 minute de mers pe jos de statia de metrou Dimitrie Leonida si 13 minute de metrou Aparatorii Patriei. Finisat complet, disponibil pentru mutare imediata, Incalzire in pardoseala, aer conditionat inclus Bloc ...

1815 EUR/m2 | 89 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

INVESTITIE   LOCUINTA - Garsoniera spatioasa{36mp} ~ Aparatorii Patriei ~ Drumul Binelui
5
1

INVESTITIE LOCUINTA - Garsoniera spatioasa{36mp} ~ Aparatorii Patriei ~ Drumul Binelui

Investeste inteligent ! Ofer spre vanzare garsoniera situata in sectorul 4, pe Drumul Binelui, la doar 15 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Aparatorii Patriei. Suprafata : 36 mp Termen finalizare : iulie 2026 Etaj : Parter inalt *Incalzire in pardoseala Pret : 68.500 euro ***POZE DE ...

1903 EUR/m2 | 36 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

2 camere spatios, NOU | Mall   Parc | Metrou Aparatorii Patriei | Drumul Binelui – S4
4

2 camere spatios, NOU | Mall Parc | Metrou Aparatorii Patriei | Drumul Binelui – S4

2 camere spatios, NOU | Mall amp; Parc | Metrou Aparatorii Patriei | Drumul Binelui ndash; S4 Uneori, apartamentul potrivit nu e cel pe care il cauti multhellip; ci cel care te face sa spui bdquo;aici m-as vedea locuind. Asadar, te astept sa vizionezi urmatoarea proprietate : Situat in Sector 4 ...

1627 EUR/m2 | 67 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

STUDIO || Strada Solstitiului | 45mp || Mobilat Utilat
8

STUDIO || Strada Solstitiului | 45mp || Mobilat Utilat

MUTARE IMEDIATA Studio 45mp, mobilat utilat, totul nou 15-18 minute pana la statia metroului Berceni Oferte in toata zona Mai multe detalii si sau poze la telefon!

1822 EUR/m2 | 45 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Parcul Tudor Arghezi apartament 2 camere cu terasa
17

Parcul Tudor Arghezi apartament 2 camere cu terasa

Se vinde apartament cu 2 camere decomandat, confort 1, situat pe Bulevardul Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti, in apropiere de Parcul Tudor Arghezi, intr-un imobil construit in anul 2025. Locuinta este disponibila la etajul 1 din 9, are suprafata utila de 53 mp si beneficiaza de o terasa spatioasa de ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere etaj 1  Metalurgiei
11

Apartament 2 camere etaj 1 Metalurgiei

Apartament 2 camere de vanzare, total decomandat, la aproximativ 20 minute de metrou Aparatorii Patriei Finalizat, gata de mutare Incalzire in pardoseala Finisaje premium Etaj 1 9 cu lift Suprafata 53 mp Terasa 26 mp Loc de parcare contra cost Pret 125.000 euro tva inclus, comision 0 Pentru ...

1582 EUR/m2 | 79 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Parcul Tudor Arghezi Ap 2 Cam+Terasa
16

Parcul Tudor Arghezi Ap 2 Cam+Terasa

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1, situat pe Bld. Metalurgiei, sect. 4, Bucuresti, in apropiere de parcul Tudor Arghrzi, intr-un imobil construit in anul 2025 Disponibil la etajul 1 din 9, cu o suprafata utila de 53 mp plus o terasa spatioasa de 25.8 mp. Acte pregatitet ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

2 Camere! 15 min Metrou Aparatorii Patriei! Mobilat si Utilat!
10

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1 sporit, situat in cartierul Metalurgiei, intr-un imobil construit in anul 2016 , disponibil la etajul parter din 5, cu o suprafata utila de 51 mp. ID intern: 3642.

1961 EUR/m2 | 51 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere gata de mutare Brancoveanu
14

Apartament 3 camere gata de mutare Brancoveanu

Ofer spre vanzare proprietate rezidentiala cu 3 camere, situata pe o strada linistita, cu acces rapid catre puncte de interes. Compartimentare practica, cu spatii bine organizate si lumina naturala buna. Imobil bine intretinut, cu vecinatati civilizate. Se vinde mobilata si utilata partial, oferind posibilitatea ...

1657 EUR/m2 | 70 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Apt 3 camere 2 bai mobilat utilat Bulevardul Metalurgiei
20

Apt 3 camere 2 bai mobilat utilat Bulevardul Metalurgiei

Ofer spre vanzare Proprietate rezidentiala cu 3 camere, compartimentare total decomandata, ideala pentru familie Localizare excelenta pe Strada B-dul Metalurgiei, zona cu acces rapid catre centre comerciale si mijloace de transport Suprafata generoasa, optim compartimentata pentru confort si functionalitate Imobil ...

2062 EUR/m2 | 81 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere, 2 bai  ~ Grand Arena
12
1

Apartament 3 camere, 2 bai ~ Grand Arena

Exclusivitate !!! Alliance Rezidential va ofera spre vanzare un apartament de 3 camere , 2 bai ,situat in apropiere de Grand Arena . Locatie : Strada Postalionului An constructie : 2020 Etaj : 2 4 ( cu lift ) Suprafata utila totala : 72 mp Se vinde partial mobilat ( ramane doar mobila de bucatarie ...

2065 EUR/m2 | 62 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Sector 4 Aparatorii Patriei 2 Camere
18

Sector 4 Aparatorii Patriei 2 Camere

Apartament 2 camere ndash; confort, potential si oportunitate intr-un singur loc Descopera un apartament cu 2 camere, primitor si bine compartimentat, ideal atat pentru a deveni bdquo;acasa, cat si pentru o investitie sigura si rentabila. Locuinta beneficiaza de o suprafata eficient organizata, care ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere metrou Dimitrie Leeonida piscina
16
3

Apartament 3 camere metrou Dimitrie Leeonida piscina

Apartament 3 camere de vanzare in Cartierul Solar, situat intr-un complex rezidential modern, ideal pentru locuinta proprie sau investitie. Pret 120000 euro nemobilat sau 125000 euro mobilat si utilat complet. Acces rapid la autobuzele 73, 125, 141, 220, 241 cu legatura directa la Metrou Dimitrie Leonida ...

1818 EUR/m2 | 66 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apt 2 camere cu terasa Bulevardul Metalurgiei
12

Apt 2 camere cu terasa Bulevardul Metalurgiei

Ofer spre vanzare Proprietate rezidentiala cu 2 camere, ideala pentru locuire sau investitie Compartimentare moderna, cu spatii bine delimitate si zona exterioara generoasa Terasa spatioasa, potrivita pentru relaxare si activitati in aer liber Dotata cu centrala proprie, oferind control individual ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

De vanzare in exclusivitate – Apartament 3 camere, Str. Izvorul Muresului
18

De vanzare in exclusivitate ndash; Apartament 3 camere, Str. Izvorul Muresului Se ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat pe strada Izvorul Muresului, intr-un imobil construit in anul 1975. Etaj 4 din 4 Complet mobilat si utilat Centrala termica proprie Loc de parcare de la primarie ...

2016 EUR/m2 | 63 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-4
Salvează căutarea