Imobiliare Sector 4 Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 4 Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Inchirere garsoniera in zona Tei
3
3

Inchirere garsoniera in zona Tei

Inchiriez garsoniera in zona Tei, mobilata si utilata modern, spatioasa si chic. La etajul 3 din 10, decomandata, suprafata de 36mp utili, bloc anvelopat, in fata blocului STB, magazine si spatii verzi. Accept cu animalut de companie. Loc de parcare inclus !

36 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Inchiriere apartament 3 camere in zona Brancoveanu
6
53

Inchiriere apartament 3 camere in zona Brancoveanu

Apartamentul 3 camere zona Brancoveanu ,langa spitalul Marie Curie cu o suprafata de 67mp la etajul 6 8 blocul are lift , in vecinatate avem statie de metrou,restaurante,banci,parcuri,spital,complex comercial Grand Arena la doar 20 de mers cu transportul in comun .

67 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsonieră de închiriat în zona Piața Sudului  lângă Sun Plazza Mall
3
10

Garsonieră de închiriat în zona Piața Sudului lângă Sun Plazza Mall

Garsonieră de închiriat în zona Piața Sudului, lângă Sun Plaza. Metrou și transport în comun la câteva minute. Dispune de o suprafață de 38 mp, etaj 4

38 m2

Piata+Sudului, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Popesti Leordeni
3
9

Garsoniera de inchiriat in zona Popesti Leordeni

Garsoniera de inchiriat in zona Popesti Leordeni,situata la etajul 2,cu suprafata de 30 mp,locuinta moderna si bine intretinuta,ideala pentru o persoana sau cuplu. Aproape de metrou Dimitrie Leonida,magazine,supermarketuri si acces rapid spre Bucuresti. Sunati pentru detalii.

30 m2

Popesti+%e2%80%93+Leordeni, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Berceni-Apartament 3 Camere-Gata de Mutare
20

Berceni-Apartament 3 Camere-Gata de Mutare

Berceni - Apartament 3 Camere - Mobilat - Gata de Mutare De vanzare apartament cu 3 camere situat in sectorul 4 al capitalei pe strada Stupilor. Apartamentul dispune de o suprafata utila totala de 69 mp. Se afla la etajul 4 4, fara lift. Bloc construit in anul 1967. Dispune de 2 locuri de parcare ...

1594 EUR/m2 | 69 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

 Apartament 3 camere – Aleea Trestiana || 700m Metrou Tineretului
11

Apartament 3 camere de vanzare ndash; Tineretului Localizare excelenta: Aleea Trestiana, zona Tineretului Situat intr-o zona linistita si verde, cu acces rapid catre puncte de interes importante. Suprafata utila: 68 mp Etaj: 6 din 10 (bloc construit in 1978) Acces facil: Aproximativ 700 m pana ...

2500 EUR/m2 | 68 m2

tineretului, Sector 4, Bucuresti

Berceni Apartamente in Rate la dezvoltator Tva 21% inclus
8

Berceni Apartamente in Rate la dezvoltator Tva 21% inclus

Vand garsoniera in bloc aflat in constructie. Garsoniera dispune de 34.60 mp utili si are bucataria inchisa. Este situata in sector 4, langa statia Stb 241, iar termenul de finalizare al constructiei este decembrie 2026. Garsonierele se vand cu un avans de 90%. Preturi parcari 7700 euro + Tva la exterior ...

1593 EUR/m2 | 35 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Casa de vanzare 4 camere – Str. Iarba Campului  Pret: 385000€
20
2

Casa de vanzare 4 camere – Str. Iarba Campului Pret: 385000€

Casa de vanzare 4 camere ndash; Str. Iarba Campului Pret: 385.000euro; Suprafata utila: 170 mp Suprafata construita: 210 mp Suprafata teren: 160 mp Compartimentare: bull; 4 camere bull; 3 bai Proprietate spatioasa, ideala pentru familie, situata intr-o zona linistita si accesibila. ...

2265 EUR/m2 | 170 m2

piata sudului, Sector 4, Bucuresti

Aparatorii Patriei Totul nou Ap 2 cam
11
1

Aparatorii Patriei Totul nou Ap 2 cam

Prima inchiriere, totul nou nout! SECTOR 4, Bucuresti, Drumul Cretestilor. Ofer spre inchiriere apartamentul cu 2 camere complet decomandat situat intr-un bloc nou cu centrala proprie si incalzire in pardoseala! Etaj: 2 din 6 cu lift, complet mobilat si utilat Situat la 15 minute de mers de statia de ...

50 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Grand Arena Ap 3 camere et 2 4 mobilat utilat cu parcare inclus #259;
14
1

Apartament 3 camere de vanzare ndash; 72 mp ndash; Strada Postalionului ndash; zona Grand Arena ndash; 125.000 euro Va propunem spre vanzare un apartament modern de 3 camere, situat pe Strada Postalionului, in zona Grand Arena, aproape de Grand Arena Mall. Detalii proprietate: Suprafata: ...

1778 EUR/m2 | 72 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Promotie 2 camere Finalizat Decomandat Drumul Binelui
8

Promotie 2 camere Finalizat Decomandat Drumul Binelui

Va propun spre vanzare un apartament spatios de 2 camere, situat pe Drumul Binelui 220, intr-un bloc modern finalizat in urma cu aproximativ 3 ani., Locuinta are o suprafata totala de 68 mp si este compartimentata decomandat, oferind un spatiu confortabil si bine organizat. Apartamentul dispune de doua ...

1449 EUR/m2 | 68 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera mobilata cu loc de parcare Popesti Leordeni
14
2

Garsoniera mobilata cu loc de parcare Popesti Leordeni

Vanzare in bloc nou garsoniera decomandata, mobilata si utilata, cu loc de parcare la pretul de 46900 euro tva inclus in bloc nou cu centrala proprie, in bloc nou cu parculet in fata blocului, in Popesti Leordeni, La cate minute este statie stb care duce la metrou Berceni si Piata Sudului.

1500 EUR/m2 | 30 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat de vanzare – Berceni, zona Postalionului
1

Apartament 2 camere decomandat Zona: Berceni ndash; Strada Postalionului Suprafata utila: 49.10 mp Compartimentare eficienta, camere separate Ansamblu rezidential nou Disponibile apartamente si la etaje intermediare Ideal pentru locuinta proprie sau investitie Avantaje ...

1403 EUR/m2 | 49 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Grand Arena - 3 Camere Decomandat
15

Grand Arena - 3 Camere Decomandat

3 CAMERE SECTOR 4 Strada Turnu Magurele Etaj 10 10 70mp Loc de parcare de la primarie Anul 1974 Teava de gaz in casa - posibilitate montare centrala Apartamentul se vinde mobilat utilat (fara frigider, masina de spalat , televizoare) Pret 116.000euro; 0729 - 233 - 211 disponibil si pe wha ...

1657 EUR/m2 | 70 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere mobilat si utilat, la doar 12 minute de Metrou Piata Sudului
9

PIATA SUDULUI ndash; APARTAMENT 3 CAMERE Va propun spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat la doar 12 minute de mers pe jos de statia de metrou Piata Sudului. Etaj: 1 4 Suprafata utila: 69,30 mp Bloc construit in anul 1964 Se vinde mobilat si utilat Pret: 149.900 Euro Telefon: 0754 ...

2172 EUR/m2 | 69 m2

piata sudului, Sector 4, Bucuresti

Studio Sector 4 cu terasa - Metalurgiei
11

Studio Sector 4 cu terasa - Metalurgiei

Detalii proprietate: Suprafata utila: 53 mp Terasa generoasa: 26 mp Etaj: 1 9 Centrala termica proprie Icirc;ncalzire in pardoseala Compartimentare eficienta, spatiu luminos Proprietatea este ideala atat pentru locuit, cat si pentru investitie, terasa fiind un mare avantaj ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Sector 4 Metalurgiei 3 Camere 81 mp
20

Sector 4 Metalurgiei 3 Camere 81 mp

Va prezentam un apartament primitor si bine compartimentat, situat pe Bulevardul Metalurgiei, intr-un imobil construit in 2018, in zona de sud a Bucuresti. Cu o suprafata utila de 70 mp, la care se adauga doua balcoane inchise (11 mp), aceasta locuinta ofera spatiu generos si functionalitate, fiind ...

2048 EUR/m2 | 81 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

3 camere cu parcare – Postalionului – langa Grand Arena – 120.000 euro
15
3

3 camere cu parcare ndash; Postalionului ndash; langa Grand Arena ndash; 125.000 euro De vanzare apartament 3 camere situat pe strada Postalionului, etaj 2 din 4, bloc cu lift. Apartamentul dispune de loc de parcare inclus si este amplasat excelent, in spate la Grand Arena. Zona ofera acces rapid ...

1667 EUR/m2 | 72 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Metalurgiei Ap 3 Cam+Parcare
14
2

Metalurgiei Ap 3 Cam+Parcare

Apartament 3 camere de vanzare ndash; zona Grand Arena Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, aflat intr-o zona linistita si in plina dezvoltare, strada Postalionului, Sector 4. Statie STB la doar 2 minute. In imediata apropiere se afla scoli si gradinite, precum si numeroase magazine, saloane, ...

1667 EUR/m2 | 72 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Ap.2 camere ,zona Brancoveanu,3-4 minute pana la STB.Mobilat utilat.
6
5

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Berceni ndash; Sector 4, pe strada Argeselu, intr-un imobil cu regim redus de inaltime (P+4), ideal pentru locuit ,investitie,inchriat . STV la 3-4 minute de mers,se ajunge usor si rapid la metrou. Apartamentul este amplasat la etajul ...

1499 EUR/m2 | 38 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Duplex 3 camere, Ap #259;r #259;torii Patriei | Terasa
19

Duplex 3 camere, Ap #259;r #259;torii Patriei | Terasa

EXCLUSIVITATE ndash; Penthouse 119 mp, Cretestilor ndash; Drumul Jilavei, la 15 minute de Metrou Aparatorii Patriei Se vinde un apartament tip penthouse situat la etajele 6 si 7 ale unui imobil modern, finalizat in 2024, dotat cu lift. Locuinta are o suprafata totala de 119 mp, este complet finisata ...

1933 EUR/m2 | 119 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

3 Camere gata de mutare
15

3 Camere gata de mutare

Metalurgiei Mall Grand Arena - Apartament 3 Camere - Gata de Mutare De vanzare apartament cu 3 camere situat in sectorul 4 al capitalei, strada Postalionului. Se afla la etaj 2 din 4 cu lift . Dispune de o suprafata utila totala de 72.1 mp, incluzand balconul (partial inchis) . Compartimentare ...

1667 EUR/m2 | 72 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

[Aparatorii Patriei] Apartament 2 camere - Etaj 1
6
1

[Aparatorii Patriei] Apartament 2 camere - Etaj 1

Vand apartament cu doua camere, semidecomandat in sector 4, Aparatorii Patriei . Se afla la etajul 1 din 10, intr-un imobil construit in anul 1974 . Suprafata utila totala : 36 mp . Pret : 65.000 euro . Pentru mai multe detalii si vizionari ma puteti contacta la 0729.233.993 Alexandru Radu

1806 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Decomandat - Bloc nou -  2 camere Berceni
14

Decomandat - Bloc nou - 2 camere Berceni

Bloc nou - apartament 2 camere decomandat - Sector 4 - Berceni De vanzare apartament GATA DE MUTARE Suprafata totala 54 Etaj 1 din 6 cu lift An constructie 2022 Loc de parcare inclus in pret Boxa de depozitare inclusa in pret Se vinde mobilat si utilat Pret 120 000 euro - se accepta credit 0739922890 ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-4
Salvează căutarea