Imobiliare Sector 4 Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 4 Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
inchiriere garsoniera zona Brancoveanu
6
86

inchiriere garsoniera zona Brancoveanu

Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Brancoveanu cu Suprafata de 32mp situata la etajul 2 , la doar 5 minute de metrou , puncte de reper mega image.

32 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Popesti Leordeni
3
8

Garsoniera de inchiriat in zona Popesti Leordeni

Garsoniera de inchiriat in zona Popesti Leordeni,situata la etajul 2,cu suprafata de 30 mp,locuinta moderna si bine intretinuta,ideala pentru o persoana sau cuplu. Aproape de metrou Dimitrie Leonida,magazine,supermarketuri si acces rapid spre Bucuresti. Sunati pentru detalii.

30 m2

Popesti+%e2%80%93+Leordeni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsoniera cu centrala proprie de inchiriat in zona Piata Sudului aproape de Sun Plazza si metrou
3
4

Garsonieră practică, situată foarte aproape de Piața Sudului și Metrou Piața Sudului. La doi pași de Sun Plaza, ideală pentru cumpărături și relaxare. Zonă bine conectată, cu acces rapid către centru. Dipsune de centrala proprie.Are o suprafata de 40mp,etaj2.

40 m2

Piata+Sudului, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Vanzare 3 camere Berceni, Constantin Brancoveanu, strand Berceni
10

Filado Imobiliare va propune in exclusivitate spre vanzare un apartament spatios cu 3 camere, semidecomandat, confort 1, situat in cartierul Berceni, zona Constantin Brancoveanu, in apropierea strandului Berceni, intr-un imobil construit in anul 1975, disponibil la etajul 3 din 4, cu o suprafata de aproximativ ...

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere gata de mutare Brancoveanu
14

Apartament 3 camere gata de mutare Brancoveanu

Ofer spre vanzare proprietate rezidentiala cu 3 camere, situata pe o strada linistita, cu acces rapid catre puncte de interes. Compartimentare practica, cu spatii bine organizate si lumina naturala buna. Imobil bine intretinut, cu vecinatati civilizate. Se vinde mobilata si utilata partial, oferind posibilitatea ...

1657 EUR/m2 | 70 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Apt 3 camere 2 bai mobilat utilat Bulevardul Metalurgiei
20

Apt 3 camere 2 bai mobilat utilat Bulevardul Metalurgiei

Ofer spre vanzare Proprietate rezidentiala cu 3 camere, compartimentare total decomandata, ideala pentru familie Localizare excelenta pe Strada B-dul Metalurgiei, zona cu acces rapid catre centre comerciale si mijloace de transport Suprafata generoasa, optim compartimentata pentru confort si functionalitate Imobil ...

2062 EUR/m2 | 81 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere, 2 bai  ~ Grand Arena
12
1

Apartament 3 camere, 2 bai ~ Grand Arena

Exclusivitate !!! Alliance Rezidential va ofera spre vanzare un apartament de 3 camere , 2 bai ,situat in apropiere de Grand Arena . Locatie : Strada Postalionului An constructie : 2020 Etaj : 2 4 ( cu lift ) Suprafata utila totala : 72 mp Se vinde partial mobilat ( ramane doar mobila de bucatarie ...

2065 EUR/m2 | 62 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere metrou Dimitrie Leeonida piscina
16
3

Apartament 3 camere metrou Dimitrie Leeonida piscina

Apartament 3 camere de vanzare in Cartierul Solar, situat intr-un complex rezidential modern, ideal pentru locuinta proprie sau investitie. Pret 120000 euro nemobilat sau 125000 euro mobilat si utilat complet. Acces rapid la autobuzele 73, 125, 141, 220, 241 cu legatura directa la Metrou Dimitrie Leonida ...

1818 EUR/m2 | 66 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apt 2 camere cu terasa Bulevardul Metalurgiei
12

Apt 2 camere cu terasa Bulevardul Metalurgiei

Ofer spre vanzare Proprietate rezidentiala cu 2 camere, ideala pentru locuire sau investitie Compartimentare moderna, cu spatii bine delimitate si zona exterioara generoasa Terasa spatioasa, potrivita pentru relaxare si activitati in aer liber Dotata cu centrala proprie, oferind control individual ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

De vanzare in exclusivitate – Apartament 3 camere, Str. Izvorul Muresului
18

De vanzare in exclusivitate ndash; Apartament 3 camere, Str. Izvorul Muresului Se ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat pe strada Izvorul Muresului, intr-un imobil construit in anul 1975. Etaj 4 din 4 Complet mobilat si utilat Centrala termica proprie Loc de parcare de la primarie ...

2016 EUR/m2 | 63 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere decomandat mobilat Brancoveanu-Izvorul Muresului
19

Se vinde apartament cu 3 camere situat in Bucuresti, sector 4, pe Strada Izvorul Muresului nr. 11. Apartamentul are o suprafata utila totala de 64.72 mp si este amplasat la etajul 4 din 4, intr-un imobil construit in perioada 1975ndash;1976. Locuinta beneficiaza de instalatii electrice si sanitare schimbate, ...

2077 EUR/m2 | 65 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Berceni Drumul Binelui - 2 camere cu acte gata decomandat
8

Berceni Drumul Binelui - 2 camere cu acte gata decomandat

De vanzare in bloc nou, cu acte gata si mutare imediata un apartament cu 2 camere decomandat, confort 1,Incalzire in pardoseala situat in cartierul Metalurgiei, intr-un imobil construit in anul 2024, disponibil la etajul 1 din 8, cu o suprafata utila de 68 mp,

1463 EUR/m2 | 68 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere Aparatorii Patriei 15 minute
10

Apartament 2 camere Aparatorii Patriei 15 minute

De vanzare apartament 2 camere complet decomandat, intr-un bloc in constructuctie, pe strada Drumul Binelui, sector 4, la 15 minute de Aparatorii Patriei. -An constructie 2026 ( termen de finalizare August 2026) -Suprafata utila totala 65 mp -Etaj 1 -Incalzire in pardoseala -Posibilitate de a va ...

1860 EUR/m2 | 57 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera cu parcare inclusa, langa metrou Dimitrie Leonida
8
3

Ofer spre vanzare garsoniera situata in Popesti Leordeni, la aproximativ 8 minute de mers pe jos de metrou Dimitrie Leonida si statia STB 125. La 6 minute se afla o alta statie STB deservita de liniile 125, 232, 438 si 475. Garsoniera are suprafata utila de 30,8 mp si este situata la etajul 3 din 3, ...

1610 EUR/m2 | 41 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere Sector 4 Mobilat si Utilat
20

Apartament 3 camere Sector 4 Mobilat si Utilat

Apartament 3 camere de vanzare ndash; Sector 4, Bucuresti (Strada Stupilor) Se ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat pe strada Stupilor etaj 4 din 4 (fara lift). Suprafata: 68.61 mp An constructie: 1967 Centrala proprie pe gaz Terasa refacuta Apartamentul se vinde mobilat si utilat (TV-urile ...

1594 EUR/m2 | 69 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

5 Minute Metrou Aparatorii Patriei Apt 2 camere
13
1

5 Minute Metrou Aparatorii Patriei Apt 2 camere

Ofer spre vanzare Proprietate rezidentiala cu 2 camere, potrivita pentru locuire sau investitie Suprafata eficient compartimentata, ideala pentru optimizare si personalizare Imobil solid, construit din structura rezistenta specifica perioadei Se vinde conform prezentarii din imagini, oferind posibilitatea ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Aurel Persu Apartament 3 camere mobilat utilat
14

Aurel Persu Apartament 3 camere mobilat utilat

Mobilat si utilat complet, gata pentru mutare imediata Modern compartimentat, oferind confort si functionalitate Masura generoasa a suprafetei totale de 94.7 mp Materialele folosite sunt de calitate, asigurand durabilitate Beneficiaza de baie amenajata practic si eficient Masina parcata in cota parte, ...

1758 EUR/m2 | 95 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat - Sector 4 - OFERTA LIMITATA
5

Apartament 2 camere decomandat - Sector 4 - OFERTA LIMITATA

PROMOTIA LUNII Apartament 2 camere decomandat ndash; Sector 4 - Suprafata: 67.20 mp - Etaj intermediar - Bloc cu lift - Centrala termica proprie - Calorifere - Finisaje de inalta calitate ndash; la alegere - Acte pregatite pentru vanzare - Mutare: mai 2026 Preturi: 96.500 euro + TVA ndash; ...

1440 EUR/m2 | 67 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Metrou Piata Sudului Vila Individuala 170 mp
20

Metrou Piata Sudului Vila Individuala 170 mp

Vila individuala de vanzare in Sector 4, situata intr-o zona linistita, la aproximativ 1 km de Piata Sudului, cu acces rapid la transport si facilitati urbane. Suprafata utila este de aproximativ 170 mp, cu o compartimentare eficienta: Parter: living generos cu iesire in curte terasa, bucatarie, grup ...

2265 EUR/m2 | 170 m2

piata sudului, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere
17

Apartament 3 camere

Apartament 3 camere de vanzare | 94,7 mp | Parter | Aurel Persu Am placerea sa va prezint in exclusivitate, impreuna cu Ioana Badiu, un apartament spatios de 3 camere, situat pe strada Aurel Persu nr. 153, intr-un imobil construit in 2011. Detalii proprietate: bull; 3 camere bull; Suprafata totala: ...

1758 EUR/m2 | 95 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Aparatorii Patriei 5 min- Moldovita - 2 camere - 36 mp
5

Aparatorii Patriei 5 min- Moldovita - 2 camere - 36 mp

Aparatorii Patriei - 2 Camere - Str. Moldovita - 5 min metrou - Se vinde exact ca in poze.

1944 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere Tineretului || 68 mp || mobilat || langa metrou
11

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere situat in zona Tineretului, pe Strada Tineretului, o locatie excelenta cu acces rapid catre toate punctele de interes din oras. Locuinta are o suprafata utila de aproximativ 68 mp si beneficiaza de o compartimentare eficienta, fiind potrivita atat pentru ...