Imobiliare Sector 4 Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 4 Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 2 camere Aparatorii Patriei
4
1

Apartament cu 2 camere Aparatorii Patriei

Inchiriez apartament cu 2 camere amplasat intr-o zona linistita, cu verdeata si parcuri. Se afla la 10 minute de 3 piete agroalimentare si numeroase magazine alimentare, in bloc de 5 etaje, la etajul 3. Se afla la 8 minute de statia de metrou Aparatorii Patriei, si la 3 minute de statia de RATB Drumul ...

52 m2

Aparatorii Patriei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
APARTAMENT 4 CAMERE | RENOVAT | BOXA | CURTE COMUNA
20
1

APARTAMENT 4 CAMERE | RENOVAT | BOXA | CURTE COMUNA

Acest apartament cu 4 camere, situat pe Calea Șerban Vodă, redefinește confortul urban printr-o combinație echilibrată de suprafață generoasă, compartimentare inteligentă și accesibilitate excelentă. Cu o suprafață utilă de 115,84 mp și o suprafață totală de 123,54 mp, proprietatea se remarcă prin volum, ...

1985 EUR/m2 | 116 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsoniera in zona Brancoveanu
2

Garsoniera in zona Brancoveanu

Inchiriez garsoniera in zona Brancoveanu, la etajul 3 din 4,suprafata de 30 mp. Garsoniera complet utilata si mobilata. Se afla in apropierea magazinelor alimentare si a traportului in comun . Perfecta pentru studenti. Pentu mai multe detalii va rugam sa ne contactati la numarul afisat!

30 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Brancoveanu-Izvorul Oltului, apartament mobilat si utilat modern, bloc reabilitat
20

Va propunem spre inchiriere un apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Brancoveanu, intersectie cu strada Luica. intr-un imobil reabilitat termic, disponibil la etajul 7 din 10, cu o suprafata de 54 mp. Apartamentul este spatios si luminos, cu bucatarie mare inchisa, camere ...

54 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vila Individuala P+1+M Metrou Aparatorii Patriei
14

Vila Individuala P+1+M Metrou Aparatorii Patriei

Ofer spre vanzare casa individuala spatioasa, situata in sectorul 4, la doar 8-10 minute de Aparatorii Patriei, cu acces rapid la metrou, autobuz si tramvai. In zona gasesti scoli, gradinite, banci si toate facilitatile necesare unui stil de viata confortabil. Imobilul are o suprafata utila generoasa ...

1243 EUR/m2 | 350 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Exclusivitate 2 camere Constantin Brancoveanu
10
1

Exclusivitate 2 camere Constantin Brancoveanu

De vanzare apartament 2 camere situat pe strada Argeselu nr. 5-7, bloc 33, scara 1, etaj 1. Imobilul este amplasat intr-un bloc construit inainte de 1969, cu regim de inaltime P+4, fiind pozitionat la etajul 1 din 4. Suprafata utila este de 38 mp. Apartamentul se vinde ca in prezentare, fara frigider, ...

1500 EUR/m2 | 38 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

2 CAMERE - 57.000EUR - GATA DE MUTAT
9
1

2 CAMERE - 57.000EUR - GATA DE MUTAT

EXCLUSIVITATE - 2 CAMERE - 57.000euro; Situat pe strada Argeselu 5-7 Bloc inainte din 69 Etaj 1 4 38mp Se vinde cum se vede (fara frigider, masina de spalat si TV) Pret 57.000euro; 0729.233.211 disponibil si pe whatsapp

1500 EUR/m2 | 38 m2

giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere cu terasa 25 mp || Sector 4 || Parcul Tudor Arghezi
10

Va propun spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in Sectorul 4, langa Parcul Tudor Arghezi, intr-o zona linistita si foarte bine conectata la punctele de interes. Suprafata utila totala: 53 mp Terasa spatioasa: 26 mp Suprafata totala: 78,5 mp Etaj: 1 din 9, bloc cu lift An constructie: ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere - TMC Park
14

Apartament 2 camere - TMC Park

Apartament 2 camere - TMC BINELUI PARK Detalii proprietate : * suprafata utila : 47.7 mp totala: 53.6 mp * an constructie bloc : 2022 * etaj : 1 7 Complet mobilat - utilat ( cu exceptia uscatorului de rufe ) Pret : * 113.000 euro Detalii suplimentare si vizionari la : 0729.233.500 Alexandra ...

2354 EUR/m2 | 48 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Grand Arena  ~ Apartament 3 camere
18

Grand Arena ~ Apartament 3 camere

Grand Arena - Apartament 3 camere mobilat - utilat Locatie : * Strada Stupilor * Metrou Aparatorii Patriei - STB 102 ( 15 minute ) 22 minute mers pe jos Detalii proprietate : * suprafata utila : 64.12 mp totala : 68.61 mp * an constructie : 1967 * etaj : 4 4 ( fara lift ) - terasa refacuta ...

1719 EUR/m2 | 64 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera de vanzare decomandata - Giurgiului
7
1

Garsoniera de vanzare decomandata - Giurgiului

Garsoniera renovata de vanzare - Strada Perisani - Soseaua Giurgiului - Sector 4 - Bucuresti -renovata general - parchetul se monteaza de catre proprietar -an constructie 1979 -suprafata totala 26 mp -etaj 4 din 4 Pret 50.000 euro - se accepta si credit 0787 706 269 Silviu Lazar

1923 EUR/m2 | 26 m2

giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Metrou Aparatorii Patriei Apartament 2 Camere Mobilat Utilat
13

Apartament 2 camere cu parcare inclusa | Aparatorii Patriei Descopera un apartament care imbina confortul, intimitatea si pozitia excelenta, ideal atat pentru locuire imediata, cat si pentru investitie sigura. Situat pe strada Dealul Bistritei, intr-un imobil modern, finalizat in 2015, acest apartament ...

1955 EUR/m2 | 53 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Berceni Aparatorii Patriei Ap 3 camere 12 min metrou
18

Berceni Aparatorii Patriei Ap 3 camere 12 min metrou

Va prezint noul proiect situat in sector 4 - Aparatorii Patriei Apartament 76 mp de vanzare ndash; Complex Nou, Premium Descriere: Apartament 3 camere, 76 mp disponibil intr-un complex rezidential modern, situat la doar 12 minute de statia de metrou Aparatorii Patriei. Proiectul se remarca prin: bull; ...

1768 EUR/m2 | 69 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament cu 3 camere | decomandat - SECTOR 4 -
6
1

Apartament cu 3 camere | decomandat - SECTOR 4 -

Vand apartament cu 3 camere, decomandat, in sectorul 4 al capitalei, zona Metalurgiei Grand Arena . Apartamentul se vinde complet finisat, cu centrala proprie . Imobilul dispune de 6 etaje si va fi dotat cu 2 lift.uri . Se pot achizitiona si locuri de parcare separat la pretul de 8000 euro + TVA, ...

1436 EUR/m2 | 70 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere - Sector 4 - 700m Metrou Ap. Patriei
15
1

Apartament 2 camere - Sector 4 - 700m Metrou Ap. Patriei

Apartament 2 camere de vanzare ndash; Sector 4, Aparatorii Patriei Locatie excelenta Apartament situat in Sector 4, la doar 700 m de statia de metrou Aparatorii Patriei, cu acces rapid la mijloace de transport, magazine, scoli si alte puncte de interes. Detalii proprietate: Suprafata: 36 mp ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Zona Metalurgiei - TMC Park | Apartament 2 camere
14

Zona Metalurgiei - TMC Park | Apartament 2 camere

Apartament 2 camere de vanzare | Etaj 1 Pret: 120.000euro; negociabil Localizare: Drumul Binelui, sector 4 TMC PARK Etaj 1 6 Compartimentare practica si confortabila: 2 camere luminoase Bucatarie complet utilata Baie moderna Incalzire in pardoseala Boxa in proprietate inclusa Loc de parcare ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera moderna || bloc nou || 15 min metrou Aparatorii Patriei
7
1

Va oferim spre vanzare o garsoniera moderna, situata intr-un bloc nou, la doar 15 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Aparatorii Patriei si in apropierea statiei de autobuz. Locuinta beneficiaza de o amplasare excelenta, cu acces rapid catre mijloacele de transport si toate facilitatile din ...

1903 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 cam.  || renovat  || aproape Sudului || parcare || mobilat
13

Apartament 3 cam. || renovat || aproape Sudului || parcare || mobilat

Iti prezentam un apartament cu 3 camere, ideal pentru familie, situat intr-o zona bine conectata din Bucuresti. Locuinta are o suprafata totala de 68 mp si este amplasata la etajul 4 din 4 al unui bloc construit in 1967, cu terasa reabilitata recent, fara probleme de infiltratii. Proprietatea a fost ...

1618 EUR/m2 | 68 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Metrou Aparatorii Patriei Ap 2 Cam decomandat 65 MP
7

Metrou Aparatorii Patriei Ap 2 Cam decomandat 65 MP

Apartament cu 2 camere de vanzare direct de la Dezvoltator, Drumul Binelui, sector 4, cu o suprafata utila totala de 65 mp. Constructia se afla in apropierea celor mai importante puncte de interes din partea sud a orasului, cu acces rapid catre centrul orasului prin mijloacele de transport in comun ...

1973 EUR/m2 | 65 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Metrou Aparatorii Patriei 3 camere decomandat
18

Metrou Aparatorii Patriei 3 camere decomandat

Apartament 3 camere decomandat ndash; la 5 minute de Metrou Aparatorii Patriei Se ofera spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat pe Soseaua Berceni, la doar 300 m (aprox. 5 minute de mers pe jos) de statia de metrou Aparatorii Patriei. Localizare: Soseaua Berceni Etaj: 2 din 10 (bloc cu ...

1986 EUR/m2 | 73 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere 95 mp | Aurel Persu – Sector 4 | Parcare + Boxa incluse
18

Apartament 3 camere spatios ndash; 95 mp ndash; Sector 4, zona Aurel Persu Situat la parter inalt, intr-un bloc din 2011, apartamentul are 94,7 mp utili si se vinde complet mobilat si utilat. Pozitionat excelent, la 2 minute de statia STB, aproape de Parcul Tudor Arghezi, Lidl, Kaufland, Grand Arena ...

1716 EUR/m2 | 95 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

3 CAMERE - 95mp - PARCARE - BOXA - 167.000eur
19

3 CAMERE - 95mp - PARCARE - BOXA - 167.000eur

3 Camere decomandat Situat pe strada Aurel Persu Etaj Parter din 4 95mp Mobilat Utilat Parcare in cota parte indiviza Boxa 12mp la Mansarda Centrala Proprie Pret 167.000eur 0729 - 233 - 211 disponibil si pe whatsapp

1758 EUR/m2 | 95 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Ap. 3 camere | 94.7 mp | Parter | Mobilat si utilat | Parcare + boxa
20

Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere, situat pe strada Aurel Persu, intr-un imobil construit in 2011, ideal pentru locuinta sau investitie. Apartamentul este amplasat la parter si beneficiaza de o suprafata totala de 94.7 mp, oferind spatii generoase si bine compartimentate. Detalii proprietate: ...

1777 EUR/m2 | 94 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Metrou Dimitrie Leonida ~ Apartament 3 camere ~ 2 bai
17

Metrou Dimitrie Leonida ~ Apartament 3 camere ~ 2 bai

Metrou Dimitrie Leonida - Apartament 3 camere ~ 2 bai Detalii proprietate : * suprafata utila : 70.17 mp * an constructie : 2016 * demisol inalt 5 Mobilat - utilat cu exceptii : Sufragerie: * televizor * sistem audio * lampi * scaun scoica * scaun * masa extensibila * tablouri * pick-up Bucatarie: ...

1429 EUR/m2 | 70 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-4
Salvează căutarea