Garsoniera de inchiriat in zona Brancoveanu
Ofer spre inchiriere garsoniera in zona Brancoveanu cu Suprafata de 30mp situata la etajul 2 , la doar 5 minute de metrou , puncte de reper mega image.
30 m2
Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti
ieri 11:06
Anunțuri promovate – Vezi toate
30 m2
Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti
ieri 11:06
Apartament decomandat, 50 mp, etaj 5 11, in imobil nou, cu 2 camere in Complex Metropolitan Residence Metalurgiei, la 10 min de metrou. Acesta este mobilat si utilat complet. In zona sunt supermarketuri, piata, complexul comercial Sun Plaza, la 2 statii de metrou.
50 m2
Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti
ieri 10:04
Se ofera spre vanzare garsoniera de 30mp, an de constructie 1987 ,situata in Aparatorii Patriei. Locatia: la 10 minute de mers pe jos de statia de Metrou Piata Sudului, Aparatorii Patriei; 2.Zona linistita, Etaj 4 din 10, Orientat spre Est; 3. Statie de tramvai in apropiere, la 2 minute; 4. Lidl langa ...
1417 EUR/m2 | 30 m2
Aparatorii Patriei, Sector 4, Bucuresti
ieri 09:05
Garsonieră în zona Eroii Revoluției Etaj: 2 6 Puncte de reper: La 5 minute de mers pe jos de Monumentul Eroilor și la 10 minute de Parcul Tineretului. Puncte comerciale: Aproape de Carrefour și mai multe cafenele și restaurante. Transport în comun: Stația de metrou Eroii Revoluției la 7 minute și stațiile ...
28 m2
Eroii Revolutiei, Sector 4, Bucuresti
ieri 13:19
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Apartament 3 camere de vanzare ndash; 72 mp ndash; Strada Postalionului ndash; zona Grand Arena ndash; 125.000 euro Va propunem spre vanzare un apartament modern de 3 camere, situat pe Strada Postalionului, in zona Grand Arena, aproape de Grand Arena Mall. Detalii proprietate: Suprafata: ...
1778 EUR/m2 | 72 m2
berceni, Sector 4, Bucuresti
ieri 05:11
Vanzare in bloc nou garsoniera decomandata, mobilata si utilata, cu loc de parcare la pretul de 46900 euro tva inclus in bloc nou cu centrala proprie, in bloc nou cu parculet in fata blocului, in Popesti Leordeni, La cate minute este statie stb care duce la metrou Berceni si Piata Sudului.
1500 EUR/m2 | 30 m2
berceni, Sector 4, Bucuresti
ieri 05:11
Apartament cu 3 camere, ideal pentru locuinta sau investitie Suprafata utila de aproximativ 68 mp, compartimentare eficienta Proprietate construita in anul 1978, structura solida Locuinta complet mobilata si utilata, gata pentru mutare imediata Imobil dotat cu lift, acces facil si confort sporit Amplasare ...
2500 EUR/m2 | 68 m2
tineretului, Sector 4, Bucuresti
ieri 05:11
Apartament 2 camere decomandat Zona: Berceni ndash; Strada Postalionului Suprafata utila: 49.10 mp Compartimentare eficienta, camere separate Ansamblu rezidential nou Disponibile apartamente si la etaje intermediare Ideal pentru locuinta proprie sau investitie Avantaje ...
1403 EUR/m2 | 49 m2
berceni, Sector 4, Bucuresti
ieri 05:11
3 CAMERE SECTOR 4 Strada Turnu Magurele Etaj 10 10 70mp Loc de parcare de la primarie Anul 1974 Teava de gaz in casa - posibilitate montare centrala Apartamentul se vinde mobilat utilat (fara frigider, masina de spalat , televizoare) Pret 116.000euro; 0729 - 233 - 211 disponibil si pe wha ...
1657 EUR/m2 | 70 m2
metalurgiei, Sector 4, Bucuresti
ieri 05:11
Detalii proprietate: Suprafata utila: 53 mp Terasa generoasa: 26 mp Etaj: 1 9 Centrala termica proprie Icirc;ncalzire in pardoseala Compartimentare eficienta, spatiu luminos Proprietatea este ideala atat pentru locuit, cat si pentru investitie, terasa fiind un mare avantaj ...
2358 EUR/m2 | 53 m2
metalurgiei, Sector 4, Bucuresti
ieri 05:11
PIATA SUDULUI ndash; APARTAMENT 3 CAMERE Va propun spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat la doar 12 minute de mers pe jos de statia de metrou Piata Sudului. Etaj: 1 4 Suprafata utila: 69,30 mp Bloc construit in anul 1964 Se vinde mobilat si utilat Pret: 149.900 Euro Telefon: 0754 ...
2172 EUR/m2 | 69 m2
piata sudului, Sector 4, Bucuresti
ieri 05:10
Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in Bucuresti, Sector 4, intr-un imobil modern finalizat in anul 2022. Locuinta este amplasata la etajul 1 din 7 si dispune de o suprafata utila totala de 53.6 mp, oferind un spatiu bine compartimentat si confortabil. Apartamentul se vinde mobilat ...
2222 EUR/m2 | 54 m2
metalurgiei, Sector 4, Bucuresti
ieri 05:10
Titlu atractiv CRM: 3 camere cu parcare ndash; Postalionului ndash; langa Grand Arena ndash; 125.000 euro De vanzare apartament 3 camere situat pe strada Postalionului, etaj 2 din 4, bloc cu lift. Apartamentul dispune de loc de parcare inclus si este amplasat excelent, in spate la Grand Arena. Zona ...
1736 EUR/m2 | 72 m2
aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti
ieri 05:10
Apartament 3 camere de vanzare ndash; zona Grand Arena Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, aflat intr-o zona linistita si in plina dezvoltare, strada Postalionului, Sector 4. Statie STB la doar 2 minute. In imediata apropiere se afla scoli si gradinite, precum si numeroase magazine, saloane, ...
1778 EUR/m2 | 72 m2
metalurgiei, Sector 4, Bucuresti
ieri 05:10
EXCLUSIVITATE ndash; Penthouse 119 mp, Cretestilor ndash; Drumul Jilavei, la 15 minute de Metrou Aparatorii Patriei Se vinde un apartament tip penthouse situat la etajele 6 si 7 ale unui imobil modern, finalizat in 2024, dotat cu lift. Locuinta are o suprafata totala de 119 mp, este complet finisata ...
1933 EUR/m2 | 119 m2
aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti
ieri 05:10
Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Berceni ndash; Sector 4, pe strada Argeselu, intr-un imobil cu regim redus de inaltime (P+4), ideal pentru locuit ,investitie,inchriat . STV la 3-4 minute de mers,se ajunge usor si rapid la metrou. Apartamentul este amplasat la etajul ...
1499 EUR/m2 | 38 m2
berceni, Sector 4, Bucuresti
ieri 05:10
Bloc nou - apartament 2 camere decomandat - Sector 4 - Berceni De vanzare apartament GATA DE MUTARE Suprafata totala 54 Etaj 1 din 6 cu lift An constructie 2022 Loc de parcare inclus in pret Boxa de depozitare inclusa in pret Se vinde mobilat si utilat Pret 120 000 euro - se accepta credit 0739922890 ...
2222 EUR/m2 | 54 m2
berceni, Sector 4, Bucuresti
ieri 05:10
Vand apartament cu doua camere, semidecomandat in sector 4, Aparatorii Patriei . Se afla la etajul 1 din 10, intr-un imobil construit in anul 1974 . Suprafata utila totala : 36 mp . Pret : 65.000 euro . Pentru mai multe detalii si vizionari ma puteti contacta la 0729.233.993 Alexandru Radu
1806 EUR/m2 | 36 m2
aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti
ieri 05:10
Se vinde garsoniera situata pe Strada Anghel Moldoveanu, cu suprafata de 27 mp, amplasata la etajul 1 din 4, intr-un imobil construit in anul 1993. Garsoniera se vinde mobilata si utilata si beneficiaza de loc de parcare in spatele blocului. Zona este linistita, potrivita atat pentru locuit, cat si ...
1852 EUR/m2 | 27 m2
berceni, Sector 4, Bucuresti
ieri 05:10
Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, 2 bai, confort 1, situat in Bld. Metalurgiei, intr-un imobil construit in anul 2018 Disponibil la etajul 5 din 5, pod deasupra izolat, cu o suprafata utila de 70 mp plus 2 balcoane inchise in suprafata de 11 mp. Se vinde mobilat si utilat ...
2048 EUR/m2 | 81 m2
metalurgiei, Sector 4, Bucuresti
ieri 05:10
3 CAMERE TOTAL DECOMANDAT ndash; B-DUL METALURGIEI ndash; 81 MP ndash; 2 BAI ndash; PARCARE CADASTRATA Oportunitate excelenta intr-un bloc nou (2018), ideal pentru familie sau investitie sigura! B-dul Metalurgiei Etaj 5 5 cu lift + pod Suprafata totala 81 mp 3 camere total decomandate 2 bai 2 ...
2048 EUR/m2 | 81 m2
metalurgiei, Sector 4, Bucuresti
ieri 05:10
De vanzare un apartament modern, ideal atat pentru locuit, cat si pentru investitie, situat la 11 minute de mers pe jos de statia de metrou Dimitrie Leonida si 13 minute de metrou Aparatorii Patriei. Finisat complet, disponibil pentru mutare imediata, Incalzire in pardoseala, aer conditionat inclus Bloc ...
1815 EUR/m2 | 89 m2
aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti
ieri 05:10
Investeste inteligent ! Ofer spre vanzare garsoniera situata in sectorul 4, pe Drumul Binelui, la doar 15 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Aparatorii Patriei. Suprafata : 36 mp Termen finalizare : iulie 2026 Etaj : Parter inalt *Incalzire in pardoseala Pret : 68.500 euro ***POZE DE ...
1903 EUR/m2 | 36 m2
berceni, Sector 4, Bucuresti
ieri 05:10
2 camere spatios, NOU | Mall amp; Parc | Metrou Aparatorii Patriei | Drumul Binelui ndash; S4 Uneori, apartamentul potrivit nu e cel pe care il cauti multhellip; ci cel care te face sa spui bdquo;aici m-as vedea locuind. Asadar, te astept sa vizionezi urmatoarea proprietate : Situat in Sector 4 ...
1627 EUR/m2 | 67 m2
metalurgiei, Sector 4, Bucuresti
ieri 05:10