Imobiliare Sector 4 Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament 2 camere Brancoveanu
7
2

Vanzare apartament 2 camere Brancoveanu

De vanzare apartament cu 2 camere, complet decomandat,proiect imobiliar premium amplasat in proximitatea intersectiei dintre Bulevardul Constantin Brancoveanu si Strada Turnu Magurele, Sectorul 4, Bucuresti.Acest apartament prezentat are o suprafata utila de 53mp.Imobilul este situat in proximitatea ...

1740 EUR/m2 | 50 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere 34mp Metrou Aparatorii Patriei
5

Apartament 2 camere 34mp Metrou Aparatorii Patriei

Vă propunem spre vanzare un apartament de 2 camere confort 2, situat într-o zonă deosebit de atractivă, la ~10 de stația de METROU APARATORII PATRIEI. Apartamentul este locat intr-un bloc din anul 1971, este decomandat, mobilat, utilat, 34 mp, P din 10, se vinde exact asa cum este în poze. Avantajele ...

1853 EUR/m2 | 34 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
2 camere - Decomandat -  Giurgiului - centrala  proprie- etaj 1
16

2 camere - Decomandat - Giurgiului - centrala proprie- etaj 1

Va propunem spre vanzare un apartament de 2 camere,decomandat,cu o suprafata totala de 66 mp,din care face parte si o pivnita de 9 mp. Caracteristici: -etaj intermediar 1/3 -suprafata utila 53,42 mp+ balcon 3,82 mp+ pivnita 9,03mp -centrala proprie -instalatii electrice schimbate -compartimentare eficienta ...

1000 EUR/m2 | 66 m2

Giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament cu doua camere situat în zona Giurgiului
4
60

Apartament cu doua camere situat în zona Giurgiului

Apartament cu doua camere situat în zona Giurgiului sector 4 in spatele pietii Progresului, etaj 3 bloc 7 nivele cu vedere spre parc, zona foarte linistita, scoala aproape, statie metrou. Suprafata 50mp

50 m2

Giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere etaj 1  Metalurgiei
11

Apartament 2 camere etaj 1 Metalurgiei

Apartament 2 camere de vanzare, total decomandat, la aproximativ 20 minute de metrou Aparatorii Patriei Finalizat, gata de mutare Incalzire in pardoseala Finisaje premium Etaj 1 9 cu lift Suprafata 53 mp Terasa 26 mp Loc de parcare contra cost Pret 125.000 euro tva inclus, comision 0 Pentru ...

1582 EUR/m2 | 79 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Aparatorii Patriei 7 minute Ap 2 Cam mobilat+parcare
14

Aparatorii Patriei 7 minute Ap 2 Cam mobilat+parcare

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la parterul unui imobil finalizat in 2015, pe strada Dealul Bistritei, in zona Aparatorii Patriei, la 7 minute de statia de metrou. Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat, fiind ideal pentru mutare imediata Locul de parcare este inclus ...

1955 EUR/m2 | 53 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Brancoveanu Apartament 3 camere Decomandat Mobilat si Utilat
12

Apartament de vanzare cu 3 camere, situat in Bucuresti, Sector 4, Brancoveanu. Locuinta are o suprafata utila totala de 64.72 mp si este amplasata la etajul 4 din 4, intr-un imobil construit in anul 1975. Dispune de centrala proprie si aer conditionat, iar apartamentul se vinde complet mobilat si utilat. Compartimentare: ...

1954 EUR/m2 | 65 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

3 Camere Aparatorii Patriei Metrou
16

3 Camere Aparatorii Patriei Metrou

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Aparatorii Patriei, intr-un imobil construit in anul 1985 , disponibil la etajul 2 din 10, cu o suprafata utila de 73 mp. ID intern: 3613.

1986 EUR/m2 | 73 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera mobilata cu loc de parcare Popesti Leordeni
14
2

Garsoniera mobilata cu loc de parcare Popesti Leordeni

Vanzare in bloc nou garsoniera decomandata, mobilata si utilata, cu loc de parcare in conta indiviza la pretul de 46900 euro, in bloc nou cu centrala proprie, in bloc nou cu parculet in fata, in Popesti Leordeni, La cate minute este statie stb care duce la metrou Berceni si Piata Sudului.

1500 EUR/m2 | 30 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

2 Camere! 15 min Metrou Aparatorii Patriei! Mobilat si Utilat!
10

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1 sporit, situat in cartierul Metalurgiei, intr-un imobil construit in anul 2016 , disponibil la etajul parter din 5, cu o suprafata utila de 51 mp. ID intern: 3642.

1961 EUR/m2 | 51 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere gata de mutare Brancoveanu
14

Apartament 3 camere gata de mutare Brancoveanu

Ofer spre vanzare proprietate rezidentiala cu 3 camere, situata pe o strada linistita, cu acces rapid catre puncte de interes. Compartimentare practica, cu spatii bine organizate si lumina naturala buna. Imobil bine intretinut, cu vecinatati civilizate. Se vinde mobilata si utilata partial, oferind posibilitatea ...

1657 EUR/m2 | 70 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Apt 3 camere 2 bai mobilat utilat Bulevardul Metalurgiei
20

Apt 3 camere 2 bai mobilat utilat Bulevardul Metalurgiei

Ofer spre vanzare Proprietate rezidentiala cu 3 camere, compartimentare total decomandata, ideala pentru familie Localizare excelenta pe Strada B-dul Metalurgiei, zona cu acces rapid catre centre comerciale si mijloace de transport Suprafata generoasa, optim compartimentata pentru confort si functionalitate Imobil ...

2062 EUR/m2 | 81 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere, 2 bai  ~ Grand Arena
12
1

Apartament 3 camere, 2 bai ~ Grand Arena

Exclusivitate !!! Alliance Rezidential va ofera spre vanzare un apartament de 3 camere , 2 bai ,situat in apropiere de Grand Arena . Locatie : Strada Postalionului An constructie : 2020 Etaj : 2 4 ( cu lift ) Suprafata utila totala : 72 mp Se vinde partial mobilat ( ramane doar mobila de bucatarie ...

2065 EUR/m2 | 62 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere metrou Dimitrie Leeonida piscina
16
3

Apartament 3 camere metrou Dimitrie Leeonida piscina

Apartament 3 camere de vanzare in Cartierul Solar, situat intr-un complex rezidential modern, ideal pentru locuinta proprie sau investitie. Pret 120000 euro nemobilat sau 125000 euro mobilat si utilat complet. Acces rapid la autobuzele 73, 125, 141, 220, 241 cu legatura directa la Metrou Dimitrie Leonida ...

1818 EUR/m2 | 66 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apt 2 camere cu terasa Bulevardul Metalurgiei
12

Apt 2 camere cu terasa Bulevardul Metalurgiei

Ofer spre vanzare Proprietate rezidentiala cu 2 camere, ideala pentru locuire sau investitie Compartimentare moderna, cu spatii bine delimitate si zona exterioara generoasa Terasa spatioasa, potrivita pentru relaxare si activitati in aer liber Dotata cu centrala proprie, oferind control individual ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

De vanzare in exclusivitate – Apartament 3 camere, Str. Izvorul Muresului
18

De vanzare in exclusivitate ndash; Apartament 3 camere, Str. Izvorul Muresului Se ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat pe strada Izvorul Muresului, intr-un imobil construit in anul 1975. Etaj 4 din 4 Complet mobilat si utilat Centrala termica proprie Loc de parcare de la primarie ...

2016 EUR/m2 | 63 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere decomandat mobilat Brancoveanu-Izvorul Muresului
19

Se vinde apartament cu 3 camere situat in Bucuresti, sector 4, pe Strada Izvorul Muresului nr. 11. Apartamentul are o suprafata utila totala de 64.72 mp si este amplasat la etajul 4 din 4, intr-un imobil construit in perioada 1975ndash;1976. Locuinta beneficiaza de instalatii electrice si sanitare schimbate, ...

2077 EUR/m2 | 65 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Berceni Drumul Binelui - 2 camere cu acte gata decomandat
8

Berceni Drumul Binelui - 2 camere cu acte gata decomandat

De vanzare in bloc nou, cu acte gata si mutare imediata un apartament cu 2 camere decomandat, confort 1,Incalzire in pardoseala situat in cartierul Metalurgiei, intr-un imobil construit in anul 2024, disponibil la etajul 1 din 8, cu o suprafata utila de 68 mp,

1463 EUR/m2 | 68 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere Aparatorii Patriei 15 minute
10

Apartament 2 camere Aparatorii Patriei 15 minute

De vanzare apartament 2 camere complet decomandat, intr-un bloc in constructuctie, pe strada Drumul Binelui, sector 4, la 15 minute de Aparatorii Patriei. -An constructie 2026 ( termen de finalizare August 2026) -Suprafata utila totala 65 mp -Etaj 1 -Incalzire in pardoseala -Posibilitate de a va ...

1860 EUR/m2 | 57 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera cu parcare inclusa, langa metrou Dimitrie Leonida
8
2

Ofer spre vanzare garsoniera situata in Popesti Leordeni, la aproximativ 8 minute de mers pe jos de metrou Dimitrie Leonida si statia STB 125. La 6 minute se afla o alta statie STB deservita de liniile 125, 232, 438 si 475. Garsoniera are suprafata utila de 30,8 mp si este situata la etajul 3 din 3, ...

1610 EUR/m2 | 41 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere Sector 4 Mobilat si Utilat
20

Apartament 3 camere Sector 4 Mobilat si Utilat

Apartament 3 camere de vanzare ndash; Sector 4, Bucuresti (Strada Stupilor) Se ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat pe strada Stupilor etaj 4 din 4 (fara lift). Suprafata: 68.61 mp An constructie: 1967 Centrala proprie pe gaz Terasa refacuta Apartamentul se vinde mobilat si utilat (TV-urile ...

1594 EUR/m2 | 69 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

5 Minute Metrou Aparatorii Patriei Apt 2 camere
13
1

5 Minute Metrou Aparatorii Patriei Apt 2 camere

Ofer spre vanzare Proprietate rezidentiala cu 2 camere, potrivita pentru locuire sau investitie Suprafata eficient compartimentata, ideala pentru optimizare si personalizare Imobil solid, construit din structura rezistenta specifica perioadei Se vinde conform prezentarii din imagini, oferind posibilitatea ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Aurel Persu Apartament 3 camere mobilat utilat
14

Aurel Persu Apartament 3 camere mobilat utilat

Mobilat si utilat complet, gata pentru mutare imediata Modern compartimentat, oferind confort si functionalitate Masura generoasa a suprafetei totale de 94.7 mp Materialele folosite sunt de calitate, asigurand durabilitate Beneficiaza de baie amenajata practic si eficient Masina parcata in cota parte, ...

1758 EUR/m2 | 95 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat - Sector 4 - OFERTA LIMITATA
5

Apartament 2 camere decomandat - Sector 4 - OFERTA LIMITATA

PROMOTIA LUNII IANUARIE Apartament 2 camere decomandat ndash; Sector 4 - Suprafata: 67.20 mp - Etaj intermediar - Bloc cu lift - Centrala termica proprie - Calorifere - Finisaje de inalta calitate ndash; la alegere - Acte pregatite pentru vanzare - Mutare: mai 2026 Preturi: 96.500 euro + TVA ...

1440 EUR/m2 | 67 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-4
Salvează căutarea