Imobiliare Sector 4 Bucuresti

Promovat
Apartamente 3 camere zona Aparatorii Patriei
7
2

Apartamente 3 camere zona Aparatorii Patriei

Apartament 3 camere, etaj 4 5, bloc izolat termic. Apartamentul este situat pe Aleea Moldovita, in spatele Universitatii Spiru Haret, la 8 min de Metrou-Aparatorii Patriei(Linia albastra care duce in Pipera)

55 m2

Aparatorii Patriei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere in zona Izvorul Rece
7
4

Apartament 2 camere in zona Izvorul Rece

Apartament 2 camere in zona Izvorul Rece,Berceni situat la doar 15 min de metrou cu o suprafata de 48mp situat la etajul 3 blocul dispune de lift . Complet mobilat si utilat. Apartamentul detine centrala . Chiria este 1 luna + 1 luna garantie . Nu acceptam animale de companie.

48 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Brancoveanu - Oltenitei - bloc 1983 - nerenovat
12

Brancoveanu - Oltenitei - bloc 1983 - nerenovat

Apartament cu 4 camere zona Brancoveanu - Piata Sudului (Șos. Olteniței nr. 162) - Etaj 9/10 - Vedere Sud Apartament situat pe Șos. Olteniței nr. 162, la etajul 9 din 10, cu vedere sudică și compartimentare practică. Proprietatea este liberă și poate fi preluată imediat. Locuința este nerenovată, oferind ...

1801 EUR/m2 | 83 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsoniera in zona Aparatorii Patriei
4
3

Garsoniera in zona Aparatorii Patriei

Oferim spre inchiriere garsoniera intr-o zona linistita,in zona Aparatorii Patriei,la etaj 1,suprafata de 30 mp,m complet utilata si mobilata. Aproape de statia de metrou Aparatorii Patriei, la doar 10 minute, la fel si de statiile de autobuz. Are in aproprierea ei si supermarketuri. Pentru doritori ...

30 m2

Aparatorii Patriei, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere decomandat { Grand Arena }
8

Apartament 3 camere decomandat { Grand Arena }

Oferim spre vanzare un apartament de 3 camere decomandat , in sectorul 4 . Locatie : Strada Turnu Magurele Grand Arena : 5-6 minute mers pe jos Suprafata utila : 70 Etaj : 10 10 An constructie : 1974 Mobilat - utilat ( fara TV , masina de spalat , frigider ) Teava de gaz trasa in casa . Loc de ...

1657 EUR/m2 | 70 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Bulevardul Alexandru Obregia - Apartament 3 camere
8

Bulevardul Alexandru Obregia - Apartament 3 camere

Bulevardul Alexandru Obregia - Apartament 3 camere mobilat Locatia : Aleea Terasei Detalii proprietate : - suprafata utila : 64.70 totala : 69.30 mp - an constructie bloc : 1964 - etaj : 1 4 Complet mobilat si utilat . Pret : 149.900 euro Detalii si vizionari la : 0729 233 500

2306 EUR/m2 | 65 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere || Aparatorii Patriei || 7 min metrou
19
1

Apartament 2 camere || Aparatorii Patriei || 7 min metrou

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Aparatorii Patriei, la doar 7 minute de statia de metrou, intr-o locatie cu acces rapid catre toate facilitatile necesare. Locuinta este amplasata la etajul 1 din 10 si dispune de o suprafata de 36 mp, fiind bine compartimentata si potrivita ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere decomandat ~ Constantin Brancoveanu
12

Apartament 3 camere decomandat ~ Constantin Brancoveanu

Apartament 3 camere decomandat ~ Izvorul Muresului Oferim spre vanzare un apartament de 3 camere decomandat , in sectorul 4 . Locatie : Strada Izvorul Muresului Suprafata utila totala : 65 mp Centrala proprie . Apartamentul a fost complet renovat, inclusiv instalatii electrice si sanitare intre ...

1954 EUR/m2 | 65 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

De vanzare in exclusivitate apartament 2 camere – Str Argeselu
10
1

De vanzare in exclusivitate apartament 2 camere ndash; Str Argeselu 5-7 Etaj 1 din 4 Suprafata 38 mp Bloc construit in 1969 Se vinde mobilat si utilat, fara frigider, masina de spalat si TV Fara loc de parcare Pret 60.000 euro Pentru detalii si vizionari: 0787571547 Disponibil si pe WhatsApp

1579 EUR/m2 | 38 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere ~ Metrou Aparatorii Patriei
5

Apartament 2 camere ~ Metrou Aparatorii Patriei

Va oferim spre vanzare un apartament de 2 camere, confort 2 , in sectorul 4 ( zona Aparatorii Patriei ) Locatie : Strada Moldovita 8-10 minute ~ Metrou Aparatorii Patriei Suprafata utila totala : 36 mp Etaj : 1 10 An constructie : 1974 ( bloc reabilitat ) Mobilat si utilat. ...

1971 EUR/m2 | 34 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere || bloc nou || metrou Aparatorii Patriei
9

Va oferim spre vanzare un apartament de 2 camere, situat intr-un bloc nou, la doar 15 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Aparatorii Patriei si in apropierea statiei de autobuz. Locuinta este ideal amplasata, oferind acces rapid la mijloacele de transport si facilitati din zona. Detalii apartament: ...

1606 EUR/m2 | 66 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere bloc nou langa metrou Aparatorii Patriei
10
2

Va propunem un apartament modern, situat la parter inalt al unui bloc nou cu regim de inaltime P+6, amplasat intr-o zona linistita si foarte bine conectata la oras. Detalii apartament: Finisaje personalizabile: apartamentul se preda bdquo;la cheie, iar finisajele pot fi alese conform preferintelor ...

1627 EUR/m2 | 75 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

De vanzare apartament 2 camere – Sky Oltenitei | 59 mp | mobilat si utilat complet
7
1

Va prezentam un apartament modern de 2 camere, situat in complexul Sky Oltenitei, ideal pentru locuit sau investitie. Detalii proprietate: Suprafata: 59 mp Etaj 2 10 Se vinde complet mobilat si utilat Compartimentare eficienta Bloc cu lift Pret apartament: 126.000 Euro Loc parcare: ...

2136 EUR/m2 | 59 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Vila de vanzare || 4 camere || curte mare || aproape Grand Arena
11

Proprietate moderna, amplasata intr-o zona linistita, ideala pentru o familie care isi doreste confort si acces rapid catre oras. Caracteristici generale: Suprafata utila: 133 mp Regim de inaltime: Parter + Etaj 1 + Mansarda Curte: 180 mp Locuri de parcare: 2 Compartimentare ...

1917 EUR/m2 | 133 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Berceni-Vila 7 Camere-Gata de Mutare
20

Berceni-Vila 7 Camere-Gata de Mutare

Berceni Metrou Aparatorii Patriei-Vila Individuala - 7 Camere - Piscina De vanzare casa individuala, situata in sectorul 4 al capitalei la aproximativ 8-10 minute de Aparatorii Patriei . Aceasta dispune de o suprafata utila de 350mp si este compartimentata astfel : - Parter : Living, birou, bucatarie, ...

1243 EUR/m2 | 350 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Metalurgiei Ap 2 Camere+Parcare+Boxa
19

Metalurgiei Ap 2 Camere+Parcare+Boxa

Apartament 2 camere de vanzare ndash; Drumul Binelui, Sector 4 Va propun spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, situat pe Drumul Binelui, Sector 4, intr-un bloc construit in 2021, la etajul 1 din 7. Apartamentul are o suprafata utila de 53.6 mp si se vinde complet mobilat si utilat, fiind pregatit ...

2264 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

{Metrou Aparatorii Patriei } Apartament 2 camere
3
1

{Metrou Aparatorii Patriei } Apartament 2 camere

Alliance Rezidential va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, la un minut de statia de Metrou Aparatorii Patriei . Suprafata utila totala : 52.1 mp Disponibil la parterul unui imobil cu 4 etaje . Apartamentul se preda la cheie . Se pot achizitiona si locuri de parcare (tip Klaus) . Termen ...

1803 EUR/m2 | 52 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Berceni-Apartament 3 Camere-Gata de Mutare
15

Berceni-Apartament 3 Camere-Gata de Mutare

Metalurgiei Mall Grand Arena - Apartament 3 Camere - Gata de Mutare De vanzare apartament cu 3 camere situat in sectorul 4 al capitalei, strada Postalionului. Se afla la etaj 2 din 4 cu lift . Dispune de o suprafata utila totala de 72.1 mp, incluzand balconul (partial inchis) . Compartimentare ...

1736 EUR/m2 | 72 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere de vanzare – 98 mp – etaj 9 10 – mobilat si utilat – parcare inclusa
7
2

Va propunem spre vanzare un apartament spatios cu 3 camere, situat intr-un imobil modern, ideal pentru o familie sau pentru investitie. Locuinta se vinde mobilata si utilata, fiind pregatita pentru mutare. Caracteristici principale: Apartament 3 camere Suprafata 98 mp Etaj 9 din 10 Compartimentare ...

1684 EUR/m2 | 98 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere decomandat || renovat || Aparatorii Patriei
13
1

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, complet decomandat, situat intr-un bloc reabilitat termic, amplasat intr-una dintre cele mai cautate zone din sudul Capitalei ndash; Aparatorii Patriei. Locuinta beneficiaza de acces rapid catre statia de metrou Aparatorii Patriei si multiple mijloace ...

1959 EUR/m2 | 74 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Grand Arena Mall  Apartament cu 3 Cam Decomandat OFERTA
11

Grand Arena Mall Apartament cu 3 Cam Decomandat OFERTA

De vanzare apartament cu 3 camere decomandat, bucatarie inchisa, cu o suprafata totala de 70.4 mp, aflat intr un bloc finalizat, sector 4, Bucuresti, in apropiere de Grand Arena Mall. Statie autobuz in apropiere cu linie directa catre metrou Aparatorii Patriei. Imobilul dispune de centrala proprie, ...

1737 EUR/m2 | 70 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Aparatorii Patriei la 5 min. - 3 camere 74mp renovat
15

Aparatorii Patriei la 5 min. - 3 camere 74mp renovat

Apartament 3 camere, decomandat ndash; #536;oseaua Berceni La doar 5minute de mers pe jos de Metrou Aparatorii Patriei Apartament de 3 camere situat la etajul 2 al unui bloc cu 10 niveluri, intr-o zona excelent conectata la transportul public. Blocul este reabilitat termic, iar imobilul, construit in ...

1959 EUR/m2 | 74 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Aparatorii Patriei | 2 Camere Tip Studio | Mobilat   Utilat | Parcare Inclusa
9

Aparatorii Patriei | 2 Camere Tip Studio | Mobilat Utilat | Parcare Inclusa

Aparatorii Patriei | 2 Camere Tip Studio | Mobilat amp; Utilat | Parcare Inclusa Str. Dealul Bistritei ndash; Sector 4 5 min pana la metrou Aparatorii Patriei Pret: 103.600 euro; Suprafata utila: 53,3 mp 2 camere tip studio Parter din 3 etaje Centrala termica proprie Mobilat si utilat complet ...

1955 EUR/m2 | 53 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere Aparatorii Patriei Gata de mutare
12

Apartament 3 camere Aparatorii Patriei Gata de mutare

3 camere decomandat bull; 73 mp bull; Renovat complet bull; 4 min de metrou Aparatorii Patriei Va ofer spre vanzare un apartament de 3 camere decomandat, 73 mp, situat pe Soseaua Berceni, la doar 4 minute de metrou Aparatorii Patriei. Apartamentul se afla la etajul 2 10, intr-un bloc din 1985, cu lift ...

1986 EUR/m2 | 73 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-4
Salvează căutarea