Imobiliare Sector 4 Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 4 Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsoniera de vanzare Aparatorii Patriei
8
65

Garsoniera de vanzare Aparatorii Patriei

Vă propunem spre vanzare garsoniera, situata într-o zonă deosebit de atractivă, langa PASAJUL EUROPA UNITA. Garsoniera este renovata 2024 tip studio open space, etaj 5 din 8 intr-un bloc din 1970 fara risc seismic, scara curata. Actele sunt la zi, cadastru si intabulare actualizate conform cu recompartimentarea ...

1333 EUR/m2 | 30 m2

Aparatorii Patriei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartamente 2 camere zona  Piata Resia
3
3

Apartamente 2 camere zona Piata Resia

Inchiriez apartament frumos mobilat, Piata Resita, etaj 2, utilat complet, 47mp. Detalii tel

47 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
3 Camere Brancoveanu Hudin Sector 4
15
11

3 Camere Brancoveanu Hudin Sector 4

Apartament 3 camere Zona Huedin Brâncoveanu | 64 mp | Mobilat & Utilat | 95.000 Descoperă confortul unui apartament spațios, situat într-o zonă verde și liniștită, la doar câțiva pași de Bulevardul Constantin Brâncoveanu! 3 camere decomandate Suprafață totală: 64 mp Etaj 5 10 | Bloc cu lift ...

1484 EUR/m2 | 64 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Acte gata - mutare directa - 3 camere la Metrou Aparatorii Patriei, Berceni, sector 4
14
10

Direct dezvoltator | Comision zero | Apartament 3 camere | 2 bai | 2 balcoane | Acte gata | Mutare imediata | Incalzire pardoseala Locatie : Berceni Sector 4, la doar 10 minute de mers pe jos de metrou Aparatorii Patriei Te invităm să descoperi un apartament modern și complet finalizat, situat într-un ...

1615 EUR/m2 | 90 m2

Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Grand Arena  ~ Apartament 3 camere
18

Grand Arena ~ Apartament 3 camere

Grand Arena - Apartament 3 camere mobilat - utilat Locatie : * Strada Stupilor * Metrou Aparatorii Patriei - STB 102 ( 15 minute ) 22 minute mers pe jos Detalii proprietate : * suprafata utila : 64.12 mp totala : 68.61 mp * an constructie : 1967 * etaj : 4 4 ( fara lift ) - terasa refacuta ...

1719 EUR/m2 | 64 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Metrou Aparatorii Patriei Apartament 2 Camere Mobilat Utilat
13

Apartament 2 camere cu parcare inclusa | Aparatorii Patriei Descopera un apartament care imbina confortul, intimitatea si pozitia excelenta, ideal atat pentru locuire imediata, cat si pentru investitie sigura. Situat pe strada Dealul Bistritei, intr-un imobil modern, finalizat in 2015, acest apartament ...

1955 EUR/m2 | 53 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Berceni Aparatorii Patriei Ap 3 camere 12 min metrou
18

Berceni Aparatorii Patriei Ap 3 camere 12 min metrou

Va prezint noul proiect situat in sector 4 - Aparatorii Patriei Apartament 76 mp de vanzare ndash; Complex Nou, Premium Descriere: Apartament 3 camere, 76 mp disponibil intr-un complex rezidential modern, situat la doar 12 minute de statia de metrou Aparatorii Patriei. Proiectul se remarca prin: bull; ...

1768 EUR/m2 | 69 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

EXCLUSIVITATE - Apartament 3 camere - Metrou Piata Sudului Brancoveanu
17

EXCLUSIVITATE ndash; Apartament 3 camere | Str. Izvorul Muresului Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere, situat pe strada Izvorul Muresului, intr-un bloc construit in 1975, la etajul 4 din 4, cu o suprafata de 65 mp. Acces rapid la metrou 15 minute de mers pe jos pana la Metrou Aparatorii ...

1954 EUR/m2 | 65 m2

piata sudului, Sector 4, Bucuresti

Casa Tip Duplex P+1+M - Gata de mutare - Grand Arena Sector 4 - 180mp Teren
11
1

De vanzare ndash; Casa tip Duplex, Sector 4 ndash; Grand Arena Locatie excelenta, zona linistita si aproape de toate facilitatile. Detalii principale: Regim: P+1+M (parter + etaj + mansarda) Suprafata utila: 132 mp Teren: 180,5 mp Compartimentare: 4 camere, 3 bai Casa gata ...

1894 EUR/m2 | 132 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere - Sector 4 - 700m Metrou Ap. Patriei
15
1

Apartament 2 camere - Sector 4 - 700m Metrou Ap. Patriei

Apartament 2 camere de vanzare ndash; Sector 4, Aparatorii Patriei Locatie excelenta Apartament situat in Sector 4, la doar 700 m de statia de metrou Aparatorii Patriei, cu acces rapid la mijloace de transport, magazine, scoli si alte puncte de interes. Detalii proprietate: Suprafata: 36 mp ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament cu 3 camere | decomandat - SECTOR 4 -
6
1

Apartament cu 3 camere | decomandat - SECTOR 4 -

Vand apartament cu 3 camere, decomandat, in sectorul 4 al capitalei, zona Metalurgiei Grand Arena . Apartamentul se vinde complet finisat, cu centrala proprie . Imobilul dispune de 6 etaje si va fi dotat cu 2 lift.uri . Se pot achizitiona si locuri de parcare separat la pretul de 8000 euro + TVA, ...

1436 EUR/m2 | 70 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere Tip Studio – 750m Metrou Ap. Patriei
10

Apartament 2 camere Tip Studio – 750m Metrou Ap. Patriei

Apartament 2 camere ndash; Tip Studio | Bloc nou 2015 Suprafata: 63,30 mp Parter 4 La 750 m de Metrou Aparatorii Patriei Complet mobilat si utilat Loc de parcare inclus Ideal pentru locuit sau investitie Zona linistita, acces rapid la transport si magazine Pret: 103.600 euro; ...

1644 EUR/m2 | 63 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Zona Metalurgiei - TMC Park | Apartament 2 camere
14

Zona Metalurgiei - TMC Park | Apartament 2 camere

Apartament 2 camere de vanzare | Etaj 1 Pret: 120.000euro; negociabil Localizare: Drumul Binelui, sector 4 TMC PARK Etaj 1 6 Compartimentare practica si confortabila: 2 camere luminoase Bucatarie complet utilata Baie moderna Incalzire in pardoseala Boxa in proprietate inclusa Loc de parcare ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera moderna || bloc nou || 15 min metrou Aparatorii Patriei
7
1

Va oferim spre vanzare o garsoniera moderna, situata intr-un bloc nou, la doar 15 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Aparatorii Patriei si in apropierea statiei de autobuz. Locuinta beneficiaza de o amplasare excelenta, cu acces rapid catre mijloacele de transport si toate facilitatile din ...

1903 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 cam.  || renovat  || aproape Sudului || parcare || mobilat
13

Apartament 3 cam. || renovat || aproape Sudului || parcare || mobilat

Iti prezentam un apartament cu 3 camere, ideal pentru familie, situat intr-o zona bine conectata din Bucuresti. Locuinta are o suprafata totala de 68 mp si este amplasata la etajul 4 din 4 al unui bloc construit in 1967, cu terasa reabilitata recent, fara probleme de infiltratii. Proprietatea a fost ...

1618 EUR/m2 | 68 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Metrou Aparatorii Patriei Ap 2 Cam decomandat 65 MP
7

Metrou Aparatorii Patriei Ap 2 Cam decomandat 65 MP

Apartament cu 2 camere de vanzare direct de la Dezvoltator, Drumul Binelui, sector 4, cu o suprafata utila totala de 65 mp. Constructia se afla in apropierea celor mai importante puncte de interes din partea sud a orasului, cu acces rapid catre centrul orasului prin mijloacele de transport in comun ...

1973 EUR/m2 | 65 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere 95 mp | Aurel Persu – Sector 4 | Parcare + Boxa incluse
18

Apartament 3 camere spatios ndash; 95 mp ndash; Sector 4, zona Aurel Persu Situat la parter inalt, intr-un bloc din 2011, apartamentul are 94,7 mp utili si se vinde complet mobilat si utilat. Pozitionat excelent, la 2 minute de statia STB, aproape de Parcul Tudor Arghezi, Lidl, Kaufland, Grand Arena ...

1716 EUR/m2 | 95 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Metrou Aparatorii Patriei 3 camere decomandat
18

Metrou Aparatorii Patriei 3 camere decomandat

Apartament 3 camere decomandat ndash; la 5 minute de Metrou Aparatorii Patriei Se ofera spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat pe Soseaua Berceni, la doar 300 m (aprox. 5 minute de mers pe jos) de statia de metrou Aparatorii Patriei. Localizare: Soseaua Berceni Etaj: 2 din 10 (bloc cu ...

1986 EUR/m2 | 73 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

3 CAMERE - 95mp - PARCARE - BOXA - 167.000eur
19

3 CAMERE - 95mp - PARCARE - BOXA - 167.000eur

3 Camere decomandat Situat pe strada Aurel Persu Etaj Parter din 4 95mp Mobilat Utilat Parcare in cota parte indiviza Boxa 12mp la Mansarda Centrala Proprie Pret 167.000eur 0729 - 233 - 211 disponibil si pe whatsapp

1758 EUR/m2 | 95 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Ap. 3 camere | 94.7 mp | Parter | Mobilat si utilat | Parcare + boxa
20

Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere, situat pe strada Aurel Persu, intr-un imobil construit in 2011, ideal pentru locuinta sau investitie. Apartamentul este amplasat la parter si beneficiaza de o suprafata totala de 94.7 mp, oferind spatii generoase si bine compartimentate. Detalii proprietate: ...

1777 EUR/m2 | 94 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Metrou Dimitrie Leonida ~ Apartament 3 camere ~ 2 bai
17

Metrou Dimitrie Leonida ~ Apartament 3 camere ~ 2 bai

Metrou Dimitrie Leonida - Apartament 3 camere ~ 2 bai Detalii proprietate : * suprafata utila : 70.17 mp * an constructie : 2016 * demisol inalt 5 Mobilat - utilat cu exceptii : Sufragerie: * televizor * sistem audio * lampi * scaun scoica * scaun * masa extensibila * tablouri * pick-up Bucatarie: ...

1429 EUR/m2 | 70 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

 Garsoniera  Renovata – Eroii Revolutiei | Mutare Imediata 
12
2

 Garsoniera Renovata – Eroii Revolutiei | Mutare Imediata 

Garsoniera Decomandata Renovata ndash; Eroii Revolutiei | Mutare Imediata Iti propunem spre vanzare o garsoniera complet renovata, situata intr-o zona accesibila din Sectorul 5, pe strada Magurei. Proprietatea este ideala atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Localizare: zona Eroii Revolutiei ...

1997 EUR/m2 | 30 m2

eroii revolutiei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera decomandata - 46mp - Sector 4 - OFERTA LIMITATA
6
1

Garsoniera decomandata - 46mp - Sector 4 - OFERTA LIMITATA

PROMOTIA LUNII IANUARIE Garsoniera decomandata ndash; Sector 4 - Suprafata: 46.20 mp - Etaj intermediar - Bloc cu lift - Centrala termica proprie - Calorifere - Finisaje de inalta calitate ndash; la alegere - Acte pregatite pentru vanzare - Mutare: mai 2026 Preturi: 69.000 euro + TVA ndash; ...

1500 EUR/m2 | 46 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere | Sector 4 | Bloc 2022 | Parcare + Boxa Incluse
16

Apartament cu 2 camere de vanzare in Bucuresti, Sector 4 Apartamentul este situat la etajul 1 al unui imobil cu 7 etaje, finalizat in anul 2022, si beneficiaza de o compartimentare moderna si eficienta. Suprafata utila totala este de 53,6 mp, oferind un spatiu confortabil si bine organizat. Se vinde ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-4
Salvează căutarea