Imobiliare Sector 5 Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 5 Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartamente cu 2 camere de inchiriat
7

Apartamente cu 2 camere de inchiriat

Apartamente cu 2 camere de inchiriat. Cladirea de apartamente este o constructie noua cu 3 etaje, intabulata in anul 2024 cu toate finisajele finalizate. Apartamentele sunt mobilate partial (baie utilata complet si bucatarie utilata complet). Apartamentele sunt dotate cu toate utilitatile (gaze naturale, ...

57 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
De inchiriat - 2 Camere tip studio | fix la Metrou Unirii 1 | ULTRACENTRAL | Totul Nou! Bloc dupa 90
10

Apartament tip studio - 2 camere - de inchiriat FIX la Metrou Unirii 1 | Totul NOU! | ULTRACENTRAL Locație premium ultracentral, la doar câteva secunde de stația de metrou Unirii 1. An constructie dupa 1990 - bloc modern, foarte curat și întreținut CARACTERISTICI - suprafata totala utila: 43mp - ...

43 m2

Unirii, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Proprietar inchiriez apartament 2 camere
7

Proprietar inchiriez apartament 2 camere

Inchiriez apartament 2 camere langa Parcul Carol. Apartamentul este decomandat, mobilat, etaj intemediar si foarte aproape de metrou. Se inchiriaza pe termen lung.

55 m2

Parcul%2bCarol%2b%2b(Viilor), Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament central address residence
7

Apartament central address residence

Proprietar,vand apartament 2 camere,decomandat,et P 12(situat la nivelul etajului 1),complet mobilat si utilat 2026.Suprafata totala este de 61mp,din care 10mp terasa,la care este acces din toate camerele,inclusiv bucataria. Blocul face parte din complexul CENTRAL ADDRESS RESIDENCE,situat pe Sos Progresului,in ...

2738 EUR/m2 | 61 m2

Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Penthouse zona Petre Ispirescu -Dr Sarii
5

Penthouse zona Petre Ispirescu -Dr Sarii

an bloc2024 an receptie2025 suprafata utila 117mp totala 219mp 2locuri parcare incluse in pret pretul incluse si TVA Format la et7 din living cu bucatarie open space+baie et8-3 dormitoare cu3 bai individuale 1dressing in zona holului terasa 94mp dormitoarele au iesire in terasa mai multe detalii video ...

3932 EUR/m2 | 117 m2

Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat | 67 mp | Parter | Bloc reabilitat 2024 | Petre Ispirescu Sector 5
10
2

Proprietar ofer spre vânzare un apartament de 2 camere decomandat, generos și bine compartimentat, situat într-un imobil solid (1986), recent reabilitat termic (2024), amplasat într-o zonă liniștită și accesibilă din Sector 5 strada Petre Ispirescu. Caracteristici principale: Suprafață utilă: 67 mp ...

1612 EUR/m2 | 67 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

13 Septembrie-spatiul comercial stradal,renovat total,centrala termica SC
10
23

Avem deosebita placere de a va propune spre inchiriere un spatiul comercial stradal pe 13 Septembrie, suprafata utila 65 mp, vitrina aproximativ 4 mp, sala de vanzare open space, grup sanitar, 2 intrari, 380, renovat total acum, centrala proprie, liber,etc. Acces rapid catre toate mijoloacele de transport. Se ...

65 m2

13%2bSeptembrie, Sector 5, Bucuresti

13 Septembrie-spatiul comercial stradal sau de birouri-renovat total-centrala termica B
10
4

65 m2

13%2bSeptembrie, Sector 5, Bucuresti

13Septembrie-spatiul comercial stradal,renovat total,centrala termica B1
10
10

Avem deosebita placere de a va propune spre inchiriere un spatiul comercial stradal pe 13 Septembrie, suprafata utila 65 mp, vitrina aproximativ 4 mp, sala de vanzare open space, grup sanitar, 2 intrari, 380, renovat total acum, centrala proprie, liber,etc. Acces rapid catre toate mijoloacele de transport. ...

65 m2

13+Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Teren pentru amplasare PANOU PUBLICITAR
1
1

Teren pentru amplasare PANOU PUBLICITAR

Propietar, ofer spre închiriere teren , suprafața 700 mp, situat stradal Bucuresti, Sos Salaj, Sector 5 . In zona fiind construite ansambluri rezidentiale ( Confort Urban, Dream Residence ), terenul este IDEAL PENTRU AMPLASARE PANOURI PUBLICITARE. Zona este în plină dezvoltare, pe lângă teren trec ...

700 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Vanzare 2 camere Unirii Parlament
13
6

Vanzare 2 camere Unirii Parlament

Vanzare apartament cu 2camere Natiunile Unite-Parlament,ultracentral, etaj 6, decomandat, bloc 1991, suprafata utila 61mp + dependinte + 2 terase de 11mp fiecare, utilat mobilat (mobilier nou), aer conditionat in fiecare camera, orientare sud-est, situat foarte aproape de cladirea Parlamentului Romaniei, ...

4098 EUR/m2 | 61 m2

Izvor, Sector 5, Bucuresti

Vind apartament 3 camere sector 5
5

Vind apartament 3 camere sector 5

Vand apartament 3 camere pe strada pecineaga nr 14 bloc 23 sc 2 apartament 21 parter visavi de oarcu pecineaga Zona rahova sector 5 Direct de la proprietar acte la zi Pentru mai multe informatii astept sa ma contactati

1740 EUR/m2 | 73 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Casă de vânzare   79 900 euro
10
31

Casă de vânzare 79 900 euro

Casă de vânzare fără probleme juridice, acte complete,vanzare imediată! Se vinde casă la curte de 200 m2, casa in forma de L 90 m2, curte in mijloc libera 110m2, construcție mixtă (paiantă + cărămidă), 1 bucatarie 3 camere, 1 baie, 1 hol mare, 3 magazii cu toate utilitățile funcționale,pod (sobe cu ...

400 EUR/m2 | 200 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Garsonieră 47 mp | Etaj 1din 4 | Bloc 2011 | Parcare proprie inclusă | 69.500 euro
7
12

Proprietate situată pe Drumul Ghindari, într-un imobil construit în perioada 2011-2012, cu regim de înălțime P+3, la etajul 1 poziție echilibrată și confortabilă. Suprafață totală 47,70 mp (42,29 mp utili + balcon 5,41 mp), compartimentare eficientă, bucătărie separată și balcon închis. Caracteristici: ...

1479 EUR/m2 | 47 m2

Prelungirea%2525252525252525252bGhencea, Sector 5, Bucuresti

Inchiriere 3 camere Rahova
12
9

Inchiriere 3 camere Rahova

Margeanului -Misca Petre- 3 camere confort 1 , decomandat, et.10 10, mobilat si utilat, AC, 2 grupuri sanitare , 2 balcoane , liber, toate utilitatile.

70 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere semidecomandat 2

Apartament 2 camere semidecomandat

Ap 2 cam,baie,bucătărie,balcon închis cu termopan,gresie,faianță, parchet,centrală termică, aer conditionat

1000 EUR/m2 | 45 m2

Sector 5, Bucuresti

Casa +teren 266 mp București Viilor
14
55

Casa +teren 266 mp București Viilor

CASA + TEREN - PRET DE APT CU 3 CAMERE BUCURESTI IDEAL PENTRU INVESTITIE -INCHIRIAT -LOCUIT ZONA SEMICENTRALĂ -10 MIN PIATA UNIRII 10 MIN LA PAS -PARC CAROL 7 MIN MAX PÂNĂ LA STATII STB CE MERG IN 5 ZONE ALE BUCURESTIULUI 10 MIN PANA LA METROU Casă căramidă tigănească dublă 1962 construcție ...

1311 EUR/m2 | 90 m2

Sector 5, Bucuresti

Garsoniera 38 m 2 utili
10
77

Garsoniera 38 m 2 utili

Garsoniera Semidecomandata 38 m 2 Utili. Etaj 1 din 4 Garsoniera este utilată complet. Încălzire in pardoseala. Aer condiționat. Dotări: Canapea extensibilă;TV.;Dresing ; Bucătăria este mobilata (Nou ) Frigider, Plita,Cupto electric,Boiler electric,Masina de spalat rufe. Toate electrocasnicele sunt noi. Garsoniera ...

1066 EUR/m2 | 38 m2

Ferentari, Sector 5, Bucuresti

Vând apartament București

Vând apartament București

Vând sau schimb cu casa Câmpina, urgent apartament doua camere, confort 1, decomandat, 52 mp, et. 3 4, aer condiționat, centrala proprie, îmbunătățit, bloc izolat termic, zonă liniștită, civilizată, str. Dunavăț, sect.5, București.

2481 EUR/m2 | 52 m2

Salaj, Sector 5, Bucuresti

Teren Frumusani Padurisu
1
2

Teren Frumusani Padurisu

Vand teren extravilan arabil in Frumusani, sat Padurisu, 5000 mp, deschidere 25 ml, intabulat, pret 12eur/mp negociabil

Sector 5, Bucuresti

Proprietar, inchiriez apartament cu 2 camere, Antiaeriana, sector 5
6