Imobiliare Sector 5 Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 5 Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsoniera de inchiriat Rahova
3
2

Garsoniera de inchiriat Rahova

Garsoniera de inchiriat Rahova,38 mp,etaj 2 8,spatiu luminos si bine compartimentat,complet mobilata si utilata. Ideal pentru o persoana sau un cuplu,la doar 4-5 minute de metrou,acces rapid catre statia Petrache Poenaru si Eroii Revolutiei,aproape de Piata Rahova si Parcul Carol,zona linistita cu acces ...

38 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 4 camere de închiriat, 120 mp, vilă, ideal sediu firmă
8

B-North Real Estate vă propune spre închiriere Apartament 4 camere, 120 mp, vilă – ideal sediu firmă sau rezidențial Descriere Apartament spațios de 4 camere, situat într-o vilă renovată integral (interior/exterior), cu doar 3 unități locative, amplasat la etajul 3 din 3, într-o zonă liniștită, fără ...

120 m2

cotroceni, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Garsonieră de închiriat în Sebastian cu centrala proprie
3
7

Garsonieră de închiriat în Sebastian cu centrala proprie

Garsonieră de închiriat în Sebastian, într-o zonă liniștită, cu acces rapid către Liberty Center. Se inchiriza imediat, are o suprafață de 32 mp, etaj 2, dispune de centreala proprie!

32 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Promovat
 Apartament cu 2 camere de inchiriat  in zona Sebastian
4
19

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Sebastian

Inchiriez apartament 2 camere in zona sebastian , prosper plaza cu o suprafata de 45 mp situat la etaju 4 In apropiere gasim si parcul sebastian si kaufland Statie de metrou la 20 de minute de mers cu masina Blocul nu are lift Chiria se plateste 1 luna + 1 luna Zona este una linistita.

45 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Rahova chirie garsoniera
4
90

Rahova chirie garsoniera

Oferim garsoniera etaj 2 10, zona Rahova, recent renovata, complet utilata, 28 mp2, canapea, frigider si masina de spalat noi, aragaz, aer conditionat, mobila bine intretinuta), costuri mici la intretinere iarna.

28 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament Liberty  - Rahova  - Parcul Carol la doar 2 km de Unirii
14

Apartament Liberty - Rahova - Parcul Carol la doar 2 km de Unirii

Apartament 2 camere de închiriat – Liberty Residence | Rahova – Parcul Carol Preț: 650 €/lună Suprafață utilă: 52 mp Bloc nou – 2024 | Etaj 5 / 12 Disponibil imediat Vă propun spre închiriere un apartament modern cu 2 camere, situat în complexul Central Address Residence, într-o zonă excelent ...

52 m2

rahova, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Garsonieră de închiriat în Sebastian
7
4

Garsonieră de închiriat în Sebastian

Garsonieră de închiriat în Sebastian, aproape de Parcul Sebastian și magazine. Suprafață de 32 mp, situată la etajul 3 din 8, decomandată. Bucătărie mobilată și utilată, cameră luminoasă, baie modernă. Dotată cu aer condiționat, centrală proprie și balcon închis

32 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Garsoniera de inchiriat in zona Sebastian
3
45

Garsoniera de inchiriat in zona Sebastian

Garsoniera de inchiriat in zona Sebastian situata la etajul 3,la 4-5 minute de mers de tramvaiul 32. O garsoniera de 37mp bine impartita,cu spatiu suficient pentru locuit confortabil si acces rapid la magazine,piata si mijloace de transport. O optiune buna pentru cine cauta un loc linistit dar aproape ...

37 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Teren premium cu potential P+2E+Er - Petre Nenciu 34 - Sector 5
16
1

Va prezint o oportunitate imobiliara cu potential deosebit pentru dezvoltare, situata pe colt, intr-o zona accesibila din sectorul 5 al capitalei, pe strada Petre Nenciu nr. 34. Proprietatea dispune de certificat de urbanism eliberat in scopul construirii unui imobil de locuinte colective, fiind ideala ...

294 m2

ferentari, Sector 5, Bucuresti

Apartament cu 2 camere in zona Rahova
4
3

Apartament cu 2 camere in zona Rahova

Apartament cu 2 camere in zona Rahova cu o suprafata de 42 mp situat la etajul 4 ,blocul dispune de lift , in vecinatate avem si statie de tramvai stb situat in apropiere de parcuri,restaurante,banci.La doar 15 minute de cora alexandriei Chiria este platita 1 luna + 1 luna

42 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Apartament 3 camere zona Academia Militara
4
38

Apartament 3 camere zona Academia Militara

Oferim spre inchiriere apartament cu 3 camere in zona Metroului la Academia Militara, semidecomandat, la etajul 3 din 5, cu o suprafata de 70 mp, complet utilat si mobilat modern. Apartamentul este situat in apropierea statiilor de metrou, in apropiere de facultati, scoli, gradinite. Este dotat cu aer ...

70 m2

Cotroceni, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere in zona Panduri
6

Apartament cu 2 camere in zona Panduri

Apartament cu 2 camere in zona Panduri Statia de metrou Ac.Militara,in apropiere de Scoala I.G.Duca Poli.Bucuresti,AFI Palace Cotroceni si de Facultatea de Medicina.Mai exact se afla pe strada Barbu Urleanu. Apartamentul se situeaza la etajul 1 si are o suprafata de 49mp utili. Se inchiriaza mobilat ...

49 m2

Panduri, Sector 5, Bucuresti

Garsoniera de inchiriat in zona Sebastian
4
148

Garsoniera de inchiriat in zona Sebastian

Se ofera spre inchiriere garsoniera utilata si mobilata modern situata la parc Sebastian, 34mp utili, clima, canapea extensibila, tv. Este situata la etajul 2.

34 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere in zona Sebastian de inchiriat
5
6

Apartament cu 2 camere in zona Sebastian de inchiriat

Apartament de inchiriat cu 2 camere, in zona BRD Sebastian, bloc din anul 1986, reabilitat termic in 2013. Apartamentul are o suprafata de 48mp si se situeaza la etajul 3 9.

48 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Garsoniera de inchiriat in zona Rahova , cu centrala proprie
4
45

Garsonieră de închiriat în Rahova, într-un bloc reabilitat, aproape de stații STB și supermarketuri. Suprafață de 30 mp, etaj 3 din 8, decomandată. Cameră spațioasă, bucătărie echipată, baie modernă. Dotată cu aer condiționat, centrală proprie și mobilier modern.

30 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Garsoniera de inchiriat in zona Panduri
3
7

Garsoniera de inchiriat in zona Panduri

Oferim garsoniera de inchiriat in zona Panduri situata la etajul 3,la 8-10 minute de mers de statia de metrou. Garsoniera are suprafata de 27mp fiind potrivita pentru o persoana sau un cuplu care doreste o locuinta confortabila aproape de centru. Zona este bine conectata,avand magazine,facilitati si ...

27 m2

Panduri, Sector 5, Bucuresti

Promovat
garsoniera situata in zona Rahova
3
42

garsoniera situata in zona Rahova

Oferim spre inchiriere garsoniera situata in zona Rahova , suprafata de 29 mp , etajul 3. Garsoniera este pozitionata in apropierea magazinelor si a mijoacelor de transport . Garsoniera este mobilata si utilata. Se accepta si animale de companie!

29 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Garsoniera zona Cotroceni
3
2

Garsoniera zona Cotroceni

Inchiriez un apartament cu 1 camera , mobilat si utilat, la prima inchiriere. Are o suprafata de 30 mp si se afla la etajul 3. Se accepta animale de companie

30 m2

Cotroceni, Sector 5, Bucuresti

Promovat
De inchiriat 2 camere in zona Eroii Revolutiei cu centrala propie
8
7

Inchiriez apartament cu doua camere decomandate complet mobilat si utilat recent renovat, o suprafata utila de 48mp, etajul 3, are si un balcon dar micut, disponibil imediat.

48 m2

Eroii%2bRevolutiei, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
16

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 57 mp | Disponibil la Etajul: 9/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3053 EUR/m2 | 57 m2

Sector 5, Bucuresti

Duplex 3 Camere | Mobilat&Utilat | Zona Carol | Direct proprietar
15

Duplex Central Address Residence – investiție premium cu vedere panoramică Pert proprietate finisata + Proiect Design : 291.716 Euro TVA 21% inclus Suprafață totală: 122 mp (inclusiv 2 terase) Etaj: 11 | Duplex cu scară interioară Acest duplex este un showroom premium, vândut conform randărilor, ...

2391 EUR/m2 | 122 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Zona Carol - Mobilat – Direct Propietar
16
1

Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 160.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 54 mp | Disponibil la Etajul: 8/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, ...

2963 EUR/m2 | 54 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 55 mp | Disponibil la Etajul: 5 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3164 EUR/m2 | 55 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 161.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 50 mp | Disponibil la Etajul: 1/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3220 EUR/m2 | 50 m2

Sector 5, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-5
Salvează căutarea