Imobiliare Sector 5 Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 5 Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
inchiriere garsoniera decomandata in zona 13 septembrie centrala proprie
3
10

Ofer spre inchiriere garsoniera decomandata in zona 13 septembrie Imobilul este situat intr-o zona linistita. Garsoniera cu o suprafata utila de 40mp ,etaj 2. Confortul termic este realizat de catre centrala proprie a apartamentului. Zona va ofera numeroase facilitati iar accesul catre punctele majore ...

40 m2

13+Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Garsoniera zona Prosper
3
3

Garsoniera zona Prosper

Va propunem spre inchiriere apartament cu o camera situat in zona Mihail Sebastian, aproape de Prosper. Apartamentul are o suprafata utila de 36 mp, este decomandat si este situat la etajul 3 intr-un bloc care dispune de lift. Zona linistita cu acces facil la mijloace de transport, parcuri, scoli si ...

36 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Garsoniera in zona 13 Septembrie
6
1

Garsoniera in zona 13 Septembrie

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona sectorului 5 13 septembrie in apropiere de Mega Image Tudor Vladimirecu (intersectie calea 13 septembrie cu Bd Tudor Vladimirescu).Garsoniera dispune de 30mp situata la etajul 2 ,complet mobilata si utilata!

30 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Inchiriere apartament 2 camere Margeanului
5
5

Inchiriere apartament 2 camere Margeanului

Va oferim spre inchiriere un apartament de 2 camere Decomandat situat in zona Rahova-Margeanului.Apartamentul este pozitionat la etajul 2 intr-un bloc cu 8 niveluri construit in anul 1986.Imobilul dispune de toate imbunatatirile:gresie,faianta,parchet,termopan,aer,conditionat si este mobilat si utilat ...

50 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Vanzare garsoniera zona Panduri
3
3

Vanzare garsoniera zona Panduri

Va oferim spre vanzare o garsoniera decomandata,situata la demisolul unui bloc cu 8 etaje,intr-un imobil bloc construit in anul 1995,situat in zona Panduri.Garsoniera dispune de o suprafata utila totala de 35.

2000 EUR/m2 | 35 m2

Panduri, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartamente 2 camere zona
8
1

Apartamente 2 camere zona

Inchiriez apartament 2 camere, semidecomandat, etaj 1 din 4, la doar 2 minute de AFI Cotroceni si multe alte zone de interes din zona. Zona Orizont - Drumul Taberei, metrou 5 minute, acces rapid la mijloacele de transport, Afi Cotroceni la 2 minute de mers pe jos, magazine, Mega image, multiple stb-uri. Bloc ...

50 m2

Cotroceni, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare cu doua camere zona 13 septembrie
8
73

Apartament de vanzare cu doua camere zona 13 septembrie

Apartament de vanzare zona 13 septembrie. Apartamentul dispune de loc de parcare. Suprafata utila 65mp2. Situat la etajul 2. Se afla intr-o zona accesibila si linitita. Pentru o vizionare ma puteti contacta telefonic.

1154 EUR/m2 | 65 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Vanzare garsoniera in zona Sebastian
7
149

Vanzare garsoniera in zona Sebastian

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Sebastian la 5 minute de PARC SEBASTIAN.Garsoniera dispune de o suprafata utila de 38mp etaj 3 an constructie 1979.

868 EUR/m2 | 38 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament de doua camere 13Septembrie
6
92

Vanzare apartament de doua camere 13Septembrie

Se ofera spre vanzare apartament de doua camere cu o suprafata utila de 56mp etaj 3 an constructie 1980.Apartamentul este complet mobilat si utilat situat in zona sectorului 5 13Septembrie .

1071 EUR/m2 | 56 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Sebastian-Rahova
7
11

Garsoniera de inchiriat in zona Sebastian-Rahova

Garsoniera de inchiriat in zona Sebastian Rahova cu o suprafata utila de 31mp situat la etajul 1,se inchiriaza complet mobilata si utilata ca in poze .Zona linistita si cu vedere pe spate ideala pentru o familie cu 1 copil sau pentru tineri studenti.In apropierea locuintei gasim parcul sebastian si centrul ...

31 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Garsoniera de inchiriat in zona Panduri
3
2

Garsoniera de inchiriat in zona Panduri

garsoniera de inchiriat in zona Panduri,situata la etajul 3,cu suprafata de 35 mp,locuinta mare si bine pozitionata,cu acces rapid catre centru. Aproape de facultati,statii STB si magazine. Sunati pentru mai multe detalii.

35 m2

Panduri, Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere in zona Sebastian
4

Apartament 2 camere in zona Sebastian

Se ofera spre inchiriere apartament 2 camere in zona Sebastian,Rahova sector 5.Are o suprafata de 45mp si este situat la etajul 5.Acces usor catre linia de tramvai 32,23,11.Acces usor catre Jumbo,lidl,parc si magazine non-stop.

45 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Vanzare 2camere mobilat si utilat, 55 mp, zona Sebastian
6

Vanzare 2camere mobilat si utilat, 55 mp, zona Sebastian

Cristal Imobiliare oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat excelent pe strada Sebastian Mihail centru comercial Vulcan. Proprietatea are o suprafață utilă de 55 mp și este amplasată la etajul 2 din 8 al unui bloc construit în anul 1989, bine întreținut și poziționat stradal. Apartamentul ...

2636 EUR/m2 | 55 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Giurgiului
5
22

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Giurgiului

Va prezentam un apartament de 2 camere cu o suprafata utila de 50 mp situat intr-un complex rezidential exclusivist,design-ul minimalist, cu ferestre largi ce creeaza spatii luminoase si confortabile, dar si o conexiune naturala intre interior si exterior. Ansamblul se situeaza in zona Sectorului 4, ...

1420 EUR/m2 | 50 m2

Giurgiului, Sector 5, Bucuresti

 Apartament  2 camere zona Rahova
3

Apartament 2 camere zona Rahova

Ofer spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Rahova cu acces rapid la mijloace de transport in comun. Situata la etajul 3, o suprafata de 50 mp. cu balcon inchis.

50 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Cotroceni
9
38

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Cotroceni

Se vinde apartament cu 2 camere în zona Cotroceni, un cartier deosebit din București, ideal pentru cei care doresc să locuiască într-o zonă liniștită, dar aproape de centrele comerciale și instituțiile de învățământ. Detalii apartament: Suprafață utilă: 55 mp Etaj: 2 din 4 Puncte de reper: Locație centrală, ...

1727 EUR/m2 | 55 m2

Cotroceni, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
16

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 57 mp | Disponibil la Etajul: 9/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3053 EUR/m2 | 57 m2

Sector 5, Bucuresti

Duplex 3 Camere | Mobilat&Utilat | Zona Carol | Direct proprietar
15

Duplex Central Address Residence – investiție premium cu vedere panoramică Pert proprietate finisata + Proiect Design : 291.716 Euro TVA 21% inclus Suprafață totală: 122 mp (inclusiv 2 terase) Etaj: 11 | Duplex cu scară interioară Acest duplex este un showroom premium, vândut conform randărilor, ...

2391 EUR/m2 | 122 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 161.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 50 mp | Disponibil la Etajul: 1/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3220 EUR/m2 | 50 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 55 mp | Disponibil la Etajul: 5 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3164 EUR/m2 | 55 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Zona Carol - Mobilat – Direct Propietar
16
1

Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 160.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 54 mp | Disponibil la Etajul: 8/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, ...

2963 EUR/m2 | 54 m2

Sector 5, Bucuresti

Inchiriere garsoniera in zona Rahova
3
3

Inchiriere garsoniera in zona Rahova

Oferim spre inchiriere garsoniera in Rahova , suprafata de 30 mp , etajul 2 . Garsoniera este perfecta pentru un student , avand acces usor catre metrou si mijloacele de trasport in comun , magazine alimentare . CT , aragaz , masina de spalat , balcon . Pentru mai multe detalii contactati numarul af ...

30 m2

Sector 5, Bucuresti

Apartament de doua camere in zona Sebastian
6
2

Apartament de doua camere in zona Sebastian

Propunem spre inchiriere un apartament de doua camere in zona sectorului 5 Sebastian vis a vis de Parc Sebastian .Apartamentul are o suprafata de 50 mp etaj 4.

50 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Garsoniera zona Panduri
4

Garsoniera zona Panduri

Ofer spre inchiriere garsoniera complet mobilata si utilata ce dispune de o suprafata de 33 mp,etaj 5 in zona Panduri la 10 minute de Afi Cotroceni .

33 m2

Panduri, Sector 5, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-5
Salvează căutarea