Imobiliare Sector 5 Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 5 Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere de inchiriat in zona Rahova
5
3

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Rahova

Oferim la inchiriere apartament 2 camere, decomandat, situat in sectorul 5 zona Piata Rahova. Apartamentul este spatios si luminos, avand o sprafata utila de 45mp,etaj 2,disponibil imediat.

45 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Rahova
4
8

Garsoniera de inchiriat in zona Rahova

Garsonieră de închiriat în zona Rahova, cu o suprafață de 30 mp, situată la etajul 1 8, într-un bloc cu lift. Locuința este mobilată și utilată complet, cu bucătărie separată și baie modernă. Se află în apropiere de Șoseaua Rahovei, oferind acces rapid către principalele zone ale orașului.

30 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Salaj
5
69

Garsoniera de inchiriat in zona Salaj

De inchiriat garsoniera 33mp in zona Salaj, etaj 2, vis a vis de Kaufland, benzinaria Petrom, la 5 min de mall Liberty, si la 10 min de piata Unirii. Blocul este din 1989, este curat si vecinii civilizati

33 m2

Salaj, Sector 5, Bucuresti

Promovat
garsoniera Margeanului
3
55

garsoniera Margeanului

Margeanului Sebastian Inchiriez garsoniera 32mp, mobilat si utilat complet. Bloc reabilitat termic, camere supraveghere pe fiecare etaj, scara foarte curata. Aproape de mijloacele de transport in comun.

32 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 2 camere de inchiriat in zona Rahova
8
99

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Rahova

Inchiriem apartament cu 2 camere, decomandat, complet utilat si mobilat, situat la intersectia dintre Soseaua Alexandriei si Soseaua Antiaeriana in fata benzinariei OMV. Bloc cu lift, imobiulul se situeaza la et 4 din 5 suprafata utila de 60mp. Dispune de centrala proprie. In fata blocului sunt statiile ...

54 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Vanzare garsoniera in zona Sebastian
7
150

Vanzare garsoniera in zona Sebastian

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Sebastian la 5 minute de PARC SEBASTIAN.Garsoniera dispune de o suprafata utila de 38mp etaj 3 an constructie 1979.

868 EUR/m2 | 38 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament de doua camere 13Septembrie
6
92

Vanzare apartament de doua camere 13Septembrie

Se ofera spre vanzare apartament de doua camere cu o suprafata utila de 56mp etaj 3 an constructie 1980.Apartamentul este complet mobilat si utilat situat in zona sectorului 5 13Septembrie .

1071 EUR/m2 | 56 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Sebastian-Rahova
7
11

Garsoniera de inchiriat in zona Sebastian-Rahova

Garsoniera de inchiriat in zona Sebastian Rahova cu o suprafata utila de 31mp situat la etajul 1,se inchiriaza complet mobilata si utilata ca in poze .Zona linistita si cu vedere pe spate ideala pentru o familie cu 1 copil sau pentru tineri studenti.In apropierea locuintei gasim parcul sebastian si centrul ...

31 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Rahova
4
136

Garsoniera de inchiriat in zona Rahova

Spre inchiriere o garsoniera cocheta, situata la etajul 4 din 8, in bloc mixt, construit 1989. Garsoniera se prezinta in stare foarte buna, avand multiple imbunatatiri, fiind recent igienizata. Cu acces facil catre centru, in zona regasim Kaufland, Petrom, scoala, gradinita, loc de joaca pentru copii ...

40 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Garsoniera moderna de inchiriat in Rahova
3
71

Garsoniera moderna de inchiriat in Rahova

Garsoniera moderna de inchiriat in zona Rahova cu o suprafata utila de 35 mp , etajul 4 . Garsoniera dispune de loc de parcare in fata blocului, este complet mobilata si uitlata . Pentru mai multe detalii , va rugam sa ne contactati .

35 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Prima închiriere | Apartament boutique lângă JW Marriott
6

Prima închiriere | Apartament boutique lângă JW Marriott

Proprietar Particular fără comision Oferim spre inchiriem un apartament cu atmosfera calda, mobilat modern, finisaje premium și design contemporan în tonuri calde, situat într-un bloc boutique nou, foarte liniștit, în zona centrală a Bucureștiului, la câteva minute de JW Marriott, Palatul Parlamentului, ...

47 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
16

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 57 mp | Disponibil la Etajul: 9/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3053 EUR/m2 | 57 m2

Sector 5, Bucuresti

Duplex 3 Camere | Mobilat&Utilat | Zona Carol | Direct proprietar
15

Duplex Central Address Residence – investiție premium cu vedere panoramică Pert proprietate finisata + Proiect Design : 291.716 Euro TVA 21% inclus Suprafață totală: 122 mp (inclusiv 2 terase) Etaj: 11 | Duplex cu scară interioară Acest duplex este un showroom premium, vândut conform randărilor, ...

2391 EUR/m2 | 122 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 161.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 50 mp | Disponibil la Etajul: 1/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3220 EUR/m2 | 50 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 55 mp | Disponibil la Etajul: 5 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3164 EUR/m2 | 55 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Zona Carol - Mobilat – Direct Propietar
16
1

Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 160.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 54 mp | Disponibil la Etajul: 8/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, ...

2963 EUR/m2 | 54 m2

Sector 5, Bucuresti

Vilă Modernă NOUA | Finisaje LUX | Zona 13 Septembrie
10
4

Vilă Modernă NOUA | Finisaje LUX | Zona 13 Septembrie

Descoperă o proprietate deosebită, construită NOUA, cu design contemporan, finisaje premium și toate facilitățile moderne de care ai nevoie! Locație excelentă 13 Septembrie Construcție P + 1E | Suprafață utilă: 135 mp | Teren: 143 mp Compartimentare inteligentă: Parter: living spațios, ...

2644 EUR/m2 | 135 m2

13+Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Apartament spatios 2 camere Central Address Residence.
9
5

Apartament spatios 2 camere Central Address Residence.

AGENTIE Inchiriez apartament spatios 2 camere Complex Central Address (Str. Nasaud 77) 10 min Pta Unirii 5 min Parc Carol. Mobilat si utilat complet. Bloc 1, etaj 5 12. Mutare imediata. Telefon whatsapp o77o 472 7oo Liber! 55o (se poate si pe mai putin de 12 luni)

60 m2

Unirii, Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere Central Address - Parc Carol - Pta Unirii
8
6

Agentie imobiliara va propunem spre inchiriere apartament 2 camere Complex Central Adress (Str. Nasaud 77) 10 min Pta Unirii 5 min Parc Carol, Mobilat si utilat complet. Mutare imediata. Se poate inchiria si teremen mai scurt de 12luni. Telefon sau whatsapp o77o 472 7oo Liber!

55 m2

Parcul%25252bCarol, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere 13 Septembrie, bloc nou, loc de parcare
10
2

Apartament 3 camere 13 Septembrie, bloc nou, loc de parcare

Apartament 3 camere Calea 13 Septembrie metrou Academia Militară Orizont parcare + boxă incluse complet mobilat și utilat Ideal pentru o familie, cadre militare sau profesioniști care își doresc un apartament spațios, modern și complet echipat, situat într-o zonă foarte bine conectată, cu acces ...

80 m2

13%2bSeptembrie, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat zona Rahova
3
5

Garsoniera de inchiriat zona Rahova

Propunem spre închiriere o garsonieră spațioasă, situată în cartierul Rahova, în apropiere de magazine, transport public și școli. Suprafață de 30mp, poziționată la etajul 1. Loc de parcare inclus în preț! Pentru detalii suplimentare, contactați-ne telefonic

30 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Cotroceni
4
16

Garsoniera de inchiriat in zona Cotroceni

Garsoniera moderna, 35mp. Locație excelentă: acces rapid la metrou, Grădina Botanică, AFI Cotroceni, restaurante, etc. Detalii suplimentare telefonic