Imobiliare Sector 5 Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 5 Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Inchiriez un apartament de 2 camere, in zona sebastian
4
3

Inchiriez un apartament de 2 camere, in zona sebastian

Inchiriez un apartament de 2 camere, in zona sebastian, foarte aproape de mijloacele de transport si magazinele din zona, este situat la etajul 3, si dispunde 50mp, ma puteti suna pentru mai multe detalii

50 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere zona Rahova
9
2

Apartament cu 2 camere zona Rahova

Ofer spre inchiriere : Apartament cu 2 camere la etajul 3, cu o suprafață de 48 mp. Apartamentul este mobilat și utilat, iar zona este bine conectată la transportul public. La câteva minute de mers pe jos de stațiile de tramvai și autobuz.

48 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Garsonieră de închiriat în zona Sebastian
3
6

Garsonieră de închiriat în zona Sebastian

Garsonieră de închiriat în zona Sebastian, într-un bloc liniștit. Are o suprafață de 32 mp ,etaj 4.Este mobilată și utilată, ideală pentru cineva care caută un loc confortabil. Aproape de Vulcan Value Centre, 13 Septembrie și Rahova. Ai acces rapid la magazine și transport.

32 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Garsoniera zoana Rahova
4

Garsoniera zoana Rahova

Se ofera spre inchiriere garsoniera in sectorul 5,zona Margeanului.Are o suprafata de 29mp este decomandata amplasata la etajul 5 9 al unui bloc contruit in 1977.Afi est la 4 statii de STB,in zona se gasesc diverse magazine alimentare Profi Mega.STb 139,220 care va face legatura cu tramvaiul 32!

29 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Prima închiriere | Apartament boutique lângă JW Marriott
6

Prima închiriere | Apartament boutique lângă JW Marriott

Proprietar Particular fără comision Oferim spre inchiriem un apartament cu atmosfera calda, mobilat modern, finisaje premium și design contemporan în tonuri calde, situat într-un bloc boutique nou, foarte liniștit, în zona centrală a Bucureștiului, la câteva minute de JW Marriott, Palatul Parlamentului, ...

47 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
16

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 57 mp | Disponibil la Etajul: 9/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3053 EUR/m2 | 57 m2

Sector 5, Bucuresti

Duplex 3 Camere | Mobilat&Utilat | Zona Carol | Direct proprietar
15

Duplex Central Address Residence – investiție premium cu vedere panoramică Pert proprietate finisata + Proiect Design : 291.716 Euro TVA 21% inclus Suprafață totală: 122 mp (inclusiv 2 terase) Etaj: 11 | Duplex cu scară interioară Acest duplex este un showroom premium, vândut conform randărilor, ...

2391 EUR/m2 | 122 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 161.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 50 mp | Disponibil la Etajul: 1/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3220 EUR/m2 | 50 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 55 mp | Disponibil la Etajul: 5 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3164 EUR/m2 | 55 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Zona Carol - Mobilat – Direct Propietar
16
1

Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 160.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 54 mp | Disponibil la Etajul: 8/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, ...

2963 EUR/m2 | 54 m2

Sector 5, Bucuresti

Vilă Modernă NOUA | Finisaje LUX | Zona 13 Septembrie
10
4

Vilă Modernă NOUA | Finisaje LUX | Zona 13 Septembrie

Descoperă o proprietate deosebită, construită NOUA, cu design contemporan, finisaje premium și toate facilitățile moderne de care ai nevoie! Locație excelentă 13 Septembrie Construcție P + 1E | Suprafață utilă: 135 mp | Teren: 143 mp Compartimentare inteligentă: Parter: living spațios, ...

2644 EUR/m2 | 135 m2

13+Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Apartament spatios 2 camere Central Address Residence.
9
5

Apartament spatios 2 camere Central Address Residence.

AGENTIE Inchiriez apartament spatios 2 camere Complex Central Address (Str. Nasaud 77) 10 min Pta Unirii 5 min Parc Carol. Mobilat si utilat complet. Bloc 1, etaj 5 12. Mutare imediata. Telefon whatsapp o77o 472 7oo Liber! 55o (se poate si pe mai putin de 12 luni)

60 m2

Unirii, Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere Central Address - Parc Carol - Pta Unirii
8
5

Agentie imobiliara va propunem spre inchiriere apartament 2 camere Complex Central Adress (Str. Nasaud 77) 10 min Pta Unirii 5 min Parc Carol, Mobilat si utilat complet. Mutare imediata. Se poate inchiria si teremen mai scurt de 12luni. Telefon sau whatsapp o77o 472 7oo Liber!

55 m2

Parcul%25252bCarol, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere 13 Septembrie, bloc nou, loc de parcare
10
2

Apartament 3 camere 13 Septembrie, bloc nou, loc de parcare

Apartament 3 camere Calea 13 Septembrie metrou Academia Militară Orizont parcare + boxă incluse complet mobilat și utilat Ideal pentru o familie, cadre militare sau profesioniști care își doresc un apartament spațios, modern și complet echipat, situat într-o zonă foarte bine conectată, cu acces ...

80 m2

13%2bSeptembrie, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat zona Rahova
3
5

Garsoniera de inchiriat zona Rahova

Propunem spre închiriere o garsonieră spațioasă, situată în cartierul Rahova, în apropiere de magazine, transport public și școli. Suprafață de 30mp, poziționată la etajul 1. Loc de parcare inclus în preț! Pentru detalii suplimentare, contactați-ne telefonic

30 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Cotroceni
4
16

Garsoniera de inchiriat in zona Cotroceni

Garsoniera moderna, 35mp. Locație excelentă: acces rapid la metrou, Grădina Botanică, AFI Cotroceni, restaurante, etc. Detalii suplimentare telefonic