Imobiliare Sector 5 Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 5 Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 cam in zona Rahova cu centrala proprie
5
48

Apartament 2 cam in zona Rahova cu centrala proprie

Oferim apartament 2 cam in zona Margeanului decomandat, et 8 10 , 49mp2, mobilat ,utilat ,gresie ,faianta ,termopan ,usa metalica ,aer conditionat ,zona curata si linistita ,acces mijloace transport. Aparatamentul dispune de centrala proprie

49 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
 închiriere garsoniera 13 septembrie
3
4

închiriere garsoniera 13 septembrie

Ofer spre închiriere garsoniera 13 septembrie , situat la etajul 2 dintr-un bloc cu 8 niveluri. Este situata in proximitatea mijloacelor de transport si a spatiilor comerciale. Suprafata utila a apartamentului este de 42mp.

42 m2

13+Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Inchiriez garsoniera in zona Cotroceni
3
8

Inchiriez garsoniera in zona Cotroceni

Inchiriez garsoniera zona Cotroceni, 30 mp, la etajul 1 , mobilata si utilata. Blocul este reabilitat termic.Se accepta animale de companie. In imprejurimi se regasesc multe magazine , farmacii , mijloace de transport in comun.

30 m2

Cotroceni, Sector 5, Bucuresti

Promovat
garsoniera de vanzare zona Rahova
4
20

garsoniera de vanzare zona Rahova

Se ofera spre vanzare garsoniera , decomandata 33 mp, la parterul unui bloc de 10 etaje , zona parc Sebastian pe strada Motoc nr. 9, bloc linistit, zona linistita.Are centrala termica proprie si AC.Anul de constructie este 1980.

1515 EUR/m2 | 33 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Prima închiriere | Apartament boutique lângă JW Marriott
6

Prima închiriere | Apartament boutique lângă JW Marriott

Proprietar Particular fără comision Oferim spre inchiriem un apartament cu atmosfera calda, mobilat modern, finisaje premium și design contemporan în tonuri calde, situat într-un bloc boutique nou, foarte liniștit, în zona centrală a Bucureștiului, la câteva minute de JW Marriott, Palatul Parlamentului, ...

47 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
16

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 57 mp | Disponibil la Etajul: 9/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3053 EUR/m2 | 57 m2

Sector 5, Bucuresti

Duplex 3 Camere | Mobilat&Utilat | Zona Carol | Direct proprietar
15

Duplex Central Address Residence – investiție premium cu vedere panoramică Pert proprietate finisata + Proiect Design : 291.716 Euro TVA 21% inclus Suprafață totală: 122 mp (inclusiv 2 terase) Etaj: 11 | Duplex cu scară interioară Acest duplex este un showroom premium, vândut conform randărilor, ...

2391 EUR/m2 | 122 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 161.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 50 mp | Disponibil la Etajul: 1/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3220 EUR/m2 | 50 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 55 mp | Disponibil la Etajul: 5 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3164 EUR/m2 | 55 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Zona Carol - Mobilat – Direct Propietar
16
1

Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 160.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 54 mp | Disponibil la Etajul: 8/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, ...

2963 EUR/m2 | 54 m2

Sector 5, Bucuresti

Vilă Modernă NOUA | Finisaje LUX | Zona 13 Septembrie
10
4

Vilă Modernă NOUA | Finisaje LUX | Zona 13 Septembrie

Descoperă o proprietate deosebită, construită NOUA, cu design contemporan, finisaje premium și toate facilitățile moderne de care ai nevoie! Locație excelentă 13 Septembrie Construcție P + 1E | Suprafață utilă: 135 mp | Teren: 143 mp Compartimentare inteligentă: Parter: living spațios, ...

2644 EUR/m2 | 135 m2

13+Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Apartament spatios 2 camere Central Address Residence.
9
5

Apartament spatios 2 camere Central Address Residence.

AGENTIE Inchiriez apartament spatios 2 camere Complex Central Address (Str. Nasaud 77) 10 min Pta Unirii 5 min Parc Carol. Mobilat si utilat complet. Bloc 1, etaj 5 12. Mutare imediata. Telefon whatsapp o77o 472 7oo Liber! 55o (se poate si pe mai putin de 12 luni)

60 m2

Unirii, Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere Central Address - Parc Carol - Pta Unirii
8
5

Agentie imobiliara va propunem spre inchiriere apartament 2 camere Complex Central Adress (Str. Nasaud 77) 10 min Pta Unirii 5 min Parc Carol, Mobilat si utilat complet. Mutare imediata. Se poate inchiria si teremen mai scurt de 12luni. Telefon sau whatsapp o77o 472 7oo Liber!

55 m2

Parcul%25252bCarol, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere 13 Septembrie, bloc nou, loc de parcare
10
2

Apartament 3 camere 13 Septembrie, bloc nou, loc de parcare

Apartament 3 camere Calea 13 Septembrie metrou Academia Militară Orizont parcare + boxă incluse complet mobilat și utilat Ideal pentru o familie, cadre militare sau profesioniști care își doresc un apartament spațios, modern și complet echipat, situat într-o zonă foarte bine conectată, cu acces ...

80 m2

13%2bSeptembrie, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat zona Rahova
3
5

Garsoniera de inchiriat zona Rahova

Propunem spre închiriere o garsonieră spațioasă, situată în cartierul Rahova, în apropiere de magazine, transport public și școli. Suprafață de 30mp, poziționată la etajul 1. Loc de parcare inclus în preț! Pentru detalii suplimentare, contactați-ne telefonic

30 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Cotroceni
4
16

Garsoniera de inchiriat in zona Cotroceni

Garsoniera moderna, 35mp. Locație excelentă: acces rapid la metrou, Grădina Botanică, AFI Cotroceni, restaurante, etc. Detalii suplimentare telefonic