Imobiliare Sector 5 Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere 13 Septembrie, bloc nou, loc de parcare
10
2

Apartament 3 camere 13 Septembrie, bloc nou, loc de parcare

Apartament 3 camere Calea 13 Septembrie metrou Academia Militară Orizont parcare + boxă incluse complet mobilat și utilat Ideal pentru o familie, cadre militare sau profesioniști care își doresc un apartament spațios, modern și complet echipat, situat într-o zonă foarte bine conectată, cu acces ...

80 m2

13%2bSeptembrie, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament de inchiriat in zona Sebastian
5
5

Apartament de inchiriat in zona Sebastian

Oferim apartament de inchiriat in zona Sebastian situat la etajul 7,la 5-6 minute de mers de statia de tramvai 32. Apartamentul are suprafata de 41mp fiind compartimentat practic cu living,dormitor separat si bucatarie inchisa. Zona este linistita si bine conectata,avand magazine,piata si transport in ...

41 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Garsoniera cu centrala proprie  de inchirat in zona Rahova
4
18

Garsoniera cu centrala proprie de inchirat in zona Rahova

Se ofera spre inchiriere garsoniera situata in zona sectorului 5 Rahova la 5 minute de Piata Rahova .Garsoniera are o suprafata de 35 mp situata la etajul 5 , complet mobilata si utilata !

35 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Promovat
 Apartamente 2 camere zona Rahova
5
3

Apartamente 2 camere zona Rahova

Apartament 2 camere de închiriat în Rahova, într-un bloc curat și liniștit, aproape de mijloace de transport. Suprafață de 50 mp, etaj 3 din 8, decomandat. Living spațios, bucătărie mobilată și utilată, dormitor aerisit, baie modernă. Dotat cu aer condiționat, centrală proprie.

50 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

13 Septembrie-spatiul comercial stradal,renovat total,centrala termica SC
10
23

Avem deosebita placere de a va propune spre inchiriere un spatiul comercial stradal pe 13 Septembrie, suprafata utila 65 mp, vitrina aproximativ 4 mp, sala de vanzare open space, grup sanitar, 2 intrari, 380, renovat total acum, centrala proprie, liber,etc. Acces rapid catre toate mijoloacele de transport. Se ...

65 m2

13%2bSeptembrie, Sector 5, Bucuresti

Proprietar inchiriez garsoniera Pta Progresului - 310 euro
9
1

Proprietar inchiriez garsoniera Pta Progresului - 310 euro

Proprietar inchiriez garsoniera, statia Piata Progresului, et.3, la 2 statii de tramvai de metrou Eroii Revolutiei. Garsoniera a fost revovata recent, zugravita si dotata cu bucatarie noua si electrocasnice noi: masina de spalat, frigider, TV. Pretul este de 320 eur luna + 1 luna garantie. Se inchirieaza ...

32 m2

Giurgiului, Sector 5, Bucuresti

Promovat
 3 camere stradal Academia Militara  langa  metrou si scoala gimnaziala I Gh Duca
5

3 camere stradal Academia Militara langa metrou si scoala gimnaziala I Gh Duca

Se oferă spre închiriere apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat la etajul 8 din 8, într-un imobil cu lift recent modernizat. Locuința este complet mobilată și utilată, fiind pregătită pentru mutare imediată: - living + dormitor + birou (care poate fi remobilat in functie de necesitatile chiriasului). - ...

70 m2

Sector 5, Bucuresti

Casa D+E+M 2006 zona Marriott -Sirenelor, Sc=300 T=300 aut extindere
10
7

URGENT! Ocazie, pret redus! eventual schimb cu apt. Bucuresti+ diferenta semnificativa Casa D+E+M, 2006, zona Marriott -Sirenelor, Sc=300 T= 278 MP in acte, 300 mp din masuratori D+P+E, aprox. Sc=aprox 100 MP nivel (sub 100 D si P, peste 100 E) Autorizatie de extindere la D+P+2E plus inca un bloc cu ...

1600 EUR/m2 | 300 m2

Sector 5, Bucuresti

Casa D+P+E zona Marriott-Sirenelor T=300 Sc=300 cu aut extindere toate facilitatile libera ev schimb
8
1

Casa buna zona Marriott- str Sirenelor D+P+E, T=300 Sc=300 cu aut extindere toate facilitatile libera eventual schimb cu gars apt 2 camre plus diferenta sustantiala schite, alte foto- la cerere Va rog, sunati numai seara!

1400 EUR/m2 | 300 m2

Sector 5, Bucuresti

Apartment 2 camera de vanzare
8
9

Apartment 2 camera de vanzare

Apartment 2 camera, Margeanului Sect.5, nemobilat, semi-renovat, curat, liber,acte la zi, se accepta credit, et.9, pret: 77000.euro Tel:

1638 EUR/m2 | 47 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
16

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 57 mp | Disponibil la Etajul: 9/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3053 EUR/m2 | 57 m2

Sector 5, Bucuresti

Duplex 3 Camere | Mobilat&Utilat | Zona Carol | Direct proprietar
15

Duplex Central Address Residence – investiție premium cu vedere panoramică Pert proprietate finisata + Proiect Design : 291.716 Euro TVA 21% inclus Suprafață totală: 122 mp (inclusiv 2 terase) Etaj: 11 | Duplex cu scară interioară Acest duplex este un showroom premium, vândut conform randărilor, ...

2391 EUR/m2 | 122 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 161.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 50 mp | Disponibil la Etajul: 1/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3220 EUR/m2 | 50 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 55 mp | Disponibil la Etajul: 5 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3164 EUR/m2 | 55 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Zona Carol - Mobilat – Direct Propietar
16
1

Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 160.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 54 mp | Disponibil la Etajul: 8/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, ...

2963 EUR/m2 | 54 m2

Sector 5, Bucuresti

Vilă Modernă NOUA | Finisaje LUX | Zona 13 Septembrie
10
4

Vilă Modernă NOUA | Finisaje LUX | Zona 13 Septembrie

Descoperă o proprietate deosebită, construită NOUA, cu design contemporan, finisaje premium și toate facilitățile moderne de care ai nevoie! Locație excelentă 13 Septembrie Construcție P + 1E | Suprafață utilă: 135 mp | Teren: 143 mp Compartimentare inteligentă: Parter: living spațios, ...

2644 EUR/m2 | 135 m2

13+Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Apartament spatios 2 camere Central Address Residence.
9
5

Apartament spatios 2 camere Central Address Residence.

AGENTIE Inchiriez apartament spatios 2 camere Complex Central Address (Str. Nasaud 77) 10 min Pta Unirii 5 min Parc Carol. Mobilat si utilat complet. Bloc 1, etaj 5 12. Mutare imediata. Telefon whatsapp o77o 472 7oo Liber! 55o (se poate si pe mai putin de 12 luni)

60 m2

Unirii, Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere Central Address - Parc Carol - Pta Unirii
8
6

Agentie imobiliara va propunem spre inchiriere apartament 2 camere Complex Central Adress (Str. Nasaud 77) 10 min Pta Unirii 5 min Parc Carol, Mobilat si utilat complet. Mutare imediata. Se poate inchiria si teremen mai scurt de 12luni. Telefon sau whatsapp o77o 472 7oo Liber!

55 m2

Parcul%25252bCarol, Sector 5, Bucuresti

teren .cu casa sergent turturica.
4

teren .cu casa sergent turturica.

casa cu teren cărămidă .contract de vanzare cumparare.teren liber 298,15 utilități.cadastru int.titul de proprietate pe tot terenul sing an curte.deschidere de12.amp casei 64mp.baie bucătărie. cam de zi 25mp .dormitor.total teren 344mp

1867 EUR/m2 | 75 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Închiriez garsoniera
5
3

Închiriez garsoniera

Bloc nou. Centrala proprie.

50 m2

Vitan, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere 13 Septembrie, bloc nou, loc de parcare
10
2

Apartament 3 camere 13 Septembrie, bloc nou, loc de parcare

80 m2

13%2bSeptembrie, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de inchiriat zona Rahova
3
5

Garsoniera de inchiriat zona Rahova