Imobiliare Sector 5 Bucuresti

Hartă Listă
Filtre active: Bucuresti Sector 5 Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vanzare 2 camere et.1 mobilat si loc parcare
8

Vanzare 2 camere et.1 mobilat si loc parcare

Proprietar vand apartament 2 camere decomandate, balcon stil logie inchis, 53 mp, loc parcare. Finisaje de buna calitate, gresie, faianta, parchet, ferestre geam termopan, usa metalica. Apartamentul se vinde mobilat si complet utilat: aragaz + hota, frigider, masina de spalat, aer conditionat. In proxima ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
 Apartamente 2 camere zona Ferentari
4

Apartamente 2 camere zona Ferentari

Inchiriez apartament cu 2 camere, mobilat decent, 46mp, cheltuieli intretinere foarte mici. Imobilul este situat pe Bulevardul Pieptenari si se afla la etajul 3.

46 m2

Ferentari, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartamente 2 camere zona 13 Septembrie
6
1

Apartamente 2 camere zona 13 Septembrie

Inchiriez apartament cu 3 camere, 87 mp, parc sebastian, str. motoc 2, et. 4 din 8. Se accepta animale de companie si este aproape de mijloacele de transport in comun.

87 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 4 camere de închiriat, 120 mp, vilă, ideal sediu firmă
8

B-North Real Estate vă propune spre închiriere Apartament 4 camere, 120 mp, vilă – ideal sediu firmă sau rezidențial Descriere Apartament spațios de 4 camere, situat într-o vilă renovată integral (interior/exterior), cu doar 3 unități locative, amplasat la etajul 3 din 3, într-o zonă liniștită, fără ...

120 m2

cotroceni, Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Direct proprietar - Vanzare Apartament 4 camere, Bucuresti, Margeanului
10
1

Se vinde apartmanet luminos, cu patru camere si doua bai si o vedere superba spre apus. Apartartamentul de 82mp se afla la etajul 8 din 9 al unui bloc din aprox. 1988, cu expunere spre vest, situat pe strada Margeanului, intre Piata Rahova si 13 Septembrie. Apartamentul este compus din living, bucatarie ...

1793 EUR/m2 | 82 m2

Sector 5, Bucuresti

Prima închiriere | Apartament boutique lângă JW Marriott
6

Prima închiriere | Apartament boutique lângă JW Marriott

Proprietar Particular fără comision Oferim spre inchiriem un apartament cu atmosfera calda, mobilat modern, finisaje premium și design contemporan în tonuri calde, situat într-un bloc boutique nou, foarte liniștit, în zona centrală a Bucureștiului, la câteva minute de JW Marriott, Palatul Parlamentului, ...

47 m2

Sector 5, Bucuresti

 Vand casa 2 camere zona Petre Ispirescu
10
16

Vand casa 2 camere zona Petre Ispirescu

casa 2 camere cu suprafata utila 50mp partial mobilata,baie,bucatarie mare, incalzire cu centrala termica si calorifere,iar vara este aer conditionat nou, cablu tv,wi fi, supraveghere cu web cam, geamuri si usi termopan,baia cu cabina de dus moderna,pe jos parchet si gresie, acoperis nou ,tabla ...

1780 EUR/m2 | 50 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

casa de vanzare
5
6

casa de vanzare

proprietar vând casă în Rahova cu 10 camere din care 6dormitoare 2bai 2bucatarii beci generos curte acte la zi cadastru intabulare etc. toate utilitățile

853 EUR/m2 | 170 m2

Sector 5, Bucuresti

Schimb garsoniera in bucuresti cu garsonieta in pl0iesti brasov si pitesti 6

Schimb garsoniera in bucuresti cu garsonieta in pl0iesti brasov si pitesti

Schimb garsoniera cnf.1 decomandata ,parter bloc 3.etaje toate utilitatile separate.25m.constructie dupa 2020 aproape de tramvai si autobuz schimb fara pretentii de bani in brasov,pitesti sau ploiesti restul.la telefon

1600 EUR/m2 | 25 m2

Salaj, Sector 5, Bucuresti

Teren 850 MP Giurgiului - Luica
3

Teren 850 MP Giurgiului - Luica

Proprietar, vand teren in suprfata de 850mp, dubla deschidere (12,5m si 50m) toate utilitatile, incadrat in zona M2 (regim de construire continuu sau discontinuu si înaltimi maxime de P+14) situat in zona Giurgiului Luica, acte la zi. Pe teren se afla casa 110mp, garaj, foisor, magazie.

Giurgiului, Sector 5, Bucuresti

13Septembrie-spatiul comercial stradal,renovat total,centrala termica B1
10
10

Avem deosebita placere de a va propune spre inchiriere un spatiul comercial stradal pe 13 Septembrie, suprafata utila 65 mp, vitrina aproximativ 4 mp, sala de vanzare open space, grup sanitar, 2 intrari, 380, renovat total acum, centrala proprie, liber,etc. Acces rapid catre toate mijoloacele de transport. ...

65 m2

13+Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Proprietar inchiriez garsoniera Pta Progresului - 310 euro
9
1

Proprietar inchiriez garsoniera Pta Progresului - 310 euro

Proprietar inchiriez garsoniera, statia Piata Progresului, et.3, la 2 statii de tramvai de metrou Eroii Revolutiei. Garsoniera a fost revovata recent, zugravita si dotata cu bucatarie noua si electrocasnice noi: masina de spalat, frigider, TV. Pretul este de 320 eur luna + 1 luna garantie. Se inchirieaza ...

32 m2

Giurgiului, Sector 5, Bucuresti

Promovat
 3 camere stradal Academia Militara  langa  metrou si scoala gimnaziala I Gh Duca
5

3 camere stradal Academia Militara langa metrou si scoala gimnaziala I Gh Duca

Se oferă spre închiriere apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat la etajul 8 din 8, într-un imobil cu lift recent modernizat. Locuința este complet mobilată și utilată, fiind pregătită pentru mutare imediată: - living + dormitor + birou (care poate fi remobilat in functie de necesitatile chiriasului). - ...

70 m2

Sector 5, Bucuresti

Casa D+E+M 2006 zona Marriott -Sirenelor, Sc=300 T=300 aut extindere
10
7

URGENT! Ocazie, pret redus! eventual schimb cu apt. Bucuresti+ diferenta semnificativa Casa D+E+M, 2006, zona Marriott -Sirenelor, Sc=300 T= 278 MP in acte, 300 mp din masuratori D+P+E, aprox. Sc=aprox 100 MP nivel (sub 100 D si P, peste 100 E) Autorizatie de extindere la D+P+2E plus inca un bloc cu ...

1600 EUR/m2 | 300 m2

Sector 5, Bucuresti

Casa D+P+E zona Marriott-Sirenelor T=300 Sc=300 cu aut extindere toate facilitatile libera ev schimb
8
1

Casa buna zona Marriott- str Sirenelor D+P+E, T=300 Sc=300 cu aut extindere toate facilitatile libera eventual schimb cu gars apt 2 camre plus diferenta sustantiala schite, alte foto- la cerere Va rog, sunati numai seara!

1400 EUR/m2 | 300 m2

Sector 5, Bucuresti

Apartment 2 camera de vanzare
8
9

Apartment 2 camera de vanzare

Apartment 2 camera, Margeanului Sect.5, nemobilat, semi-renovat, curat, liber,acte la zi, se accepta credit, et.9, pret: 77000.euro Tel:

1638 EUR/m2 | 47 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
16

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 57 mp | Disponibil la Etajul: 9/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3053 EUR/m2 | 57 m2

Sector 5, Bucuresti

Duplex 3 Camere | Mobilat&Utilat | Zona Carol | Direct proprietar
15

Duplex Central Address Residence – investiție premium cu vedere panoramică Pert proprietate finisata + Proiect Design : 291.716 Euro TVA 21% inclus Suprafață totală: 122 mp (inclusiv 2 terase) Etaj: 11 | Duplex cu scară interioară Acest duplex este un showroom premium, vândut conform randărilor, ...

2391 EUR/m2 | 122 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 161.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 50 mp | Disponibil la Etajul: 1/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3220 EUR/m2 | 50 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 55 mp | Disponibil la Etajul: 5 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3164 EUR/m2 | 55 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Zona Carol - Mobilat – Direct Propietar
16
1

Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 160.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 54 mp | Disponibil la Etajul: 8/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, ...

2963 EUR/m2 | 54 m2

Sector 5, Bucuresti

Vilă Modernă NOUA | Finisaje LUX | Zona 13 Septembrie
10
4

Vilă Modernă NOUA | Finisaje LUX | Zona 13 Septembrie

Descoperă o proprietate deosebită, construită NOUA, cu design contemporan, finisaje premium și toate facilitățile moderne de care ai nevoie! Locație excelentă 13 Septembrie Construcție P + 1E | Suprafață utilă: 135 mp | Teren: 143 mp Compartimentare inteligentă: Parter: living spațios, ...

2644 EUR/m2 | 135 m2

13+Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Apartament spatios 2 camere Central Address Residence.
9
5

Apartament spatios 2 camere Central Address Residence.

AGENTIE Inchiriez apartament spatios 2 camere Complex Central Address (Str. Nasaud 77) 10 min Pta Unirii 5 min Parc Carol. Mobilat si utilat complet. Bloc 1, etaj 5 12. Mutare imediata. Telefon whatsapp o77o 472 7oo Liber! 55o (se poate si pe mai putin de 12 luni)

60 m2

Unirii, Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere Central Address - Parc Carol - Pta Unirii
8
6

Agentie imobiliara va propunem spre inchiriere apartament 2 camere Complex Central Adress (Str. Nasaud 77) 10 min Pta Unirii 5 min Parc Carol, Mobilat si utilat complet. Mutare imediata. Se poate inchiria si teremen mai scurt de 12luni. Telefon sau whatsapp o77o 472 7oo Liber!

55 m2

Parcul%25252bCarol, Sector 5, Bucuresti

Categorii

Imobiliare

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-5
Salvează căutarea