Imobiliare Sector 5 Bucuresti

Garsoniera de inchiriat in zona Rahova
3
4

Garsoniera de inchiriat in zona Rahova

Oferim spre inchiriere garsoniera cu o suprafata de 25 mp situata la etajul 3 in sectorul 5 zona Piata Rahova . Garsoniera este mobilata si utilata complet , disponibila cu mutare imediata .

25 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - Rahova
5

Apartament 2 camere - Rahova

NEXT HOUSE vă propune spre închiriere – Apartament 2 camere | Rahova | Central Address Residence | 530 € Agenția imobiliară NEXT HOUSE, prin brokerul Erdely Gabi, vă prezintă spre închiriere un apartament modern de 2 camere, situat în zona Rahova, în complexul Central Address Residence, vis-a-vis de ...

52 m2

rahova, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Inchiriere apartament 2 camere Eroilor
6
46

Inchiriere apartament 2 camere Eroilor

Apartament de 57 mp cu 2 camere, situat la etajul 5, în Eroilor, o zonă excelentă pentru cei care doresc acces rapid la centrul orașului. Dotat cu aer condiționat, centrală proprie și Wi-Fi, apartamentul este la câteva minute de metroul Eroilor, dar și de Parcul Operei.

57 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Garsoniera zona Panduri
4

Garsoniera zona Panduri

Se ofera spre inchiriere garsoniera in zona Panduri,soseaua Panduri , etajul 5 din 10. Imobilul este petfriendly si dispune tot odata de incalzire proprie. In proximitatea imobilului regasim multimple statii de autobuz oferind un transport facil. 30 mp utili ai imobilului.

30 m2

Panduri, Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
De inchiriat 2 camere in zona Eroii Revolutiei cu centrala propie
8
7

Inchiriez apartament cu doua camere decomandate complet mobilat si utilat recent renovat, o suprafata utila de 48mp, etajul 3, are si un balcon dar micut, disponibil imediat.

48 m2

Eroii%2bRevolutiei, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
16

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 57 mp | Disponibil la Etajul: 9/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3053 EUR/m2 | 57 m2

Sector 5, Bucuresti

Duplex 3 Camere | Mobilat&Utilat | Zona Carol | Direct proprietar
15

Duplex Central Address Residence – investiție premium cu vedere panoramică Pert proprietate finisata + Proiect Design : 291.716 Euro TVA 21% inclus Suprafață totală: 122 mp (inclusiv 2 terase) Etaj: 11 | Duplex cu scară interioară Acest duplex este un showroom premium, vândut conform randărilor, ...

2391 EUR/m2 | 122 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Zona Carol - Mobilat – Direct Propietar
16
1

Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 160.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 54 mp | Disponibil la Etajul: 8/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, ...

2963 EUR/m2 | 54 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 55 mp | Disponibil la Etajul: 5 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3164 EUR/m2 | 55 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 161.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 50 mp | Disponibil la Etajul: 1/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3220 EUR/m2 | 50 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere zona 13 Septembrie
5
15

Apartament cu 2 camere zona 13 Septembrie

Oferim spre inchiriere un apartament situat pe 13 Septembrie, 2 camere, 55mp, decomandat, etaj 1, statie RATB in fata blocului, loc de parcare propriu. Proaspat renovat si mobilat. Marriott-Palatul Parlamentului-Catedrala Mantuirii Neamului -3 minute. Centrul Vechi-Unirii- Parcul Izvor -15 minute. Termen ...

55 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Vă prezentăm un apartament de 2 camere 13 Septembrie
5
98

Vă prezentăm un apartament de 2 camere 13 Septembrie

Vă prezentăm un apartament de 2 camere disponibil pentru închiriere. Apartamentul beneficiază de un balcon generos. Cu o suprafață de 50 mp, acest apartament se află la etajul 2 din 4 și vine împreună cu un loc de parcare subteran inclus în chirie. Configurația apartamentului, așa cum se poate observa ...

50 m2

13%2bSeptembrie, Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere pe Soseaua Panduri
5

Apartament 2 camere pe Soseaua Panduri

Inchiriez apartament 2 camere pe Soseaua Panduri, zona Monitorul Oficial Marriott. Apartamentul este mobilat modern, foarte bine amenajat, dotat cu finisaje de calitate. Are o suprafata de 50mp si se afla la etajul 1.

50 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Garsoniera zona 13 Septembrie
5
6

Garsoniera zona 13 Septembrie

Garsoniera confort 1, etaj 1, decomandata, cu 1 camera, 1 hol, 1 baie si 1 bucatarie separate cu usi. Imobilul are un singur perete exterior, fiind situat la mijlocul palierului cu apartamente, astfel mentine foarte bine temperatura in interior, fiind totodata si silentios. Dispune de interfon si camere ...